3,5% do 100 000 zł + do 300 zł na start od Pekao

Zakończona

Ruszyła promocja konta oszczędnościowego Pekao. Nowi, ale również obecni klienci banku będą mogli zyskać 3,5% w skali roku dla kwoty do 100 000 zł. Oczywiście pamiętajmy, że dla tych pierwszych ciągle czeka 200 zł w gotówce oraz 100 zł w punktach Mastercard :)

3,5% na koncie oszczędnościowym

3,5% do 100 000 zł

Aby skorzystać z promocji należy być nowym klientem banku – czyli osobą, która nie była posiadaczem rachunku w Pekao S.A. ani funduszy inwestycyjnych w Pekao TFI od 1.01.2021. Co ciekawe bank dopuszcza do promocji również posiadaczy rachunku, ale pod warunkiem, że ich średnie miesięczne saldo w każdym miesiącu (po 1.01.2021) nie przekraczało 100 zł.

Jeśli spełniamy powyższe warunki to wystarczy, że posiadamy lub otworzymy Konto Przekorzystne wraz z rachunkiem oszczędnościowym w okresie do 31.07.2022. Pamiętajmy jedynie, że jeśli nie otworzymy konta oszczędnościowego wraz z kontem osobistym, to:

Jeśli zawarłeś umowę o pierwsze konto osobiste […] w Okresie przystąpienia do Promocji i nie zawarłeś jednocześnie umowy Konta Oszczędnościowego będziesz miał możliwość zawarcia umowy Konta Oszczędnościowego z promocyjnym oprocentowaniem w oddziałach banku od dnia zawarcia umowy lub w bankowości elektronicznej (serwis internetowy Pekao24, PeoPay) w terminie od 3 do 5 dni roboczych po dniu zawarcia umowy o konto osobiste, jednak nie później niż 31.07.2022.

I to w zasadzie tyle. Promocyjne oprocentowanie 3,5% na koncie oszczędnościowym będzie obowiązywało dla kwoty do 100 000 zł przez okres 183 dni licząc od dnia zawarcia umowy o konto.

200 zł w gotówce + 100 zł w punktach

Na koniec przypomnę, że do 30.06 trwa promocja z premią za założenie Konta Przekorzystnego. Do zyskania mamy 200 zł na bardzo prostych warunkach oraz kolejne 100 zł w formie punktów Mastercard wymiennych np. na bony do popularnych sklepów. Zachęcam do zapoznania się z prześwietleniem tej oferty :)

Ważne dokumenty

Nie przegap!

Komentarze

 • Starzy mają jakieś info w bankowości że łapią się na 3,5%? Czy trzeba to sobie samemu wyliczyć?

  TomekW Odpowiedz
 • Używam tego konta tylko podczas wyjazdów zagranicznych, a tak spełniam jedynie warunki oby mieć go za 0. Mimo to nie łapię się do promocji ze względu na ubiegłoroczny wyjazd. Słabo widzę napływ nowych klientów…

  diego Odpowiedz
 • Admin – „W dniu pisania tego artykułu automatycznie przystępujemy też do promocji z premią 100 zł na start. Jeśli jednak wolimy 250 zł w bonie, to nic nie stoi na przeszkodzie. ” a to ta promocja 250 w bonie jest nadal aktywna???

  Bolo Odpowiedz
 • Gość w oddziale Pekao nie wiedział że wchłonęli konta z Idei.. jakaś żenada… i nie był w stanie mi powiedzieć kiedy konto z Idei mi się zaknlelo, tylko że nie ma mnie w systemie… profesjonalnie przeszkolili pracowników

  Villemo09 Odpowiedz
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy