Nawet 2950 zł za założenie konta firmowego Banku Millennium!

Zakończona

Ruszyła promocja konta firmowego Banku Millennium we współpracy z Rankomat.pl. Do zdobycia mamy nie tylko 2500 zł w formie premii za aktywność, ale również 450 zł na start. Daje nam to rekordowe maksymalnie 2950 zł premii :)

450 zł dla firm od Banku Millennium

450 zł na start

Aby wziąć udział w promocji należy być nowym klientem firmowym – czyli podmiotem, który nie posiadał żadnego rachunku firmowego Banku Millennium dla danego numeru NIP od 1.01.2020. Posiadanie konta osobistego nie wyklucza z promocji!

Jeśli spełniamy powyższe warunki to wystarczy, że zarejestrujemy się na dedykowanej stronie promocji (zaznaczając tylko akceptację regulaminu), a następnie złożymy wniosek o promocyjne Konto Mój Biznes. Podczas składania wniosku będziemy jeszcze musieli wyrazić zgodę na otrzymywanie od banku informacji handlowych i marketingowych oraz na ujawnienie organizatorowi informacji objętych tajemnicą bankową w zakresie potrzebnym do przeprowadzenia akcji – w końcu Bank Millennium musi poinformować organizatora promocji, że premia nam się należy :)

Czas na rejestrację w promocji i złożenie wniosku mamy do 28.09.2023. Umowę o konto powinniśmy podpisać do 5.10.2023.

450 zł za wpływ i płatność BLIK

Co dalej? Aby zgarnąć 200 zł powinniśmy jeszcze dodatkowo pobrać i zalogować się do aplikacji mobilnej banku w terminie do 18.10.2023. Aby natomiast zgarnąć kolejne 250 zł w tym samym terminie powinniśmy wykonać co najmniej jeden przelew i trzy transakcje kartą.

I to prawie tyle! Ostatnim krokiem będzie bowiem uzupełnienie danych do odbioru premii. Organizator promocji powiadomi nas o zgarnięciu premii mailowo, do 3.11.2023. Będziemy mieć wtedy czas do 10.11 na uzupełnienie danych (imię, nazwisko, numer rachunku). Przelew trafi do nas do 15.11.

Pamiętajmy, że premia za konto związane z działalnością gospodarczą powinna zostać rozliczona przez nas samych. Oznacza to, że 200 lub 450 zł będzie dla nas dodatkowym przychodem, który będzie musiał zostać opodatkowany zależnie od typu działalności (o ile oczywiście będziemy mieć zysk po odjęciu kosztów firmy). Np. dla ryczałtu będzie to stawka 3%, choć zalecam skonsultować to z księgowym.

Do 2500 zł za aktywność

A jak zdobyć pozostałe 2500 zł? O tym szczegółowo pisałem w swoim niedawnym prześwietleniu, dlatego zachęcam do zapoznania się z nim.

Ile kosztuje Konto Mój Biznes?

Prowadzenie konta firmowego jest bezpłatne, jeśli wpłynie na niego min. 1000 zł wpływów zewnętrznych miesięcznie lub wykonany zostanie min. jeden przelew do ZUS lub Urzędu Skarbowego. W przeciwnym razie płacimy aż 15 zł miesięcznie – ale nie przez pierwsze 2 lata, bo dzięki osobnej promocji bank nie pobierze od nas tej opłaty.

Karta debetowa do konta jest darmowa pod warunkiem wydania min. 500 zł miesięcznie (inaczej płacimy za nią 7 zł). Jeśli natomiast chodzi o przelewy, to bank udostępnia pakiet 20 sztuk za 0 zł. Za kolejne płacimy złotówkę per przelew.

Nie przegap!

Skomentuj

Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

Ostatnie wpisy