mBank: 100 zł do Zalando i do 150 zł moneybacku za założenie eKonta Standard

Zakończona

Ruszyła promocja, w której za założenie konta w mBanku zgarnąć możemy 100 zł w formie karty podarunkowej do wykorzystania w sklepie internetowym Zalando. Oprócz tego ciągle aktualne jest 150 zł w formie ilościowego moneybacku za transakcje BLIKiem. Razem zgarniemy więc do 250 zł – i to wszystko po spełnieniu bardzo łatwych warunków.

100 zł na Zalando i 150 zł od mBanku

100 zł do Zalando

Aby skorzystać z promocji należy być nowym klientem, czyli osobą nieposiadającą żadnego rachunku osobistego ani oszczędnościowego w mBanku od 1.01.2016. Dla ułatwienia organizator podaje, że chodzi o konta z numerami rozliczeniowymi (3-10. cyfra) 1140 2004 lub 1140 2017.

Jeśli spełniamy te warunki to wystarczy, że do 31.05.2018 zarejestrujemy się na dedykowanej stronie promocji (zaznaczając przy tym pierwszą zgodę), a następnie złożymy wniosek o konto i kartę debetową klikając w wygenerowany dla nas link (przycisk). W trakcie składania wniosku będziemy jeszcze musieli wyrazić zgodę na zwolnienie banku z tajemnicy bankowej w zakresie potrzebnym do przeprowadzenia promocji – chodzi o poinformowanie organizatora o tym, że spełniliśmy warunki do odebrania premii.

Uważaj podczas podpisywania umowy

Tu istotna uwaga: umowę możemy podpisać za pośrednictwem kuriera lub w placówce banku/mKiosku. Pamiętajmy, że wybierając drugą opcję w oddziale musimy jedynie sfinalizować wniosek, a nie składać nowy. Niestety z doświadczenia wiem, że pracownicy banku potrafią „przeklepać” wniosek na nowo, aby to oni otrzymali prowizję za sprzedaż rachunku, a nie firma Agora – która najzwyczajniej w świecie dzieli się później prowizją fundując nagrodę w promocji.

To, czy finalizujecie odpowiedni wniosek możecie sprawdzić po jego numerze – rozpoczynającym się od „RAC” i posiadającym 9 kolejnych cyfr. Ciąg ten powinien być taki sam w całym procesie zakładania konta.

A jakie warunki trzeba spełnić, aby zgarnąć nagrodę? Najpóźniej w kolejnym miesiącu następującym po miesiącu otwarcia eKonta (ale nie później, niż 30.06.2018) powinniśmy wykonać minimum 5 transakcji na dowolną kwotę. Przez transakcje rozumiemy tu nie tylko płatności kartą, ale również przelewy na konto w innym banku lub płatności internetowe. Oznacza to, że możemy sobie najzwyczajniej w świecie przelać pieniądze na własne konto w innym banku i warunki zostaną spełnione. Mimo wszystko kartę do konta musimy wyrobić – inaczej z premii nici.

I to tyle! Kartę upominkową o wartości 100 zł do wykorzystania w sklepie Zalando.pl otrzymamy mailowo do 27.08.2018.

150 zł od mBanku w promocji „Lepiej z eKontem”

100 zł na start to jednak nie wszystko. Zakładając konto w powyższej promocji automatycznie przystępujemy do wewnętrznej promocji samego mBanku. Tu do zdobycia mamy do 30 zł miesięcznie za wykonywanie płatności BLIKiem. Za min. 5 transakcji otrzymamy 10 zł, za min. 10 – 20 zł, a za min. 15 – maksymalne 30 zł. miesięcznie.

Promocja trwa przez pierwszych 5 pełnych miesięcy od otwarcia konta, dzięki czemu zgarnąć możemy do 150 zł premii. Szczegóły w jej dokładnym prześwietleniu: 150 zł za założenie eKonta. Zachęcam do przeczytania!

Ile kosztuje eKonto?

eKonto w taryfie Standard, zakładane w tej promocji, jest rachunkiem darmowym. Zapłacić możemy natomiast za kartę debetową do konta, jednak bardzo łatwo zostać zwolnionym z opłaty – wystarczy wykonać min. 5 płatności w danym miesiącu na dowolne kwoty. Wypłaty z bankomatów są płatne (7 zł od wypłaty), ale za darmo wypłacimy środki z urządzeń Euronetu, Planet Cash oraz BZWBK – o ile wypłata wyniesie min. 100 zł. Za wypłacenie drobnych zapłacimy 1,30 zł.

PS. W ramach pierwszej promocji możemy również zgarnąć 250 zł premii za założenie konta firmowego :)

Nie przegap!

Komentarze

 • Przekazanie nagrody wg regulaminu jest do 25.07.2018 a nie do 27.08. (jak w artykule) :)

  Piotr Odpowiedz
 • Oferta mizerna co widać po komentarzach-czekam na lepszą ofertę

  dark Odpowiedz
 • W mBanku od samego jego internetowego początku. Kliknąłem w tag mbank na tym blogu. Policzenie promocji dla nowych klientów jest ponad moje siły. Stały klient nic nie dostaje. Witaj w świecie słupków w arkuszu kalkulacyjnym. Ech…

  nabitywmbank Odpowiedz
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy