270 zł za założenie darmowego Konta Otwartego na Ciebie od BNP Paribas

Zakończona

Ruszyła kolejna promocja BNP Paribas, w ramach której zgarniemy solidną premię za założenie darmowego konta osobistego. Tym razem za podpisanie umowy otrzymamy 20 zł do wykorzystania w kawiarniach Costa Coffee, a kolejne 250 zł (już w gotówce) – za spełnienie łatwych warunków aktywności.

270 zł premii za konto w BNP Paribas (w tym 20 zł do Costa Coffee)

Promocja Kawa z Bankiem

Aby skorzystać z promocji należy być nowym klientem banku, czyli osobą nieposiadającą żadnego konta osobistego BNP Paribas w okresie ostatnich 12 miesięcy. Posiadanie konta oszczędnościowego w BGŻOptima nie wyklucza z promocji, tak samo jak posiadanie innych produktów (np. karty kredytowej).

Jeśli spełniamy powyższe warunki to wystarczy, że do 24.07.2020 zarejestrujemy się na dedykowanej stronie promocji (zaznaczając wszystkie checkboxy), a następnie złożymy wniosek o Konto Otwarte na Ciebie wraz z dowolną kartą debetową oraz usługami bankowości internetowej z wygenerowanego dla nas linku (tym razem zaznaczając tylko te zgody, które są wymagane przez wniosek). Na podpisanie umowy (za pomocą SMSa, poprzez system Autenti) oraz aktywację karty będziemy mieć czas maksymalnie do 14.08.2020. W czasie wnioskowania warto też wyłączyć wtyczki typu adblock w przeglądarce – może to uniemożliwiać przejście do końca wniosku.

Pamiętajmy jedynie, że aktywacja konta odbywa się poprzez nadanie PINu do karty, którą przywiezie nam kurier. To dobra wiadomość, bo zamiast wypełniać z nim umowę papierową (co trwa zazwyczaj kilka minut) po prostu otrzymamy zwykłą przesyłkę z kartą – kontakt jest więc ograniczony do minimum.

Ale uwaga: w promocji obowiązuje pula 3000 promocyjnych wniosków. Po jej przekroczeniu możliwość rejestrowania zostanie zablokowana. Warto się śpieszyć!

20 zł do Costa Coffee + 250 zł w gotówce

Pierwszą nagrodę, czyli kartę podarunkową o wartości 20 zł, zgarniemy za spełnienie wszystkich powyższych warunków – czyli założenie promocyjnego konta :)

Pozostała nagroda podzielona jest natomiast na kolejne dwie części. Pierwszą z nich, czyli 100 zł, otrzymamy za podpisania umowy w wyznaczonym terminie oraz:

 • wykonanie transakcji bezgotówkowych kartą na min. 300 zł w sierpniu oraz
 • otrzymanie wpływów na łącznie min. 1000 zł również w sierpniu.

Jeśli chodzi o pierwszy podpunkt, to chodzi o najzwyklejsze płatności kartą w sklepach, marketach, na stacjach paliw czy internecie. Wykluczone są natomiast „ułatwiacze” obrotu kartą, czyli wszelkiego rodzaju doładowania wirtualnych portmonetek czy płatności rachunków kartą. Mowa dokładnie o kodach MCC równych: 7995, 8999, 6012, 6211, 6051, 4829. Więcej o kodach MCC na stronie jakimcc.pl.

Pamiętajmy również, że płatności za pomocą „szybkiego przelewu” (z konta) wykonywane przez np. PayU czy inne Przelewy24 nie są płatnościami kartą. BLIK również. W internecie liczą się tylko te płatności kartą, gdzie fizycznie podajemy jej numer (wraz z datą ważności i kodem CVV).

Jeśli natomiast chodzi o wpływy, to akceptowane są wszystkie wpływy na konto osobiste, oprócz wpłat gotówkowych, wpływów z ew. kredytów udzielonych przez BNP Paribas oraz wpłat własnych wewnątrz BNP Paribas (również z rachunków BGŻOptima).

Drugą nagrodę, w wysokości 150 zł, otrzymamy za spełnienie powyższych warunków oraz:

 • wykonanie transakcji bezgotówkowych kartą na min. 300 zł zarówno we wrześniu, jak i październiku oraz
 • otrzymanie wpływów na łącznie min. 1000 zł zarówno we wrześniu, jak i październiku.

Oczywiście wymogi co do płatności i wpływów są identyczne, jak poprzednio.

Kiedy otrzymam nagrodę?

Wiadomość o zgarnięciu pierwszej nagrody (karty podarunkowej Costa Coffee) trafi do nas do 22.09.2020. Bank przekaże nam ją za pomocą wiadomości SMS.

O drugiej nagrodzie, czyli 100 zł w gotówce, dowiemy się w tym samym terminie – przy czym bank wyśle nam maila z instrukcją odbioru przelewu. Będziemy bowiem musieli podać swoje dane (w tym numer konta) na którym trafi przelew. Powinniśmy to zrobić do 27.09, natomiast przelew dotrze do nas do 30.09.2020.

Jeśli chodzi o ostatnią część nagrody, to zostaniemy poinformowani o jej przyznaniu do 23.11, natomiast przelew trafi do nas do 30.11. Tu już nie będzie konieczności ponownego uzupełniania danych do jej odbioru.

Ile kosztuje Konto Otwarte na Ciebie?

Konto Otwarte na Ciebie prześwietlałem całościowo kiedy pojawiło się na rynku.

W skrócie: jego prowadzenie jest darmowe. Zapłacić możemy jedynie 3 zł miesięcznie za kartę debetową „Otwartą na Dzisiaj”, ale wystarczy wykonać zaledwie jedną, dowolną transakcję bezgotówkową, by jej prowadzenie było darmowe. Bank przewiduje jednak pewien wyjątek – osoby do 26. roku życia nie zapłacą za nią ani grosza, niezależnie od aktywności. Jeśli więc jesteśmy starsi, to warto kartą zapłacić za „bułki w piekarni” – choć promocja tego nie wymaga, to dzięki temu nie poniesiemy opłaty miesięcznej.

Co z bankomatami? Wypłaty z urządzeń własnych i bankomatów Planet Cash są darmowe. Za inne płacimy 5 zł od wypłaty w kraju – no chyba, że jesteśmy młodzi – wtedy nie płacimy ani grosza :)

Na koniec dodam, że zamiast karty „Otwartej na Dzisiaj” mamy do wyboru również płatne karty: „Otwartą na Świat” lub „Otwartą na eŚwiat”. Więcej o nich pisałem w kwietniowym omówieniu oferty banku – jeśli komuś bardziej pasują, to oczywiście jak najbardziej można je zamówić.

Nie przegap!

Komentarze

 • Przepraszam że nie w temacie, ale może ktoś będzie znał odpowiedź i mi pomoże. Chciałem dziś mamie zrobić przelew w jej banku spółdzielczym. Rachunek za prąd 600zł. I wyskakuje mi monit o przekroczonym limicie. Patrzę – no rzeczywiscie – ustawiony na 500zł. Próbuję zmienić. Nic. za wysoka kwota. Ki diabeł? I tak kilka razy. W końcu doczytałem: Limit maksymalny 500zł. Aż oczy przetarłem ze zdumienia. Jeszcze większy szok przeżyłem jak zobaczyłem limity Blue I ExpresElixir. 10k i 20k. Oczywiscie opłaty coś koło 8zł każdy.
  Teraz pytanie do obeznanych w spółdzielczakach i generalnie w bankingu. To normal w spółdzielczakach czy to jakiś błąd systemu albo inny czort? Albo oferują bezużyteczny właściwie serwis albo liczą na to ze klienci każdy przelew pow 500zł będą robić przez elixir płacąc fortunę za prowizję. Limit dzienny przez neta to 500zł i limit operacji to 500zł. Przecież to jest jakieś kuriozum.
  Moze to jakiś staż trzeba mieć żeby przekroczyć limit 500zł? nie wiem. brzmi niewiarygodnie ale to prawda. Jakbym mógł to bym matkę w poniedziałek stamtąd zabrał, ale to po prostu niemożliwe. Zmiana banku to jak rozwód z mężem chyba. Też tego nie pojmuję ale nie mam na to siły. jednak dzisiejsza akcja z limitem 500zł i elixirem w zamian za 8zł prowizji przekroczyla moje granice cierpliwosci i tolerancji w gnębieniu internetowych dziadków.

  marynatek Odpowiedz
  • Mozliwe, ze jest tak jak w PEKAO przy koncie otwieranym za pomoca biometrii. Po takiej operacji bank narzucal tak niskie limity, ze i tak trzeba bylo sie pofatygowac do oddzialu, zeby podniesli. Udalbym sie do tego banki i w okienku podniosl limit, skoro nie da sie on-line. Tak tez bylo kiedys w BZWBK – duzy limit dalo sie zmienic tylko w oddziale.

   keton
  • Tylko jakim cudem ustawili w takim razie limit na Expresy po 10-20tys? Mi to wygląda albo na błąd (powinno być odwrotnie) albo na januszowanie i zmuszanie ludzi do robienia przelewów pow 500zł przez Express i kasowanie 8 zeta prowizji. I tak najprawdopodobniej to wygląda. No jaki jest inny sens ustawianie limitu przelewu standard na 500zł i luksusowego ekspresiaka na 10 czy 20tys? No taki żeby kasować prowizje za te ekspresowe przelewy. A jak nie, to błąd systemu chyba. Napisałem do nich petycje z prośbą o ruszenie tyłka i zajęcie się sprawa bo to jakieś kuriozum.
   Podejrzewam że powodem może być też to o czym piszesz – pofatygowanie się do banku i zmiana limitu co będzie kosztowało jakieś 10zł za operację. To w takim razie po jakiego grzyba pozostawili pole do zmiany tego limitu w systemie? Idę zaraz zapłacić ten rachunek przy okienku. Nie dość że licznik źle mamie spisali i opłata za prąd podwójna to jeszcze teraz cyrk z bankiem. Pierwszy raz coś takiego widzę. No chyba że ten limit sam się zmieni po jakimś czasie jako że mama umowę na internet-banking podpisała dopiero w kwietniu więc jest świeżakiem który się uczy, ale to raczej odpada skoro ekspresowo można przelewać 10tys – oczywiście za odpowiednią opłatą

   marynatek
  • Ja rozumiem, że taka niespodzianka ze strony banku może być irytująca, ale – litości – nie możesz zapłacić rachunku za swoją mamę z własnego konta? U usługodawcy liczy się kwota wpływu a nie dane nadawcy przelewu.

   Tomko
 • Myślę że doszliśmy do punktu w którym dalsza dyskusja jet bezcelowa. Ja sie pytam o to czy ktoś spotkał się z taką sytuacją absurdalnych limitów a dostaję odpowiedź żebym płacił z własnego konta (czyli w swietle prawa robił darowizny ze wszystkimi tego konsekwencjami). Wyobraź sobie że nigdy bym sam nie wpadł na taki pomysł. Już zapłacone.

  marynatek Odpowiedz
  • Ty nie pytasz się czy ktoś spotkał się z taką sytuacją tylko wylewasz swoje dziwne żale, że „limit jest zły, wysokość rachunku jest zła, opłaty są złe, przelewy ekspresowe są złe”.

   Tak też myślałem, że sam na to byś nie wpadł, bo musiałeś spytać na blogu zamiast wejść na swoje konto i przelać kasę.
   Z tą darowizną („w świetle prawa ze wszystkimi tego konsekwencjami” :-D) się nie ośmieszaj bo marne 600 zł jest sporo poniżej 5 letniego limitu.

   Tomko
 • Czy mogę skorzystać z tej promocji oraz promocji – Rozruszaj Polskę transakcjami – w tym samym czasie? W obu promocjach jeden z warunków to wydanie 300pln w sierpniu, więc może uda się je połączyć?

  Joanna Odpowiedz
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy