3% do 400 000 zł na koncie oszczędnościowym w Getin Banku (+50 zł na start)

Zakończona

Ruszyła XXI edycja promocji „Na nowe środki” na koncie oszczędnościowym w Getin Banku. Tym razem bank oferuje nam oprocentowanie 3% w skali rok dla kwoty nawet 400 tysięcy złotych, przez okres 122 dni. Pamiętajmy też, że za założenie konta osobistego ciągle możemy zgarnąć 50 zł premii na start.

3% na koncie oszczędnościowym w Getin Banku do 400 tys. zł

3% do 400 tys. zł

Aby skorzystać z promocji należy być lub stać się posiadaczem konta osobistego Getin Banku oraz być lub stać się posiadaczem konta oszczędnościowego Getin Banku. Bank zaznacza tu, że chodzi o „zwykłe” konto oszczędnościowe – z promocji wyłączone są Celowe Konta, Konta Skarbonka oraz te, które uczestniczyły w promocji Family Saver. Jeśli posiadamy stary rachunek tego typu, to najzwyczajniej w świecie trzeba otworzyć nowy – zwykły (a co za tym idzie – promocyjny).

Kolejnym warunkiem jest wyrażenie odpowiednich zgód. Bank wymaga od nas wyrażenia zgody na marketing bezpośredni oraz na przesyłania oferty handlowej za pomocą SMS, drogą telefoniczną oraz elektroniczną. Marketing grupy kapitałowej nie jest konieczny.

Ostatni warunek promocji to konieczność ulokowania nowych środków. Zgodnie z regulaminem oferty specjalnej bank wymaga od nas ulokowania nadwyżki nad saldo z dnia 11.06.2019. Jeśli w tym dniu mieliśmy w Getin Banku niewiele środków (lub po prostu nie mieliśmy konta) to jesteśmy w najlepszej sytuacji – wszystko zarobi 3% w skali roku (do 400 000 zł). Stare środki zarobią standardowo, czyli od 1 do 1,4%.

Pamiętajmy jedynie, że z oferty wykluczone są osoby, które korzystają z poprzedniej edycji promocji w momencie trwania nowej. Dokładnie:

Z niniejszej Oferty nie może skorzystać uczestnik biorący udział w poprzednich edycjach Na nowe środki, któremu w okresie od 17.06.2019 r. do 21.07.2019 r. zakończył się Okres trwania poprzednich edycji Oferty Specjalnej „Na nowe środki”.

Do promocji możemy przystąpić w terminie od 17.06 do 21.07.2019. Podwyższone oprocentowanie będzie dostępne przez 122 dni (4 miesiące) od momentu ulokowania pierwszych nowych środków.

Ile kosztuje konto w Getin Banku?

Jeśli zakładacie konto oszczędnościowe aby skorzystać z promocji, to wraz z nim założycie Konto Proste Zasady. Nie ma się jednak czego bać – to jeden z najlepszych rachunków na rynku. Nie zapłacimy bowiem ani grosza za jego prowadzenie, jeśli wykonamy (w poprzednim miesiącu) co najmniej jedną płatność bezgotówkową kartą lub BLIKiem. Oznacza to, że drobne zakupy zwolnią nas z opłaty w wysokości 8 zł miesięcznie. Co ciekawe do zasady tej nie muszą się stosować osoby poniżej 26. roku życia – oni konto mają za darmo bez opłat :)

Co z kartą debetową? Nie ma żadnej opłaty zarówno za jej wyrobienie, posiadanie jak i wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce.

Samo prowadzenie konta oszczędnościowego jest darmowe. Zapłacić możemy jedynie za zbyt częste wyciąganie pieniędzy – co jest standardem w większości banków. Pierwszy przelew jest darmowy, a za kolejne płacimy 9 zł. Pewnego rodzaju obejściem jest przelew z konta oszczędnościowego na dowolną lokatę – zawsze darmowy. A z lokatą możemy później zrobić co chcemy (choć sam jeszcze tego nie testowałem – w teorii powinno działać).

Pamiętajmy, że zakładając konto w Getin Banku istnieje możliwość podania kodu polecającego – wtedy nasze zyski mogą jeszcze bardziej wzrosnąć. O szczegółach pisałem w artykule dotyczącym programu poleceń Getin Banku. Tam też dowiecie się skąd wziąć kod polecający :)

Nie przegap!

Komentarze

 • Do nagłówka wkradł się błąd. Powinno być 3% :)

  tomkowz Odpowiedz
 • można jakoś przerwać , wypisać się zpoprzedniej promocji na 3.2% na której przypadkowo chyba wszedłem na górce środków ?

  Pakulski Odpowiedz
 • Dzięki za info. Czekałem na coś takiego – już mi się możliwości skończyły wszędzie :)

  perlak Odpowiedz
 • Czy mógłby ktoś opisać w jaki sposób korzystać cały czas z kolejnych promocji o podwyższonym % , kiedy ewentualnie wycofać środki i na jak długo ?

  Anek Odpowiedz
  • Normalnie sie nie da. Zawsze beda zachodzic na siebie, a to wyklucza. Ratunkiem jest zona lub maz i 2 konto.

   keton
  • Ja przystąpiłem do styczniowej edycji w pierwszym jej dniu, środki wycofałem 10.06 i dziś po wplacie, jestem w XXI edycji.

   Benito
  • Gdybyś przystąpił wtedy w styczniu dzień później, nie byłbyś w XXI edycji.
   Ja niestety pochopnie przystąpiłem 21.02 i nie mogę uczestniczyć ani w tamtej, ani w tej, ani nawet następnej edycji (do 23.07 i kilkadziesiąt tysięcy starych środków, z zakończonych dawno lokat)

   keram7m
 • Czy dobrze rozumiem, że w Getinie nie da się przejść płynnie z jednej edycji promocji do kolejnej jak to jest w Mill ze względu na cytowany fragment regulaminu w artykule ?

  Gruby Rychu Odpowiedz
  • Niestety dobrze…

   Don Quijote de la Mancha
  • Wymagany był tydzień na przezimowanie środków na innym koncie. Ile dni jest w millenium?

   R
  • W Millennium trzeba salda wyzerować tylko na dokładnie znany Dzień badania (dokładniej: koniec dnia), choć w praktyce jest to sobota, więc przeważnie wychodzą 3 dni.

   Don Quijote de la Mancha
 • Dawali 3.4%, trzeba było w marcu do nich przejść ;(

  abdul_b1008133 Odpowiedz
 • mobilna spadła do 10.000, porażka….

  villemo09 Odpowiedz
 • Getin my jakieś promocje na konta oszczędnościowe na nowe środki w w USD i EUR: 2,5% i 2% odpowiednio, w skali roku do 100 tys w EUR przez 4 miesiące, konto trzeba założyć do 31. 07

  Kate Odpowiedz
 • Hej,
  założyłem konto, mam już dostępy itp.
  Przy zakładaniu konta proste zasady, założyły mi się dwa kolejne oszczędnościowe. Tak też mam na umowie.
  Pytanie, na które mam przelać kasę?
  10k chcę na lokatę mobilną – już założyłem, resztę przelewam na konto proste zasady czy oszczędnościowe jeśli tak to które?
  Chcę skorzystać z bonusu 3.5% do 10k przez rok a resztę zostawić na 4mce oprocentowane na 3%.

  Z góry dzięki

  Wuuuuu Odpowiedz
  • W serwisie internetowym jest oznaczone „Konto w ofercie na nowe środki”. Pamiętaj, że 3,5% na rok jest przy przelewaniu pensji.

   R
  • nie pensji tylko „wynagrodzenia”, czyli sumy wpływów z innych banków w łącznej kwocie min. 1K zł. A to wiele zmienia ;)
   Na marginesie: w okresie 1.06-31.08. (lub wyczerpania puli nagród: 20.000 szt.) trwa promocja: Bilet do kina z Kontem Proste Zasady. Zawarcie w tym okresie umowy i dokonanie przelewu (internetowego lub mobilnego) na rach. w innym banku jest premiowane 2 voucherami do kina Cinema City lub Helios

   kolo
 • Czy dobrze zrozumiałam, iż aby otrzymać dodatkowe 50 PLN za założenie konta, przed wypełnieniem wniosku muszę wysłać formularz z prośbą o kod polecający dla nowego klienta ?

  Grażka Odpowiedz
 • @Grażka
  Tak.

  Waldemar Odpowiedz
 • Jak chciałem zabrać od nich 175k bo skończył mi się okres promocyjny to dostałem ofertę na KO 2,8% do 200000. Też tak mieliście? Z konta żony jak przelewałem 50k to nie było żadnej oferty

  kazik Odpowiedz
 • Czy otwierając konto w oddziale banku można skorzystać z kodu polecającego żeby dodatkowo wpadła premia ?
  Kończą się lokaty w idea i gdzieś trzeba zrobić odpływ na w miarę sensowny %.

  marcin85 Odpowiedz
  • Można.

   Benito
  • W regulaminie jest opisane:

   „1. Nowy Klient może przystąpić do promocji w Placówce Banku, Placówce Franczyzowej, na Infolinii oraz w Bankowości Internetowej.”

   Benito
 • @Marcin85
  Raczej nie bo pracownicy nie mogą brać udziału, ale ich rodziny….
  ” 5. Do promocji nie może przystąpić pracownik Banku, ani pracownik Placówki Franczyzowej.” Najprościej napisać do Admina.

  Waldemar Odpowiedz
 • Dzięki za odpowiedzi, teraz znalazłem czas i przeczytałem regulamin, faktycznie da radę założyć konto w oddziale z kodem polecającego, po otrzymaniu kodu od Admina jutro zakładam konto, akurat w galerii niedaleko jest Getin.
  Dziś odpływ dużej kwoty w idea i propozycja lokaty zawrotnej na 2,2 % także słabo.

  marcin85 Odpowiedz
 • U mnie też był odpływ dużej kwoty z IB ale nie wierzę żeby jeszcze zareagowała.

  Grażka Odpowiedz
 • Założyłem dziś konto z kodem polecającym od Admina, ogólnie „przeboje” – trwało to ponad 1h z winy systemu i może trochę pracownika nie PL, ale ok, jestem wyrozumiały.
  Przy wniosku o upoważnieniu do tajemnicy bankowej osoby przekazującej kod do założenia konta w miejscu gdzie należało wpisać jej imię i nazwisko, wpisałem numer polecenia, z oczywistych względów nie znałem danych „dawcy”.
  Czy ktoś na podstawie swojego doświadczenia przy zakładaniu konta z polecania w taki sam sposób, może potwierdzić że wszystko było ok i wpadł bonus ?

  marcin85 Odpowiedz
 • Mi się nie udało dostać premii za założenie dwóch kont-dwa razy wykorzystane kody wg Getin bank nie spełnili oni warunków promocji … szkoda aż dwóch niedoinformowanych :P

  bolek Odpowiedz
  • Kurcze, Getin może coś kombinuje. Bo u mnie w drugą stronę: na 5 poleceń dwóch nie zaliczyli. Oczywiście za każdym razem pisałem reklamację i odpowiedź jedna: „Osoba polecona nie spełniła warunków promocji,…aby podać szczegóły, proszę o napisanie wiadomości przez poleconych przez Pana uczestników”

   Katana78
  • A nie sory, Tobie też chodziło o polecenie komuś konta?

   Katana78
  • No właśnie dziwne że chcą aby do poleconych napisać i z nimi to ustalać xD po co takie coś…. ale bardzo szybko dostałem odpowiedz że nie spełnili warunków poprostu i premia się nie należy.

   bolek
  • Możliwe ze był babol przez jakiego ja nie dostałem promocji.
   Wpłaty do getina powinny być „z zewnątrz” (z innego banku), podczas gdy ja otrzymywałem przelew z konta żony (z getina do getina) ze względu na natychmiastowość przelewów – na warunki darmowości konta było to wystarczające, jednak do promocji już nie. Zorientowałem się dopiero w ostatnim, trzecim miesiącu, i na odkręcenie sprawy było za późno.

   Rafał
  • Żeby konto było darmowe w Getin, nie trzeba robić przelewów.

   Benito
 • Brałam kod polecenia od realnego znajomego – ja dostałam premię za założenie, on za polecenie nie. Sprawa w reklamacji.

  Joana Odpowiedz
  • Moim zdaniem getin kombinuje, bo wie, że są trudności ze sprawdzeniem tego, nawet realny znajomy raczej nie pokazuje historii konto, żeby udowodnić czarno na białym…

   abc
 • Taka ciekawostka. Getin wprowadził wpłaty Blikiem w urządzeniach Euronetu i Planet Cash. Do końca roku usługa będzie bezpłatna. Po zakończeniu promocji, wpłaty Blik w urządzeniach znajdujących się poza oddziałami banku zostaną obciążone prowizją w wysokości 0,6 proc. wpłacanej kwoty (min. 1 zł).

  zaqu Odpowiedz
 • Jestem obecnie w XVI edycji na Nowe środki, do promocji przystąpiłem 03.02.2019, edycja była na 122 dni. Znaczy się okres promocyjny kończy się 01.07.2019?
  I druga kwestia: czy jeżeli 22.07.2019 r. ruszy teraz XXII edycja to będę mógł w niej wziąć udział?

  sentinelsan Odpowiedz
  • toż czarno na białym admin napisał: „Pamiętajmy jedynie, że z oferty wykluczone są osoby, które korzystają z poprzedniej edycji promocji w momencie trwania nowej”

   adaś
  • @adaś, zadałem 2 pytania i nie odpowiedziałeś na żadne. Po co Twój wywód?

   sentinelsan
  • @sentinelsan, jeśli przystąpiłeś do promo 3 lutego 2019 r to ostatnim dniem, w którym naliczyli Ci promocyjne oprocentowanie był 4 czerwca 2019 r. Zatem mógłbyś wziąć nawet udział w edycji XXI, gdybyś wcześniej wyzerował rachunek.

   Lokata
  • @Lokata nie pisz bzdur jak nie przeczytałeś regulaminu.

   Edycja XVI trwa przez 152 dni czyli jemu konczy sie 5 lipca jezeli pierwsze srodki uruchomił, wpłacił 3 lutego.

   Ja wpłaciłem dzien wczesniej i skonczy mi sie 4 lipca 2019 r. do starej edycji XX juz przystapiłem, bo mam konta we współwłasnosci moge sobie przezucać jak chce.

   Wojak
  • @Wojak, nie atakuj mnie.

   Ja odniosłem się tylko i wyłącznie do wpisu @sentinelsan: „Jestem obecnie w XVI edycji na Nowe środki, do promocji przystąpiłem 03.02.2019, edycja była na 122 dni. (…)” i jeśli w tym pytaniu pojawił się błąd to i w odpowiedzi jest błąd. Wynika on jednak nie z mojej winy a z błędu autora pytania. Jeśli promocja była na 152 dni to ostatnim dniem promocyjnego oprocentowania będzie 4 lipca 2019 r.

   Wojak, zanim mnie znów zaatakujesz to policz dokładnie, bo przy wpłacie 2.02.2019 nowych środków na 152 dni, ostatni dzień promocyjnego oprocentowania to 3.07.2019 r.

   Miłego, słonecznego dzionka :-D

   Lokata
  • No własnie jezeli ktoś z Nas napisał, bład, to ty jako obeznany blogowicz powinienes wytknac to a nie powielać jego pisarskie błędy.

   Jezeli chodzi o date jednego dnia, ktore Ty mi wytykasz to napisalem bez pomyłki, bo jezeli uruchomił 2 lutego, to 152 dni wypada dokładnie 4 lipca 2019 roku ale on właczył 3 lutego wiec jego okres konczy sie 5 lipca 2019 roku.

   Miły nie bedzie, bo nie cierpie upałów.

   Wojak
  • @Wojak, dzięki za przytomność:) rzeczywiście edycja w której jeszcze uczestniczę jest nie na 122 a na 152 dni
   będę i tak spoglądał na system Getinu kiedy wyłączy się informacja o promocji na koncie oszczędnościowym o nowych środkach i wytransferuje je licząc, że będę mógł wziąć udział w XXII edycji

   sentinelsan
 • Kiedy naliczana jest pierwsza opłata za Konto Proste Zasady – za miesiąc otwarcia konta czy za miesiąc następujący po nim ?
  Jeśli konto założyłam parę dni temu to aby uniknąć opłaty muszę wykonać min. 1 transakcję bezgotówkową już w czerwcu czy od lipca?

  Grażka Odpowiedz
 • @Wojak
  Getin nie nalicza, ale dawny BPH lub obecnie Toyota Bank nalicza, a jak spełnisz warunki to zwraca.

  Waldemar Odpowiedz
 • A ja mam taką sytuację: 11 czerwca wpłynęła do mnie na konto konkretna kwota i tego samego wypłynęła. Jak zatem będzie to interpretowane? Konto miałem wyzerowane (po przelewie wychodzącym) czy jednak miałem „zatankowane pod korek” bo liczy się stan z jakiejś konkretnej godziny?

  Hawkin Odpowiedz
  • Saldo liczymy na koniec dnia

   Michał
  • własnie jeśli zrobiłem przelew 11.06 przelew wewnętrzny (inne konto żony) to moge przystąpić do xxI edycji? bo mimo zwiększenia ponad saldo srodków na kontach widze oprocentowanie na oszczędnościowym „wg tabeli”czyli standardowe

   Zygmunt
 • Dzięki za info. To chyba warto jednak przystąpić.

  Hawkin Odpowiedz
 • Mi zakończyła się 16 edycja 27.06. tego dnia wyzdrowiałem konto. Aktualnie widzę, że jestem zakwalifikowany do 21 edycji. No ale bez sensu z niej korzystać, bo 11.06 saldo miałem spore. Czy
  Opłaca się zostawić 10000 i skorzystac z 3.5 bonus za aktywność,( konto otwierałem we wrześniu 18′)? Jeżeli przy 22 edycji, będą badali saldo na dzień np 12 lipca, to do 10000 będzie 3.5, a reszta będzie oprocentowana według stawki jaka oznajmią? I za odsetki z lipca, bonus za aktywność będzie dopisany w połowie sierpnia?

  Maciej Odpowiedz
  • Dzień badania salda to wtorek przed końcem edycji, wcześniej był to poniedziałek…i tak jest od kilku edycji, warto w tych dniach wyzerować konto, o ile nie zostało wyzerowane już wcześniej. Większość osób i tak zeruje szybciej, bo się kończy promocyjne oprocentowanie.

   abc
 • Dzisiaj przy przelewie do millenium powyżej 10000 zł proponują 2,5% na 3 miesiące.

  Lidia Odpowiedz
 • Jak się przygotować do nowej edycji, niezależnie ile dadzą? Jutro kończy mi się lokata mobilna, zakładać nową, czy poczekać na badanie salda?

  Ciekawski Odpowiedz
 • Zgadzają się Wam odsetki brutto na KO? U mnie na 2 rachunkach brakuje po 2 grosze, przy czym na jednym z rachunków nie ma opcji, aby uzyskać wynik jak bank nawet przy najbardziej dziwnych zaokrągleniach.

  Lokata Odpowiedz
  • Rzeczywiście mi tez brakuje 3 groszy. Odsetki liczę od dnia wpływu do 1.07. W innych bankach różnica mi wychodziła maksymalnie 1 grosz.

   R
  • Strasznie irytujący ten bank. Limitu na przelew nie można podnieść i ostatnio wszystkie większe przelewy mi blokują nawet jak idą wewnętrznie.

   R
  • Na temat odsetek bylo juz wielokrotnie. Kiedys to nawet liczylimy zgodnie z regulaminem i chyba udalo sie rozczaic jak oni to dziwnie zaokraglaja (niekorzystnie dla klienta).

   keton
 • ja mam skomplikowaną sytuacje i nie wiem jak Getin mi policzy odsetki.
  Saldo na KO miałam 0zł i nie korzystałam jeszcze z żadnej promocji, dlatego:
  16.06.2019 – wpłaciłam na KO 100zł (ostatni dzień żeby uruchomić promocję na 3,2%)
  17.06.2019 – wpłaciłam na KO 160.000
  Czyli razem mam 160.100zł

  Z tego co mi wiadomo powyższą kwotę powinnam mieć oprocentowaną:
  *10.000 na 3,5% na rok, (czyli u mnie to do listopada 2019), w tym: 100zł od 16.06 + 9.900 od 17.06),
  *150.100zł powinnam mieć na 3,2% przez 122 dni?
  Czy dobrze kombinuję i jak to policzyć, żeby sprawdzić, czy mi prawidłowo naliczyli odsetki?

  villemo09 Odpowiedz
 • Dla uproszczenia przyjęłam, że:
  10.000,00zł – 3,5%-13 dni (17.06-30.06) = 12,47 zł brutto = 10,01 zł netto
  150100,00zł – 3,2%-13 dni (17.06-30.,06) = 171,07 zł brutto = 138,56 zł netto
  razem = 10,01 zł + 138,56 zł = 148,57zł

  a bank mi wypłacił: 196,50 zł brutto = 159,16 zł netto
  dziwne, że im wyszło więcej?

  villemo09 Odpowiedz
 • Troszkę off top. Czy ktoś ma może problem z przelewami w Getin? Przelew zewnętrzny, zlecony 30.06, dzisiaj okazuje się że nie wyszedł bo brakowało autoryzacji, po zaakceptowaniu w historii operacji brak przelewu w saldo pomniejsze o kwotę przelewu … Po rozmowi z konsultantem okazuje się że jest błąd techniczny który odrzucił autoryzację przelewu o czym w ogóle nie poinformowali i tak srodki są w zawieszeniu Nie wyszły z getinu, pomniejszyky saldo, i dostępne nie są… Normalnie przekręt Zgłoszona reklamacja i czekam co dalej ale tak się zastanawiam czy ktoś ma podobni czy jestem jakimś beznadziejnym wyjątkiem? Co więcej oprócz reklamacji mogę z nimi zrobić?

  Iwonab Odpowiedz
  • W takich sytuacjach zawsze w reklamacji żądaj ustawowych odsetek. Dziwnym trafem pieniądze szybko się znajdują.

   Meizu
 • Kiedy według Was ruszy kolejna XXII edycja promocji „Na nowe środki” na koncie oszczędnościowym w Getin Banku?

  Andrzej Odpowiedz
  • „Kiedy według Was ruszy kolejna XXII edycja promocji” — źle postawione pytanie.
   Do edycji 18 można było przystępować w okresie od 04.03.2019 r. do 07.04.2019 r.
   Do edycji 19 można było przystępować w okresie od 08.04.2019 r. do 19.05.2019 r.
   Do edycji 20 można było przystępować w okresie od 20.05.2019 r. do 16.06.2019 r.
   Do edycji 21 można przystępować w okresie od 17.06.2019 r. do 21.07.2019 r.

   Poprawne pytanie brzmi: jaka będzie Data Salda początkowego dla edycji 22?
   Dla edycji 18 był to 24.02.2019 r., 8 dni przed początkiem promocji.
   Dla edycji 19 był to 02.04.2019 r., 6 dni przed początkiem promocji.
   Dla edycji 20 był to 14.05.2019 r., 6 dni przed początkiem promocji.
   Dla edycji 21 był to 11.06.2019 r., 6 dni przed początkiem promocji.
   6 dni przed 22.07.2019 r., to 16.07.2019 r., 8 dni to 14.07.2019 r.

   Don Quijote de la Mancha
  • Wymieniłem dwie daty badania salda: 16.07.2019 r i 14.07.2019 r., z czego wynika, że będzie to 15.07.2019 r.

   Don Quijote de la Mancha
  • Don super wyliczenia :))

   majaa
  • Kurna chata, z tym banku można przelewać max. 200k na dzień do innego banku. Da się jakoś to obejść?

   Dario
  • Tak, są dwie możliwości:
   – udać się do oddziału banku i tam zlecić przelew na dowolną kwotę lub
   – zostać klientem Bankowości prywatnej, limit na dzień wynosi 500K

   Wie ktoś może czy w Getinie przelew złożony z odroczoną datą obciąża limit w dniu złożenia przelewu czy w dniu realizacji?

   Lokata
  • Maksymalnie można przelać 200k internetem + 200k infolinią + 50k mobilnie.
   Zlecanie na następny dzień nie pomoże bo liczy się data złożenia przelewu.

   R
 • Mobilna kończy mi się 27 VII na 20K . 27 VII założe na 10 K kolejną czy jeśli te pozostałe 10 K przeleje na KO będą traktowane jako nowe środki i będą na 3 %. Czy ktoś już to przerabiał w praktyce?

  Zbigniew Odpowiedz
  • Wg wyliczeń Dona jeden wpis nad Twoim, powinieneś sprawdzić stan na 14/07 lub 16/07. Jeśli będziesz miał nadal lokatę na 20 tys – a będziesz miał, jeśli jej nie zerwiesz, i nic poza tym, to saldo początkowe wyniesie 20 tys. Poza tym nie wiadomo, czy w nowej promocji będzie 3%, stawiam na to, że nie…

   Kate
 • Ktoś przelewal ostatnio coś z getinu do idei lub innych banków ? Są jakieś zawrotne lub lokaty specjalne ? A przy przelewach z idei do getinu lub innych coś proponują ? Proszę o jakieś szczegóły . xyz

  prawdziwy-xyz Odpowiedz
  • podobno zawrotna z idei do millenium 2,7%

   Kate
  • Nie ma co liczyć na fajerwerki, bo wygląda na to, że komisarz wprowadził już swoje porządki w obu bankach… na szczęście do rynkowego oprocentowania nigdy nie spadną, bo przestaliby istnieć…

   abc
 • 3 % do 200 k na 122 dni dzień badania nowych środków 15 lipca można przystąpić do 18 sierpnia

  zenek64 Odpowiedz
 • 17 lipca przelałem większą kwotę pieniędzy na konto oszczędnościowe w Getin na nowe środki – edycja XXI, która trwała do 21 lipca. Niestety nie naliczają mi środków promocyjnych mimo, że powinienem się załapać na tą edycję promocji ponieważ ostatnie zasilenie tego konta było 13 lutego (w szczegółach konta mam info o oprocentowaniu zgodnym z tabelą oprocentowania). Napisałem przez bankowość internetową wiadomość, gdzie w odpowiedzi otrzymuję informację, cytuję: Promocja nie została dotychczas uruchomiona, ponieważ w momencie wpłaty środków skorzystanie z oferty specjalnej nie było możliwe. Co robić w tej sytuacji, pisać reklamację?

  Łukasz Odpowiedz
  • Masz identyczną sytuację jak ja…jeśli dziś dopłacisz dowolną kwotę na konto to uruchomisz 22edycję promocji na całość nowych środków wpłaconych po 15lipca (liczy się saldo 15lipca)… Prawdopodobnie ten weekend będzie oprocentowany jeszcze standardowo… A raczej na pewno…

   Pola33
  • Tak jak pisałam wyżej… pieniądze wpłaciła w piątek 19lipca – opocentowanie miała standardwoe przez weekend do dziś… pojawiła się belka na górze konta oszcz „środki do ofert na nowe środki”…dopłaciłam 1zł i pojawiła się „belka” że „konto w ofercie na nowe środki” i biorą udziała w 22 edycji… sumują srodki depozytowe na 15lipca jako stare środki… ja miała 20tyś na mobilej i 10tyś na oszczędnościowym i to będą stare środki… wszystko co wpłaciłam po 15 lipca jest nowe i na 3% :-)

   Pola33
  • Dlaczego wpłacajac (uruchamiajac edycje XXI) 19 lipca przeskakujesz do edycji XXII od 22 lipca.

   Wszystkie lokaty ktore miałas uruchomione na dzien badania zangazowania czyli 15 lipca do edycji XXII są brane pod uwage i pomniejszane o nowe.

   Wojak
  • Edycja XXI nie uruchomiła się… gdyż ona już trwałał wg ich regulaminu kiedy edycja nasza się kończyła…. taki mają regulamin że nie przeskakujá środki z jednej do drugiej.. napisali Ci prawdę – nie było możliwe przeskoczenie do XXI, ale już do XXII jest i jak napisałam już wyżej…

   Pola33
  • Nic nie jest pomniejszane o nowe… Dokładnie się wypytałam co i jak. I m czarno na białym w tej chwili które to nowe środki i właśnie te wpłacone w ostatni piątek wchodzą w nowe środki!!

   Pola33
 • Czyli trzeba najpierw napisac, ze masz uruchomiona edycje XX albo nizej. Ja nigdy tak nie miałem, zeby pod koniec danej edycji po wpłaceniu min. kwoty uruchamiała się następną.

  Zreszta tak namieszałas, ze ciezko sie połapac w tych wpisach dlatego zostawiam to.

  Wojak Odpowiedz
 • Czy ktoś miał sytuację, że mu nie naliczyli odsetek ? u mnie nie naliczyli ponieważ nie zaznaczyłem jednej ze zgód. Było to już jakiś czas temu ale jestem pewny, że wszystko zaznaczyłem zresztą dziwne jest to że tylko jednej zgód nie zaznaczyłem. Zgłosiłem reklamację ale nie podoba mi się to. Gdzieś czytałem że niby 1 zgodę trzeba na infolinii ale to trochę dziwna praktyka i nie było o niej zdaje się na stronie.

  Barti Odpowiedz
  • Szwagierka tak miała. Ponoć nie zaznaczyła zgody na marketing tradycyjny. Ani wyższego oprocentowania na KO nie dostała, ani premii 50 zł za otwarcie konta z mego polecenia, ani ja nie dostałam 100 zł za polecenie jej konta. Potem zaznaczyła tę zgodę w jakiejś placówce, napisała kilka reklamacji i wszystko zwrócili. Jednak łatwo nie było. Otworzyliśmy wtedy 4 konta (wszystkie tak samo otwierane) i tylko przy tym jednym były takie jaja.

   Lidia
  • @Barti, zgoda na marketing tradycyjny może być udzielona tylko w oddziale albo na infolinii i jest wymagana do promocyjnego oprocentowania.

   Lokata
 • @Lidia możesz coś napisac o tych reklamacjach i dlaczego było ich kilka, rozumiem że pierwsza była nie uwzględniona ? Co wtedy ? Musze się przygotować na „walkę”.

  Barti Odpowiedz
  • Po prostu spławiali. Odpowiadali kopiuj-wklej zupełnie jakby nie na temat. Trzeba było ich docisnąć, że w regulaminach nie było zapisu o obowiązku wyrażenia zgody na marketing tradycyjny i również nie było takiej zgody do zaznaczenia w formularzu o założenie konta. Nawet wypełniałyśmy jeszcze raz wniosek o konto (potem jak konsultant zadzwonił, że wniosek niedokończony, to to go anulowałyśmy), po to żeby zrobić i wysłać im screena, że takiej zgody wcale nie było we wniosku. Tylko nam bardziej chodziło o premie za polecenia, bo oszczędności na KO szwagierka miała bardzo mało ale też nie naliczyli tego 3,5% ( co miało być przez rok). Pamiętam, że nawet za którymś razem prosiłyśmy, by przekazać sprawę do odpowiedniego działu, bo to, co odpisywali ci konsultanci na pierwszej linii to żenada jakaś była. Ta akcja działa się w grudniu/styczniu i wtedy w żadnym regulaminie nie było słowa „marketing tradycyjny”. Wszystkie nasze 4 konta były zakładane tak samo i tylko to jedno miało pecha. Powodzenia życzę.

   Lidia
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy