3,5% na koncie oszczędnościowym w Getin Banku przez… rok! (+150 zł na start)

Zakończona

Ruszyła VIII edycja promocji „Bonus za aktywność” Getin Banku, w ramach której możemy zgarnąć aż 3,5% na koncie oszczędnościowym do 10 tys. zł przez okrągły rok! Oprócz tego ciągle do zdobycia jest premia w wysokości 150 zł za założenie konta, a dla osób z większym zapasem gotówki – 2,7% dla kwoty do 100 000 zł.

3,5% na koncie oszczędnościowym przez rok od Getin Banku

3,5% na koncie oszczędnościowym dla nowych klientów

Aby skorzystać z oferty specjalnej „Bonus z aktywność” należy być nowym klientem, czyli osobą, która nie posiadała konta osobistego Getin Banku od 11.05.2017 do 29.02.2020. Jeśli spełniamy te warunki to wystarczy, że założymy Konto Proste Zasady (lub konto osobiste w Noble Banku) i wyrazimy zgodę na przesyłanie oferty handlowej dotyczącej produktów i usług banku drogą telefoniczną oraz elektroniczną. Zgody dla grupy kapitałowej nie są wymagane.

Sam warunki promocji są bardzo proste. Jeśli w danym miesiącu kalendarzowym na nasze konto wpłynie „wynagrodzenie”, to bank naliczy odsetki w wysokości 3,5% dla kwoty do 10 000 zł. Co istotne – wcale nie musi to być prawdziwe wynagrodzenie, a jedynie zwykły przelew! Bank definiuje to następująco:

Wynagrodzenie – suma wpływów w formie przelewu przychodzącego na Konto Osobiste Proste Zasady […] z innych banków lub z rachunków firmowych prowadzonych przez Bank [Getin Bank] w łącznej kwocie minimum 1 000 zł

Warto tu dodać, że odsetki promocyjne zostaną naliczone do 15. dnia miesiąca następującego po miesiącu spełnienia warunków (w przeciwieństwie do „zwykłych” odsetek).

Okres podwyższonego oprocentowania to aż 12 miesięcy, przy czym bank liczy go od momentu przystąpienia do promocji, czyli od momentu, kiedy na rachunek wpłynie pierwsze „wynagrodzenie” – ale nie może to nastąpić później, niż do końca miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu otwarcia konta.

2,7% do 100 000 zł

Na koniec przypomnę, że w chwili obecnej w Getin Banku trwa również promocja podwyższonego oprocentowania dla nowych środków. Jeśli na rachunku oszczędnościowym (tym samym, co w promocji 3,5%) ulokujemy nadwyżkę nad saldo z dnia 25.02.2020, to pieniądze te będą oprocentowane na 2,7% w skali roku przez 92 dni (3 miesiące) dla kwoty max. 100 000 zł.

150 zł za założenie Konta Proste Zasady!

To jednak nie koniec dobrych wiadomości. Zakładając Konto Proste Zasady możemy również zyskać 50 zł premii, o ile założymy rachunek w programie poleceń banku oraz korzystając z premii na start w wysokości 100 zł do Decathlon. Warto korzystać, bo oferta może się skończyć lada chwila!

Ile kosztuje Konto Proste Zasady?

Prowadzenie Konta Proste Zasady może kosztować 8 zł miesięcznie, jednak wykonanie zaledwie jednej płatności bezgotówkowej kartą lub BLIKiem (na dowolną kwotę) w poprzednim miesiącu zwolni z opłaty za dany miesiąc. Co ciekawe dla osób poniżej 26. roku życia ta zasada nie obowiązuje – konto mają za darmo bez opłat. Sama karta debetowa wydawana do konta jest dla wszystkich darmowa :)

Getin Bank nie pobiera również żadnej opłaty za wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce. Za granicą lepiej tego nie robić – prowizja wyniesie 4,5% min. 10 zł.

Nie przegap!

Komentarze

 • Średnio konkurencyjna ta kadencja, że tak powiem xD

  osob Odpowiedz
 • Czy przelew do Bonusu za aktywność musi mieć tytuł Wynagrodzenie aby promocja była ważna? Czy wystarczy po prostu przelew?

  Basia Odpowiedz
  • wystarczy, że będzie to zwykły przelew. Zgodnie z regulaminem jest to nawet „suma wpływów w formie przelewu przychodzącego (…) z innych banków lub z rachunków firmowych prowadzonych przez Bank w łącznej kwocie minimum 1 000 zł,”

   niusan
 • W regulaminie jest, że promocja trwa do 31.05.2020

  brugge Odpowiedz
 • Jeśli dobrze rozumiem… Wpłacamy na konto osobiste 1000 zł miesięcznie i możemy skorzystać z promocji 3,5% na konie oszczędnościowym?
  Czyli załóżmy, że na konto oszczędnościowe wpłacamy jednorazowo 8 tysięcy. Co miesiąc na konto osobiste 1000, wtedy nalicza się to 3,5% z 8 tys ?

  Pau33 Odpowiedz
  • Tak, ja to też tak rozumiem (oczywiście, o ile jesteś nowym klientem).
   3,5% brzmi nieźle, ale dla takiej kwoty, to jest raptem ~18zł/mc.
   Z konta EKO można przelewać za darmo na konto ROR do końca 2020.

   Be@
 • Witam,
  czy dobrze rozumiem, że gdy informacja o wpłacie tego comiesięcznego przelewu w wysokości co najmniej 1000 zł pojawi się w historii konta (dla danego miesiąca), to środki te (tzn. w/w 1000 zł) można od razu wypłacić i przelać na inne konto?

  Michał Odpowiedz
 • Nieśmiało przypomnę o tej ofercie. Jak ktoś chce skorzystać, to radzę szybko :)

  Michał Odpowiedz
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy