250 zł za założenie darmowego Konta Otwartego na Ciebie od BNP Paribas

Zakończona

Ruszyła kolejna promocja BNP Paribas, w ramach której zgarniemy premię za założenie darmowego konta osobistego. Tym razem za podpisanie umowy i spełnienie łatwych warunków otrzymamy 200 zł w formie bonów Sodexo, a kolejne 50 zł – w formie karty podarunkowej do Biedronki.

250 zł premii za założenie konta w BNP Paribas

Promocja Wakacyjne Konto

Aby skorzystać z promocji należy być nowym klientem banku, czyli osobą nieposiadającą żadnego konta osobistego BNP Paribas w okresie ostatnich 12 miesięcy. Posiadanie konta oszczędnościowego w BGŻOptima nie wyklucza z promocji, tak samo jak posiadanie innych produktów (np. karty kredytowej).

Jeśli spełniamy powyższe warunki to wystarczy, że do 24.07.2020 zarejestrujemy się na dedykowanej stronie promocji (zaznaczając wszystkie checkboxy), a następnie złożymy wniosek o Konto Otwarte na Ciebie wraz z dowolną kartą debetową oraz usługami bankowości internetowej z wygenerowanego dla nas linku (tym razem zaznaczając tylko te zgody, które są wymagane przez wniosek). Na podpisanie umowy (za pomocą SMSa, poprzez system Autenti) oraz aktywację karty będziemy mieć czas maksymalnie do 14.08.2020. W czasie wnioskowania warto też wyłączyć wtyczki typu adblock w przeglądarce – może to uniemożliwiać przejście do końca wniosku.

Pamiętajmy jedynie, że aktywacja konta odbywa się poprzez nadanie PINu do karty, którą przywiezie nam kurier. To dobra wiadomość, bo zamiast wypełniać z nim umowę papierową (co trwa zazwyczaj kilka minut) po prostu otrzymamy zwykłą przesyłkę z kartą – kontakt jest więc ograniczony do minimum.

Ale uwaga: w promocji obowiązuje pula 3000 promocyjnych wniosków. Po jej przekroczeniu możliwość rejestrowania zostanie zablokowana. Warto się śpieszyć!

200 zł w bonach Sodexo + 50 zł do Biedronki

Tytułowa nagroda podzielona jest na kilka części. Pierwszą z nich, czyli kartę podarunkową w formie kuponu Sodexo o wartości 50 zł, zgarniemy za podpisanie umowy oraz wykonanie min. 3 przelewów w sierpniu 2020. Chodzi tu o najzwyklejsze przelewy Elixir wykonane przez bankowość internetową (GOonline) lub mobilną (GOmobile).

Drugą nagrodę, czyli bon Sodexo o wartości 100 zł, zgarniemy za spełnienie powyższych warunków oraz, dodatkowo, wykonanie min. 5 transakcji BLIK we wrześniu 2020. Chodzi tu oczywiście o najzwyklejsze płatności BLIK w internecie lub sklepach stacjonarnych za towary i usługi.

Trzecią nagrodę, czyli bon Sodexo o wartości 50 zł, zgarniemy za spełnienie poprzednich warunków oraz, dodatkowo, wykonanie min. 3 przelewów – tym razem w październiku 2020. Chodzi dokładnie o tego samego typu przelewy przez bankowość elektroniczną co w sierpniu.

Ostatnią, czwartą nagrodę, w formie e-kodu o wartości 50 zł do wykorzystania w sklepach Biedronka zgarniemy za spełnienie powyższych warunków oraz bycie posiadaczem konta wraz z kartą debetową na dzień 31.01.2021.

Kiedy otrzymam nagrodę?

Wiadomość o zgarnięciu pierwszej nagrody trafi do nas do 21.09.2020. Będziemy mieć wtedy czas do 27.09.2020 na uzupełnienie danych adresowych do jej odbioru – instrukcję znajdziemy w mailu. Wysyła bonu nastąpi do 30.09.2020.

Co z kolejnymi nagrodami? Tu już będzie prościej – bank będzie nas informował o ich zdobyciu kolejno do: 26.10.2020, 26.11.2020 oraz 19.02.2021. Ostatnia nagroda (50 zł do Biedronki) zostanie wysłana nie listownie, ale SMSem – w formie 13-cyfrowego kodu karty na numer telefonu podany przy rejestracji w promocji.

Ile kosztuje Konto Otwarte na Ciebie?

Konto Otwarte na Ciebie prześwietlałem całościowo kiedy pojawiło się na rynku.

W skrócie: jego prowadzenie jest darmowe. Zapłacić możemy jedynie 3 zł miesięcznie za kartę debetową „Otwartą na Dzisiaj”, ale wystarczy wykonać zaledwie jedną, dowolną transakcję bezgotówkową, by jej prowadzenie było darmowe. Bank przewiduje jednak pewien wyjątek – osoby do 26. roku życia nie zapłacą za nią ani grosza, niezależnie od aktywności. Jeśli więc jesteśmy starsi, to warto kartą zapłacić za „bułki w piekarni” – choć promocja tego nie wymaga, to dzięki temu nie poniesiemy opłaty miesięcznej.

Co z bankomatami? Wypłaty z urządzeń własnych i bankomatów Planet Cash są darmowe. Za inne płacimy 5 zł od wypłaty w kraju – no chyba, że jesteśmy młodzi – wtedy nie płacimy ani grosza :)

Na koniec dodam, że zamiast karty „Otwartej na Dzisiaj” mamy do wyboru również płatne karty: „Otwartą na Świat” lub „Otwartą na eŚwiat”. Więcej o nich pisałem w kwietniowym omówieniu oferty banku – jeśli komuś bardziej pasują, to oczywiście jak najbardziej można je zamówić.

Nie przegap!

Komentarze

 • Pilnujcie tylko opłat za kartę.
  Mi już 2x z rzędu, za maj i czerwiec naliczyli opłatę 3zł za kartę mimo, że spełniłem warunki płatności nią w danym miesiącu więcej niż ich minimum. 2x składałem reklamacje na zwrot 3zł, ciekawe czy za lipiec będzie to samo.

  Wuuuuu Odpowiedz
 • Orientuje się ktoś z jakiego powodu mogą odrzucać wniosek na samym końcu?

  Olefa48 Odpowiedz
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy