250 zł w gotówce za założenie darmowego konta osobistego od BNP Paribas

Zakończona

Ruszyła pierwsza w tym roku promocja BNP Paribas. W zamian za założenie darmowego rachunku osobistego możemy zgarnąć w bardzo łatwy sposób 250 zł premii w gotówce :)

250 zł premii od BNP Paribas

Razem w karnawale z BNP Paribas

Aby skorzystać z promocji należy być nowym klientem banku, czyli osobą nieposiadającą żadnego konta osobistego BNP Paribas w okresie ostatnich 12 miesięcy.

Jeśli spełniamy powyższe warunki to wystarczy, że do 31.01.2021 zarejestrujemy się na dedykowanej stronie promocji (zaznaczając wszystkie checkboxy), a następnie złożymy wniosek o Konto Otwarte na Ciebie wraz z dowolną kartą debetową oraz usługami bankowości internetowej z wygenerowanego dla nas linku (tym razem zaznaczając tylko te zgody, które są wymagane przez wniosek). Na podpisanie umowy oraz aktywację karty będziemy mieć czas maksymalnie do 14.02.2021. W czasie wnioskowania warto też wyłączyć wtyczki typu adblock w przeglądarce – może to uniemożliwiać przejście do końca wniosku.

Pamiętajmy jedynie, że aktywacja konta odbywa się poprzez nadanie PINu do karty, którą przywiezie nam kurier. Alternatywą jest wideoweryfikacja zdalna – wtedy cały proces możemy przejść bez wstawania z kanapy, choć jak piszecie w komentarzach jest to dość problematyczne i lepiej wybrać proces z kurierem.

Ale uwaga: w promocji obowiązuje pula 3000 promocyjnych wniosków. Po jej przekroczeniu możliwość rejestrowania zostanie zablokowana.

250 zł w dwóch ratach

Tytułowa nagroda podzielona jest na dwie części. Pierwszą z nich, czyli 100 zł w gotówce, otrzymamy za spełnienie powyższych warunków oraz:

 • wykonanie min. 1 przelewu za pomocą bankowości GOonline lub GOmobile w lutym 2021 oraz
 • wykonanie min. 3 płatności bezgotówkowych kartą na dowolne kwoty również w lutym 2021

W przypadku transakcji kartą chodzi o najzwyklejsze płatności w sklepach lub internecie – za zakupy, paliwo, usługi itd. Wykluczone są natomiast wszelkiego typu „ułatwiacze” płatności kartą, tj. transakcje z kodami MCC: 7995, 8999, 6012, 6211, 6051, 4829. Jeśli nie wiesz o co chodzi z kodami MCC, to sprawdź stronę jakimcc.pl.

A jak zgarnąć pozostałe 150 zł? Wystarczy, że spełniliśmy powyższe warunki oraz, dodatkowo, w marcu 2021:

 • wykonamy min. 1 przelew za pomocą bankowości GOonline lub GOmobile,
 • wykonamy min. 3 płatności bezgotówkowe kartą na dowolne kwoty oraz
 • otrzymamy wpływy na min. łącznie 500 zł

Dwa pierwsze warunki są więc identyczne jak w lutym, natomiast jeśli chodzi o wpływy, to akceptowane są wszystkie wpływy na konto osobiste, oprócz wpłat gotówkowych, wpływów z ew. kredytów udzielonych przez BNP Paribas oraz wpłat własnych wewnątrz BNP Paribas (również z rachunków BGŻOptima). Najprościej więc przelać sobie środki ze swojego konta w innym banku.

Kiedy otrzymam nagrodę?

I to tyle! Wiadomość mailowa o zgarnięciu każdej z premii trafi do nas, odpowiednio, do: 22.03 oraz 26.04.2021. Po otrzymaniu pierwszego maila będziemy mieć czas do 28.03 na uzupełnienie danych do odbioru premii (instrukcję znajdziemy w mailu). Przelew trafi do nas do 31.03, natomiast drugi – do 30.04.2021.

Ile kosztuje Konto Otwarte na Ciebie?

Konto Otwarte na Ciebie prześwietlałem całościowo kiedy pojawiło się na rynku.

W skrócie: jego prowadzenie jest darmowe. Zapłacić możemy jedynie 3 zł miesięcznie za kartę debetową „Otwartą na Dzisiaj”, ale wystarczy wykonać zaledwie jedną, dowolną transakcję bezgotówkową, by jej prowadzenie było darmowe. Bank przewiduje jednak pewien wyjątek – osoby do 26. roku życia nie zapłacą za nią ani grosza, niezależnie od aktywności. Jeśli więc jesteśmy starsi, to warto kartą zapłacić za „bułki w piekarni” – choć promocja tego nie wymaga, to dzięki temu nie poniesiemy opłaty miesięcznej.

Co z bankomatami? Wypłaty z urządzeń własnych i bankomatów Planet Cash są darmowe. Za inne płacimy 5 zł od wypłaty w kraju – no chyba, że jesteśmy młodzi – wtedy nie płacimy ani grosza :)

Na koniec dodam, że zamiast karty „Otwartej na Dzisiaj” mamy do wyboru również płatne karty: „Otwartą na Świat” lub „Otwartą na eŚwiat”. Więcej o nich pisałem w kwietniowym omówieniu oferty banku – jeśli komuś bardziej pasują, to oczywiście jak najbardziej można je zamówić.

Nie przegap!

Komentarze

 • Adminie jak Twój zapis
  „Aby skorzystać z promocji należy być nowym klientem banku, czyli osobą nieposiadającą żadnego konta osobistego BNP Paribas w okresie ostatnich 12 miesięcy.”
  ma się do regulaminu:
  W Promocji może wziąć udział Uczestnik, który łącznie spełnia następujące warunki:
  1) nie jest stroną Umowy ramowej Rachunków bankowych, Karty oraz Elektronicznych Kanałów Dostępu zawartej z Bankiem na dzień składania wniosku o zawarcie Umowy ramowej;?
  Czy przypadkiem bank nie wypina się na klientów posiadających chociażby kartę kredytową?

  Damian Odpowiedz
  • Nie wypina. Sprawdź, co jest zdefiniowane pod pojęciem „Umowa ramowa” dla kart kredytowych, a co dla kont osobistych. Podpowiem: z perspektywy regulaminu to oddzielne umowy ramowe.

   Michał
  • Nie ukrywam, że trochę sceptycznie na to patrzę ale założyłem konto. Przetestujemy bank w praktyce. W najgorszym razie zamknę konto zaraz po otwarciu.

   Damian
 • niemozna otworzyc konta, link nie dziala. Mail do promocji – nie działa, Infolinia promocji – nie działa.

  p55 Odpowiedz
 • Założyłem konto w Paribas w celu skorzystania z promocji. Czy nie ma problemu, żeby z tej samej promocji skorzystała moja żona?

  Podobnie ona założyła konto w millenium w ostatnim czasie w celu skorzystania z promocji i zgarnięcia nagrody. Czy ja w tym samym czasie mogę również otworzyć to promocyjne konto i otrzymać nagrodę po spełnieniu warunków?

  Jesteśmy początkującymi poławiaczami wisienek. Stąd te pytania.

  Dziękuję z góry za odpowiedź

  Jacek Przypadek Odpowiedz
 • Założyłam konto z linku który dostałam na maila, a nie od razu bezpośrednio po wypełnieniu wniosku, czy popełniłam błąd czy nadal biorę udział w promocji?

  dorotab@op.pl Odpowiedz
  • Generalnie to ten sam link, także zarówno z maila jak i po wypełnieniu formularza jest OK

   Michał
 • 500 Internal Server Error – czy komuś jeszcze pojawia się taka wiadomość po kliknięciu w link z maila?

  Bea Odpowiedz
  • Tak, mam to samo: 500 Internal Server Error. Czyżby już wyczerpała się pula wniosków?

   Bubu
  • Raczej coś zepsuli (500 to błąd serwera). Sprawdźcie jutro, ja tez postaram się spytać

   Michał
 • Umowa na poprzednie moje konto w BNP uległa rozwiązaniu 31.01.2020. Chyba nie mogę skorzystać z tej promocji?

  Jola Odpowiedz
 • Coś poszło nie tak po próbie złożenia wniosku o otwarcie konta i pojawiła się informacja aby udać się do Oddziału i dokończyć dzieła. Czy w związku z tym załapię się na promocję nie otwierając konta z dedykowanego linku? Rejestracja „Razem w karnawale” została potwierdzona.

  Manolo Odpowiedz
 • Link do rejestracji nadal aktywny więc promocja teoretycznie nadal dostępna, pytanie czy jest jakiś sposób weryfikacji czy limit 3000 osób nie został już wyczerpany?

  Grzegorz_1 Odpowiedz
 • dostaliście maila z info o nagrodzie?

  Iwonab Odpowiedz
  • Ja dostałam, ale nie działa kod z maila służący do zalogowania na stronie gdzie trzeba wskazać numer konta… „kod został już wykorzystany”

   Xyz111
 • Ktoś dostał jeszcze – termin już minął. Pewnie znowu reklamacje

  Andy59 Odpowiedz
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy