250 zł za założenie darmowego Konta Otwartego na Ciebie od BNP Paribas

Zakończona

BNP Paribas ruszył z kolejną promocją swojego darmowego konta osobistego. W zamian za założenie rachunku i wykonanie kilku prostych czynności możemy zgarnąć 250 zł premii.

250 zł premii za konto w BNP Paribas

Radosne konto

Aby skorzystać z promocji należy być nowym klientem banku, czyli osobą nieposiadającą żadnego konta osobistego BNP Paribas w okresie ostatnich 12 miesięcy. Posiadanie konta oszczędnościowego w BGŻOptima nie wyklucza z promocji, tak samo jak posiadanie innych produktów (np. karty kredytowej).

Jeśli spełniamy powyższe warunki to wystarczy, że do 5.07.2020 zarejestrujemy się na dedykowanej stronie promocji (zaznaczając wszystkie checkboxy), a następnie złożymy wniosek o Konto Otwarte na Ciebie wraz z dowolną kartą debetową oraz usługami bankowości internetowej z wygenerowanego dla nas linku (tym razem zaznaczając tylko te zgody, które są wymagane przez wniosek). Na podpisanie umowy (za pomocą SMSa, poprzez system Autenti) oraz aktywację karty będziemy mieć czas maksymalnie do 19.07.2020. W czasie wnioskowania warto też wyłączyć wtyczki typu adblock w przeglądarce – może to uniemożliwiać przejście do końca wniosku.

Pamiętajmy jedynie, że aktywacja konta odbywa się poprzez nadanie PINu do karty, którą przywiezie nam kurier. To dobra wiadomość, bo zamiast wypełniać z nim umowę papierową (co trwa zazwyczaj kilka minut) po prostu otrzymamy zwykłą przesyłkę z kartą – kontakt jest więc ograniczony do minimum.

Ale uwaga: w promocji obowiązuje pula 3000 promocyjnych wniosków. Po jej przekroczeniu możliwość rejestrowania zostanie zablokowana. Warto się śpieszyć!

250 zł w gotówce

Tytułowa premia podzielona jest na dwie części. Pierwszą z nich, czyli 100 zł, otrzymamy za sam fakt podpisania umowy w wyznaczonym terminie oraz:

 • wykonanie min. 3 transakcji BLIK w lipcu oraz
 • wykonanie min. 3 przelewów z konta osobistego za pomocą również w lipcu.

Jeśli chodzi o pierwszy podpunkt, to chodzi o wszystkie płatności BLIKiem w sklepach i internecie. Jeśli natomiast chodzi o przelewy, to mowa o najzwyklejszych przelewach Elixir wykonanych przez nas z poziomu bankowości internetowej GOonline lub aplikacji mobilnej GOmobile.

Drugą nagrodę, w wysokości 150 zł, otrzymamy za spełnienie powyższych warunków oraz:

 • wykonanie min. 3 przelewów z konta zarówno w sierpniu, jak i wrześniu
 • otrzymanie wpływów na łącznie min. 1000 zł zarówno w sierpniu, jak i wrześniu

Pierwszy warunek jest identyczny, jak poprzednio. Jeśli natomiast chodzi o wpływy, to akceptowane są wszystkie wpływy na konto osobiste, oprócz wpłat gotówkowych, wpływów z ew. kredytów udzielonych przez BNP Paribas oraz wpłat własnych wewnątrz BNP Paribas (również z rachunków BGŻOptima). Najprościej przelać sobie środki z własnego konta w innym banku.

Kiedy otrzymam nagrodę?

Wiadomość o zgarnięciu pierwszej nagrody trafi do nas do 20.08.2020. O drugiej dowiemy się 23.10.2020. Przelewy dotrą na nasze konto do końca danego miesiąca.

Ale uwaga: aby odebrać premię gotówkową konieczne będzie uzupełnienie danych do jej odbioru w terminie do 27.08.2020. Informacje jak to zrobić znajdziemy w wysłanym kilka dni wcześniej mailu.

Ile kosztuje Konto Otwarte na Ciebie?

Konto Otwarte na Ciebie prześwietlałem całościowo kiedy pojawiło się na rynku.

W skrócie: jego prowadzenie jest darmowe. Zapłacić możemy jedynie 3 zł miesięcznie za kartę debetową „Otwartą na Dzisiaj”, ale wystarczy wykonać zaledwie jedną, dowolną transakcję bezgotówkową, by jej prowadzenie było darmowe. Bank przewiduje jednak pewien wyjątek – osoby do 26. roku życia nie zapłacą za nią ani grosza, niezależnie od aktywności. Jeśli więc jesteśmy starsi, to warto kartą zapłacić za „bułki w piekarni” – choć promocja tego nie wymaga, to dzięki temu nie poniesiemy opłaty miesięcznej.

Co z bankomatami? Wypłaty z urządzeń własnych i bankomatów Planet Cash są darmowe. Za inne płacimy 5 zł od wypłaty w kraju – no chyba, że jesteśmy młodzi – wtedy nie płacimy ani grosza :)

Na koniec dodam, że zamiast karty „Otwartej na Dzisiaj” mamy do wyboru również płatne karty: „Otwartą na Świat” lub „Otwartą na eŚwiat”. Więcej o nich pisałem w kwietniowym omówieniu oferty banku – jeśli komuś bardziej pasują, to oczywiście jak najbardziej można je zamówić.

Nie przegap!

Komentarze

 • Czy dobrze rozumiem że na podpisanie umowy za pomocą SMSa mam czas do 19.07.2020, natomiast aktywacja konta za pomocą PINu którą przywiezie kurier może nastąpić później?
  Jak długo zazwyczaj trwa od momentu podpisania umowy SMSem do momentu wizyty kuriera? Zamierzam trochę w lipcu popodróżować a skoro osobiście muszę mieć z nim kontakt – czy jest jakaś opcja żeby jego wizytę ustalić na konkretny dzień?
  Ps. Co to jest transakcja ‚BLIK’? czy to płatność telefonem za pomocą jakieś aplikacji?
  Dziękuję za wyjaśnienie

  Joanna Odpowiedz
  • Umowy (a w zasadzie karty) z bnpp wozi dhl, ale kurierzy są dedykowani do umów bankowych, w woj. pomorskim całych czterech. Oznacza to, że w Twojej miejscowości może się pojawić raz na kilka dni… Chyba że mieszkasz blisko siedziby dhl gdzie kurier może zostawić paczkę… Odbiór w punkcie typu Żabka / Inmedio nie wchodzi w grę.
   Ja chyba czekałem jakieś 10 dni od autenti.

   ls5
  • Kurier dzwoni wcześniej się umówić na konkretny termin.

   ls5
 • Dzięki za wyjaśnienie, skoro kurier zadzwoni żeby się umówić na termin, to dobrze, ale rozumiem że też mogłabym sama odebrać paczkę w jednym z punktów obsługi klienta? https://www.dhlparcel.pl/pl/dla-biznesu/uslugi/punkty-dhl/pok.html Czy ktoś z Was taką opcję testował?

  Joanna Odpowiedz
 • Nie wiem, czy już tu ktoś pisał, mają teraz moneyback utrzymaniowy:
  • 2% zwrotu
  • od transakcji bezgotówkowych (stacjonarnych i internetowych)
  • z wykluczeniami MCC
  • przez pół roku bez limitu.

  Don Quijote de la Mancha Odpowiedz
  • o 2% brzmi ciekawie ,
   Możesz napisać jakie są wykluczenia MCC?
   Przy rezygnacji z konta osobistego ?

   Guten
  • Tak, przy rezygnacji z ror Konto Otwarte na Ciebie.
   Nie mogę napisać jakie MCC, bo pan z działu zamykania przez telefon powiedział tylko, że tych kodów jest dużo; ale pewnie standardowy zestaw, jak np. w powyższej promocji. Ja się w ciemno zgodziłem, ale po chwili oczekiwania („konsultacja z przełożonym”) okazało się, że jednak tego nie dostanę, bo za mało konta używałem — przez ostatnie miesiące tylko jedna mała płatność dla bezpłatności (przez Curve, ale to chyba bez znaczenia).

   Don Quijote de la Mancha
  • Ok, Dzieki za info

   Guten
  • „okazało się, że jednak tego nie dostanę, bo za mało konta używałem” LOL czyli jednak nic za darmo

   Ja123
  • @ Ja123, widzę, że jesteś tu nowy; nie jest niczym dziwnym, że banki nie proponują oferty utrzymaniowej klientom, na których utrzymaniu im nie zależy (choć to różnie bywa). Dlatego normalnym jest, że przed wypowiedzeniem robimy trochę ruchu na danym produkcie bankowym, o ile liczymy na utrzymaniówkę. Ja takiego ruchu w tym przypadku nie robiłem, bo nie widziałem, by tu ktoś ostatnio pisał o jakiejś promocji utrzymaniowej na to konto.

   Don Quijote de la Mancha
  • Don a może to ta promocja „widmo” o której konsultanci mówią od daawna że wprowadzą a ta rozmowa to kolejna podpucha,bo mówią o promocji po czym po dopytaniu o szczegóły dla Pana jednak nie ma promocji. Czyli pitu pitu ciąg dalszy :) No chyba że ktoś potwierdzi że mu bank wprowadził :)

   bolek
  • Jak się jednak dłużej zastanawiam to naprawdę to jest bank niepoważny. Zaproponujemy klientowi promocję ale po chwili jednak nie zaproponujemy bo nie. :)

   bolek
  • @bolek, pan powiedział, że promocję wprowadzono kilka dni temu, tym też tłumaczył, że nie zna szczegółów, gdy już (usłyszawszy 3 pierwsze informacje) powiedziałem: „aha, ok, to brzmi interesująco, a jaki limit tego moneybacku?”, wtedy poprosił, bym poczekał aż to zweryfikuje — no ale potem powiedział, że musiałbym częściej korzystać z karty, bo za mało transakcji robiłem przez ostatnich kilka miesięcy (to prawda, mało), więc wewnętrzne statystyki nie pozwalają na włączenie tej promocji, musiałbym przez dwa miesiące więcej płacić, a 2% to przez pół roku bez limitu.

   Nie wiem, może to ściema, żebym przez te dwa miesiące płacił ich kartą, ale to chyba nawet jak na ten bank byłoby przegięcie… Ja nie sprawdzę, bo konto jednak wypowiedziałem.
   Ale jeśli ktoś np. i tak ostatnio karty używał, bo brał udział w jakiejś promocji, to może to być jakaś szansa. I zarazem wskazówka, żeby nie czekać (jak ja, leń) kilka miesięcy z zamykaniem nieużywanego konta. Albo spróbować zrobić trochę ruchu na koncie (przecież ja dla utrzymaniówki Millennium też specjalnie karty przed wypowiedzeniem trochę więcej używam); może np. te ich „statystyki” nie wychwytują „złych” MCC, więc można je łatwo podbić dodając tylko trochę „normalnych” transakcji, głównie na końcu, przed wypowiedzeniem…

   Don Quijote de la Mancha
  • @Don, to nie była oczywiście żadna złośliwość – widać promocja nowa, jakby o nie było wiadomo, to każdy by pewnie wykonał jakieś tam ruchy…bankowe, przez zamykaniem konta, pozdrawiam :-)

   Ja123
  • Ciekawe, czy tez cos zaproponuja bylym klientom Raiffeisena, bo ciagle nie zamknalem tego konta. A nie zamknalem, bo zrodelko dziala.

   keton
  • @keton, nie wkurzaj mnie, ja do tamtej promocji świadomie nie przystąpiłem przewidując, że Paribas nie ogarnie tej przejętej promocji… No i chyba miałem rację… Ech…

   Don Quijote de la Mancha
  • Właśnie, nie wkurzaj !

   Bogdan
  • Credit Agricole i Santander też dają promocje utrzymaniowe z wykorzystaniem karty, więc prawdopodobnie jest tu jakaś nowa moda banków z tymi ofertami, jeśli BNP Paribas też taką proponuje.

   Maciej
 • o 2% brzmi ciekawie ,
  Możesz napisać jakie są wykluczenia MCC?

  Guten Odpowiedz
 • Info dla potomnych i być może odpowiedź (aczkolwiek nie na pewno) dlaczego niektórzy z nas mieli problemy z premiami/otwieraniem konta w tym banku. Ponad miesiąc temu zamknąłem tu konto. Nadal mogłem się jednak logować. Infolinia „pisana” napisała mi żebym udał się do placówki. Niby dopełniłem ostatnich formalności coś tam jeszcze popodpisywałem ale logować mogłem się dalej. W końcu zadzwoniłem na infolinię i tam zamknięto mi wreszcie możliwość logowania ale Pan zauważył że mam tu jakiś nieszczęsny 1gr. Znów do placówki, przelać mi nie mogli tzn mogli ale za …. 10 zł, na szczęscie fizycznie mi to wypłacili i konto (w tym przypadku chyba techniczne) wreszcie się zamknęło.
  Wydaje mi się że posiadanie konta (w tym przypadku z 1 gr) mogło powodować takie a nie inne problemy nie mówiąc już o dostępnej możliwości logowania. Zatem trzeba bardzo dopilnować aby po zgarnięciu premii, zamykając, zamknąć wszystko by w przyszłości nie mieć problemów przy ponownym otwieraniu konta.

  jojo Odpowiedz
 • hej, wypełniłam wniosek i otrzymałam maila w którym mam kliknąć w link… niestety link ten jest niewidoczny… :( Czy ktoś z Was też miał taki problem i znalazł rozwiązanie?

  Joanna Odpowiedz
 • „Wiadomość o zgarnięciu pierwszej nagrody trafi do nas do 20.08.2020..”
  Czy ktoś już może dostał wiadomość?

  pit Odpowiedz
  • Też się chętnie dowiem, czy ktoś już dostał to info (ja nadal czekam)

   emka
  • Dzisiaj ostatni dzień i jeszcze wiadomość nie dotarła…

   bla
  • Po zadzwonieniu na infolinię promocji i podaniu nr. PESEL uzyskałem potwierdzenie przyznania nagrody, jest też mail na poczcie.

   „Szanowni Państwo,

   Dziękujemy za udział w promocji „Radosne konto”.
   Pragniemy poinformować Państwa o zdobyciu pierwszej nagrody, gratulujemy!
   Nagroda, w wysokości 100 zł zostanie przekazana przelewem (tj. przelew zostanie wysłany) do 31 sierpnia 2020 r.

   Z adresu radosnekonto@bnpparibasplus.pl.

   Rob231
  • Już po zalogowaniu i wpisaniu BEZ spacji numeru konta BNP. Najlepiej zrobić zrzuty ekranu w trakcie.

   Rob231
 • Ja wlasnie otrzymalem maila z informacja o przyznaniu pierwszej nagrody

  kblased Odpowiedz
 • „Już” też mam tę wiadomość (dotarła dzisiaj o godz. 12:45 bez kontaktu z infolinią)

  emka Odpowiedz
  • Czyli w terminie, więc nie rozumiem po co ta histeria??? jeszcze brakuje komentarzy typu: „…ale niesmak pozostaje” ;D

   abc
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy