250 zł w gotówce + voucher do Costa Coffee lub zestaw Lego za darmowe konto w BNP Paribas

Zakończona

Ruszyła mikołajkowa promocja BNP Paribas. W zamian za założenie konta osobistego możemy zgarnąć 250 zł w gotówce oraz jedną z dwóch nagród: voucher o wartości 20 zł do Costa Coffee lub zestaw Lego o wartości 40 zł.

250 zł w gotówce + prezent na Mikołajki od BNP Paribas

Promocja Mikołajkowa

Aby skorzystać z promocji należy być nowym klientem banku, czyli osobą nieposiadającą żadnego konta osobistego BNP Paribas w okresie ostatnich 12 miesięcy.

Jeśli spełniamy powyższe warunki to wystarczy, że do 6.12.2020 zarejestrujemy się na dedykowanej stronie promocji (zaznaczając wszystkie checkboxy), a następnie złożymy wniosek o Konto Otwarte na Ciebie wraz z dowolną kartą debetową oraz usługami bankowości internetowej z wygenerowanego dla nas linku (tym razem zaznaczając tylko te zgody, które są wymagane przez wniosek). Na podpisanie umowy oraz aktywację karty będziemy mieć czas maksymalnie do 20.12.2020. W czasie wnioskowania warto też wyłączyć wtyczki typu adblock w przeglądarce – może to uniemożliwiać przejście do końca wniosku.

Pamiętajmy jedynie, że aktywacja konta odbywa się poprzez nadanie PINu do karty, którą przywiezie nam kurier. Alternatywą jest wideoweryfikacja zdalna – wtedy cały proces możemy przejść bez wstawania z kanapy.

Ale uwaga: w promocji obowiązuje pula 3000 promocyjnych wniosków. Po jej przekroczeniu możliwość rejestrowania zostanie zablokowana.

250 zł w gotówce + prezent

Tytułowa nagroda podzielona jest na trzy części. Pierwszą z nich, czyli jeden z prezentów (wybieranych podczas rejestracji na stronie promocji), otrzymamy za podpisania umowy o konto, nadanie PINu do karty oraz wykonanie min. 1 przelewu za pomocą bankowości elektronicznej (GOonline lub GOmobile) w terminie 21.12 – 31.12.2020. Chodzi tu o najzwyklejszy przelew – na przykład na swoje konto w innym banku :)

Drugą nagrodę, czyli tym razem 100 zł w gotówce, otrzymamy za spełnienie powyższych warunków oraz:

  • wykonanie płatności bezgotówkowych kartą na łącznie min. 300 zł w styczniu oraz
  • wykonanie min. 3 przelewów (przez GOonline lub GOmobile) również w styczniu

W przypadku transakcji kartą chodzi o najzwyklejsze płatności w sklepach lub internecie – za zakupy, paliwo, usługi itd. Wykluczone są natomiast wszelkiego typu „ułatwiacze” płatności kartą, tj. transakcje z kodami MCC: 7995, 8999, 6012, 6211, 6051, 4829. Jeśli nie wiesz o co chodzi z kodami MCC, to sprawdź stronę jakimcc.pl.

Trzecią nagrodę, czyli tym razem 150 zł, zgarniemy za spełnienie powyższych warunków, a następnie w lutym 2021 powtórzenie tego, co w styczniu, czyli:

  • wykonanie płatności bezgotówkowych kartą na łącznie min. 300 zł w lutym oraz
  • wykonanie min. 3 przelewów (przez GOonline lub GOmobile) również w lutym

Kiedy otrzymam nagrodę?

I to tyle! Wiadomość mailowa o zgarnięciu każdej z premii trafi do nas, odpowiednio, do: 19.01, 18.02 oraz 26.03. Aby odebrać voucher Costa Coffee lub zestaw Lego konieczne będzie zalogowanie się do strony promocji w terminie do 25.01.2021 (instrukcję znajdziemy w mailu) i uzupełnienie swoich danych adresowych. Analogicznie będzie z premią gotówkową – tu termin na uzupełnienie danych mija 23.02.2021 (w marcu już nie musimy tego robić ponownie).

Voucher o wartości 20 zł do Costa Coffee lub losowy zestaw Lego (30098, 45098, 65098) o wartości 40 zł trafi do nas do końca stycznia, natomiast wypłaty gotówki nastąpi do końca lutego oraz marca.

Ile kosztuje Konto Otwarte na Ciebie?

Konto Otwarte na Ciebie prześwietlałem całościowo kiedy pojawiło się na rynku.

W skrócie: jego prowadzenie jest darmowe. Zapłacić możemy jedynie 3 zł miesięcznie za kartę debetową „Otwartą na Dzisiaj”, ale wystarczy wykonać zaledwie jedną, dowolną transakcję bezgotówkową, by jej prowadzenie było darmowe. Bank przewiduje jednak pewien wyjątek – osoby do 26. roku życia nie zapłacą za nią ani grosza, niezależnie od aktywności. Jeśli więc jesteśmy starsi, to warto kartą zapłacić za „bułki w piekarni” – choć promocja tego nie wymaga, to dzięki temu nie poniesiemy opłaty miesięcznej.

Co z bankomatami? Wypłaty z urządzeń własnych i bankomatów Planet Cash są darmowe. Za inne płacimy 5 zł od wypłaty w kraju – no chyba, że jesteśmy młodzi – wtedy nie płacimy ani grosza :)

Na koniec dodam, że zamiast karty „Otwartej na Dzisiaj” mamy do wyboru również płatne karty: „Otwartą na Świat” lub „Otwartą na eŚwiat”. Więcej o nich pisałem w kwietniowym omówieniu oferty banku – jeśli komuś bardziej pasują, to oczywiście jak najbardziej można je zamówić.

Nie przegap!

Skomentuj

Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

Ostatnie wpisy