3,2% aż do 400 000 zł na koncie oszczędnościowym w Getin Banku (+50 zł na start)

Zakończona

Getin Bank wystartował z XX edycją oferty specjalnej „Na nowe środki” na swoim koncie oszczędnościowym. Tym razem zyskać możemy możemy oprocentowanie w wysokości 3,2% w skali roku, dla kwoty nawet 400 tysięcy złotych, przez okres 122 dni. Pamiętajmy też, że za założenie konta osobistego ciągle możemy zgarnąć 50 zł premii na start :)

3,2% do 400 tys. zł na koncie oszczędnościowym w Getin Banku

3,2% do 400 tys. zł

Aby skorzystać z promocji należy być lub stać się posiadaczem konta osobistego Getin Banku oraz być lub stać się posiadaczem konta oszczędnościowego Getin Banku. Bank zaznacza tu, że chodzi o „zwykłe” konto oszczędnościowe – z promocji wyłączone są Celowe Konta, Konta Skarbonka oraz te, które uczestniczyły w promocji Family Saver. Jeśli posiadamy stary rachunek tego typu, to najzwyczajniej w świecie trzeba otworzyć nowy – zwykły (a co za tym idzie – promocyjny).

Kolejnym warunkiem jest wyrażenie odpowiednich zgód. Bank wymaga od nas wyrażenia zgody na marketing bezpośredni oraz na przesyłania oferty handlowej za pomocą SMS, drogą telefoniczną oraz elektroniczną. Marketing grupy kapitałowej nie jest konieczny.

Ostatni warunek promocji to konieczność ulokowania nowych środków. Zgodnie z regulaminem oferty specjalnej bank wymaga od nas ulokowania nadwyżki nad saldo z dnia 14.05.2019. Jeśli w tym dniu mieliśmy w Getin Banku niewiele środków (lub po prostu nie mieliśmy konta) to jesteśmy w najlepszej sytuacji – wszystko zarobi 3,2% w skali roku (do 400 000 zł). Stare środki zarobią standardowo, czyli od 1 do 1,4%.

Pamiętajmy jedynie, że z oferty wykluczone są osoby, które korzystają z poprzedniej edycji promocji w momencie trwania nowej. Dokładnie:

Z niniejszej Oferty nie może skorzystać uczestnik biorący udział w poprzednich edycjach Na nowe środki, któremu w okresie od 20.05.2019 r. do 16.06.2019 r.
zakończył się Okres trwania poprzednich edycji Oferty Specjalnej „Na nowe środki”.

Podwyższone oprocentowanie dostępne będzie przez 122 dni (4 miesiące) od ulokowania pierwszych nowych środków. Możemy do niej przystąpić od 20.05 do 16.06.2019.

Ile kosztuje konto w Getin Banku?

Jeśli zakładacie konto oszczędnościowe aby skorzystać z promocji, to wraz z nim założycie Konto Proste Zasady. Nie ma się jednak czego bać – to jeden z najlepszych rachunków na rynku. Nie zapłacimy bowiem ani grosza za jego prowadzenie, jeśli wykonamy (w poprzednim miesiącu) co najmniej jedną płatność bezgotówkową kartą lub BLIKiem. Oznacza to, że drobne zakupy zwolnią nas z opłaty w wysokości 8 zł miesięcznie. Co ciekawe do zasady tej nie muszą się stosować osoby poniżej 26. roku życia – oni konto mają za darmo bez opłat :)

Co z kartą debetową? Nie ma żadnej opłaty zarówno za jej wyrobienie, posiadanie jak i wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce.

Samo prowadzenie konta oszczędnościowego jest darmowe. Zapłacić możemy jedynie za zbyt częste wyciąganie pieniędzy – co jest standardem w większości banków. Pierwszy przelew jest darmowy, a za kolejne płacimy 9 zł. Pewnego rodzaju obejściem jest przelew z konta oszczędnościowego na dowolną lokatę – zawsze darmowy. A z lokatą możemy później zrobić co chcemy (choć sam jeszcze tego nie testowałem – w teorii powinno działać).

Pamiętajmy, że zakładając konto w Getin Banku istnieje możliwość podania kodu polecającego – wtedy nasze zyski mogą jeszcze bardziej wzrosnąć. O szczegółach pisałem w artykule dotyczącym programu poleceń Getin Banku. Tam też dowiecie się skąd wziąć kod polecający :)

Nie przegap!

Komentarze

 • A będzie prześwietlenie tej promocji nc+ z Credit Agricole?

  Kate Odpowiedz
 • Nie działa link z przejściem na stronę promocji.

  Iza Odpowiedz
 • Czy u kogoś dzieją się podobne jaja w Getinie jak u mnie? Składałem na to reklamację prawie miesiąc temu, ale bez rezultatu póki co.
  Jestem w promocji KO 3.5% na 4 miesiące od końca lutego. Wtedy też zakładałem konto, więc łapię się jednocześnie na promocję „bonus za aktywność” – 3.5% na 12 miesięcy do 10k. Oczywiście przez pierwsze 4 miesiące nie ma to sensu, bo cała kwota jest w promocji na 4 miesiące i za to poprawnie naliczają kilkaset zł odsetek na koniec miesiąca. I co? I Getin nalicza mi co miesiąc obok 2 grosze (???) tytułem „bonus za aktywność” 15 dnia miesiąca. I nie potrafią wytłumaczyć czemu to robią.

  krabar Odpowiedz
 • @krabar
  Zadałem to pytanie bankowi, bo ja dostaję +1 gr, a zaraz -1 gr. Taką przysłali mi odpowiedź:
  „Dzień dobry,

  dziękuję za przesłaną wiadomość.

  Pana Konto Oszczędnościowe zostało objęte promocją „Bonus za aktywność”. Kwota do 10 000 zł otrzymuje wyrównanie odsetek, 15 dnia miesiąca, do wartości 3,5% w skali roku, za miesiąc w którym zostanie udokumentowany wpływ na kwotę 1 000 zł. Promocja łączy się z ofertą „Na Nowe Środki”.

  Ponieważ cała kwota (tu moja kwota) zł została uznana jako nowe środki, otrzymuje oprocentowanie 3,5%. Odsetki w ramach oferty „Bonus za aktywność” zostały uznane z powodu zmiany salda nowych środków wywołanej obciążeniami rachunku. „

  zaqu Odpowiedz
  • @zaqu, tobie przynajmniej odpowiedzieli ;) wciąż nie jest to sensowne wytłumaczenie – nie ogarniają swojego podwórka ewidentnie i coś im nie styka w systemie, bo skoro WSZYSTKO jest oprocentowane na 3.5% to nie powinno być żadnych innych odsetek. bo skąd niby taka kwota? u mnie akurat to odpowiada kwocie 3.5% od ODSETEK dodanych na KO od głównej kwoty po odjęciu podatku, ale tylko 1 za dzień. przykładowo – trzymamy 100k na KO, odsetki po podatku to ok. 233 zl miesięcznie (nowy wpływ na KO miesięcznie) a znów 3.5% z tego po podatku wynosi jakieś 2 grosze (0,018 zl) w zaokrągleniu ZA JEDEN DZIEŃ. Więc jeśli jest tak, to czemu tylko za jeden dzień? Rozumiem, że uznają naliczenie odsetek jako nowe środki, ale tłumaczenie jak to jest wyliczane i fakt, że tylko za 1 dzień, nie ma najmniejszego sensu. szczególnie, że np. w moim przypadku dopłaciłem na KO powiedzmy 20k zł i wciąż teraz w maju wpadły te same 2 grosze.
   Póki tego nie wyjaśnią do końca to dla mnie ten bank nie jest wiarygodny i system tam klepią studenci politologii.

   krabar
  • odsetki od X + odsetki od Y ≠ odsetki od (X+Y), tu pewnie chodzi o te części grosza co liczą z dokładnością do 4. miejsca po przecinku

   adaś
 • Mam konto oszczędnościowe w Getinie, które brało udział w jednej z poprzednich promocji (skończonej jakiś czas temu).
  Żeby uruchomić obecną promocję muszę otworzyć nowe konto oszczędnościowe i wpłacić nowe środki powyżej salda z 14.05.
  Pytanie tylko, na które konto oszczędnościowe, stare czy nowe?
  Logika podpowiadałaby, że na nowe, ale w regulaminie jest napisane:
  4. Oferta Specjalna obejmuje wyłącznie jedno Konto Oszczędnościowe w Okresie trwania Oferty Specjalnej. W przypadku posiadania więcej niż jednego indywidualnego
  konta oszczędnościowego, Ofertą Specjalną może zostać objęte najstarsze indywidualne Konto Oszczędnościowe w Banku

  Anarion Odpowiedz
  • Nie musisz otwierać nowego KO, tylko na najstarsze KO przelać nowe środki, no i nie zapomnieć o zgodach marketingowych.

   keram7m
 • Ile powinny wynieść odsetki od lokaty mobilej na kwotę 20 000 zł. Przynajmniej zakładaniu lokaty jest informacja, że 200 zł brutto. Otrzymałem 158 zł netto.

  Ciekawski Odpowiedz
 • Michale bez Twojego bloga to byśmy żyli jak dzieci w mgle .
  Dziś skończyła mi się mobilna i założyłem ją ponownie.
  Ciekawski dobrze dostałeś.

  pio24 Odpowiedz
 • Chciałbym się upewnić, czy dobrze rozumiem.

  Jeśli 6.06 przystąpię do promocji to przez 122 dni oprocentowanie będzie 3,2%, ale czy jeśli 1.07 i 1.08 dokonałbym dodatkowej wpłaty (nowe środki), to czy te wpływy również będą objęte oprocentowanie 3,2%?

  Widziałem gdzieś napis, który sugerował, że środki wpłacone do 16.06 są objęte oprocentowaniem podwyższonym, stąd moja wątpliwość.

  Lokata Odpowiedz
 • @Lokata
  Wpłacając 6 czerwca na KO nowe środki rozpoczynasz 122 dniowy okres oprocentowania na swoim KO. Przez cały ten okres masz promocyjne oprocentowanie/ oczywiście jeżeli spełniasz warunki/ i możesz wpłacać i wypłacać bez obaw o utratę oprocentowania.

  Waldemar Odpowiedz
 • Kto może – polecam korzystać z aktualnej edycji, bo szykują się kolejne spadki.

  Michał Odpowiedz
 • Pytanie jest czy istnieje jakakolwiek szansa, żeby założyć konto i wpłacić do 16 czerwca (kurier zdąży z umową?)

  cleo Odpowiedz
  • Jest. Getin dzwoni bardzo szybko, a kurier jest po dwóch dniach. Wniosek dzisiaj = umowa w piątek na 95%.

   Michał
  • Tylko podpisana umowa musi jeszcze wrócić do banku i konto musi zostać aktywowane, więc szans nie ma. Zostaje tylko oddział, bo Getin do usługi mojeID jeszcze nie przystąpił.

   Lokata
 • Ja na oddziale widziałem już nową ofertę dostępną od 17 czerwca do 21 lipca. Będzie tylko 3%, ale nie doczytałem do jakiej kwoty.

  Hubertoo Odpowiedz
 • Lipa z tymi dwoma dniami na promocję, jeśli nie pozasiadasz już teraz konta w Getin.
  Do promocji możesz przystąpić do 16.06. czyli 2 dni. Ale przystąpienie to nie tylko wypełnienie formularza w internecie, wg infolinii banku oraz po przeczytaniu regulaminu – do promocji przystąpisz gdy wpłacisz pieniądze na nowe konto w Getin Bank! Więc umowy o konto nie zawrzesz, bo weekend, a i kurier z umową dojedzie za 2-3 dni, a i pieniędzy nie przelejesz z innego banku, bo weekend, chyba że zdecydujesz się na przelew natychmiastowy (czytaj płatny).
  Swoją drogą, po jakiego diabła Getin daje czas na przystąpienie do promocji do 16.06. skoro wystarczy spojrzeć w kalendarz i stwierdzić, że to niedziela a ją poprzedza zawsze sobota. Oznacza to, że promocja w weekend będzie bardzo niedostępna z powodów opisanych powyżej. Podpowiedź od pracownika z infolinii banku: można udać się do oddziału czynnego w weekend. Jednym słowem good luck!

  Kata Odpowiedz
  • Nie zgodzę się z tobą.W Aliore możesz mieć pięć przelewów Exspres bezpłatnych,poza tym w Santander masz wszystkie bezpłatne.Mając konto w GB dopiro dziś uruchomiłem sobie 3,2% na KO ,zawsze dwa dni dłużej niż miałbym to zrobić w piątek

   Zbigniew
  • Dziękuję za doświadczenia innych osób. Z promocją będzie ok – czyli możesz założyć konto i przelać pieniądze pod warunkiem, że jesteś już w Santander czy Alior, bo jak w ING czy Millenium, to nie. Ale ostatecznie nie ma przymusu wzięcia udziału w promocji Getin.

   Kata
  • No tak, to nie jest promocja dla nowych klientów (i to jest jej zaletą).
   Aby z niej skorzystać, należy posiadać ror w Getin (może być świeżo założone).

   Don Quijote de la Mancha
 • Ja dziś rano załatwiłem to w ok. 10 minut w taki sposób.

  Rachunek otwarłem przez bankowość internetową ( jest miejsce na kod polecenia ), weryfikacja SMSem. Następnie przelew z rachunku żony w Getin na KO 1 zł.

  A teraz sprawdzam i jest tak :
  Oferta specjalna Na nowe środki – XX edycja
  STAN NOWYCH ŚRODKÓW
  1,00 PLN
  DATA STARTU PROMOCJI
  16.06.2019

  Bogdan Odpowiedz
 • Czy nowe środki muszą być nowe przez cały czas trwania promocji tj 4 miesiące, czy tylko w momencie przystąpienia do promocji.
  W połowie lipca kończy się lokata mobilna na 20 000 zł i pi założeniu nowej na 10 000 trzeba coś zrobić z pozostałymi 10 000. Obecnie nie warto ich trzymać w banku więc zapewne przeleje je do innego. Czy po przelaniu tych około 10 000 zł stracę oprocentowanie 3,2% bo względem salda początkowego nie będą to nowe środki.

  taki-ja Odpowiedz
  • Dobre pytanie, podejrzewam, ze wiekszosc jest w tej sytuacji. Ktos kiedys pisal, ze nowe srodki sa badane na KO w sposob ciagly, czyli moze sie okazac, ze te 10k z KO bedzie oprocentowanie nizej. Moze ktos potwierdzic? U mnie mobilna konczy sie 26.06, a do 2.08 mam KO na 3.5%, a tam oczywiscie sporo kwota.

   keton
  • Nowe środki – środki na Koncie Oszczędnościowym wpłacone po Dacie Salda początkowego stanowiące nadwyżkę nad Saldem początkowym na Koncie Oszczędnościowym oraz jednocześnie nad Saldem początkowym na Produktach depozytowych

   — czyli 10 kzł pozostałe po Lokacie Mobilnej (wpłacone przed Datą Salda począdkowego) to nie nowe środki. Czyli przy dużej kwocie (np. 400 kzł) do ulokowania na dobrze oprocentowanym ko może mieć sens założenie z tych 10 kzł jakiejś gorzej oprocentowanej lokaty.
   Np.:
   400 kzł na 3,5% + 10 kzł na 1,6% to średnio 3,45%,
   400 kzł na 3,2% + 10 kzł na 1,6% to średnio 3,16%
   — czyli ciągle nieźle.

   Don Quijote de la Mancha
  • Cóz to za pokretne wyliczenia. Sprawdzamy ile mielismy na koncie w dniu badania stanu zangazowania czyli 14 maja do danej edycji.

   Jezeli saldo poczatkowe przy aktywacji wynosi 0 zł wszystko wpłacone bedzie oprocentowane na 3,2 %

   Wojak
  • „Jezeli saldo poczatkowe przy aktywacji wynosi 0 zł”
   — u większości z nas wynosi 20 kzł (na Produktach depozytowych).

   Don Quijote de la Mancha
  • U mnie nie, bo ja wiem kiedy bedzie nastepne badanie, wiec na ten dzien wycofuje wszystkie depozyty, wtedy zawsze przy uruchomieniu edycji mam saldo poczatkowe 0 zł.

   Wojak
  • @Wojak – powaznie zrywasz lokaty w trakcie ich trwania?

   keton
  • Niestety „nowe środki” obniżą ci się o kwotę wycofanej lokaty z banku. Zresztą możesz zrobić eksperyment i wycofać na 1-2 dni te pieniądze, a potem sprawdzić w szczegółach KO ile wyświetla się jako „nowe środki”.

   Kate
  • @keton Pewnie a pieniadze zerwane (jak Kramer) trzymam w worku na smieci.

   Wojak
  • Komisarz Przygoda: Zawsze pan trzyma pieniądze w koszu na brudną bieliznę?

   Kramer: Tak, zawsze… a marmeladę i proszek do zębów w skarpetkach, pan wie?

   JanL
 • Ciekawe, dokonałem przelew na KO o 23.45 a bank w historii zaksięgował to jako przelew z dnia 17.06. W szczegółach brak informacji o przystąpieniu do oferty na nowe środki w XX edycji.

  Leki Odpowiedz
  • Serio spodziewałeś się, że getin zdąży zaksięgować przelew własny w 15 minut w dodatku w nocy ? :D swoją drogą pamiętam kilka lat temu reklamację przelewu własnego, na którą odpisali, że zrealizowali w 57 minut a mieli regulaminowo godzinę czasu 😀 wszystko oczywiście w ciągu dnia, chciałem skorzystać z bankomatu w 53 minucie od przelewu z KO na Ror zdaniem banku o 7 minut za wcześnie :)

   Dzikus
  • @Dzikus, pytałem na infolinii o tryb realizacji przelewów między rachunkami własnymi i powiedzieli mi, że przelewy są realizowane natychmiast 24h/dobę/365 dni w roku. W formularzu przelewu po wypełnieniu wszystkich pól pojawia się napis o NATYCHMIASTOWEJ realizacji. I rzeczywiście przelew realizowany po 0:00 realizacja natychmiastowa, ale informacja o aktywacji promo pojawiła się dopiero po pełnej godzinie.

   Zauważyłem jednak, że przelewy zlecone do realizacji międzybankowej zmieniają swój status na ZREALIZOWANY o pełnych godzinach i dlatego dopytywałem się o to na infolinii czy nie ma jakiś dziwnych ograniczeń, albo czy bank nie zaprzestaje realizacji przelewów np. o 22.00. Otrzymałem odpowiedź jak wyżej.

   Mam takie wrażenie, że Getin zbiera zlecenia i przetwarza wszystkie dane o pełnych godzinach, z resztą kiedyś zakładałem jakąś lokatę i tam był taki zapis, że sprawdzanie sald będzie następować o pełnych godzinach do 20.00 (nie pamiętam co to była za lokata).

   Czy wskazali Ci gdzie jest zapis o czasie realizacji do 1 godziny? Regulamin zawiera tabelę realizacji przelewów, ale tylko w relacji międzybankowej a nie znalazłem nic na temat realizacji wewnątrzbankowej.

   Lokata
  • @Leki, skoro bank zaksięgował Twój przelew z dzisiejszą datą to powinieneś przystąpić do promocji w edycji XXI. Jeśli brak info w szczegółach rachunku o promo to najprawdopodobniej nie masz wyrażanych wszystkich wymaganych zgód marketingowych. Wymagane są trzy zgody, z czego dwie możesz wyrazić samodzielnie w ustawieniach systemu transakcyjnego, a jedną musisz wyrazić na infolinii na tzw. marketing tradycyjny.

   Lokata
  • Getin bardzo kiepsko księguje przelewy te międzybankowe czasem ma opóźnienie kilku godzin!! w stosunku do tego co opisuje we własnym regulaminie. Ja kiedyś tak zostałem na lodzie z kasą „zawieszoną” w systemie elixir na długi weekend – 3 dni.

   Bolo
  • @Lokata Tak, zakwalifikowali mnie do XXI edycji.
   @ Dzikus Nie zdziwiłoby mnie, gdyby zaksięgowali mi po kilkunastu minutach, natomiast ja natychmiast po przelewie w dniu 16.06 o 23.45 miałem informację, że przelew doszedł (i środki były dostępne), ale z datą przyszłą 17.06.

   Leki
 • Wpadła premia (termin płatności do 31.09) z polecenia Admina, dzięki za współpracę:)

  Czytelnik Odpowiedz
 • Za polecenie z której edycji dostaliście?

  pws Odpowiedz
 • z IV; obecnie trwa V (do 31.12)

  Czytelnik Odpowiedz
  • Chociaż… (?) nie rozumiem dlaczego w bankowości internetowej data zakończenia V edycji to 31.12, a w regulaminie „Polecam Proste Zasady V edycja”:
   „Promocja trwa od 01.08.2019 roku do 31.10.2019 roku”

   Czytelnik
 • Wszystkie środki ulokowane na KO mam oprocentowane na 3,2%. Zapomniałem się i przekroczyłem próg 400k bo dopłaciłem 20-go września 10k. z lokaty z innego banku. Razem więc mam na KO 410k. Mam pytanie jak będą oprocentowane moje środki?
  – 400k. na 3,2% + 10k na inny procent, jaki?
  czy
  -całość 410k. na inny procent, jaki?

  Eugeniusz Odpowiedz
  • „– 400k. na 3,2% + 10k na inny procent, jaki?”:
   „3. Oprocentowanie Kont Oszczędnościowych w Ofercie Specjalnej „Na nowe środki”- XX edycja*.
   Saldo Konta Oszczędnościowego Oprocentowanie promocyjne
   Do 400 000 PLN Nowych środków 3,20%
   Pozostałe środki zgodnie z pkt. 2 w niniejszej Tabeli oprocentowania”
   – pkt.2 jest jednak niejasny, a z gwiazdek też nie wiele wiadomo i lepiej zadzwonić na infolinie:
   „nadwyżka ponad 100 000 PLN do 500 000 PLN
   Oprocentowanie podstawowe**1,05%
   Oprocentowanie premiowe***1,30%”
   Też mi się kończy i 3.2% długo se ne wrati

   Czytelnik
  • Nadwyżka z pkt. 2 chyba wg bieżącej tabeli oprocentowania (tego się nie zaklepuje na 122 dni), czyli obecnie 0,85%.

   Don Quijote de la Mancha
  • „zgodnie z pkt. 2 w NINIEJSZEJ Tabeli oprocentowania”
   Pytanie czy słowo „niniejszej” zaklepuje?

   Czytelnik
  • Ale w regulaminie promocji określenia „niniejsza tabela” nie ma, jest odesłanie do pkt. 2 Tabeli, a Tabela to „tabela oprocentowania kont osobistych oraz kont oszczędnościowych dla Klientów indywidualnych w Getin Noble Bank S.A.”.

   A skoro bank ma możliwość interpretacji regulaminu na dwa sposoby, z których jeden jest bardziej korzystny dla niego, a drugi dla klienta, to który zapewne zastosuje?

   Don Quijote de la Mancha
 • ok Don wszystko jasne

  Czytelnik Odpowiedz
 • @Eugeniusz
  Nadwyżka nad kwotą 400 000 zł w czasie trwania oferty „Na Nowe Środki” będzie uzyskiwała standardowe oprocentowanie:
  0,85% – do 50 000 zł;
  0,95% – nadwyżka ponad 50 000 zł do 100 000 zł;
  1,05% – nadwyżka ponad 100 000 zł do 500 000 zł;
  1,25% – nadwyżka ponad 500 000 zł.
  Zgodnie z tym 400k będziesz miał oprocentowanie na 3,2% a 10k oprocentowane na 0,85% przez 6 dni, czyli 1,13zł/ jak dziś wypłaciłeś.

  Waldemar Odpowiedz
 • Jestem innego zdania (ale niezbyt stanowczo). W promocji „Na nowe środki” Getin stosuje bardzo specyficzny sposób obliczania odsetek (temat był parokrotnie poruszany, najszerzej chyba pod omówieniem z 4.03 XVIII edycji). Dla poszczególnych progów, do których sięga dana kwota, GB stosuje dwa rodzaje odsetek: „standardowe” z Tabeli i „promocyjne”, wyrównujące stopę standardową do wysokości promocyjnej w danej edycji (oba rodzaje stosuje w różny sposób, co może doprowadzać do niewielkich różnic – maksymalnie do +o,48 PLN/m-c – wysokości odsetek w stosunku do liczonych normalnie). Gdyby Eugeniusz miał równe 400k sytuacja wyglądałaby tak:

  do 50k PLN: 0,85% standard + 2,35% promo,
  nadwyżka ponad 50k do 100k PLN: 0,95% standard + 2,25% promo
  nadwyżka ponad 100k PLN do 400k PLN: 1,05% standard + 2,15% promo.

  Bardzo dziwne byłoby, gdyby GB dla kolejnych 10k powrócił ze stopą standardową do 0,85% (promocyjnej już tu nie będzie). Raczej powinien być konsekwentny i uznać, że kwota przekroczenia też mieści się w przedziale 100k – 500k. Ale oczywiście GB może tu wszystko.

  Janusz Ł. Osiowy Odpowiedz
  • … maksymalnie do plus minus 0,48 PLN/m-c …

   Janusz Ł. Osiowy
  • „Bardzo dziwne byłoby, gdyby GB dla kolejnych 10k powrócił ze stopą standardową do 0,85%”
   — oni lubią dziwnie, co powiesz na:

   Saldo Konta Oszczędnościowego*
   Do 50 000 PLN
   Nadwyżka ponad 50 000 PLN do 100 000 PLN
   Nadwyżka ponad 100 000 PLN do 500 000 PLN
   Nadwyżka ponad 500 000 PLN
   * Do salda Konta Oszczędnościowego nie są wliczane Nowe środki objęte promocyjnym oprocentowaniem

   Don Quijote de la Mancha
  • To rzeczywiście rozstrzyga i powinno być 0,85%. Tym dziwniejsze jest stosowanie stóp z Tabeli w algorytmie obliczania odsetek od Nowych środków.

   Janusz Ł. Osiowy
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy