300 zł do Biedronki za założenie Konta Otwartego na Ciebie od BNP Paribas

Zakończona

Ruszyła kolejna prosta promocja BNP Paribas. W zamian za założenie i korzystanie z darmowego konta i karty możemy zgarnąć 300 zł do wykorzystania w sieciach Biedronka :)

300 zł do Biedronki od BNP Paribas

Apetyt na premię

Aby skorzystać z promocji należy być nowym klientem banku, czyli osobą nieposiadającą żadnego konta osobistego BNP Paribas w okresie ostatnich 9 miesięcy. Posiadanie konta oszczędnościowego w BGŻOptima nie wyklucza z promocji.

Jeśli spełniamy powyższe warunki to wystarczy, że do 19.02.2020 zarejestrujemy się na dedykowanej stronie promocji (zaznaczając wszystkie checkboxy), a następnie złożymy wniosek o Konto Otwarte na Ciebie wraz z dowolną kartą debetową i usługami bankowości internetowej z wygenerowanego dla nas linku (tym razem zaznaczając tylko te zgody, które są wymagane przez wniosek). Na podpisanie umowy będziemy mieć czas maksymalnie do 4.03.2020. W czasie wnioskowania warto też wyłączyć wtyczki typu adblock w przeglądarce – może to uniemożliwiać przejście do końca wniosku.

Dodam, że umowę podpisujemy SMSem przez serwis Autenti, a kurier przywozi nam tylko kartę debetową. Aby aktywować konto musimy jedynie nadać kod PIN do karty.

Ale uwaga: w promocji obowiązuje pula 3000 promocyjnych wniosków. Po jej przekroczeniu możliwość rejestrowania zostanie zablokowana. Warto się śpieszyć!

300 zł w trzech transzach

Tytułowa premia podzielona jest na trzy części. Pierwszą z nich, czyli 50 zł w formie e-kodu do Biedronki, otrzymamy za sam fakt podpisania umowy :)

Drugą nagrodę, czyli już 150 zł w formie e-kodu, otrzymamy za spełnienie powyższych warunków oraz dodatkowo:

 • wykonanie transakcji bezgotówkowych kartą na łącznie min. 300 zł zarówno w marcu, jak i kwietniu oraz
 • zapewnienie wpływów na konto na min. 1000 zł zarówno w marcu, jak i kwietniu

Jeśli chodzi o pierwszy podpunkt, to bank bierze pod uwagę jedynie realne, najzwyklejsze płatności w sklepach, marketach, w paliwach czy internecie. Wykluczone są natomiast „ułatwiacze” obrotu kartą, czyli wszelkiego rodzaju doładowania wirtualnych portmonetek czy płatności rachunków kartą. Mowa dokładnie o kodach MCC równych: 7995, 8999, 6012, 6211, 6051, 4829. Więcej o kodach MCC na stronie jakimcc.pl.

Pamiętajmy również, że płatności za pomocą „szybkiego przelewu” wykonywane przez np. PayU czy inne Przelewy24 nie są płatnościami kartą. BLIK również. Jeśli więc płacimy w internecie, to musimy fizycznie podać numery karty (wraz z datą ważności i kodem CVV).

Jeśli natomiast chodzi o wpływy, to akceptowane są wszystkie wpływy na konto osobiste, oprócz wpłat gotówkowych, wpływów z ew. kredytów udzielonych przez BNP Paribas oraz wpłat własnych wewnątrz BNP Paribas (również z rachunków BGŻOptima).

Ostatnią, trzecią nagrodę, czyli 100 zł w formie e-kodu otrzymamy za spełnienie powyższych warunków oraz dodatkowo:

 • wykonanie transakcji bezgotówkowych kartą na łącznie min. 300 zł w maju oraz
 • zapewnienie wpływów na konto na min. 1000 zł w maju

Obostrzenia co do transakcji kartą i wpływów są identyczne, jak poprzednio.

Kiedy otrzymam nagrodę?

Wiadomość o zgarnięciu pierwszej nagrody trafi do nas do 23.04.2020. O drugiej dowiemy się 25.05.2020, a o trzeciej – najpóźniej 24.06.2020. Samo przekazanie nagród odbędzie się do końca każdego miesiąca. Karty podarunkowe otrzymamy SMSem – będziemy z nich mogli skorzystać podając je w biedronce jakby to był najzwyklejszy towar (czyli za pomocą 13-znakowego kodu). Ze środków będzie można korzystać aż do ich wyczerpania na danej e-karcie podarunkowej.

Ile kosztuje Konto Otwarte na Ciebie?

Konto Otwarte na Ciebie prześwietlałem całościowo na początku kwietnia – kiedy pojawiło się na rynku.

W skrócie: jego prowadzenie jest darmowe. Zapłacić możemy jedynie 3 zł miesięcznie za kartę debetową „Otwartą na Dzisiaj”, ale wystarczy wykonać zaledwie jedną, dowolną transakcję bezgotówkową, by jej prowadzenie było darmowe. Bank przewiduje jednak pewien wyjątek – osoby do 26. roku życia nie zapłacą za nią ani grosza, niezależnie od aktywności. Jeśli więc jesteśmy starsi, to warto kartą zapłacić za „bułki w piekarni” – choć promocja tego nie wymaga, to dzięki temu nie poniesiemy opłaty miesięcznej.

Co z bankomatami? Wypłaty z urządzeń własnych i bankomatów Planet Cash są darmowe. Za inne płacimy 5 zł od wypłaty w kraju – no chyba, że jesteśmy młodzi – wtedy nie płacimy ani grosza :)

Na koniec dodam, że zamiast karty „Otwartej na Dzisiaj” mamy do wyboru również płatne karty: „Otwartą na Świat” lub „Otwartą na eŚwiat”. Więcej o nich pisałem w kwietniowym omówieniu oferty banku – jeśli komuś bardziej pasują, to oczywiście jak najbardziej można je zamówić.

Nie przegap!

Komentarze

 • Ja się jeszcze boksuję z BNP o 350 zł z sierpniowej promocji „Powrót do szkoły”.

  Jazz Odpowiedz
 • Należy dobrze się zastanowić czy wzięcie udziału w tej promocji to dobry pomysł. Potwierdzam- mam problem to droga przez mękę!

  Andrzej Odpowiedz
 • Żyję nadzieją że kiedyś to wreszcie się u nich unormuje, bo promki dobre ale to co wyprawiają woła o pomstę do nieba…. Aż dziw bierze co z tego mają skoro klijentelę rozgrzewają do czerwoności i wyrabiają sobie mega negatywną opinię.

  jojo Odpowiedz
 • Nie warto, nie polecam. Nagrody pomimo spełnienia warunków od pół roku nie otrzymałem i dalej z nimi się przepycham. Nigdy więcej Paribas !

  jaro Odpowiedz
 • dla równowagi napiszę, że u mnie i dwóch bliskich osób z nagrodami nie było problemu ;)

  Borys29 Odpowiedz
 • A Ty i Twoich dwóch bliskich wcześniej miało tu konta? Zastanawiam się czy to nie jest tak, że jak ktoś już tu był to ma zagwarantowane „specjalne traktowanie”….

  jojo Odpowiedz
 • @Admin Michał, rozumiem, że wciąż wykluczeni są również osoby posiadające Raiffisen w okresie karencji?

  Elo320 Odpowiedz
  • Raiffeisen został przejęty przez BNP ponad rok temu. Jeśli wiec masz / miałeś konto poraiffeisenowe = masz / miałeś konto w BNP.

   Michał
 • Kto ma szklaną kulę? Jest szansa na powrót promocji z karnetami ok system? Ktoś ma jakieś przecieki? Ostatnia edycja była prawie rok temu.

  Zet Odpowiedz
 • Nie ma problemu nie do rozwiązania. Aktywowałem karty swoją i żony, nadałem PIN-y, ale poszedłem do sklepu i nie akceptowało PIN-ów. Zadzwoniłem na infolinię i uprzejmy Pan odpowiedział mi na każde moje pytanie i doradził, aby aktywować kartę wypłacając dowolną kwotę z bankomatu jeśli występują problemy w sklepie. Podał mi z których bankomatów wypłacę za darmo, akurat taki mam przy sklepie blisko domu. Od razu po rozmowie udałem się do bankomatu i wszystko działało, zaraz potem zrobiłem zakupy i zapłaciłem zbliżeniowo.
  Lubię promocje, ale jestem strasznie leniwy i już się bałem, że skoro wysłałem sms po 8 dniach, a nie 7 od otrzymania karty to poniosę jakieś dodatkowe koszty w związku z tym co niektórzy tutaj wypisują. Kartę mam od początku miesiąca i aktywowałem ją dopiero w tym tygodniu :D Pan na infolinii mnie uspokoił, że nie ma problemu, że jestem spóźnialski.
  Zobaczymy teraz jak z nagrodą. Jeśli spełnię warunki to według mnie nie powinno być problemów, a w umowie jest opisany proces reklamacji z tego co tu czytam.

  R Odpowiedz
 • Jaki czas musi upłynąć od założenia konta do możliwości jego zamknięcia?

  Paweł Odpowiedz
 • Witajcie. Zakładałem 2 konta – z jednym problemy i masakra z drugim bez żadnych problemów – już wydaje kasę z bonusów
  Pozdrawiam
  Życzę cierpliwości

  WW Odpowiedz
 • Umowa podpisana 29.01 karty ani widu ani słychu. Dobrze że warunki dopiero w marcu

  Andy59 Odpowiedz
 • Wpadł pierwszy bon:)

  Brzydok Odpowiedz
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy