300 zł na Allegro za kartę kredytową mamBonus + rok bez opłat od BNP Paribas

Zakończona

Po dłuższej przerwie wraca promocja, w której zgarnąć możemy bonus za wyrobienie karty kredytowej BNP Paribas. Na dodatek wraca w świetnym stylu: okres karencji jest relatywnie krótki, premia całkiem wysoka (300 zł do wykorzystania na Allegro), a oprócz tego nie musimy się przejmować opłatą miesięczną za kartę przez pierwszy rok – uczestnicy promocji maja ją za darmo. A gdyby tego było mało: promocję można połączyć dodatkowo z premią za za założenie konta osobistego. W pakiecie zyskamy grubo ponad 600 zł! :)

300 zł premii za kartę kredytową mamBonus od BNP Paribas

Z kartą warto – 300 zł od BNP Paribas

Aby skorzystać z promocji należy być osobą, która w okresie od 1.05.2019 nie miała zawartej żadnej umowy o kartę kredytową BNP Paribas. Posiadanie innych produktów banku nie wyklucza z promocji :)

Jeśli spełniamy powyższe warunki to wystarczy, że udamy się na dedykowaną stronę promocji i zostawimy swoje dane kontaktowe. W ciągu maksymalnie kilku dni oddzwoni do nas konsultant banku i przeprowadzi przez dalszy proces wnioskowania o kartę. Jeśli karta zostanie przyznana, to nie pozostanie nam nic innego, jak spełnić warunki promocji.

W jaki sposób? Bank przekaże nam kartę podarunkową Allegro o wartości 100 zł za każdy miesiąc kalendarzowy, w którym dokonamy transakcji kartą na łączną kwotę min. 900 zł. Pierwszym miesiącem promocji jest ten, który następuje po miesiącu podpisania umowy o kartę. Łącznie do zgarnięcia mamy więc 300 zł, a jeśli w danym miesiącu nie spełnimy warunków – to zarobimy odpowiednio mniej.

Bank zastrzega również, że transakcje zaliczane do wydatków nie mogą być transakcjami:

polegające na zasilaniu środkami pieniężnymi instrumentów płatniczych lub rachunków płatniczych lub innych instrumentów/rachunków […] lub podmiot pośredniczący w dokonaniu transakcji na rzecz właściwych dostawców towarów lub usług za które odbywa się płatność […] lub podmiot, który świadczy usługi w zakresie przechowywania środków pieniężnych klientów […]

Mówiąc wprost: odpadają wszelkiego rodzaju doładowania wirtualnych portfeli czy płatności kartą za rachunki. Wszystkie „zwykłe” płatności kartą w sklepach czy internecie są jak najbardziej OK.

Co ciekawe do promocyjnych transakcji bank zalicza nie tylko płatności w sklepach, ale również przelewy z rachunku karty oraz wypłaty z bankomatów. Pamiętajmy jedynie, że to operacje gotówkowe, które zazwyczaj są nieopłacalne w przypadku kart kredytowych (polecam mój poradnik na ten temat). Banki najczęściej pobierają za nie również prowizje – na przykład wypłata z bankomatu to koszt 4,9% (min. 10 zł). Oznacza to 49 zł prowizji od wypłaty 1000 zł. Warto jednak wiedzieć o tej opcji – być może braknie nam kilkudziesięciu czy kilkuset złotych w danym miesiącu i będzie je można łatwo nadrobić właśnie przez wypłatę z bankomatu. Pamiętajmy jedynie, że powstałe zadłużenie warto spłacić w ten sam dzień – okres bezodsetkowy nie obowiązuje dla transakcji gotówkowych.

I to tyle! Aby odebrać nagrody konieczna będzie rejestracja na stronie mambonus.pl. Zgodnie z regulaminem:

Odebranie Nagrody nr 1 będzie możliwe po uprzednim zarejestrowaniu się na stronie www.mambonus.pl w ciągu 2 miesięcy od jej udostępnienia. Nagroda zostanie udostępniona na stronie www.mambonus.pl w ciągu 60 dni roboczych od spełnienia warunków. Warunkiem odbioru Nagrody jest posiadanie obowiązującej Umowy o Kartę na dzień jej odbioru.

Karty podarunkowe Allegro będą ważne do końca 2021 roku.

Ile kosztuje karta kredytowa mamBONUS?

W pierwszym roku posiadania karty nie musimy się w ogóle przejmować opłatami. Jeśli zdecydujemy się zostawić ją na dłużej, to będzie nas kosztować 9 zł miesięcznie, jednak z opłaty można być zwolnionym po wydaniu 1000 zł miesięcznie. Jeśli wydamy mniej (ale ciągle min. 500 zł), to opłata zostanie zredukowana do 4,5 zł.

Dodam również, że rezygnacja z karty przed upływem 6 miesięcy kosztuje (według tabeli opłat) 25 zł.

Dodatkowe 11 500 punktów mamBonus

Na koniec dodam, że biorąc udział w promocji możemy zgarnąć dodatkowo nawet 11 500 punktów mamBonus – przynajmniej tyle wyliczył bank w nocie prawnej na stronie promocji. Pierwsze 5000 punktów otrzymamy na start – pod warunkiem wykonania min. 4 transakcji na min. 50 zł każda w ciągu 60 dni od zawarcia umowy. A że w promocji z bonem Allegro i tak musimy wydać co miesiąc 900 zł, to spełnienie tego warunki nie powinno być problemem.

200 punktów mamBonus otrzymamy za rejestrację w programie (co również zrobimy „przy okazji”), a 3 x 2000 punktów za każdy miesiąc posiadania karty w czasie trwania akcji. Jeśli natomiast w danym miesiącu spełnimy warunek uzyskania bonu Allegro, to wpadnie nam kolejne 2000 punktów (choć według przelicznika 1 zł = 2 punkty powinno 1800).

Nie przegap!

Komentarze

 • A jak jest z ofertami utrzymaniowymi dla KK? Oferują coś fajnego?

  JJ2010 Odpowiedz
 • Dzisiaj jest do odebrania karta 100 zł do Allegro,chwilowo jednak klikając odbierz przerzuca mnie na inną stronę i karty brak. Jakiś problem techniczny,kilka razy próbowałem odebrać i narazie problem.

  bolek Odpowiedz
  • Jakieś powiadomienie przychodzi o tej nagrodzie? Gdzie tego szukać?

   marsid
  • po zalogowaniu mam odrazu opcję odbierz nagrodę i wyskakuje karta allegro 100 zł.Takie okienko.
   Z tym że chwilowo nie mogę odebrać ,przekierowuje do głównej strony,napisałem do programu.

   bolek
  • Zakładałeś kk na klik w bankowości czy normalna ścieżka (tel+oddział)? Gdzie wydałeś 900 zł?

   pws
  • U mnie nic nie ma ani w bankowości ani w mamBONUS. A też juz wydałem te 9 stów.

   marsid
  • pws zakładałem na klik bo miałem taką ofertę.wszystko online. Wydawałem wszędzie nawet allegro sporo. I wydawałem wiecej niż 900 zł.

   bolek
 • U mnie tak samo

  aaa Odpowiedz
 • Logujesz się do mambonus i wchodzisz w moje konto i wyskakuje baner odbierz nagrodę

  asdss Odpowiedz
 • Po zalogowaniu gdzie? Do banku czy na mamBONUS?

  marsid Odpowiedz
 • U mnie też po zalogowaniu wyskakuje okienko o nagrodzie, klikam odbierz, przechodzi na kolejną stronę, klikam odbierz nagrodę listopad i wtedy przenosi do głównej strony.
  Zgłosiłem telefonicznie i czekam na odp.

  Konrad Odpowiedz
 • Dzisiaj jak sie zalogowałem to nawet już mi nic nie wyskakuje do odebrania xD

  bolek Odpowiedz
  • U mnie też, nie wiem czy płakać czy się cieszyć że wszyscy tak mają…

   Ares
  • cieszyc sie bo zaraz beda kody a plakac jezeli przez ten blad utraciles plynnosc finansowa.

   Dojek
  • Babka do Mnie pisze żeby wyczyścić historie przeglądania. Ch… to daje.:)

   Marcin_Liv
  • Marcin ale do mnie to samo co to daje jak nic już nie wyskakuje,zjeb… a nam każą czyścić historie.

   bolek
  • Zwalanie winy na uzytkownika to jest to czym sie ten bank wyroznia od lat. Nikomu zadnych kodow nie wyslali (wyslali tylko powiadomienie) wiec wyczyszczenie historii nie spowoduje ze kody zostana wyslane. Konsultantka powinna sprawe przekazac do goscia odpowiedzialnego za promocje, ale trudno ja winic przeciez zachowuje sie tak jak zostala wyszkolona przez bank.

   aaaa
 • Można już odbierać voucher. Poprawili.

  Marcin_Liv Odpowiedz
 • Potwierdzam, voucher właśnie wpadł na maila.
  Klikajcie póki się da 🤪

  Konrad Odpowiedz
 • A z ciekawości dostał ktoś 5000 pkt dodatkowej premii za 4 tranzakcje na start? Do końca miesiaca powinienem dostać,narazie cisza. Pewnie reklamacja czeka bo chyba jutro nie dodadzą nagle.

  bolek Odpowiedz
  • Ja dostałem. Ale nagrody jak nie było tak nie ma, mimo, że wydałem dużo więcej niż te 900 zł i mam tam w sumie już ponad 12 tys. punktów. Pewnie bez reklamacji się nie obejdzie.

   marsid
  • Bon wpadł ale Jeśli chodzi o 5k to nie dostałem, poszła reklamacja. Jeszcze jest coś takiego „3 x 2000 punktów za każdy miesiąc posiadania karty w czasie trwania akcji. Jeśli natomiast w danym miesiącu spełnimy warunek uzyskania bonu Allegro, to wpadnie nam kolejne 2000 punktów – oczywiście tych paru 2000 też nie dostałem.

   Marcin_Liv
  • chociaż tak czytam i te (3x2000pkt) to chyba w ramach wydania 900 zł kartą za kazdy mc.

   Marcin_Liv
  • Tutaj Admin Michał pisał ze za każdy miesiąc posiadania karty jest 2000 pkt ale nie doczekałem się info gdzie jest taka informacja. Sam nie znalazłem.
   A to ostatnie zdanie mówi że wiadomo dodatkowo dokonując tranzakcje 900 zł co miesiąc dostajesz najmniej 1800 pkt. Ale przynamniej u mnie znacznie wiecej używam, w zależności od promocji albo ich braku w innych bankach. Zawsze się dociuła coś na dodatkowy bon. A są jeszcze jakieś promocje że dają więcej punktów za coś.

   bolek
 • czy dostaliscie vouchery – pytanie do osob ktore robily obrot poprzez zakupy na allegro?

  Dojek Odpowiedz
  • Nic nie otrzymałem. Obrotu zrobiłem duzo wiecej niz wymagane na allegro i nie tylko. Reklamowac ? wiekszosc dostala czy wiekszosc musi reklamowac?

   lukaszzzz
  • Ja już reklamowałem, ale odpisali mi, że mają 60 dni na to od momentu spełnienia warunków. Tak też mówi regulamin, więc trzeba czekać. Może bony wydają transzami.

   marsid
 • Mi sie wydaje, ze powinniscie dostac za transakcje allegro, ja mialem w listopadzie jedna platnosci tez przez posrednika za OC w axa (platnosci widnieje analogicznie jak PAYU* tylko jakies EP*) i bon dostalem bez problemu

  paskur Odpowiedz
 • Dostał ktoś za każdy miesiąc posiadania karty 2000 pkt ? Miało być 3×2000 pkt. U mnie pkt brak.

  Romuald Odpowiedz
  • Te 2000 pkt to jest w ramach wydania tych 900 zł, (900×2=1800pkt, chyba zaokrąglili do 2000) także nie dostaniesz dodatkowo. Tak mi się wydaje….jak przeczytałem to kilka razy.

   Marcin_Liv
 • Właśnie odebrałem kolejne 100 zł do Allegro tym razem bez problemów :) Coś w tym miesiącu szybko się uwinęli :)

  bolek Odpowiedz
 • Ja dostałem dziś nagrodę za Grudzień

  marsid Odpowiedz
 • Faktycznie jest i za grudzień

  Marcin_Liv Odpowiedz
 • Faktycznie jest i za grudzień

  Marcin_Liv Odpowiedz
  • Też jestem zaskoczony, może przeczytali wyniku rankingu Dona i postanowili się zrehabilitować w tym roku 🤗

   gajowy
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy