3,4% do 400 000 zł ciągle dostępne na koncie oszczędnościowym w Getin Banku (+50 zł na start)

Zakończona

Getin Bank wystartował z XIX edycją oferty specjalnej „Na nowe środki” na swoim koncie oszczędnościowym. Kolejny raz możemy zyskać rewelacyjne oprocentowanie w wysokości 3,4% w skali roku – i to dla kwoty nawet 400 tysięcy złotych, przez okres 122 dni. Pamiętajmy też, że za założenie konta osobistego ciągle możemy zgarnąć 50 zł na start :)

3,4% do 400 000 zł na koncie oszczędnościowym w Getin Banku

3,4% do 400 tys. zł

Aby skorzystać z promocji należy być lub stać się posiadaczem konta osobistego Getin Banku oraz być lub stać się posiadaczem konta oszczędnościowego Getin Banku. Bank zaznacza tu, że chodzi o „zwykłe” konto oszczędnościowe – z promocji wyłączone są Celowe Konta, Konta Skarbonka oraz te, które uczestniczyły w promocji Family Saver. Jeśli posiadamy stary rachunek tego typu, to najzwyczajniej w świecie trzeba otworzyć nowy – zwykły (a co za tym idzie – promocyjny).

Kolejnym warunkiem jest wyrażenie odpowiednich zgód marketingowych. Bank wymaga od nas wyrażenia zgody do przesyłania oferty handlowej za pomocą SMS, drogą telefoniczną oraz elektroniczną. Marketing grupy kapitałowej nie jest konieczny.

Ostatni warunek promocji to konieczność ulokowania nowych środków. Zgodnie z regulaminem oferty specjalnej bank wymaga od nas ulokowania nadwyżki nad saldo z dnia 2.04.2019. Jeśli w tym dniu mieliśmy w Getin Banku niewiele środków (lub po prostu nie mieliśmy konta) to jesteśmy w najlepszej sytuacji – wszystko zarobi 3,4% w skali roku (do 400 000 zł). Stare środki zarobią standardowo, czyli od 1 do 1,4%.

Pamiętajmy jedynie, że z oferty wykluczone są osoby, które korzystają z poprzedniej edycji promocji w momencie trwania nowej. Dokładnie:

Z niniejszej Oferty nie może skorzystać uczestnik biorący udział w poprzednich edycjach Na nowe środki, któremu w okresie od 08.04.2019 r. do 19.05.2019 r.
zakończył się Okres trwania poprzednich edycji Oferty Specjalnej „Na nowe środki”.

Podwyższone oprocentowanie dostępne będzie przez 122 dni (4 miesiące) od ulokowania pierwszych nowych środków. Możemy do niej przystąpić od 8.04 do 19.05.2019.

Ile kosztuje konto w Getin Banku?

Jeśli zakładacie konto oszczędnościowe aby skorzystać z promocji, to wraz z nim założycie Konto Proste Zasady. Nie ma się jednak czego bać – to jeden z najlepszych rachunków na rynku. Nie zapłacimy bowiem ani grosza za jego prowadzenie, jeśli wykonamy (w poprzednim miesiącu) co najmniej jedną płatność bezgotówkową kartą lub BLIKiem. Oznacza to, że drobne zakupy zwolnią nas z opłaty w wysokości 8 zł miesięcznie. Co ciekawe do zasady tej nie muszą się stosować osoby poniżej 26. roku życia – oni konto mają za darmo bez opłat :)

Co z kartą debetową? Nie ma żadnej opłaty zarówno za jej wyrobienie, posiadanie jak i wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce.

Samo prowadzenie konta oszczędnościowego jest darmowe. Zapłacić możemy jedynie za zbyt częste wyciąganie pieniędzy – co jest standardem w większości banków. Pierwszy przelew jest darmowy, a za kolejne płacimy 9 zł. Pewnego rodzaju obejściem jest przelew z konta oszczędnościowego na dowolną lokatę – zawsze darmowy. A z lokatą możemy później zrobić co chcemy (choć sam jeszcze tego nie testowałem – w teorii powinno działać).

Pamiętajmy, że zakładając konto w Getin Banku istnieje możliwość podania kodu polecającego – wtedy nasze zyski mogą jeszcze bardziej wzrosnąć. O szczegółach pisałem w artykule dotyczącym programu poleceń Getin Banku. Tam też dowiecie się skąd wziąć kod polecający :)

Nie przegap!

Komentarze

 • Najlepsza oferta to darmowy kredyt 4000 na 10 miesięcy od Getin banku

  Forum Gdańsk Odpowiedz
  • Dzięki za informacje. Właśnie skończyłem rozmawiać i mając zdolność kredytową niestety nie mogę otrzymać darmowego kredytu, ale już pożyczkę gotówkową, a i owszem.
   Niech spadają na drzewo :)

   Ciekawski
  • Tam jest jeszcze zapis że przy otrzymaniu kolejnego produktu kredytowego jest możliwość wnioskowania o darmowkę. Trzeba iść do oddziału

   Forum Gdańsk
 • Fajnie, że utrzymali oprocentowanie na takim samym poziomie. Spodziewałem się, że obniżą.

  Tony Odpowiedz
 • No to robi się ciekawie, Idea dała lokatę na 12 miesięcy (NA NOWE ŚRODKI PLUS ) na 3,5%, analogicznie 3,2/3M ; 3,4/6M. Zdaje mi sie, że banki czują już inflacje i próbują zatrzymać kasę na dłużej…

  jacck Odpowiedz
  • Banki nie czują inflacji, po prostu jest kilka banków które finansowanie mają tylko z depozytów i one muszę walczyć o oszczędności klientów oprocentowaniem, reszta może np pożyczyć od innego banku, banku matki itd.. Szczególnie spółki L. CZ. które dodatkowo mają słabą reputacje

   zzibi2
  • Ale cos z ta inflacja jest na rzeczy. Sam mialem kiedys dluzsza lokate w IB i byla ona oprocentowana gorzej niz krotkoterminowe. A teraz na rok daja 3.5 a na krotsze terminy 3.2-3.4, to oznacza, ze spodziewaja sie wzrostu inflacji.

   keton
  • Krzywa dochodowości jest normalna a nie odwrócona:
   WIBOR 1M = 1,64%; WIBOR 3M = 1,72%; WIBOR 6M =1,79%; WIBOR 9M = 1,82%; WIBOR 1R = 1,87% więc rynek działa poprawnie.
   To że są wyjątki oznacza że te konkretne instytucje potrzebują depozytów.
   Inflacja wywali po wyborach, uwolnią się ceny energii el., wzrosną wszelkie podatki (a nie sorry daniny), pewnie ich trochę dołożą – w ostateczności zaczną dodruk..

   zzibi2
  • Ja jednak z tej rocznej skorzystam.
   Wprawdzie sam często pisałem, że przy lokatach długoterminowych należy się premia za ryzyko (wzrostu stóp w tym okresie), ale 1 rok to jeszcze nie taki długi termin, a 3,5% to już jakaś premia jest. Inaczej mówiąc: nie sądzę, by np. za 6 albo 9 miesięcy były dostępne lepiej oprocentowane depozyty.

   Don Quijote de la Mancha
  • moim zdaniem inflacja cały czas rośnie, tylko dane o niej są manipulowane, ale po wyborach faktycznie będzie wystrzał, stopy powinny wzrosnąć najpóźniej za rok.

   abc
 • Czy mogę skorzystać z promocji, gdy 7 kwietnia skonczyla mi sie lokata promocyjna ? Srodki mam juz w innym banku.

  misio1023 Odpowiedz
 • Czy ta premia 50zł podlega opodatkowaniu w PIT ?
  Kiedyś dostałem od innego banku chyba PIT-11 za polecenie i musiałem to uwzględnić w rozliczeniu rocznym.

  MarcinXyz Odpowiedz
 • Czy przy próbie większego przelewu do Idei Getin proponuje jakąś fajną ofertę?

  Dobcio Odpowiedz
 • Jest jakaś oferta na zatrzymanie klienta przy zamykaniu ROR?

  Marcello Odpowiedz
 • W dniu badania salda, czyli 2.04.2019 miałem na KO jedynie 10k. Więcej, bo 120k na ROR i tak sobie tam leżało. Ostatnio przerzuciłem te 120k spowrotem na KO i dzisiaj wysłałem zapytanie, na jaki % są oprocentowane środki na moim KO (łącznie jest ich 130k). Odpisano mi, że KO bierze obecnie udział w ofercie specjalnej i na 3,4% jest 120k, i promocja obowiązuje dla mojego konta do 12.08 do max 400k. Możecie mnie oświecić jak to jest z tym KO. Te 120k powinny załapać się na promocję ? Czy mnie wkręcają ?

  Duris Odpowiedz
  • No przecież wszystko się zgadza. Miałeś 10k na KO i 120k na ROR. Jak wszystko przelałeś na KO, to razem jest tam 130k z czego tylko 120k jest oprocentowane na 3,4%

   sebeksk
  • Thx za info. Myślałem, że badanie salda obejmuje również ROR. Teraz już wiem, że nie obejmuje.

   Duris
 • Jak zgarnąć te 50zł przy okazji założenia nowego konta? Bo chodzi mi głównie o to oszczędnościowe 3,4% ale jak ma wpaść 50zł to też warto to złapać – czy trzeba podać jakiś kod promocyjny zakładając to konto?

  Maciej Odpowiedz
 • Odnośnie obejścia przelewu za 9 zł – czy lokatę można zerwać 5 minut po jej założeniu?

  Dominik Odpowiedz
 • Jak oni definiują nowe środki? Założył konto, zrobiłem dwa przelewy i wg. aplikacji tylko srodki z pierwszego przelewu są interpretowane jako „nowe” ? czy promocyjne oprocentowanie bedzie tylko na pierwsza część a reszta jakieś śmieszne 1% ?

  MarcinXyz Odpowiedz
 • Czy dla zwolnienia z opłaty Konto Proste Zasady liczy się data wykonania, czy księgowania transakcji kartowej?

  Czy taka transakcja kartowa:
  30.04.2019 – transakcja
  (02.05.2019) – prawdopodobna data zaksięgowania
  zwolni z pobrania opłaty w czerwcu 2019 (do 10.06.2019)?

  Za maj 2019 zwolnienie przysługuje, bo w kwietniu wykonałem też inną transakcję, która została w kwietniu zaksięgowana.

  Marcin H Odpowiedz
 • Niedługo kończy mi się e-lokata. Wiele osób pisało, że przy próbie przelewu kasy do innego banku Getin proponuje lokatę na jakiś fajny procent. Najlepsze warunki były proponowane przy przelewach do Idei, ale nie mam tam konta. Do jakiego banku najlepiej przelać żeby dostać najlepszy procent? Mam Santander, T-mobile, Millennium i BNP Paribas.
  Z góry dziękuję za pomoc.

  eve Odpowiedz
  • Polecam ci znaleźć jakiś nr rachunku bankowego do Idea Banku. Propozycja jest przed akceptacją przelewu, a także autoryzacją. Bank nie sprawdza czyje to konto (bo jak) tylko aby był poprawny nrb. Ja na swoich rachunkach sprawdziłem i przy każdym większym przelewie proponowali od 1,8 % do 3,3 %.

   Hubertoo
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy