300 monet Allegro za wyrobienie karty kredytowej Visa Pajacyk Santander Bank Polska

Zakończona

Ruszyła promocja Santander Bank Polska we współpracy z Allegro. W zamian za wyrobienie karty kredytowej Visa Silver Pajacyk oraz (bardzo) aktywne korzystanie z niej zgarniemy 300 monet Allegro.

300 monet Allegro za kartę kredytową Santander

Monety od Santander Bank Polska

Aby skorzystać z promocji należy być pełnoletnią osobą fizyczną, która nie posiada głównej karty kredytowej Visa Silver Akcja Pajacyk na dzień 25.05.2020. Posiadanie innych produktów (również kart kredytowych Santander) nie wyklucza z promocji.

Jeśli spełniamy te warunki to wystarczy, że do 31.08.2020 zarejestrujemy się w promocji na dedykowanej strony promocji, a następnie złożymy wniosek o samą kartę przez rozmowę telefoniczną albo przez kontakt z wideodoradcą. Jeśli bank pozytywnie oceni naszą zdolność kredytową, to umowę powinniśmy podpisać w ciągu kolejnych 30 dni.

Warto zwrócić uwagę, że zgodnie z regulaminem wymagane jest wyrażenie zgody na:

oraz podanie numeru telefonu i adresu mailowego do kontaktu.

Pierwszą nagrodę, czyli 120 monet Allegro, otrzymamy za spełnienie powyższych warunków. Zostaną nam one przyznane w ciągu 5 dni roboczych.

Co z kolejnymi? Tu będzie nieco ciężej. Zgodnie z regulaminem zgarniemy bowiem 5 monet za każda płatność kartą na Allegro za minimum 40 zł – przez 6 pierwszych miesięcy od zawarcia umowy. Maksymalnie do zdobycia jest 15 monet miesięcznie, a łącznie – 90 monet. Oczywiście pod warunkiem, że korzystamy z Allegro min. 3 razy w miesiącu.

Oprócz tego monety możemy zdobywać za zwykłe płatności kartą w sklepach i internecie. Tu przelicznik będzie znacznie gorszy, bo za zakupy na min. 40 zł otrzymujemy 1 monetę. Pozostałe zasady są te same, czyli monet możemy zgarnąć maksymalnie 15 miesięcznie, a razem – 90 sztuk w trakcie całej promocji.

Pamiętajmy, że wszystkie transakcje o wyższych wartościach dają tyle samo monet (czyli zakupy za np. 400 zł dają tylko 5 monet w przypadku Allegro i 1 monetę w przypadku pozostałych sklepów). Innymi słowy aby uzbierać maksymalną ilość monet warto rozbijać transakcje na mniejsze (idealnie po 40 zł).

Monet będą przyznawane w ciągu 5 dni roboczych od płatności. Będziemy je mogli wykorzystać jako zniżka na kolejne zakupy za min. 40 zł. W praktyce zapewne będzie można kupować coś droższego (np. 50-60 zł) i obniżać wartość zakupów monetami, aby ciągle wydawać 40 zł i zgarniać kolejne monety.

Ile kosztuje Visa Silver Akcja Pajacyk?

Opłata za posiadanie karty w pierwszym roku to 90 zł, jednak możemy być z niej zwolnieni po wykonaniu 10 transakcji w ciągu 3 pierwszych miesięcy.

W kolejnych latach opłaty rocznej nie ma, ale jest opłata miesięczna – 7,5 zł, przy czym możemy być z niej zwolnieni po wykonaniu 10 transakcji w danym miesiącu. Nie ma niby określonej kwoty tych transakcji, ale ich liczba sprawia, że utrzymywanie takiej karty może być nieco irytujące.

250 zł za otwarcie konta osobistego

Na koniec przypomnę, że zakładając konto osobiste w Santander Bank Polska możemy zgarnąć 250 zł w gotówce. Wystarczy, że skorzystamy z programu poleceń i promocji Money Mania, która trwa tylko do końca maja. Później dodatkowej premii na start nie będzie!

Nie przegap!

Komentarze

  • Coś udało się wam wywalczyć z tym że bank nie przestrzega regulaminu zaliczając transakcje do zwrotu?;)

    conrad_88 Odpowiedz
  • Skomentuj

    Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

    Ostatnie wpisy