3,4% na e-Lokacie na nowe środki w Getin Banku

Zakończona

Ruszyła 7 edycja promocji podwyższonego oprocentowania na e-Lokacie na nowe środki w Getin Banku. Zgodnie z przewidywaniami oprocentowanie najnowszej oferty wynosi bardzo dobre 3,4% w skali roku. Na lokacie ciągle możemy ulokować nawet 1 milion złotych.

3.4% na e-Lokacie na nowe środki w Getin Banku
e-Lokata na Nowe Środki dostępna jest dla wszystkich klientów Getin Banku, którzy mają dostęp do bankowości internetowej. Nie znaczenia, czy posiadamy konto osobiste, czy nie. Istotne jedynie, aby na lokacie umieścić nowe środki, czyli nadwyżkę nad saldo z dnia 27.01.2019 Bank wymaga również wyrażenia dwóch zgód: na telefoniczny marketing bezpośredni oraz na otrzymywanie od banku informacji handlowych drogą elektroniczną.

Co warte podkreślenia – w danej edycji promocji lokatę możemy posiadać tylko jedną! Posiadanie lokat z poprzednich edycji nie ma wpływu na założenie lokaty w obecnej edycji.

Kwota minimalna lokaty to 500 zł, maksymalna – aż 1 000 000 zł. Oczywiście bezpiecznie jest lokować w danym banku maksymalnie 100 000 euro (czyli ok. 420 000 zł), bo tyle gwarantowane jest przez Bankowy Fundusz Gwarancyjny. Czas trwania lokaty to 4 miesiące. Dostępna jest również wersja roczna, jednak jej oprocentowanie to tylko 2,5%.

Jeśli nie mamy dostępu do bankowości Getin Banku, to lokatę możemy założyć składając wniosek internetowy.

Przypominam również, że w chwili obecnej możliwe jest również zgarnięcie aż 3,5% na koncie oszczędnościowym do 400 000 zł oraz 50 zł na start ;)

Nie przegap!

Komentarze

 • „Posiadanie lokat z poprzednich edycji nie ma żadnego wpływu na obecną.”
  Jeśli poprzednia lokata kończy się 17 kwietnia i wyleje z banku — nie wpłynie to na oprocentowanie obecnie założonej do czerwca ? Jak dzisiaj założę mobilną 3 m-ce 4% ( do maja) to podobnie? Jak się ma do tego dzień badania salda 27,01,2019?

  rychu75 Odpowiedz
  • Nie wpłynie, to jest lokata a nie konto oszczędnościowe i saldo nowych środków badane jest tylko raz.

   Manveru21
 • Witam. Do tej pory nie bylem klientem Getinu. Założyłem wniosek o lokatę na nowe środki… (bez konta). Niestety źle sobie wpisałem kwotę.. zamiast 5000 wpisałem 500 zł. Czy Mogę opłacić lokatę kwota 5000zł ? (jak to np. jest w Idei) i nie będzie z tego tytułu kłopotu… Czy tylko wnioskowaną kwota (czyli 500 zł).?

  Piopio Odpowiedz
  • Podobno robią kłopoty ale osobiście nie wiem bo ja się nie pomyliłem. Zadzwoń na infolinię może pomogą np. anulują błędny wniosek.

   Manveru21
 • Mam jeszcze jeden dylemat… Mam w Getinie założoną lokatę na nowe środki i lokatę mobilną (nie mam konta)… Po założeniu zmieniłem w dostępnie elektronicznym odnawialność na NIE oraz podałem nr konta w innym banku… Pytanie: ile wynosi koszt takiego przelewu do innego banku w Polsce?

  Piopio Odpowiedz
 • Witam.

  Mam pytanie do ludzi zakładających już tego typu lokaty bez zakładania konta w danym banku. Rozumiem, że założenie takiej lokaty wygląda następująco: Klikam na stronie banku w „Załóż online” następnie określam kwotę lokaty i czas jej trwania, następnie uzupełniam dane w formularzu i przechodzę dalej zaznaczając po drodze tzw. „zgody marketingowe” w przypadku konkretnie tej lokaty są to dwie zgody. I co dalej? Dostaję dostęp do zalogowania się na stronę banku i mam 7 dni na przelanie zdeklarowanej kwoty na jakiś numer konta, który z automatu zmieni się w lokatę? I co dalej po powiedzmy dwóch dniach przelewam środki na tą lokatę i czekam 4 miesiące aż naliczaną mi obiecane 3.4 %. I w tym samym dniu co naliczą mi odsetki przelewam pieniądze do innego banku wraz z odsetkani, a z tym „kontem” co robie? Trzeba to jakoś zamykać czy ten dostęp już zostaje na kolejne ,inne,przyszłe promocje? I czy są jakieś opłaty za przelew tych środków ze skończonej lokaty do innego banku?

  Wybaczcie, ale nigdy w ten sposób lokaty nie zakładałem.

  Pozdrawiam

  Darek Odpowiedz
  • Tak, poza „przelewam pieniądze do innego banku wraz z odsetkani” — to raczej oni przelewają, nie wiem dokładnie, jak to jest w Getin, ale przeważnie, jeśli lokata nie jest odnawialna, to albo przelewają na konto, z którego środki przyszły, albo można numer wpisać w rachunku w bankowości internetowej (pod konkretną lokatą).
   Opłat za przelew nie ma (choć pewnie w jakichś bankach są wyjątki).
   Dostęp do bankowości możesz sobie zostawić, w Getin to chyba nie jest problemem (np. przy promocji na ror dla nowego polecanego klienta).

   Don Quijote de la Mancha
 • Ciekawe na jako % odnowią się pod koniec kwietnia lokaty na 4 miesiące na 3,9%. Zaznaczyłem, że ma być odnawialna…

  next2 Odpowiedz
  • W przypadku Lokaty/e-Lokaty odnawialnej, po upływie okresu uczestnictwa w Promocji, Lokata/e-Lokata odnowi się na kolejny taki sam okres umowny, z zastrzeżeniem, iż Lokata/e-Lokata jest odnawialna z oprocentowaniem równym: stopie referencyjnej NBP pomniejszonej o 0,25 p.p. (e-Lokata/Lokata 4-miesięczna)

   Stopa referencyjna NBP wynosi 1,5%.

   Don Quijote de la Mancha
 • Nowa edycja:
  – 3.3%
  – na 3 m-ce
  – okres promocji 4-17.03

  maniekmamuci Odpowiedz
 • Czy to normalne, że po wpłaceniu środków na e-Lokata na Nowe Środki VII – 7 edycja (4M) w polu OPROCENTOWANIE KWOTY LOKATY widnieje 0,00 % ?

  Mateusz Odpowiedz
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy