250 zł za założenie konta w Eurobanku i… zakupy w Media Expert

Zakończona

Trwa ciekawa promocyjna kont osobistych Eurobanku. W zamian za dokonanie zakupów w Media Expert i wydawanie kartą 100 zł miesięcznie możemy zgarnąć do 250 zł zwrotu. A do tego rok bez opłat za prowadzenie konta i posiadanie karty.

250 zł premii za konto w Eurobanku w promocji Media Expert

Konto pod warunkiem zakupu w Media Expert

Aby skorzystać z promocji należy być nowym klientem, czyli osobą nieposiadającą żadnego rachunku w Eurobanku w okresie ostatnich 12 miesięcy przed dniem złożenia wniosku.

Jeśli spełniamy ten warunek to wystarczy, że zgłosimy swój udział w promocji oraz złożymy wniosek o rachunek Prestige lub Active wraz z kartą debetową. Mamy na to czas do 31.12.2017. Aby móc złożyć wniosek konieczne jest jednak wcześniejsze dokonanie zakupów na kwotę min. 50 zł w sklepie stacjonarnym bądź internetowym Media Expert. Po co? Do złożenia wniosku potrzebny nam będzie numer paragonu lub faktury za powyższe zakupy. Dokument ten trzeba również zachować na wypadek ewentualnej kontroli.

50 zł miesięcznie za wydanie 100 zł

Co dalej? Bank zobowiązuje się do wypłaty nagród w wysokości 50 zł miesięcznie przez 5 kolejnych miesięcy, jeśli spełnimy następujące warunki:

 • posiadamy aktywną kartę oraz konto
 • dokonamy co najmniej 3 płatności bezgotówkowe w danym miesiącu na łączną kwotę min. 100 zł (istotna jest data transakcji, zaksięgowanie może być w kolejnym miesiącu)

Eurobank podchodzi dosyć luźno do pierwszego miesiąca, w którym mamy spełniać warunki – zgodnie z regulaminem musimy zacząć najpóźniej w drugim miesiącu następującym po miesiącu podpisania umowy. Oznacza to, że podpisując umowę w listopadzie pierwszym miesiącem może być zarówno listopad, grudzień, jak i styczeń. Kolejne miesiące idą już po kolei :)

Co ciekawe po spełnieniu warunków w pierwszym miesiącu otrzymamy nie tylko 50 zł premii, ale również kupon rabatowy do wykorzystania w Media Expert o wartości 50 zł do wykorzystania na zakupy o wartości min. 750 zł. Kod będzie ważny krótko! Tylko do końca miesiąca następującego po miesiącu, w którym go otrzymamy.

Brak opłat przez rok

Oprócz nagrody w postaci premii oraz bonu w tej promocji możemy zyskać jeszcze w inny sposób. Bank zobowiązuje się do niepobierania opłaty miesięcznej za konto przez okres 12 miesięcy od dnia zawarcia umowy z bankiem. Analogicznie będzie z kartą debetową z tym, że tu opłatę otrzymamy w formie zwrotu (do 15 dnia miesiąca) i tylko pod warunkiem, że kartę wyrobimy podczas wnioskowania o konto. Bank zwróci nam również prowizję za udzielenie limitu w koncie, jeśli z niego skorzystamy.

Co po roku? O opłatach, plusach i minusach kont Active i Prestige pisałem kilka dni temu w dokładnym prześwietleniu oferty. Gorąco zachęcam do jego przeczytania :)

Nie przegap!

Komentarze

 • 2 msc w plecy aż w końcu się ogarną..

  luka89waw Odpowiedz
 • Nie ma ktoś jakiegoś kodu do Media Expert? (Nie z tej promocji, ale w ogóle jakiegoś) Teraz by mi się przydał…

  abba Odpowiedz
 • Mieliście w tym miesiącu zwrot Rodzina i Przyjaciele? U mnie nic.

  abba Odpowiedz
 • Mi nadal nie wypłacili ostatniej premii (do 250 zł) najpierw że za mało kwoty miałem, a teraz nie wiem… bo zrobiłem od razu 160 zł i czekam na głupi list co tam będzie napisane ..

  luka89waw Odpowiedz
 • Dupa… oszuści :P Można pominąć jeden miesiąc ale tylko w środku a nie dla ostatniej premii ;/

  luka89waw Odpowiedz
 • Dostał już ktoś kasę z tej promocji dla tych postanowili zostać i nie zamykać konta pod tytułem „Konto z Bonusem dla lojalnych klientów 3×50”? Mi wychodziła wypłata premii na koniec sierpnia 2018 i nic nie wpadło na razie.

  Bobek Odpowiedz
 • Miala wpadac premia za wplyw wynagrodzenia i platnosci kartą.

  Teresa Odpowiedz
 • Czy ktoś może potwierdzić, że po przejściu do Millenium z kontem Prestige Eurobanku nadal obowiązują te same zasady dotyczące przewalutowania tzn. po kursie VIS-a + 1% prowizji – co opłacało się w kategoriach objętych 5 % zwrotem … działa tak nadal czy coś namieszali ?

  JoX Odpowiedz
 • 1 3 4 5

  Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy