3% do 100 000 zł dla nowych i obecnych klientów Citibanku (i 400 zł za kartę kredytową!)

Zakończona

Ruszyła promocja Citibanku przeznaczona nie tylko dla nowych, ale również dla obecnych klientów. W zamian za założenie lub przekształcenie konta na Citi Priority zyskać możemy podwyższone oprocentowanie na koncie oszczędnościowym – aż 3% w skali roku przez 6 miesięcy dla kwoty 100 000 zł.

3% na koncie oszczędnościowym w Citibanku

Citi Priority – razem lepiej

Aby skorzystać z promocji należy być osobą, która nie posiadała konta Citi Priority, Citigold, Citigold Private ani Rachunku Oszczędnościowego Citibanku od 1.01.2018. Posiadanie innych produktów (np. starszego konta osobistego czy karty kredytowej) nie wyklucza z promocji.

Jeśli spełniamy powyższe warunki to wystarczy, że złożymy promocyjny wniosek o konto Citi Priority i podpiszemy umowę nie później, niż do 30.09.2019. Co ciekawe posiadacze starych kont CitiKonto mogą również skorzystać z promocji dokonując zamiany typu konta na Citi Priority.

Co dalej? Zgodnie z regulaminem promocji uczestnicy powinni zalogować się do bankowości internetowej lub mobilnej banku oraz otworzyć konto oszczędnościowe nie później, niż do końca pierwszego pełnego miesiąca kalendarzowego. Przykładowo zakładając konto osobiste w lipcu konto oszczędnościowe powinniśmy uruchomić najpóźniej w sierpniu (choć możemy wcześniej). A od kolejnego miesiąca (następującego po miesiącu uruchomieniu konta oszczędnościowego) będziemy mogli zyskiwać wysokie oprocentowanie – aż przez 6 miesięcy.

Bank również zastrzega, że jeśli jesteśmy już obecnym klientem (posiadającym zarówno CitiKonto jak i Rachunek Oszczędnościowy) to promocyjne oprocentowanie zyskamy od pierwszego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu przystąpienia do oferty (czyli po zmianie typu konta na Citi Priority).

2% dla każdego, 3% dla posiadaczy karty kredytowej

Ale to jeszcze nie koniec wymogów. 2% do 100 000 zł zyskamy pod warunkiem, że w danym miesiącu utrzymamy średniomiesięczne saldo środków w wysokości min. 100 000 zł (najsensowniej na koncie oszczędnościowym) lub zapewnimy wpływy na konto na łącznie min. 8000 zł. Wyłączone są przelewy z rachunków w Citibanku, dlatego najlepiej spełnić ten warunek przelewając sobie środki ze swojego konta w innym banku.

Aby natomiast zgarnąć jeszcze wyższe oprocentowanie, czyli 3% w skali roku do 100 000 zł, należy dodatkowo być posiadaczem karty kredytowej (Citibanku), którą spłacimy z dowolnego rachunku w Citibanku. Bank zastrzega, że bierze pod uwagę albo miesiąc, w którym naliczone są odsetki na koncie oszczędnościowym, albo miesiąc poprzedzający. Oznacza to, że de facto nie musimy spłacać karty kredytowej co miesiąc (ale pewnie i tak tak robimy).

Co, jeśli nie mamy karty kredytowej Citibanku? Wystarczy taką wyrobić, korzystając przy okazji z jednej z promocji i zyskując dodatkowe 400 zł na start – do wykorzystania na Allegro lub w sklepach Biedronka :)

Ile kosztuje Konto Citi Priority?

Konto Citi Priority może nas kosztować 30 zł miesięcznie, ale opłaty można się pozbyć na dwa sposoby.

Pierwszy z nich to utrzymanie średniomiesięcznego saldo na poziomie 30 000 zł. Jeśli więc mamy zamiar ulokować część oszczędności w Citibanku, to warunek ten będzie spełniony niemal automatycznie.

Drugi sposób jest bardziej korzystny dla osób, które nie maja zamiaru przynosić tylu pieniędzy. Bank zwolni nas z opłaty za konto w momencie, kiedy w danym miesiącu na rachunek wpłynie min. 5000 zł oraz jesteśmy posiadaczem produktu kredytowego. Łatwo więc zauważyć, że warunek ten idealnie współgra z ofertą promocyjną :)

Co z pozostałymi opłatami? Oprócz potencjalnej opłaty za konto Citi Priority nic więcej nam nie grozi – posiadanie karty debetowej Citicard jest bezpłatne, tak samo jak wypłaty z bankomatów. Pamiętajmy jedynie, żeby nie włączać żadnych dodatkowych usług (jak np. CitiPhone, który jest pakietem płatnym, jeśli średnie saldo wyniesie mniej, niż 100 000 zł).

Nie przegap!

Komentarze

 • Jak sprawdzić kiedy zamknięty został ror? Infolinia?

  JJ2010 Odpowiedz
 • tymczasem w getin KO na 3 % można mieć bez karty kredytowej i wpływów minimum 8 k co mieś lub średniomiesięcznego salda na poziomie 100 k PLNów – jedyny plus że okres karencji ruszyli z 2017 na 2018 więc jest nadzieja że w innych promocjach na konto Citi zrobią podobnie

  zenek64 Odpowiedz
  • W Getin nie da się na pół roku, do tego dochodzi ta mobilna na 20 kzł, która wielu z nas oprocentowanie po zrolowaniu na 10 k obniża…
   No ale ogólnie tak, pewnie lepiej czekać na inną promocję na ror, chyba że ktoś ma bardzo dużo kasy i rzeczywiście mu 100 k po wykorzystaniu jakichś Profitów zostaje…

   Don Quijote de la Mancha
  • Getin to najgorsze zło, oszukał tysiące ludzi na polisolokatach, po co go finansować? Dla głupich kilkudziesięciu zł?

   Michał
  • Mamy rezygnować z wyższych odsetek, tylko dlatego, że ktoś kiedyś dał się wmanewrować w produkt, którego nie rozumiał?

   sebeksk
  • Getin nie jest jedynym który łapał chętnych na polisolokaty i z takim podejściem to do trzymania pieniędzy pozostaje Ci materac lub skarpeta. Dla Ciebie to „głupie kilkadziesiąt złotych”, a dla mnie to „moje kilkadziesiąt złotych”.
   Opisywana oferta marna. Może gdyby zamiast 100 tys. zł na 6 miesięcy było 400 tys. zł na 12 miesięcy to by mi się chciało.

   Tomko
 • Ale ta swołocz nie chce dać mi karty kredytowej. Bo renta za mała.
  Inne regularne wpływy, aktywa, rachunki w DM i posiadany majątek ich nie interesują.
  Wiem, wiem Don, że zaraz po otrzymaniu KK mogę spieniężyć cały majątek i wyjechać do Afryki. Ale to jest głupie jak hebel. Powinni tam mieć w dziale oceny ryzyka jakichś ludzi co najmniej po gimnazjum. Nie?

  Bufon Odpowiedz
  • taaa i pożyczkę gotówkową na 89300 dadzą na KLIK a KK nie bo jest DG (to akurat inny bank ale sytuacja autentyczna)

   zenek64
  • Ja mam do wyboru 2 Visy na klik w systemie Santa z dużym możliwym limitem, a przez tel nie chcą dać Pajacyka z monetami z najniższym limitem 1000 zł, bo zabraniają mieć tam więcej niż 3 karty na osobę (tylko przez tel, bo na klik można brać ile dają). Ot paradoks i głupota…

   pws
  • Też miałem już wcześniej 2 KK w Santanderze. Zawnioskowałem o Pajacyka, oddzwonili, powiedzieli, że by dać mi 3cią KK potrzeban jest decyzja biznesowa w innym dziale i że oddzwonią. I oddzwonili, była zgoda i nie było dalszych komplikacji.
   Może zapytaj ich o zgodę na 3cią KK dla Ciebie?

   snd
  • Pytałem o zgodę, ale nie dostanę 4 karty (mam już 3 wcześniejsze). Jakby Pajacyk był trzecią kartą pewnie nie byłoby problemu.

   pws
  • Przy okazji – po co Ci 3 karty w tym samym banku? Masz z tego jakies profity czy korzystasz glownie ze srodkow?

   keton
  • To jeszcze z czasów promocji 3200 pkt w MCPS… A że były na klik w systemie, to brałem. Teraz zamiana jednej z nich na Visę nic nie da, bo musi to być nowa umowa zawarta, a nie tylko aneks. A zamknięcie rachunku kk też trwa dłużej.

   pws
 • Da się tą promkę pogodzić z programem poleceń Konta CitiPriority?

  Kerad1234 Odpowiedz
 • Posiadanie parę miesięcy temu konta internetowego wyklucza ?

  rychu75 Odpowiedz
 • Admin napisał: „Aby skorzystać z promocji należy być osobą, która nie posiadała konta Citi Priority, Citigold, Citigold Private ani Rachunku Oszczędnościowego Citibanku od 1.01.2018. Posiadanie innych produktów (np. starszego konta osobistego czy karty kredytowej) nie wyklucza z promocji.”

  Jak nie jesteś pewny pisz do nich z zapytaniem.

  Kate Odpowiedz
 • 8 tys. zł należy przelać z konta zewnętrznego na ror a potem na ko czy można od razu na ko aby został spełniony warunek wpływu?

  Bubu Odpowiedz
 • Jeszcze a propos usługi CityPhone która jest włączana z automatu. Klienci jej nie włączają.
  Ale można ją dezaktywować w następujący sposób: po zalogowaniu, wybrać opcję KONTAKT – NAPISZ NOWĄ WIADOMOŚĆ – DYSPOZYCJE – KARTY KREDYTOWE – USŁUGA CITIPHON WYŁĄCZ.

  Bubu Odpowiedz
 • Ale misz-masz. Konto oszczędnościowe, rachunek oszczędnościowy, Citi priority, „2%…, najsensowniej na oszczędnościowym… to w końcu gdzie mam trzymać kesz?
  Podczas zakładania, formularz zapytał się o konto oszczędnościowe – na wszelki wypadek założyłem. To gdzie mam te 3% – na priority, czy oszczednościowym?

  qq Odpowiedz
  • Oczywiście że na oszczędnościowym.
   3% będziesz miał na koncie oszczędnościowym jeśli spełnisz takie warunki: przelejesz na konto oszczędnościowe min. 8 tys. zł/miech koniecznie z konta zewnętrznego lub od razu 100 tys. zł i będziesz spłacał kk w terminie no i 1 x/miech trzeba się zalogować.

   Bubu
 • Chyba coś nie halo z tym kontem. Od 11.10 leży sobie okrągła stówka. 31.10 pojawiły się odsetki. Raptem 4,84 zł po odjęciu Belki. WTF?
  P.S. Jakoś coraz mniej pamiętamy co ten „polityk” zrobił dla oszczędzających, a trzeba wszem i wobec to jawne złodziejstwo przypominać !

  qq Odpowiedz
  • Najwyraźniej nie spełniłeś jakiegoś warunku.

   Kate
  • Może średniomiesięczne saldo:
   „Średniomiesięczne saldo środków wyliczane jest z sumy środków znajdujących się na wszystkich rachunkach Uczestnika prowadzonych przez Bank, których jest on głównym posiadaczem podzielonej przez liczbę dni w danym miesiącu kalendarzowym…”

   Przez 10 dni nie miałeś nic na koncie, więc potem trzeba było dolać brakujące pieniądze

   Kate
 • „… w szczegółach rachunku wyświetlane jest oprocentowanie standardowe. Oprocentowanie promocyjne jest uzależnione od spełnienia warunków oferty opisanych w Regulaminie, które są weryfikowane po zakończonym miesiąca. Odsetki promocyjne są naliczane do 12 dnia miesiąca za miesiąc poprzedni”.
  Zresztą jest wszystko napisane w Regulaminie na 2 stronie jak to działa.
  Czekajcie do 12 listopada a % się pojawią.

  Bubu Odpowiedz
 • U mnie to samo. Wszystko zrobione według wymagań regulaminowych. Aktualnie wcięło gdzieś czat.

  fd Odpowiedz
 • Skoro nie otrzymałem 10 sms-a to tym bardziej nie spodziewam się należnych odsetek.
  Reklamacja poszła, mają na rozpatrzenie 15 dni.

  wściekły Odpowiedz
 • Ja też zdążyłam złożyć reklamację po braku powiadomienia do regulaminowego 10-go dnia miesiąca. Ale ODSETKI MAKSYMALNE zdążyły właśnie spłynąć (dzisiaj, 12.11). Ciężko jednak stwierdzić, czy tak faktycznie wygląda w banku procedura realizacji ofert/promocji czy też to efekt reklamacji.

  Dajcie znać, jak u Was.

  Borqa Odpowiedz
 • Sprawdzaliście dokładnie czy dobrze naliczyli Wam procenty? U mnie walnęli się o 2 dychy.

  Florek Odpowiedz
 • Jak to zamknąć (tylko CP)… Ktoś? Coś?

  qq Odpowiedz
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy