Tylko do końca miesiąca: 500 zł za Konto Santander + 1% moneyback!

100 zł do Decathlon, 50 zł w programie poleceń i świetne konto oszczędnościowe 3,5% od Getin Banku!

Zakończona

Ruszyła promocja Getin Banku w ramach której możemy zgarnąć bardzo łatwe 100 zł premii w formie e-kart podarunkowych do wykorzystania w sklepie Decathlon. Oprócz tego promocję możemy w łatwy sposób połączyć z programem poleceń i zyskać dodatkowe 50 zł na start, a jeśli szukamy miejsca dla swoich oszczędności – to zyskać kolejne 3,5% na koncie oszczędnościowym. Przez rok! :)

100 zł premii do Decathlon za Konto Proste Zasady w Getin Banku

Zgarnij 100 zł do Decathlon od Getin Banku

Aby skorzystać z promocji należy być nowym klientem banku, czyli osobą nieposiadającą żadnych produktów w Getin Banku od 1.01.2019. Posiadanie dostępu do bankowości internetowej (np. po starej lokacie) nie wyklucza z promocji.

Jeśli spełniamy powyższe warunki to wystarczy, że złożymy wniosek o Konto Proste Zasady wraz z kartą debetową banku za pomocą strony internetowej banku. Wnioski składane w oddziale nie są brane pod uwagę!

Pamiętajmy również, aby wyrazić zgody marketingowe oraz na otrzymywanie informacji handlowych od banku (zgody na rzecz podmiotów powiązanych nie są wymagane).

Kolejnym krokiem jest zarejestrowanie się w promocji za pomocą dedykowanego formularza w ciągu 7 dni roboczych od dnia aktywowania konta osobistego. Zresztą nie warto specjalnie czekać, bo promocja trwa od 20.01.2020 do momentu osiągnięcia 2000 rejestracji w promocji. Dlatego kto pierwszy, ten lepszy. Po przekroczeniu puli formularz zostanie wyłączony.

100 zł w 4 krokach

Co dalej? Aby otrzymać tytułową premię konieczne będzie spełnienie poniższych warunków. Zależnie od tego ile z zadań uda nam się wykonać – tyle bonów otrzymamy.

I tak za wykonanie zwykłego przelewu przez bankowość mobilną (do końca pierwszego miesiąca następującego po miesiącu otwarcia rachunku) otrzymamy 20 zł w formie e-karty podarunkowej Decathlon. W przypadku otwarcia konta w styczniu warunek musimy spełnić najpóźniej w lutym.

Za wykonanie transakcji bezgotówkowych kartą na min. 200 zł w każdym z dwóch kolejnych pełnych miesięcy (po otwarciu konta) otrzymamy kolejne 20 zł. W naszym przykładzie będzie to luty oraz marzec.

Jeśli natomiast zapewnimy wpływ na konto w wysokości min. 1000 zł w każdym z trzech kolejnych pełnych miesięcy kalendarzowych – wtedy otrzymamy dwie e-karty o wartości 20 zł każda. W naszym przykładzie będzie to luty, marzec oraz kwiecień. Przy czym jako wpływ rozumiemy:

jednorazowe uznanie Konta Osobistego w formie przelewu przychodzącego z innych Banków lub z rachunków firmowych prowadzonych przez Bank. Za Wpływ nie uznaje się: przelewów pomiędzy rachunkami tego samego klienta, wpłat własnych w oddziałach lub wpłat we wpłatomatach.

Wreszcie ostatnie 20 zł zgarniemy za… spełnienie wszystkich powyższy warunków łącznie :)

Nagrody będą przekazywane uczestnikom promocji bardzo szybko, bo w ciągu 7 dni roboczych od spełnienia warunków promocji. Znajdziemy je w skrzynce odbiorczej wewnątrz bankowości internetowej lub mobilnej. Oczywiście aby odebrać daną nagrodę musimy być ciągle posiadaczem konta oraz mieć wyrażone zgody.

E-karty podarunkowe będą ważne do 13.01.2022. Będzie z nich można korzystać wielokrotnie.

Dodatkowe 50 zł w programie poleceń!

Co ciekawe powyższa promocja łączy się z innymi promocjami Getin Banku więc… warto zgarnąć dodatkowe 50 zł za skorzystanie z programu poleceń! Wystarczy, że w trakcie wnioskowania podamy kod polecający obecnego klienta Getin Banku, a następnie w ciągu trzech pierwszych miesięcy zapewnimy jednorazowy wpływ na konto w wysokości min. 1000 zł – na przykład przelewając sobie pieniądze z własnego konta w innym banku.

Skąd wziąć kod? Wystarczy się po niego zgłosić przez formularz kontaktowy. Wszystkie informacje o samym programie poleceń znajdziecie natomiast w moim niedawnym prześwietleniu.

Nawet 3,5% na koncie oszczędnościowym

Na koniec przypomnę, że zakładając konto oszczędnościowe w Getin Banku dodatkowo możemy założyć Elastyczne Konto Oszczędnościowe, które pozwala na zgarnięcie odsetek w wysokości 2,7% w skali roku – dla kwoty nawet 100 000 zł. Co ciekawe oszczędności możemy wypłacać w dowolnym momencie bezpłatnie.

Jeśli natomiast do banku będziemy regularnie przelewać 1000 zł miesięcznie, to zyskać możemy jeszcze więcej, bo aż 3,5% do 10 000 zł przez okrągłe 12 miesięcy! :)

Przypominam również, że w chwili obecnej dostępna jest również 3-miesięczna Lokata Mobilna z oprocentowaniem 3% do 10 000 zł. Pamiętajmy jedynie, że z oferty możemy w danej chwili skorzystać tylko raz.

Ile kosztuje Konto Proste Zasady?

Konto Proste Zasady to jeden z najtańszych rachunków na rynku. Nie zapłacimy bowiem ani grosza za jego prowadzenie, jeśli wykonamy w poprzednim miesiącu co najmniej jedną płatność bezgotówkową kartą lub BLIKiem. Oznacza to, że drobne zakupy zwolnią nas z opłaty w wysokości 8 zł miesięcznie. Co ciekawe do zasady tej nie muszą się stosować osoby poniżej 26. roku życia – oni konto mają za darmo bez opłat :)

Co z kartą debetową? Nie ma żadnej opłaty zarówno za jej wyrobienie, posiadanie jak i wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce :)

Nie przegap!

Komentarze

 • Słabe te promocje w tym roku….

  Jarosław Odpowiedz
 • Kurier czy przelew weryfikacyjny?

  Kurt Odpowiedz
 • Czy te e-karty można wykorzystać łącząc je przy jednym zakupie. Kupuję rzecz za 100 zł i czy mogę zapłacić od razu wszystkimi e-kartami?

  małpka Odpowiedz
 • Przelatuje do Polski w piątek. Kiedy złożyć wniosek żeby kurier przyjechał właśnie w piątek? W poniedziałek o 6 rano wylatuje :(

  Tajwan Odpowiedz
 • Czy mając lokatę bez konta mogę skorzystać z promocji?

  pkob86 Odpowiedz
  • A wystarczy przeczytać artykuł (o tym kto może skorzystać mówię standardowo w drugim akapicie):

   Aby skorzystać z promocji należy być nowym klientem banku, czyli osobą nieposiadającą żadnych produktów w Getin Banku od 1.01.2019

   Michał
 • Czy można jakoś podzielić się swoim kodem polecającym:)? Czy kody podesłane przez formularz w poprzedniej promocji będą rozsyłane?

  RadekW Odpowiedz
  • Tak, jest o tym informacja we wpisie nt. programu poleceń, do którego odsyłam :)

   Michał
  • Od dawna mam aktywne konto, wyrażone wszystkie zgody marketingowe, ale nigdy nie otrzymałem Premii, mimo, iż wiele razy swój i żony kod polecający wysyłałem za pomocą formularza.

   Andrzej
 • Czy w tym przypadku przejdzie przelew z własnego konta, ale w innym banku? Bo regulamin mówi, że „nie uznaje się przelewów pomiędzy rachunkami tego samego klienta” – teraz pytanie czy w obrębie Getina, czy z innych banków też? Bo zdanie wcześniej mówi, że „uznanie w formie przelewu przychodzącego z innych Banków lub z rachunków firmowych prowadzonych przez Bank” – nie jest wskazane, że w innym banku musi to być rachunek firmowy.

  Piotr Odpowiedz
  • Podpinam się pod pytanie. Też mam wątpliwości.

   Krzysiek2
  • Przejdzie. Faktycznie w regulaminie jest błąd (niepotrzebnie napisali „z innych Banków” wielką literą sugerując, że pod Bank podstawiamy Getin Bank i wychodzi coś nielogicznego…)

   Michał
 • Czy można zarejestrować się w promocji przed otwarciem konta?
  Boje się, że zanim konto zostanie otwarte, to promocja się skończy.

  Bast Odpowiedz
  • Raczej nie przejdzie, bo w regulaminie, jest napisane, że można się rejestrować „maksymalnie do 7 dni roboczych od dnia aktywowania Konta Osobistego”. Więc pewnie sam formularz przejdzie, ale pewnie to uznane za podstawę do nieprzyznania premii.

   Piotr
 • Czy bez problemu można się umówić z kurierem na godziny popołudniowe? Np po 17? Czy przyjeżdża w porach jak ludzie są w pracy?

  Grzegorz Odpowiedz
  • Chyba zależy od kuriera i ile ma pracy. Ja chciałem się z nim umówić na 16, żeby nie musieć się zwalniać wcześniej z pracy, to powiedział, że o 16 to już będzie w domu.
   Plus taki, że wymagany jest tylko jeden podpis więc całość formalności załatwia się w jakieś 2 minuty.

   Bast
 • Założyłem konto, wchodzę od razu do aplikacji założyć lokatę mobilna. I co? Już nie ma na 3% tylko 2,7…czy u Was to samo?

  Grzegorz Odpowiedz
 • Aby konto było darmowe potrzebna 1 transakcja karta lub blik – co w przypadku kiedy taka transakcja zostanie zwrocona w tym samym miesiacu? cała transakcja lub jej czesc? czy bank zaliczy do darmowosci konta czy trzeba dokonac innej?

  TomekW Odpowiedz
 • Czy dostaliście już talony do Decathlon? O ile dobrze rozumiem regulamin to powinny już być, a na razie lipa

  js Odpowiedz
  • Nie ma, był tylko 11.02 za przelew przez bankowość mobilną. Już ich atakować reklamacją?

   pytajnik
 • Po ilu dniach otrzymaliście bon za wydanie 200 zł w 2 kolejnych miesiącach? Wydałem 200 zł 1 kwietnia i niestety dalej bonów nie ma

  Grzegorz Odpowiedz
 • Ja mam do oddania bon na decathlon za 100 zł lub wymiana na doładowanie do play za 100 zł ewentualnie cyrcle

  jo Odpowiedz
 • Czy transakcje w r-ce liczą się do limitu 200zł? nie a tu wykluczenia? (w regulaminie nie widzę nic o wykluczeniach)

  kulA Odpowiedz
 • W kwietniu dostałem wpływ na konto ponad 1000 zł ale od osoby fizycznej mającej rachunek w Getin. Czy taki wpływ kwalifikuje się do otrzymania nagrody za wpływu co miesięczne?

  Grzegorz Odpowiedz
 • Promocja już nieaktualna. (ta z 100 do Deca)

  neme Odpowiedz
 • Wchodząc w link do zarejestrowania się w promocji jest tam chyba coś innego.
  Złożyłem wniosek o konto 4. maja, dokumenty dostałem 5 maja, konto aktywowali mi 8. maja.
  Czy spóźniłem się na tą promocję??

  Barciu Odpowiedz
  • Ja dostałem info o zakończeniu promocji 7.05 (wtedy ściągnęli stronę promocji), także powinno być OK jeśli wniosek złożyłeś wcześniej

   Michał
  • Ale 7 dni po aktywowaniu konta trzeba było się zarejestrować, a dostępu do tej strony rejestracji już nie ma.

   Barciu
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy