300 monet Allegro za wyrobienie karty kredytowej Visa Pajacyk Santander Bank Polska

Zakończona

Ruszyła promocja Santander Bank Polska we współpracy z Allegro. W zamian za wyrobienie karty kredytowej Visa Silver Pajacyk oraz (bardzo) aktywne korzystanie z niej zgarniemy 300 monet Allegro.

300 monet Allegro za kartę kredytową Santander

Monety od Santander Bank Polska

Aby skorzystać z promocji należy być pełnoletnią osobą fizyczną, która nie posiada głównej karty kredytowej Visa Silver Akcja Pajacyk na dzień 25.05.2020. Posiadanie innych produktów (również kart kredytowych Santander) nie wyklucza z promocji.

Jeśli spełniamy te warunki to wystarczy, że do 31.08.2020 zarejestrujemy się w promocji na dedykowanej strony promocji, a następnie złożymy wniosek o samą kartę przez rozmowę telefoniczną albo przez kontakt z wideodoradcą. Jeśli bank pozytywnie oceni naszą zdolność kredytową, to umowę powinniśmy podpisać w ciągu kolejnych 30 dni.

Warto zwrócić uwagę, że zgodnie z regulaminem wymagane jest wyrażenie zgody na:

oraz podanie numeru telefonu i adresu mailowego do kontaktu.

Pierwszą nagrodę, czyli 120 monet Allegro, otrzymamy za spełnienie powyższych warunków. Zostaną nam one przyznane w ciągu 5 dni roboczych.

Co z kolejnymi? Tu będzie nieco ciężej. Zgodnie z regulaminem zgarniemy bowiem 5 monet za każda płatność kartą na Allegro za minimum 40 zł – przez 6 pierwszych miesięcy od zawarcia umowy. Maksymalnie do zdobycia jest 15 monet miesięcznie, a łącznie – 90 monet. Oczywiście pod warunkiem, że korzystamy z Allegro min. 3 razy w miesiącu.

Oprócz tego monety możemy zdobywać za zwykłe płatności kartą w sklepach i internecie. Tu przelicznik będzie znacznie gorszy, bo za zakupy na min. 40 zł otrzymujemy 1 monetę. Pozostałe zasady są te same, czyli monet możemy zgarnąć maksymalnie 15 miesięcznie, a razem – 90 sztuk w trakcie całej promocji.

Pamiętajmy, że wszystkie transakcje o wyższych wartościach dają tyle samo monet (czyli zakupy za np. 400 zł dają tylko 5 monet w przypadku Allegro i 1 monetę w przypadku pozostałych sklepów). Innymi słowy aby uzbierać maksymalną ilość monet warto rozbijać transakcje na mniejsze (idealnie po 40 zł).

Monet będą przyznawane w ciągu 5 dni roboczych od płatności. Będziemy je mogli wykorzystać jako zniżka na kolejne zakupy za min. 40 zł. W praktyce zapewne będzie można kupować coś droższego (np. 50-60 zł) i obniżać wartość zakupów monetami, aby ciągle wydawać 40 zł i zgarniać kolejne monety.

Ile kosztuje Visa Silver Akcja Pajacyk?

Opłata za posiadanie karty w pierwszym roku to 90 zł, jednak możemy być z niej zwolnieni po wykonaniu 10 transakcji w ciągu 3 pierwszych miesięcy.

W kolejnych latach opłaty rocznej nie ma, ale jest opłata miesięczna – 7,5 zł, przy czym możemy być z niej zwolnieni po wykonaniu 10 transakcji w danym miesiącu. Nie ma niby określonej kwoty tych transakcji, ale ich liczba sprawia, że utrzymywanie takiej karty może być nieco irytujące.

250 zł za otwarcie konta osobistego

Na koniec przypomnę, że zakładając konto osobiste w Santander Bank Polska możemy zgarnąć 250 zł w gotówce. Wystarczy, że skorzystamy z programu poleceń i promocji Money Mania, która trwa tylko do końca maja. Później dodatkowej premii na start nie będzie!

Nie przegap!

Komentarze

 • Rozumiem, że będąc uczetsnkiem poprzedniej edycji i mając zamknięta KK przed 26 maja można bez problemu skorzystać z tej samej promocji po raz kolejny (na to samo konto Allegro etc.) ? Przynajmniej w regulaminie nie widzę wykluczeń …

  JoX Odpowiedz
 • Eee tam, już wolę świeżaki. Za 40 zł dawali naklejkę. :D

  g.romek Odpowiedz
 • 26 maja podpisałem umowę o kk w innej promocji, więc warunki regulaminu spełniam. Jednak czy można mieć 2 Pajacyki? 😀

  Paweł Odpowiedz
  • „18. W Okresie przystąpienia do promocji możesz zawrzeć tylko jedną umowę o kartę kredytową Visa Silver Akcja Pajacyk.” To chyba wyjaśnia.

   Paweł K.
 • Czy można sie spodziewać, że będzie promocja podobna do tej tylko, ze z nagrodą w formie gotówki, zamiast tych monet?

  jaceny Odpowiedz
  • Przecież ciągle była i jeszcze nadal jest do końca maja… Aż 800 zł w gotówce.

   pws
  • W dodatku na klik, a nie przez kontakt jak tutaj. Inna sprawa, że żeby uzyskać całe 800 zł to trzeba się namęczyć, bo niestety wykluczyli to co dobre.

   pws
  • Tamta mi nie odpowiada, bo nie mam komu wyrobić karty dodatkowej i nie mam nfc w telefonie, a dla samego moneybacka bez sensu. ;) Może dadzą coś lepszego.

   jaceny
 • a mozna zgarnac te 120 monet i potem ja zamknac w cholere bez konsekwencji?

  Tajwan Odpowiedz
 • Czy ktoś złożył wniosek i skontaktował się z nim konsultant? Ja miałem 2 połączenia, które odebrałem, obydwa przerwane po kilku sekundach

  Daw Odpowiedz
  • Wczoraj natychmiast po złożeniu wniosku był głuchy telefon z banku i do teraz cisza.

   BiancaM
 • Słuchajcie, u mnie to wyszło tak : w czwartek formularz, za 30 sekund był tel :D złożony wniosek. w Piątek podrzuciłem do oddziału potwierdzenia dochodów i od razu podpisaliśmy umowę. Dziś w sobotę dostałem info że na moje konto allegro wpłynęło 120 monet :D
  Najszybsza premia ever, a moja karta nawet pewnie nie zaczęła być wyprodukowana :D

  Michał Odpowiedz
 • Wybrzeże Kości Słoniowej – ja akurat miałem w oddziale, ale żona np. zdalnie,podczas rozmowy z konsultantem infolinii

  Akashi71 – Hehe no chciałoby się, ale jako porządny obywatel poczekam na kartę, aktywuję, zrobię 10 transakcji które zwolnią mnie z opłaty rocznej, i dopiero zamknę :P

  Michał Odpowiedz
  • Dzięki. Czy żonie wpływa wynagrodzenie na konto? (zastanawiam się od czego zależy decyzja o miejscu zawarcia umowy)

   Wybrzeże Kości Słoniowej
  • Ja miałem automat. Wynagrodzenie na konto.

   Akashi71
  • Wybrzeże Kości Słoniowej wystarczy zapewne stałe wpływy żeby były na koncie,skoro pojawiają się oferty w bankowości na klik to i spokojnie jak zadzwoni konsultant masz oferte na oświadczenie.

   bolek
  • Dzięki. Mam uczulenie na chodzenie po oddziałach.

   Wybrzeże Kości Słoniowej
  • Wybrzeże Kości Słoniowej – Tak, żonie wynagrodzenie wpływa na konto santander.

   Michał
 • Kiedy mogę zrezygnować z KK? Czy rezygnując z KK zaraz po odebraniu 120 monet, ponosę za nią opłatę roczną, czy lepiej wykonać te 10 transakcji?

  Daw Odpowiedz
  • @Daw
   Jeśli umowę zawarłeś przez telefon to właściwie możesz od niej odstąpić. W innym wypadku regulaminowe wypowiedzenie i wtedy żeby uniknąć opłaty trzeba wykonać te 10 ruchów kartą. Kiedy bank skontaktował się z Tobą? Pisałeś wcześniej o przerwanych połączeniach. U mnie od czwartku cisza po jednym głuchym telefonie z banku. Może teraz to ja powinnam zadzwonić czy czekać? Sama nie wiem.

   BiancaM
  • Ze mną skontaktowali się w piątek, za 3-4 razem udało się porozmawiać z konsultantem. Konsultant nie mógł przedstawić mi oferty, więc musiałem iść do oddziału. Tam juz wszystko poszło gładko, KK przyznana od ręki, umowa podpisana, czekam na plastik.
   Co mnie zastanawia, miałem kiedyś konto, mam dostęp do bankowości internetowej, lecz nie widze karty kredytowej w systemie, zobaczymy, może jutro będzie.
   @Bianca zadzwoń do banku, powiedz że składałaś wniosek i miałaś głuche telefony, nie mogłaś się skontaktować, to powinni przeprocesować wszystko przez telefon

   Daw
  • Dzięki. Zaczekam do jutra i sama się skontaktuję.

   BiancaM
  • Dziś założyłem zawierając umowę przez centrum24, niemniej karty póki co nie widać w systemie. Czy jak się pojawi,to można od razu dodać ja do gpay czy trzeba czekać aż poczta znajdzie czas?

   Wybrzeże Kości Słoniowej
  • Widać kartę w aplikacji banku :)

   Daw
 • A mogłem dawno ją zamknąć.. :P

  luka89waw Odpowiedz
 • Doładowania R są darmowe?

  Daw Odpowiedz
 • U mnie chyba poszło coś nie tak. Wczoraj skontaktowałam się z infolinią banku bo jakoś bank o mnie zapomniał po wysłaniu zgłoszenia chęci udziału w promocji. Trafiłam na mało doświadczoną czy rozgarniętą konsultantkę, której długo musiałam tłumaczyć o jaką promocję chodzi i dlaczego to ja kontaktuję się z bankiem. W końcu wydawało mi się, że załapała i telefonicznie a następnie w bankowości internetowej sfinalizowałyśmy zawarcie umowy o KK Pajacyk. Kilka razy zostałam zapewniona, że ta karta bierze udział w tej promocji, ale gdy pod koniec rozmowy zapytałam kiedy monety ukażą się na koncie na Allegro i otrzymałam odpowiedź; po aktywacji karty należy podpiąć ją do konta Allegro i wtedy monety się pojawią, zwątpiłam w kompetencje tej Pani. Dzisiaj już widzę kartę w bankowości a monet brak. Co prawda w regulaminie promocji jest napisane o 5 dniach od podpisania umowy ale osoby piszące tutaj chwalą się otrzymanymi monetami na drugi dzień po podpisaniu umowy. Póki co nie będę reagować /5 dni/ ale coś czuję, że bez reklamacji się nie obędzie. Ech.

  BiancaM Odpowiedz
 • Wczoraj wniosek, od razu telefon, wszystko załatwione, dziś monetki. Czekam na kartę i nabijam dalej – w apce już ją widac.

  tabo89 Odpowiedz
 • Monet dalej nie ma :(. Karta pojawiła się w apce, ale nie można jej dodać do gpay? Można wyrobić mobilną, tylko czy transakcje nią też się zaliczą?

  Wybrzeże Kości Słoniowej Odpowiedz
  • @Wybrzeże Kości Słoniowej dostałes dziś monety? u mnie nadal brak

   Daw
  • Nadal nie ma. Pisałem na czacie to najpierw mnie zbyto, bo organizatorem jest Allegro (no a jest bank), więc następny konsultant nie umiał zweryfikować czy jestem w promocji czy nie.

   Wybrzeże Kości Słoniowej
  • a to Ciekawe, bo w regulaminie w dziale Informacje ogólne o promocji punkt 2 jest zapis „Jako bank jesteśmy organizatorem tej promocji”. Ja dalej nie mam monet, będę ich cisnął

   Daw
 • Dla mnie – najszybsza promocja EVER, 28 maja rano wypełniłem formularz, kilka razy nie mogłem odebrać, ale próbowali do skutku, wystarczyło oświadczenie o dochodach – nie mam wynagrodzenia na konto w Santander, ale kiedyś miałem KK i sporo danych było już w systemie. 29 maja w południe 120 monet na koncie.
  Nie zamykam, bo sporo kupuję na Allegro i w poprzedniej promocji wydoiłem wszystkie monety do zera.

  3cik Odpowiedz
  • Powiedz mi, czy dostałeś jakiekolwiek formie potwierdzenie, że uczestniczysz w promocji? Jej regulamin przyszedł na maila czy coś?

   Wybrzeże Kości Słoniowej
 • Ja złożyłem reklamację, wiem, że mają czas, ale obawiam się, że nie przypisali mnie do promocji.

  Wybrzeże Kości Słoniowej Odpowiedz
 • U żony hit, złożone przez stronę, rozmowa z konsultantką która chciała chyba jak najszybciej iść do domu i powiedziala ze mozna zawnioskować samemu przez bankowość po czym zamiast o kartę złożyła wniosek o kredyt… Na czacie powiedzieli że muszą to wyjaśnić i zadzwonią, do tej pory cisza… jedynie była ankieta zadowolenia (ale z czego jak na razie nic nie ma to nie wiadomo)

  tabo89 Odpowiedz
 • Skąd bank wie ktore konto zasilic monetami w allegro? Podajecie login do allegro w formularzu? Pytam, bo przyznano mi te karte ale przez telefon ktory dzwonil do mnie z banku, nie wypelnialem formularza ze strony. Jutro ide do oddzialu podpisac. Pytalem dzwoniacego czy czasem ta promocja nie wymaga zlozenia formularza przez strone to powiedzial, ze telefonicznie tez spelnia warunki. Ale cos mi tu nie gra. Podpisywal ktos przez oddzial? Bedzie tam formularz potwierdzający udzial w tej promocji lub jakis inny papier?

  ab Odpowiedz
  • Haha, kolejny naciągnięty klient banku… Swoją drogą, może by tak wcześniej przeczytać chociaż część artykułu?

   pws
  • Potwierdzil ze biore udzial w tej promocji, wiec beszczelnie klamal? Napisz lepiej skad allegro wie komu przelac monety, a nie sie wymadrzasz?

   ab
  • Haha, no nie mogę, nadal nie sprawdziłeś ani artykułu, ani formularza promocji, o regulaminie promocji nie wspominając?

   pws
  • Dalej swoje. Czytałem. Formularz zawiera mail powiazany z allegro i pytal mnie o to.
   Powiedzial ze formularz jest potrzebny do skontaktowania sie, ale skoro juz dzwoni to zgody i inne wymagania zaznaczy do tej promocji.
   PS. Nie badz taki głupiomądry na przyszłosc.

   ab
  • PS. Najpierw sprawdź i przeczytaj, a potem pytaj w komentarzach. Jeśli wcześniej nie wypełniłeś formularza z podaniem tego maila, to bardzo wątpię, że dostaniesz monety bez reklamacji, a nawet, że w ogóle jesteś poprawnie zapisany do tej promocji.

   pws
  • A jeśli pytali Ciebie o maila z Allegro i go podałeś podczas rozmowy, to po co w ogóle to pytanie, skoro Ci już wszystko wyjaśnili. Niemniej, w regulaminie jest warunek wypełnienia formularza jako pierwszy.

   pws
  • Do promocji jest naprawdę zalecana minimalna zdolność czytania plus podejście do promocji polegające na przeczytaniu regulaminu poprostu. W formularzu było miejsce (i to celowo) aby wpisać adres email konta allegro. To lekcja dla Ciebie następnym razem poprawisz się,na porażce zbudujesz swój sukces. Aloha

   bolek
 • Mam pytanie, Allegro zostanie automatycznie powiadomione o mojej karcie, czy muszę jakoś sparować moje konto allegro z moją nową kartą kredytową?

  herrmaan91 Odpowiedz
 • a ja jeszcze nie mam karty w ręce a monty już są:)

  M. Odpowiedz
 • Czy bez problemu do naliczania monet przechodzą transakcje zrealizowane przez Curve?

  Tomq Odpowiedz
 • Ciężko.. Santdander raczej nie dopuszcza opcji, że ktoś ma więcej u nich niż 30k i sumarycznie wszystkich kart. Kazali mi zamknąć z Citi i dodatkowo zmniejszyć u nich limit na karcie ktorą mam o 10k i wtedy wnioskować :(

  Slonik Odpowiedz
  • Czyli, jak mam ofertę KK na klik 100k – to jest to jedynie podpucha ?
   Korci mnie aby to sprawdzić…

   Bogdan
  • Ja mam u nich starą Gold z limitem 30 kzł; w ostatnich miesiącach chyba dwa razy próbowałem skorzystać z oferty na srebrnego Pajacyka do wyklikania, ale bez powodzenia. W kwietniu odrzucili po sprawdzeniu BIK, a wcześniej nie pamiętam, ale też odrzucili. Później na kilka miesięcy oferta znika, zostaje tylko „Zamów kontakt”.

   Don Quijote de la Mancha
 • Myślicie, że 100k to maksymalny limit na kartach? Ktoś ma więcej?

  Slonik Odpowiedz
  • Oczywiście, że można więcej, np. MasterCard World Elite może mieć limit 1 Mzł, np. w Millennium czy właśnie w Santander. Ale pewnie niewiele tu jest osób pozycjonowanych przez banki w tym segmencie.
   Ten limit 30 kzł to podejrzanie mało, no i — jak pisze @Bogdan — po co w takim razie proponują np. 100 kzł albo następną kartę? Może to jednak Twoją zdolność tak wyliczyli (z 30 kzł wychodzi miesięczna rata ok. 1,5 kzł, nie wiem ile w tym banku dokładnie, czyli to byłoby maksimum np. przy dochodzie netto 4 kzł, kosztach życia 1 kzł i racie kredytu mieszkaniowego 1,5 kzł).
   Dla porównania w Millennium mam łączny limit 100 kzł (na 4 kartach, największa 63 kzł), a w Citi kiedyś miałem 60 kzł (promocja na podwyższenie z wcześniejszego 20 kzł), wtedy łączny limit z różnych banków doszedł u mnie do 201 kzł (8 kart).

   Don Quijote de la Mancha
  • Don Quijote de la Mancha ja to biorę najniższe limity jakie mozliwe zawsze,albo potem zmniejszam do minimalnego :D

   bolek
  • @bolek, jeśli kasę można łatwo z limitu przenieść na depozyt, to kiedyś można było na tym nieźle zarabiać, np. 50 kzł na 3% to 100 zł miesięcznie. Prawdziwe 100 zł i to miesiąc w miesiąc, a nie jakieś głupie monety czy bony na początku. Przy 0,01% traci to sens, ale przy 2%…
   Nie wiem, jak teraz z Santanderem, bo jak wiadomo Citi jest takim bankiem, który się broni przed wyciąganiem kasy z limitu, dlatego tam po zgarnięciu nagrody za podniesienie limitu obniżyłem go do 6 kzł…

   Don Quijote de la Mancha
 • Pani stwierdziła, że są inne czynniki niż zarobki (tutaj staż wykształcenie itp nie było żadnego ale ), w BIK pass mam 95% … trochę to dziwne wszystko. Może coś teraz jednak zaostrzyli na czas pandemii ?

  Slonik Odpowiedz
 • Przyszła karta z pajacykiem ale chyba promki się nie łączą

  tabo89 Odpowiedz
 • Mija 5 dzień roboczy, monet brak. Czy jeszcze ktoś jest porzucony przez Santander czy się tylko ja ostałem? Nie wiem czy nie odstąpić od umowy…

  Wybrzeże Kości Słoniowej Odpowiedz
  • Reklamuj, naciskaj, należy Ci się:)

   Daw
  • Otrzymałem odpowiedź na reklamację. Jest zasadna, więc w związku z tym przyznano mi (tydzień temu!) monety.

   Nie dostałem rzecz jasna żadnej monety xD.

   Wybrzeże Kości Słoniowej
 • Monety wydane, 10 X zakupy zrobione to czas na wypowiedzenie umowy tej KK. Wie ktoś jak najprościej to zrobić; bankowość internetowa, infolinia czy jednak oddział?

  BiancaM Odpowiedz
 • Infolinia.
  Ja proponowałbym jeszcze chwilę poczekać w wypowiedzeniem – najprawdopodobniej zaproponują jakąś ofertę utrzymaniową.

  mbo Odpowiedz
 • 61 856 54 62 – tu szybko można zamknąć kartę kredytową.

  Przestrzegam, gdyby ktoś był taki sprytny jak ja i chciał używać karty z S do spłat przez imoje T. to bank to traktuje jako quasi-cash. Nie polecam ;)

  Wybrzeże Kości Słoniowej Odpowiedz
  • Dzięki za info, choć moim zdaniem nie jest to zgodne z ich regulaminową definicją: „Transakcja Quasi Cash – transakcja bezgotówkowa, podczas której dochodzi do wymiany środków na gotówkę/jednostki pieniężne, w szczególności w punktach oznaczonych jako kasyna, kasyna internetowe, gry losowe, zakłady bukmacherskie, loterie i totalizatory” — jak rozumiem, Ty piszesz o spłacie zadłużenia, nie ma więc mowy o wymianie środków z limitu na gotówkę…

   Don Quijote de la Mancha
  • dokładnie tak, spłacam „zadłużenie”, więc nie doładowuję żadnej portmonetki tylko zwracam wykorzystane, ale nie swoje środki i też wykonując transakcję przez pośrednika – imoje. Konsultant, który przyjmował rezygnację z karty też był w szoku, bo był kumaty i wyraźnie zasugerował po co wprowadzono quasi-cash w banku. W każdym razie jak zablokowałem transakcje gotówkowe na karcie to każdą transakcję na imoje od T. karta blokowała.

   Wybrzeże Kości Słoniowej
  • To w Santanderze nowe KK dzialaja tak jak w Citi, czyli pobieraja jakas wysoka prowizje za quasi-cash? Ile dokladnie zabieraja? Warto wiedziec, bo moja stara BZWBK World poki co nadal bez kosztow. A mialem ja zamknac, chyba wiec jednak zostawie, bo i tak jest darmowa.

   keton
  • 4%, nie mniej niż 10. Tyle tylko, że Citi (mimo że pobiera opłaty za quasi-cash) to za T. nie pobiera opłat, bo to nie jest R.

   Wybrzeże Kości Słoniowej
  • Po jakim czasie pobrali Ci tą opłate? Przyznam że miałem podobny pomysł, transakcja zaksięgowała się wczoraj ale opłata na razie nie została naliczona. Dodatkowo zauważyłem że transakcja pomniejszyła limit transakcji gotówkowych, ale po rozliczeniu jest widoczna jako bezgotówkowa.

   michalo
  • Nie pobrali, jeszcze się nie poksiegowaly. Zmniejszają limit gotówkowych.

   Wybrzeże Kości Słoniowej
 • Doładowałem R, pojawiły się 2 blokady. Jedna na kwotę doładowania, rozliczona, a druga na 0, wisi w blokadach. Co to może być?

  Daw Odpowiedz
 • Zgłosiłem sie po karte – kontakt zwrotny w ciagu kilku godz. Aplikowanie łacznie zajeło 2 dni (z mojej winy bo musialem ustalic pewne dane)
  Nie musialem wysylac zadnych dokumentow (aplikowalem tylko o 5000pln)
  Wszystko szło gładko… az do momentu gdy dostałem info ze mam udac sie do banku podpisac dokumenty.
  Odrazu przestala mi sie podobac ta KK, ale mowie ok, dam szanse.
  W banku najpierw czekałem prawie 30min na obsługe (ok, rozumiem, przez Covid-19 maja mniej ludzi itp) potem czekalem 15min az cos tam zweryfikuja (niby chodzilo tylko o podpis…) po czym pan powiedzial ze nie moga sie polaczyc z centrala i mam poczekac az sie uda (niewiadomo jak długo)
  Generalnie wyszedlem po prawie godzinie nic nie załatwiajac i powaznie rozwazajac czy nie zrezygnowac juz z tej karty… a przynajmniej dopoki sie nie uspokoje ;)

  pjm Odpowiedz
 • Ile czekaliście na plastik? Długo zajmuje wyrobienie i wysyłka? Ja już szczęśliwie od tygodnia jestem posiadaczem karty ale wciąż jeszcze „fizycznie” nie przyszła.

  Pietia Odpowiedz
 • Umowę zawarłem w czerwcu. Mam kmjuz kartę. Czy monety za zakupy będę mogę zbierać już w czerwcu, czy dopiero w lipcu?

  Maciej Odpowiedz
 • Skusiłem się wczoraj na tę promocję, choć nie lubię quasi-gotówki no ale na bezrybiu i rak…
  Ale mam pytanie do już uczestniczących i kupujących na alledrogo. Czy na pewno jest tak jak pisze admin – „W praktyce zapewne będzie można kupować coś droższego (np. 50-60 zł) i obniżać wartość zakupów monetami, aby ciągle wydawać 40 zł i zgarniać kolejne monety. ” tzn. czy rzeczywiście by dostać te 5 monet to trzeba wydać o te 10 lub 20 zł więcej niż 40 – by spłacić część monetami, czy też liczy się suma „koszyka” – min. 40 zł od jednego sprzedawcy przed użyciem kuponu obniżającego płatność?

  Bolo Odpowiedz
  • Jeśli obniżysz kwotę monetami do poniżej 40 zł to z karty zostanie pobrane poniżej 40 zł więc nie zaskoczy to jako minimalna wartość transakcji.

   Wybrzeże Kości Słoniowej
  • Niestety chyba jednak masz rację. Myślałem, że zadziała to tak jak przy korzystaniu z darmowej przesyłki allegro smart – gdy wystarczy zakup koszyka za min 40 zł i nawet jak się obniży to monetami/kuponem to darmowa przesyłka nadal będzie aktywna.

   Bolo
  • to być może działałoby gdyby organizatorem było Allegro, a jest Santander – oni chyba tylko identyfikują czy transakcja jest z allegro i czy jest powyżej 40 zł, to allegro wie, że transakcja jest powyżej 40 zł, a mimo to płacisz mniej, a allegro nie raportuje informacji do Santandera.

   Wybrzeże Kości Słoniowej
 • Potwierdzam szybkość promocji. Wczoraj po 14 podpisana umowa w oddziale, dziś po 12 jest 120 monet.

  Bolo Odpowiedz
  • a ja myślałem że wszyscy mają karty już pajacyka z promocja wcześniejszej a tu proszę ktoś zakłada :)

   bolek
  • Niestety słabiutka… Koszt tego minimalnego kredytu na 2k wg ich symulacji z oferty w systemie to ponad 200 zł, bo liczą sobie wysoką prowizję (bo same odsetki to jeszcze można by było wrzucić w koszty promocji, tym bardziej przy szybszej spłacie całkowitej po otrzymaniu bonów). A tak to tylko zniwelowanie kosztu kredytu i to nie w całości. Kiedyś była lepsza wersja tej promo, co prawda bony do Pyszne, ale działało na darmowy limit w koncie.

   pws
  • Teraz można brać kartę kredytową i zgarnąć 50 zł jeśli zrobi się to szybko. Z braku promo to można skorzystać.

   bolek
  • Czy dobrze rozumiem, że można zgarnąć 50 zł bonu na Allegro, 600 zł zwrotu (1% od zwykłych transakcji kartą kredytową), 150 zł za ustanowienie dodatkowej karty kredytowej (czy można to załatwić bez sprowadzania drugiej osoby do placówki) oraz jeszcze 50 zł za kartę mobilną. W dodatku sama karta jest za darmo. Podsumowując 200 zł w „gotówce” oraz 50 zł na Allegro, co daje 250 zł. Czy któryś punkt wyklucza?

   salted
  • Teoretycznie tak, ale w praktyce nadal słabo, bo dla 150 trzeba łazić z drugą osobą do banku, zwrot bez wspomagaczy ciężki do ogarnięcia, więc zostaje tylko 50+50, a więc o 20 mniej niż w promocji z Monetami Allegro.

   pws
  • Na infolinii dostałem informację że jeżeli druga osoba też ma konto w Santander wystarczy że tylko ja podejdę do placówki

   salted
  • To daj znać, jak tak załatwisz, czy to możliwe…

   Bogdan
  • @pws a patrzyłeś na wariant z ubezpieczeniem? Prowizja spada do 3,99% dochodzi składka ubezpieczeniowa zależna od ilości rat i wieku! I teraz jak już brać to raczej tę wersję – być może udało by się zamknąć koszty w okolicy 100 zł przy jak najszybszej spłacie całości.

   Bolo
  • Czy w przypadku opcji z samą prowizja wcześniejsza spłata w sierpniu nie będzie się należał zwrot prowizji proporcjonalnie do okresu kredytu, więc jeżeli weźmiemy kredyt na 3 lata to wówczas przez płacimy 3/36 prowizji, resztę bank musi oddać?

   salted
  • Przy wcześniejszej spłacie należy się zwrot prowizji. Banki długo się uchylały, ale wyrok TSUE i postępowania UOKiK chyba już większość przekonały.

   https://www.santander.pl/komunikat-rozliczanie-czesci-prowizji-za-udzielenie-kredytu

   Budzi
  • Prowizja zwrócona proporcjonalnie, automatycznie, zapłaciłem kilka złotych prowizji i odsetki za jeden miesiąc zyskując 2 bony po 100 zł oraz jeszcze jeden bon 50 zł za kartę Pajacyk. Druga osoba z Santander więc nie musiała ze mną latać po placówkach.

   salted
 • Kiepska ta promka… KK za 50 zł … ale do wyklikania w systemie i do zamknięcia telefonicznie, żadnych obrotów, zamknąć można po miesiącu … a może zaproponują ofertę utrzymaniową … generalnie gdybym nie miał Pajacyka z promo tobym tego nie brał … a tak to w tym samym czasie polecą dwie promo i okres karencji zostanie niezaburzony ;)

  JoX Odpowiedz
  • Czyli że tu nie ma wykluczenia dla obecnych posiadaczy karty, można dostać 50 zł za kolejną?
   Toż to świetnie, dodatkowe 50 zł warto łatwo zgarnąć! Ale mi nie dadzą, mam tylko „Zamów kontakt”…

   Don Quijote de la Mancha
 • Czy za utrzymanie ROR z Santandera już wpłynęło komuś w tym miesiącu?

  abc Odpowiedz
 • @Pawel07 ROR/Karta debetowa
  @abc – w zasadzie bez przerwy. Tylko ja od roku biorę naprzemiennie 2% (max 30zł) zwrotu i 1zł za każdy dzień „aktywnego korzystania” z debetówki i nie trzeba odczekiwać.

  Pietia Odpowiedz
  • to się zgadza… inną ofertę mogą od ręki włączyć, ale tą samą trzeba odczekać krótką karencję, tylko nie wiem dokładnie jak się ją liczy…

   abc
 • Taka ciekawostka – bank tak się boi COVID-19 że odmawia wydania karty osobie prowadzącej JDG. Nie mają znaczenia dochody, branża. Bank żyje w złudnym przekonaniu że etatowiec na umowie na czas nieokreślony jest najpewniejszym klientem do produktów kredytowych.

  P. Odpowiedz
  • Takie banki podejmują decyzji obecnie i niestety na to wpływu nie mamy. O tym już jakiś czas wiadomo że gorszy klient prowadzący JDP.

   bolek
 • Jeśli wypełniłem formularz w czerwcu, ale dostałem odmowę (za duże limity na kartach kredytowych, które w chwili obecnej mam już zamknięte) mogę zakładać ww kartę i załapać się na promocję? Drugi raz formularza wysłać się nie da (pesel zarejesteowany w promocji). Na infolinii chcą zakładać ale niczego nie gwarantują :D

  John Smith Odpowiedz
 • Wpadł mi w połowie sierpnia na rachunek karty moneyback 1%, wie ktoś coś więcej co to za zwrot?

  Daw Odpowiedz
  • Promocja 1% cashbacku na „pajacyku”.

   Bolo
  • jakieś wykluczenia?

   Daw
  • Na pewno jak w regulaminie:
   „Do płatności zaliczamy płatność kartą kredytową VisaSilver „Akcji Pajacyk”(główną, dodatkową lub mobilną)w punkcie handlowo-usługowym lub w Internecie z wykorzystaniem danych karty,stanowiąca zapłatę za nabywane towary i usługi.Wyjątek stanowią:
   a)płatności w punktach prowadzących działalność sklasyfikowaną jako zakłady bukmacherskie, kasyna (transakcje quasi Cash),
   b)płatności w punktach posiadających następujące kody kategorii akceptanta: 4829, 6012, 6051, 6211, oraz 8999 o ile płatność zidentyfikowana jest jako zagraniczna),
   c)płatności u podmiotów świadczących usługi w zakresie wymiany walut, walut wirtualnych i środków płatniczych oraz pośredniczących w wymianie np.: Revolut, DiPocket.”

   Bolo
 • Jest jakaś reguła kiedy Santander zwraca ten 1%?
  Kartę mam od połowy czerwca i do tej pory zwrot dostałem 1 raz: 13/08.

  Pietia Odpowiedz
  • Ja też za sierpień jeszcze nie dostalem. Może jutro będzie zwrot, bo trochę elastycznie podchodzą do tego z wyborem dnia zwrotu. Ale dziwne, że nie dostałeś w lipcu za wydatki w czerwcu, jeśli wtedy je wykonywałeś. Tylko pytanie, czy Twoja promocja też daje 1%, bo w akcji z monetami allegro chyba nie miała dawać. Więc może w sierpniu po prostu przyznali Ci omyłkowo, pamiętam że niektórzy też o tym pisali ze zdziwieniem, że dostali.

   Paweł
  • W sumie też byłem zaskoczony. Zobaczymy jak w tym miesiącu.

   Pietia
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy