3,5% na koncie oszczędnościowym w Getin Banku przez rok (i 50 zł na start!)

Zakończona

Ruszyła IV edycja promocji Getin Banku, w ramach której zgarnąć możemy aż 3,5% na koncie oszczędnościowym do 10 tys. zł przez okrągły rok! Oprócz tego ciągle do zdobycia jest premia w wysokości 50 zł za założenie konta, a dla osób z większym zapasem gotówki – kolejne 3,5% dla kwoty nawet 400 000 zł! :)

3.5% na koncie oszczędnościowym Getin Banku przez rok

3,5% na koncie oszczędnościowym dla nowych klientów

Aby skorzystać z oferty specjalnej „Bonus z aktywność” należy być nowym klientem, czyli osobą, która nie posiadała konta osobistego Getin Banku od 11.05.2017 do 28.02.2019. Jeśli spełniamy te warunki to wystarczy, że założymy Konto Proste Zasady (lub konto osobiste w Noble Banku) i wyrazimy zgodę na przesyłanie oferty handlowej dotyczącej produktów i usług banku drogą telefoniczną oraz elektroniczną.

Sam warunki promocji są bardzo proste. Jeśli w danym miesiącu kalendarzowym na nasze konto wpłynie „wynagrodzenie”, to bank naliczy odsetki w wysokości 3,5% dla kwoty do 10 000 zł. Co istotne – wcale nie musi to być wynagrodzenie, a jedynie zwykły przelew. Bank definiuje to następująco:

Wynagrodzenie – suma wpływów w formie przelewu przychodzącego na Konto Osobiste Proste Zasady […] z innych banków lub z rachunków firmowych prowadzonych przez Bank w łącznej kwocie minimum 1 000 zł

Warto tu dodać, że odsetki promocyjne zostaną naliczone do 15. dnia miesiąca następującego po miesiącu spełnienia warunków (w przeciwieństwie do „zwykłych” odsetek).

Okres podwyższonego oprocentowania to aż 12 miesięcy, przy czym bank liczy go od momentu przystąpienia do promocji, czyli od momentu, kiedy na rachunek wpłynie pierwsze „wynagrodzenie” – przy czym nie może to nastąpić później, niż w miesiącu kalendarzowym następującym po miesiącu otwarcia konta. Regulamin zastrzega również, że czas na przystąpienie do promocji mija z końcem maja.

3,5% do 400 000 zł

Na koniec przypomnę, że w chwili obecnej w Getin Banku trwa również promocja podwyższonego oprocentowania dla nowych środków. Jeśli na rachunku oszczędnościowym (tym samym, co w promocji 3,5%) ulokujemy nadwyżkę nad saldo z dnia 27.01.2019, to pieniądze te będą oprocentowane na 3,5% w skali roku przez 152 dni (5 miesięcy) dla kwoty max. 400 000 zł.

50 zł za założenie Konta Proste Zasady!

To jednak nie koniec dobrych wiadomości. Zakładając Konto Proste Zasady możemy również zyskać 50 zł premii, o ile założymy rachunek w programie poleceń banku. O szczegółach promocji pisałem w swoim prześwietleniu: 50 zł za założenie Konta Proste Zasady – zachęcam do przeczytania!

Ile kosztuje Konto Proste Zasady?

Prowadzenie Konta Proste Zasady może kosztować 8 zł miesięcznie, jednak wykonanie zaledwie jednej płatności bezgotówkowej kartą lub BLIKiem (na dowolną kwotę) w poprzednim miesiącu zwolni z opłaty za dany miesiąc. Co ciekawe dla osób poniżej 26. roku życia ta zasada nie obowiązuje – konto mają za darmo bez opłat. Sama karta debetowa wydawana do konta jest dla wszystkich darmowa :)

Getin Bank nie pobiera również żadnej opłaty za wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce. Za granicą lepiej tego nie robić – prowizja wyniesie 4,5% min. 10 zł.

Nie przegap!

Komentarze

 • To ja mam teraz dylemat, umowa zawarta 27.02, kurier wziął papiery, ale nie dotarł do banku dziś więc wszystkie promocje w łeb wzięły (bo kończą się 3.03) i teraz konto fizycznie będę miał dostępne od 4.03, zatem załapie się na tą promocję? Jest jakaś szansa?

  Ktosiek Odpowiedz
 • Idź do jakiejś galerii gdzie Getin ma swój punkt/ w soboty jest czynny/ i wpłać 1 zł na KO. W ten sposób uruchomisz promocję ze świetnym przecież oprocentowaniem.

  Waldemar Odpowiedz
 • Od razu ostrzegam, że Getin w promocji polecenia konta nie zalicza wpływów w miesiącu kalendarzowym powyżej 1000zł w postaci kilku przelewów, a jedynie jednorazowo 1000zł.

  Oczywiście regulamin nic o tym nie mówi i trzeba reklamować.

  Kuper Odpowiedz
 • @Kuper
  Przelewałam 1002 i kolega premię dostał. O co Tobie chodzi?

  Beata2 Odpowiedz
 • Pytanie. Czy jeżeli konto w Getin zakładałam w 10.2018 – ale do tej pory nie korzystałam z 3,5% ani dla 10 tys, ani dla kwoty powyżej, to w jaki sposób mogę wziąć dostać 3,5% na KO?
  W połowie marca kończy mi się duża lokata w Idea banku jeszcze na 3,9% i potem muszę te pieniądze gdzieś przelać. Jedyną dobrą opcją jest Getin na 3,5 – czy da się abym dostała tam 10.000 na rok – 3,5%, a nadwyżkę kwoty na 152 dni – 3,5%.
  Czy tylko na jakieś nowe środki? Doradźcie proszę ;)

  villemo09 Odpowiedz
 • w poprzedniej promocji – aby skorzystać z promocji należało być lub stać się posiadaczem konta osobistego oraz być lub stać się posiadaczem KO w Getin Banku, natomiast z obecnej promocji – mogą skorzystać tylko nowi klienci?

  villemo09 Odpowiedz
  • są dwie promocje: na rok (dla nowych klientów) oraz na 4 miesiące (dla wszystkich)

   adaś
 • mam takie pytanie, mam już otwarte konto oszczędnościowe na to 3,5% do 400kPLN. Jak się liczą odsetki? w przypadku jeśli co miesiąc chcę zasilać moje konto jakąś kwotą, to na koniec danego miesiąca wszytskie środki na tym koncie będą traktowane jako nadwyżka w stosunku do salda na dzień 27/01/2019, czy tylko ta pierwsza wpłata a reszta nowych środków będzie w innym procencie?

  Ula Odpowiedz
  • wszystko ponad to co miałeś w GB w dniu badania salda będziesz miał na promocyjnym %, odsetki liczone są codziennie a kapitalizowane i dopisywane do KO comiesięcznie

   adaś
 • Czy jak polecę żonę, to oprócz bonusu, który ja dostanę za polecenie, ona będzie mogła skorzystać z 3,5%?

  Jan4325 Odpowiedz
 • Czy do salda na dzień badania wliczają się lokaty, które mialam wtedy w Getin?

  Karolina Odpowiedz
 • Czy po przekształceniu konta w konto wspólne, można dalej polecać? Oraz czy dotychczasowe polecenia które są w trakcie spełniania warunków nie zostaną anulowane?

  Kamil88 Odpowiedz
 • Adminie, a gdzie mogę podać kod do IV edycji programu poleceń?
  W linku, który jest w artykule przekierowuje do formularza z trzeciej edycji.

  Tomaszsz Odpowiedz
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy