250 zł za założenie Konta 360° od Banku Millennium

Trwa do 30.11.2020

Ruszyła kolejna odsłona promocji przygotowanej dla nowych klientów Banku Millennium. Tym razem do zgarnięcia mamy 250 zł za założenie Konta 360°, z czego 100 zł otrzymamy w formie karty podarunkowej Zalando już za sam fakt podpisania umowy :)

250 zł premii do Zalando od Banku Millennium

250 zł za Konto 360°

Aby skorzystać z promocji należy być nowym klientem banku, czyli osobą, która na dzień rozpoczęcia promocji:

 • nie posiada (ani nie dysponuje) żadnym produktem w Banku Millennium oraz
 • nie jest w trakcie wnioskowania o jakikolwiek produkt Banku Millennium oraz
 • nie brała udziału w żadnej promocji Konto 360° lub Konto 360° Student w promocji „na start” w przeszłości (organizowanej przez sam banku lub podmiot zewnętrzny).

Pamiętajmy, że ponieważ od 1.10.2019 Bank Millennium jest również właścicielem Eurobanku, to klienci posiadający konto w Eurobanku są od teraz traktowani, jako klienci Banku Millennium.

Jeśli spełniamy powyższe warunki to wystarczy, że złożymy wniosek o Konto 360° (lub Konto 360° Student) wraz z kartą debetową poprzez dedykowaną stronę promocji. Pamiętajmy, aby podczas składania wniosku wyrazić zgody na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych lub na otrzymywanie informacji handlowych od banku.

Wniosek powinniśmy złożyć do 30.11, w tym samym terminie powinniśmy również podpisać umowę – dlatego jeśli wybierzemy opcję sfinalizowania poprzez wizytę kuriera, to warto złożyć wniosek z odpowiednim zapasem. Na szczęście jest też druga opcja, czyli podpisanie umowy całkowicie zdalnie – przy czym wtedy konieczne będzie wejście na stronę promocji z telefonu lub tabletu, który ma kamerę. We wniosku wymagane bowiem będzie zrobienie swojego zdjęcia (które zostanie porównane ze zdjęciem z dowodu). O wszystkim zostaniemy poinstruowani w trakcie wnioskowania.

Bank przewidział 2000 promocyjnych wniosków. Po przekroczeniu tej puli dalsza możliwość wnioskowania zostanie zablokowana.

Jeśli spełnimy powyższe warunki to pierwsza część nagrody (voucher Zalando o wartości 100 zł) jest już nasza :)

150 zł w gotówce

A jak zgarnąć pozostałe 150 zł w gotówce? Po pierwsze, do 31.03.2021, powinniśmy aktywować aplikację mobilną banku. Nie ma znaczenia czy zrobimy to w ostatni możliwy dzień, czy np. od razu po podpisaniu umowy.

Drugim krokiem będzie spełnienie warunku bezpłatności konta w grudniu, styczniu, lutym i marcu. Oznacza to, że nie dość, że za konto i kartę nie zapłacimy ani grosza, to na dodatek bank nam zapłaci za korzystanie ze swoich produktów :)

A jakie są warunki zwalniające z opłat za konto w Banku Millennium? Bardzo proste. Po pierwsze – wymagane jest, aby łączna suma wpływów zewnętrznych wyniosła min. 1000 zł (najprościej przelewając sobie środki ze swojego konta w innym banku). Po drugie – wykonanie co najmniej jednej operacji kartą debetową lub BLIKiem. Sam spełniam te warunki w prosty sposób: mając ustanowione zlecenie stałe przelewu w innym banku, natomiast kartą płacę automatycznie za wszystkie drobne zakupy. Dobra opcja (zwłaszcza w czasach lockdownu) to też podpięcie jej do jakiejś comiesięcznej subskrypcji typu Netflix / VOD / HBO GO itp.

Trzeci krok jest wymagany jedynie dla tych, którzy założyli konto zdalnie – za pomocą selfie. Do 30.04.2021 powinniśmy się udać do dowolnej placówki banku i złożyć wzór podpisu oraz udostępnić swój dokument tożsamości. Zresztą bez tego kroku możliwości korzystania z konta są ograniczone (np. niski limit przelewów).

I to tyle! 100 zł do Zalando trafi na nasze konto do 20.12.2020. Bank wyślę kartę w formie kodu SMSem.

Premia gotówkowa trafi natomiast na nasze konto do 30.04.2021, o ile ciągle będziemy jego posiadaczem (i nie cofniemy zgód marketingowych – później już możemy to zrobić).

Ile kosztuje Konto 360°?

Warunki bezpłatności, o których pisałem powyżej, dotyczą nie tylko zwolnienia z opłat za konto, ale również za kartę oraz wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce. Oznacza to, że zapewniając comiesięczny wpływ oraz wykonując transakcję na dowolną kwotę nie płacimy ani grosza za podstawowe usługi!

Co ciekawe bank przygotował również dodatkowe zwolnienie – osoby poniżej 26. roku życia (zakładające konto w wersji Student) mają ułatwione warunki zwolnienia z opłat – ich obowiązuje jedynie konieczność wykonania jednej transakcji kartą/BLIKiem – i nie płacą ani grosza za obsługę rachunku oraz karty. Pamiętajmy tylko, że do zdobycia premii wpływ 1000 zł również jest potrzebny – później wystarczy sama płatność kartą lub BLIKiem.

Haczyki? W trakcie wnioskowania o konto możemy zaznaczyć pakiet „Bezpieczna Karta”, który początkowo jest bezpłatny, ale później kosztuje 3,99 zł. Najlepiej więc zapisać sobie przypomnienie o jego dezaktywacji albo po prostu nie włączać go wcale.

Nie przegap!

Komentarze

 • „Opł. za MilleSMS poza Pakietami za okres…. za 10 wysłanych sms ”
  2,50 zł na rach. 360
  Wiek ktoś co to jest i dlaczego to jest ?

  Bogdan Odpowiedz
  • Sprawdź , może masz włączone jakieś pakiety czy powiadomienia sms , trzeba chyba przejrzeć w ustawieniach . Teorytyzuje , może napisze ktoś coś , kto ma praktyczne doświadczenia . xyz

   prawdziwy-xyz
  • Rzeczywiście to opłata za powiadomienia na KK , choć nie przypominam sobie abym takowe włączał.

   Bogdan
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy