300 zł na Allegro za Przejrzystą kartę kredytową PKO BP

Trwa do 15.05.2023

Ruszyła promocja karty kredytowej banku, który do tej pory nie kojarzył nam się zbytnio z tego typu ofertami. W zamian za wyrobienie Przejrzysta karty kredytowej PKO BP możemy otrzymać 300 zł do wykorzystania na Allegro. A pamiętajmy, że za konto osobiste możemy dodatkowo zgarnąć do 250 zł oraz 8% na lokacie i 7,5% na koncie oszczędnościowym.

Przejrzysta karta kredytowa PKO BP
Aby wziąć udział w promocji należy… podpisać umowę o nową „Przejrzystą kartę kredytową” PKO BP. Nie ma znaczenia, czy jesteśmy obecnym czy byłym klientem banku, ani czy mamy już inne karty banku.

Istotne jedynie, aby umowę o kartę podpisać do dnia 15.05.2023 oraz wyrazić zgodę na otrzymywanie od banku informacji o charakterze marketingowym (w tym informacji handlowych) za pomocą środków komunikacji elektronicznej oraz telekomunikacyjnych urządzeń końcowych. Ważne również, aby w tym samym terminie zarejestrować się do promocji na stronie promocji.

Co dalej? Wystarczy, że dokonamy płatności nowo-wydaną kartą na min. 300 zł w terminie do 9.06.2023 oraz aktywujemy aplikację mobilną IKO co najmniej do dnia przesłania naszej nagrody – czyli do 7.07.2023. W tym terminie otrzymamy bowiem 3 kody Allegro o łącznej wartości 300 zł.

Ile kosztuje Przejrzysta karta kredytowa PKO BP?

Opłata roczna za Przejrzystą kartę kredytową zależy od średniomiesięcznych wartości operacji. Jeśli wydajemy do 500 zł (czyli do 6000 zł rocznie), to opłata wyniesie 60 zł. Jeśli zmieścimy się w zakresie 500-600 zł miesięcznie – to opłata spada do 30 zł. Powyżej 600 zł miesięcznie (7200 zł rocznie) za kartę nie płacimy ani grosza. Oczywiście pod warunkiem, że mądrze z niej korzystamy.

Niestety wygląda na to, że do karty dodawane jest obligatoryjne ubezpieczenie na życie w wysokości 0,13% miesięcznie kwoty przyznanego kredytu. Przykładowo dla limitu 10 000 zł wyniesie ono 13 zł miesięcznie, czyli 156 zł rocznie.

Nie przegap!

Komentarze

 • a mozna wymienić inną kartę na tą i skorzystać z promo ? ;-)

  JoX Odpowiedz
 • rozumiem, ze nie trzeba miec konta w pko pb?

  jaceny Odpowiedz
  • Można bez konta (ja nie mam) ale specjalnie zostawiłem po koncie dostęp do bankowości elektronicznej.

   takijeden
 • „Co dalej? Wystarczy, że dokonamy płatności nowo-wydaną kartą na min. 300 zł w terminie do 9.06.2023 oraz aktywujemy aplikację mobilną IKO co najmniej do dnia przesłania naszej nagrody – czyli do 7.07.2023. W tym terminie otrzymamy bowiem 3 kody Allegro o łącznej wartości 100 zł.” Admin chyba 3 kody o łącznej wartości 300 zł?

  Bolo Odpowiedz
 • Jak złożyć wniosek bez konta bo przenosi do logowania do bankowości albo do zakładania konta?

  gris Odpowiedz
  • Ja np. mam dostęp do bankowości internetowej, bo jej ostatnio nie zamykałem jak likwidowałem konta z 2 lata temu.
   Inaczej trzeba pewnie iść do oddziału.

   Dario
 • „obligatoryjne ubezpieczenie na życie 156 zł” i opłata za kartę 60 zł – oferta wydaje się już mniej atrakcyjna o ile dobrze rozumiem zapisy

  MichałR Odpowiedz
 • zlozylem wniosek ,oddzwonil do mnie pracownik i powiedzial ze do karty wymagane jest ubezpiecznie karty ok 10 zł miesiecznie… o czym tutaj nie ma mowy

  adrzej Odpowiedz
 • Użyjcie własnych mózgów i sprawdźcie TOiP. Nawet na stronie karty gdzie jest promocja jest jak byk to napisane:

  Ubezpieczenie
  Miesięcznie płacę 0,13% kwoty wykorzystanej na karcie
  Jeśli w dniu rozliczenia zadłużenie na mojej karcie wynosi 1 000 zł, koszt ubezpieczenia spłaty kredytu to 1,30 zł. Ubezpieczenie na Życie dla Posiadaczy Kart Kredytowych PKO może zabezpieczyć moich bliskich przed odziedziczeniem zadłużenia z karty kredytowej.

  takijeden Odpowiedz
 • Od razu Wam powiem, że za wypłaty za bankomatów też jest prowizja!!!

  Opłata za wypłatę z bankomatu
  Płacę 4% wypłaconej gotówki, nie mniej niż 10 zł
  Korzystanie z karty kredytowej w bankomacie jest droższe niż dla karty debetowej – dlatego wypłacam gotówkę tylko w sytuacjach awaryjnych.

  takijeden Odpowiedz
 • Od razu Wam powiem, że za wypłaty za bankomatów też jest prowizja!!!

  Opłata za wypłatę z bankomatu
  Płacę 4% wypłaconej gotówki, nie mniej niż 10 zł
  Korzystanie z karty kredytowej w bankomacie jest droższe niż dla karty debetowej – dlatego wypłacam gotówkę tylko w sytuacjach awaryjnych.

  takijeden Odpowiedz
  • No ale to chyba nic nowego, KK nie jest do transakcji gotówkowych, wróć do podstawowych poradników na blogu jak mądrze korzystać z kredytówki żeby nie zrobić sobie nią straty.

   Daugern
  • To była ironia.

   takijeden
 • A sorki, nie przeczytałem całego wątku tylko ostatni komentarz (może też dlatego że się zduplikował). Sorki. :D

  Daugern Odpowiedz
 • Te 156 zł to jest wyliczenie z przykładu reprezentatywnego. W nim ktoś bierze 10000 zł limitu jednorazowo i oddaje po roku. Wysokość ubezpieczenia wynosi 0,13% wykorzystanego limitu, czyli 0,0013 * 10000, czyli 13 zł. Mnożąc przez 12 m-cy, to wyniki 156 zł.

  xandi Odpowiedz
  • No, ale przecież wystarczy spłacić zadłużenie przed wystawieniem wyciągu, to wtedy nie zapłacimy tej opłaty.
   Druga sprawa, że przecież chodzi tu o bonus, więc trzeba wydać 300 zł, poczekać do wypłaty nagrody i sajonara.
   Podepnę się pod wątek tego, jeśli ktoś nie ma konta w PKO – jak złożyć wniosek, bo faktycznie od razu przerzuca do logowania do konta.

   derek
  • Ja to wiem, tylko wcześniej z opisu wynikało, że ta opłata jest stała :)
   I nadal jest źle, bo wskazano, że „Niestety wygląda na to, że do karty dodawane jest obligatoryjne ubezpieczenie na życie w wysokości 0,13% miesięcznie kwoty przyznanego kredytu.” To nie jest od przyznanego, tylko od wykorzystanego. Czyli jak ktoś wyczyści saldo zadłużenia, to nie płaci ubezpieczenia :)

   xandi
  • Ja to wiem, tylko wcześniej z opisu wynikało, że ta opłata jest stała :)
   I nadal jest źle, bo wskazano, że „Niestety wygląda na to, że do karty dodawane jest obligatoryjne ubezpieczenie na życie w wysokości 0,13% miesięcznie kwoty przyznanego kredytu.” To nie jest od przyznanego, tylko od wykorzystanego. Czyli jak ktoś wyczyści saldo zadłużenia, to nie płaci ubezpieczenia :)

   xandi
 • Warto wybrać Mastercard i połączyć z Bezcennymi Chwilami :)

  t.opiekulski Odpowiedz
 • Adminie jak zamówić kartę przez stronę bez zakładania konta osobistego?

  Agnese2a Odpowiedz
 • Ale to nie jest karta przejrzysta tylko platinum . Nie wiem czy dotyczy tej promocji

  Agnese2a Odpowiedz
 • Czy wymagają potwierdzenie dochodu od pracodawcy?
  Albo inne dokumenty?

  Bart Odpowiedz
  • Trzeba im wysłać przez bankowość internetową 3 miesięczną historię rachunku na który wpływa wynagrodzenie.Historia ma dotyczyć wpływów.

   Jaceklive
 • Jak ma się opłata roczna do wypowiedzenia umowy w czasie trwania tego roku? Czy wtedy patrzą np. że wydatki były w każdym miesiącu (łącznie albo bez tego, kiedy trwa okres wypowiedzenia) powyżej 600zł, więc nie będzie żadnej opłaty wtedy pobranej?

  Łukasz Odpowiedz
 • Czy ktoś mi może odpowiedzieć na pytanie dlaczego jak chcę aktywować kartę to przenosi mnie na założenie Konta za Zero. Przecież to chyba ROR? Co to za idiotyzm, żeby KK była wysyłana, ale nie skojarzona z żadnym kontem?

  Dario Odpowiedz
  • Aaaa, i to Konto za Zero jest darmowe, ale po wykonaniu 5 transakcji.

   Dario
  • Też tak miałem. Zadzwoń na infolinię, tam aktywujesz i nadasz PIN.

   Patryk13
  • czemu aktywujecie kartę już teraz?
   im później tym mniej kasy zapłaci się za jej wydanie (bo nie planuje wydawac 600 zł/mcznie nią)

   derek
  • Ja i tak wydam średnio 600 zł tą kartą na miesiąc, więc mnie to nie dotyczy. W innym przypadku rzeczywiści masz rację.

   Dario
  • czyli rozumiem, że opłaty są naliczane od momentu aktywacji karty ? Czy od podpisania umowy ?

   JoX
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy