3,3% na e-Lokacie na nowe środki w Getin Banku do miliona zł

Zakończona

Ruszyła 8 edycja promocji podwyższonego oprocentowania na e-Lokacie na nowe środki w Getin Banku. Do zgarnięcia mamy bardzo dobre 3,3% w skali roku. Co istotne: na lokacie ciągle możemy ulokować nawet 1 milion złotych.

3,3% na e-Lokacie na nowe środki w Getin Banku do miliona złotych
e-Lokata na Nowe Środki dostępna jest dla wszystkich klientów Getin Banku, którzy mają dostęp do bankowości internetowej. Nie ma znaczenia, czy posiadamy konto osobiste, czy nie. Istotne jedynie, aby na lokacie umieścić nowe środki, czyli nadwyżkę nad saldo z dnia 24.02.2019 Bank wymaga również wyrażenia zgód na telefoniczny marketing bezpośredni oraz na otrzymywanie od banku informacji handlowych drogą elektroniczną. Generalnie polecam dopytać poprzez bankowość internetową czy mamy zaznaczone wymagane zgody.

Co warte podkreślenia – w danej edycji promocji lokatę możemy posiadać tylko jedną! Posiadanie lokat z poprzednich edycji nie ma wpływu na założenie lokaty w obecnej edycji.

Kwota minimalna lokaty to 500 zł, maksymalna – aż 1 000 000 zł. Oczywiście bezpiecznie jest lokować w danym banku maksymalnie 100 000 euro (czyli ok. 420 000 zł), bo tyle gwarantowane jest przez Bankowy Fundusz Gwarancyjny. Czas trwania lokaty to 3 miesiące. Dostępna jest również wersja roczna, jednak jej oprocentowanie to tylko 2,5%.

Obecna edycja promocji trwa do 17.03.2019.

Jeśli nie mamy dostępu do bankowości Getin Banku, to lokatę możemy założyć składając wniosek internetowy.

Nie przegap!

Komentarze

 • Czy Bank sprawdza czy kwota lokaty jest Nowymi Środkami tylko w dniu założenia lokaty czy później też ? Mam lokatę 3M na 3,9% ,która kończy się jutro , zapewne odnowi się na dużo gorszych warunkach i chcę ją przelać jutro do innego banku. Czy mogę dziś przelać do Getinu nowe środki i założyć z nich lokatę na 3,3% a jutro bez konsekwencji wylać poza Bank środki z zakończonej starej lokaty?

  elcapitan Odpowiedz
 • Jakieś przecieki, jakie będzie % od jutra? :)

  Joana Odpowiedz
  • 2,8% :/

   pytanie
  • Będzie odpływ do Millennium lub Aliora na KO.

   pytanie
  • Jesli w Mille czy Aliorze jest nadal 2.7 to niby dlaczego ma byc odplyw? Zeby stracic na zlosc Getinowi? Dziecinne podejscie.

   keton
  • Idea ma póki co 3,2% na nowe środki (wypłacasz kiedy chcesz) i Lokatę Nr 1 na 2,9%. Obie trzymiesięczne. Ma też KO na 3,2% ale tylko do 60.000 i do końca marca. Alior ma 3% ale tylko do 20.000 zł. Ja się jeszcze wczoraj załapałem na 3,3% w Getin. Znaczy mam 7 dni na opłacenie, ale to spoko zdążę.

   Manveru21
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy