250 zł premii w gotówce za założenie Konta Optymalnego BGŻ BNP Paribas + 400 zł za kartę kredytową!

Zakończona

Ruszyła kolejna promocja BGŻ BNP Paribas, w której możemy zgarnąć aż 250 zł premii za założenie darmowego Konta Optymalnego. Warunki promocji są całkiem proste do spełnienia, ale uwaga: trzeba się śpieszyć. Przewidziano zaledwie 1500 promocyjnych wniosków!

250 zł premii za założenie Konta Optymalnego w promocji Wiosenny Bonus BGŻ BNP Paribas

Wiosenny bonus

Aby skorzystać z promocji należy być nowym klientem banku, czyli osobą nieposiadajacą żadnego konta osobistego BGŻ BNP Paribas w okresie ostatnich 24 miesięcy. Wliczamy tu także posiadanie rachunków w przejętym niedawno Raiffeisen Polbank. Posiadanie innych produktów banku nie wyklucza z promocji (np. konta oszczędnościowego BGŻOptima).

Jeśli spełniamy powyższe warunki to wystarczy, że do 7.04.2019 zarejestrujemy się na dedykowanej stronie promocji (zaznaczając wszystkie checkboxy), a następnie złożymy wniosek o Konto Optymalne wraz z kartą debetową z wygenerowanego dla nas linku (tym razem zaznaczając tylko te zgody, które są wymagane przez wniosek). Na podpisanie umowy (przez kuriera) będziemy mieć czas maksymalnie do 22.04.2019.

Ale uwaga: w promocji obowiązuje pula 1500 promocyjnych wniosków. Po jej przekroczeniu możliwość rejestrowania zostanie zablokowana, dlatego warto się śpieszyć!

Do 250 zł bonusu za korzystanie z konta

Pierwszą z nagród, czyli 100 zł w gotówce, otrzymamy za:

 • podpisanie umowy o konto,
 • aktywowanie aplikacji mobilnej banku GOmobile do 31.05.2019,
 • wykonanie min. 1 (dowolnego, tradycyjnego) przelewu zarówno w maju, jak i czerwcu,
 • wykonanie transakcji bezgotówkowych o łącznej wartości min. 200 zł zarówno w maju, jak i czerwcu,
 • otrzymanie wpływów na konto na łączną kwotę min. 1000 zł w obu miesiącach.

Tu dodam, że pod pojęciem wpływy rozumiemy wszystkie przelewy oprócz przelewów z naszych własnych rachunków w BGŻ BNP Paribas (w tym BGŻOptima i Raiffeisen). Wykluczone są również wpłaty gotówkowe. Najprościej więc przelewać sobie 1000 zł ze swojego konta w innym banku.

Jeśli natomiast chodzi o transakcje kartą, to wykluczone są „ułatwiacze” płatności, czyli np. doładowania wirtualnych portmonetek. Załącznik do regulaminu mówi o miejscach z kodami MCC: 7995, 8999, 6012, 6211, 6051, 4829. Jeśli nie wiecie jaki kod ma dany sklep – możecie to sprawdzić na stronie jakimcc.pl. Zaznaczam jednak, że wszystkie „normalne” płatności kartą w sklepach, supermarketach czy internecie są OK.

Drugą nagrodę, w wysokości 150 zł, otrzymamy za spełnienie identycznych warunków w lipcu i sierpniu 2019. Oczywiście chodzi o wpływy 1000 zł, transakcje kartą na min. 200 zł i min. jeden przelew.

Informacja o zgarnięciu pierwszej nagrody trafi do nas mailowo w terminie do 19.07. Będziemy mieć wtedy czas do 25.07 na uzupełnienie danych do jej odbioru (instrukcję znajdziemy w mailu). Przekazanie nagrody nastąpi do 30.07.2019.

Drugą nagrodę otrzymamy na identycznych warunkach, ale dwa miesiące później. Mail trafi do naszej skrzynki do 19.09, a wypłata nastąpi do 31.09 (nie trzeba będzie podawać ponownie swoich danych).

Dodatkowe 400 zł za kartę kredytową!

Na koniec przypomnę, że oprócz premii za założenie konta osobistego w chwili obecnej możemy również zgarnąć rekordowe 400 zł za wyrobienie karty kredytowej. Trzeba się jednak śpieszyć – ta promocja trwa tylko do końca marca!

Ile kosztuje Konto Optymalne?

Konto Optymalne to bardzo fajny rachunek ze względu na brak opłat. Bank nie pobiera bowiem ani grosza za jego prowadzenie, ale również za samo posiadanie karty debetowej! W zasadzie zapłacić możemy tylko za wypłaty z bankomatów (5 zł), jednak za darmo pobierzemy pieniądze z urządzeń Planet Cash oraz bankomatów własnych.

Nie przegap!

Komentarze

 • Kurier znów. Ech.

  marqqq Odpowiedz
 • Co z osobami, które mają KK? Czy znowu system będzie widział ich jako klientów i będzie problem z otwarciem rachunku?

  Damian Odpowiedz
  • Ja właśnie mam ten problem – ze względu na KK automat odrzucił mój wniosek, i zaprosił do oddziału. A w oddziale nic nie moga zrobic xD bez sensu kk to nie ror

   Bianka
 • Drogi Adminie
  nie zgadzają się warunki do spełnienia.
  W regulaminie nie ma mowy o wykonaniu przelewu tylko przez aplikację mobilną oraz wg mnie można wykonać tylko jedną płatność kartą na kwotę 200 zł i będzie ok.
  Proszę o weryfikację.

  Damian Odpowiedz
 • Niestety znowu to samo:

  „Witaj XXX,

  Dziękujemy za zainteresowanie naszym kontem.

  Informujemy, że wniosek został anulowany ponieważ zidentyfikowaliśmy Cię
  jako użytkownika Bankowości Internetowej. Zapraszamy do oddziału.”

  Co teraz? Da się skorzystać z promocji?

  Damian Odpowiedz
  • Wypowiadałem wczoraj KK i poprosiłem też o wypowiedzenie umowy ramowej… dowiedziałem się, że nic poza kartą nie mam w/g ich systemu aktywnego więc spróbowałem założyć konto i oczywiście odrzucone jak wyżej. Ktoś to przerabiał z byłych posiadaczy KK?

   alik
 • Ja tam z tymi ob..rańcami nie chcę mieć nic wspólnego. Zrobili mnie w bambuko z kontem wymarzonym i jak widać nie realizują dyspozycji zamknięcia rachunków w sposób kompletny.
  Zamknąłem tam ostatnio kk ale jak znam życie te wszystkie dane w bankowości internetowej będą u nich przez następne 99 lat. Sami się gubią. Kto z Sigmy , kto z Paribasa a kto od jeszcze innej francy.

  Bufon Odpowiedz
 • Może ja miałam pecha do tego banku, ale gwoli ostrzeżenia, jakie cyrki mogą się dziać.
  Do tej pory nie dostałam 200zł do empiku z promocji z początku ubiegłego roku. Ostatnia odpowiedź na reklamację „nie dostała pani bonu, bo go pani nie odebrała” – ciekawe, jak miałam go odebrać, jak go nie przyznali poprawnie. Wcześniej „nie spełniła pani warunków”, „a faktycznie spełniła pani” (jak poprosiłam ich o nagranie z ich infolinii), „nie spełniła pani warunków”.

  K. Odpowiedz
 • Po napisaniu reklamacji z uwagi na brak możliwości założenia konta online mając KK uzyskałem odpowiedź, że mam zgłosić się do oddziału i tam założyć konto oraz od razu napisać maila do nich w celu zatwierdzenia promocji.

  Damian Odpowiedz
 • ile czekaliście na akceptację wniosku?

  wally Odpowiedz
 • Czyli platnosci typu na stronach Zalando spelniaja warunrk platnosci karta?

  Czarek Odpowiedz
  • Każde normalne zakupy (również w internecie) jak najbardziej spełniają warunek płatności kartą. Generalnie to wyszczególnienie „złych” kodów MCC w zasadzie jedynie robi zamieszanie…

   Michał
 • czy ktoś już dostał informacje o przyznaniu nagrody ? miało być do 19 lipca a tu cisza..

  naomily Odpowiedz
 • Ja niestety wszystko przeszukalam i nie mam…

  Ewelina Odpowiedz
 • No i stało się. Pomimo zapewnienia, że mogę założyć konto w oddziale i zgłosić to mailowo wczoraj otrzymałem odpowiedź, że nie założyłem konta zgodnie z regulaminem. Od tej samej osoby, która mi wcześniej napisała, że moje konto bierze udział w promocji! Szok!
  Dodatkowo rzekomo nie spełniłem warunków płatności kartą 200 zł w czerwcu. I tu ciekawostka. Faktycznie jak w filtrowaniu historii ustawię Transakcje kartowe to wyświetla mi się tylko kilka na kwotę 80 zł. Gdy filtrowanie wyłączę to są wszystkie na ponad 200 zł. Dziwny bank.

  Damian Odpowiedz
 • Dostaliście maila, bo miał być do 19 września, a u mnie nic.

  wally Odpowiedz
 • tak ,wczoraj dostalam info., iż 100zł zostanie wypłaconw do końca m-c

  Danuta Odpowiedz
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy