250 zł premii w gotówce za założenie konta w BNP Paribas

Zakończona

Ruszyła promocja BNP Paribas, w ramach której możemy zgarnąć 250 zł premii w gotówce. Warunki do jej zgarnięcia są bardzo łatwe :)

250 zł premii za Konto Otwarte na Ciebie w gotówce

Przedwiośnie z kontem

Aby skorzystać z promocji należy być nowym klientem banku, czyli osobą nieposiadającą żadnego konta osobistego BNP Paribas w okresie ostatnich 9 miesięcy. Posiadanie konta oszczędnościowego w BGŻOptima nie wyklucza z promocji.

Jeśli spełniamy powyższe warunki to wystarczy, że do 18.03.2020 zarejestrujemy się na dedykowanej stronie promocji (zaznaczając wszystkie checkboxy), a następnie złożymy wniosek o Konto Otwarte na Ciebie wraz z dowolną kartą debetową i usługami bankowości internetowej z wygenerowanego dla nas linku (tym razem zaznaczając tylko te zgody, które są wymagane przez wniosek). Na podpisanie umowy będziemy mieć czas maksymalnie do 31.03.2020. W czasie wnioskowania warto też wyłączyć wtyczki typu adblock w przeglądarce – może to uniemożliwiać przejście do końca wniosku.

Dodam, że umowę podpisujemy SMSem przez serwis Autenti, a kurier przywozi nam tylko kartę debetową. Aby aktywować konto musimy jedynie nadać kod PIN do karty.

Ale uwaga: w promocji obowiązuje pula 3000 promocyjnych wniosków. Po jej przekroczeniu możliwość rejestrowania zostanie zablokowana. Warto się śpieszyć, bo tak wysokiej premii w BNP nie było od kilku miesięcy!

250 zł po spełnieniu prostych warunków

Tytułowa premia podzielona jest na trzy części. Pierwszą z nich, czyli 50 zł na start, otrzymamy za sam fakt podpisania umowy :)

Kolejną, czyli 100 zł, otrzymamy za wykonanie w kwietniu min. 5 transakcji bezgotówkowych kartą oraz otrzymanie wpływów min. 1000 zł.

Kwota transakcji nie ma znaczenia. Istotne tylko, aby były to zwykłe, realne transakcje w sklepach, marketach, na stacjach paliw czy internecie. Wykluczone są natomiast „ułatwiacze” obrotu kartą, czyli wszelkiego rodzaju doładowania wirtualnych portmonetek czy płatności rachunków kartą. Mowa dokładnie o kodach MCC równych: 7995, 8999, 6012, 6211, 6051, 4829. Więcej o kodach MCC na stronie jakimcc.pl.

Pamiętajmy również, że płatności za pomocą „szybkiego przelewu” wykonywane przez np. PayU czy inne Przelewy24 nie są płatnościami kartą. BLIK również. W internecie liczą się tylko te płatności kartą, gdzie fizycznie podajemy jej numer (wraz z datą ważności i kodem CVV).

Jeśli natomiast chodzi o wpływy, to akceptowane są wszystkie wpływy na konto osobiste, oprócz wpłat gotówkowych, wpływów z ew. kredytów udzielonych przez BNP Paribas oraz wpłat własnych wewnątrz BNP Paribas (również z rachunków BGŻOptima).

Ostatnią, trzecią premię w wysokości 100 zł zgarniemy za ponowne otrzymanie wpływów na konto min. 1000 zł (na identycznych zasadach jak w kwietniu) oraz za wykonanie min. 5 przelewów za pomocą bankowości elektronicznej (internetowo lub mobilnie). Chodzi tu o najzwyklejsze przelewy Elixir, np. na swoje konto w innym banku. Natomiast jeśli chodzi o wpływy, to akceptowane są wszystkie wpływy na konto osobiste, oprócz wpłat gotówkowych, wpływów z ew. kredytów udzielonych przez BNP Paribas oraz wpłat własnych wewnątrz BNP Paribas (również z rachunków BGŻOptima).

Kiedy otrzymam nagrodę?

Wiadomość o zgarnięciu pierwszej nagrody trafi do nas do 20.04.2020. O drugiej dowiemy się do 27.05.2020, a o trzeciej – 25.06.2020. Musimy jedynie pamiętać, że w pierwszym mailu znajdziemy instrukcję jak zalogować się ponownie do strony promocji i uzupełnić dane do odbioru premii – powinniśmy to zrobić do 26.04.2020.

Wypłata nagrody nastąpi do końca każdego miesiąca (kwietnia, maja, czerwca). Przy drugiej i trzeciej nie musimy już nic podawać ani uzupełniać – organizator będzie wiedział, gdzie wysłać przelew.

Ile kosztuje Konto Otwarte na Ciebie?

Konto Otwarte na Ciebie prześwietlałem całościowo na początku kwietnia – kiedy pojawiło się na rynku.

W skrócie: jego prowadzenie jest darmowe. Zapłacić możemy jedynie 3 zł miesięcznie za kartę debetową „Otwartą na Dzisiaj”, ale wystarczy wykonać zaledwie jedną, dowolną transakcję bezgotówkową, by jej prowadzenie było darmowe. Bank przewiduje jednak pewien wyjątek – osoby do 26. roku życia nie zapłacą za nią ani grosza, niezależnie od aktywności. Jeśli więc jesteśmy starsi, to warto kartą zapłacić za „bułki w piekarni” – choć promocja tego nie wymaga, to dzięki temu nie poniesiemy opłaty miesięcznej.

Co z bankomatami? Wypłaty z urządzeń własnych i bankomatów Planet Cash są darmowe. Za inne płacimy 5 zł od wypłaty w kraju – no chyba, że jesteśmy młodzi – wtedy nie płacimy ani grosza :)

Na koniec dodam, że zamiast karty „Otwartej na Dzisiaj” mamy do wyboru również płatne karty: „Otwartą na Świat” lub „Otwartą na eŚwiat”. Więcej o nich pisałem w kwietniowym omówieniu oferty banku – jeśli komuś bardziej pasują, to oczywiście jak najbardziej można je zamówić.

Nie przegap!

Komentarze

 • Witam,
  Czy w BNP Paribas jest jakiś program poleceń? Czy moża skorzystać z kodu?
  P.S. Pozdrawiam wszystkie Panie w dniu dzisiejszym :)

  OlaGie Odpowiedz
 • Czy ktoś otrzymał pierwsze 50 złotych za podpisanie umowy.

  Anita Odpowiedz
 • Jakie macie doświadczenie z reklamacjami w BNP ? Nie otrzymałem karty na czas, wysłano mi ja po raz drugi i przez to nie aktywowałem konta w terminie. Zaproponowano mi zlożenie reklamacji, rozpatrzenie w 30 do 60 dni :) Nie wiadomo czy bawić sie w spełnianie dalszych warunków czy już to olać i zamknac konto…?

  rubik Odpowiedz
 • Wpadło 50 złotych za podpisanie umowy.

  Anita Odpowiedz
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy