300 zł za polecenie karty kredytowej Citibank + tablet Lenovo Tab2 dla znajomego

Wystartowała druga edycja promocji „Poleć znajomemu kartę kredytową Citibanku”. Tym razem zgarniemy mniej niż w poprzedniej edycji – „tylko” 300 zł. Znajomy natomiast zamiast pieniędzy otrzyma tablet Lenovo Tab2.

Poleć kartę kredytową Citibank

300 zł za polecenie karty Citibank

Program rekomendacyjny obowiązuje od 18 lutego do 18 maja 2016. Aby z niego skorzystać konieczne jest bycie aktualnym klientem banku posiadającym przynajmniej jedną główną kartę kredytową. Jeśli mamy znajomego, któremu możemy polecić kartę, to wystarczy wypełnić formularz podając jego dane na dedykowanej stronie promocji.

Co musi zrobić nasz znajomy, aby otrzymał premię? Po pierwsze – być nowym klientem banku, czyli osobą nieposiadającą głównej karty kredytowej od 1 stycznia 2014. Dodatkowo nasz znajomy nie może być w trakcie wnioskowania o taką kartę (np. w innej promocji) w momencie wysłania formularza rekomendacyjnego. Po drugie – znajomy musi otrzymać pozytywną decyzję kredytową, podpisać umowę, aktywować kartę i nie odstąpić od umowy w ciągu 45 dni od jej zawarcia. Po trzecie wreszcie – znajomy musi dokonać transakcji kartą na łączną kwotę 1000 zł nie później niż przed upływem miesiąca kalendarzowej następującego po miesiącu wydania karty. Po czwarte – konieczne jest zalogowanie się przynajmniej raz do serwisu internetowego banku w tym samym terminie.

Co ważne – polecający otrzyma premię (w postaci uznania rachunku karty kwotą 300 zł) nawet, jeśli znajomy nie spełni wymaganego warunku 1000 zł obrotu i logowania do systemu transakcyjnego. Bank wypłaci nam 300 zł już za sam fakt podpisania umowy o kartę. Oczywiście jeśli znajomy nie spełni warunków, to nie otrzyma swojej nagrody – tabletu Lenovo Tab2 A-7 30 o wartości 449 zł.

Nagroda dla polecającego podlega opodatkowaniu, dlatego Citibank dodatkowo dorzuci i opłaci ten podatek. Nagroda dla polecanego jest natomiast zwolniona z podatku.

O spełnieniu warunków przyznania Nagrody o której mowa w pkt 10 lic c uczestnicy, zostaną powiadomieni przez Bank poprzez wysłanie wiadomości w systemie bankowości elektronicznej Citibank Online. Wiadomość zostanie przesłana w ciągu jednego miesiąca, następującego po miesiącu, w którym Polecony spełnił warunki […]

Nasz znajomy może wybrać jedną z czterech kart Citibanku. Polecamy jednak kartę Simplicity, która nie posiada opłaty miesięcznej ani rocznej.

Warto też pamiętać, że tak jak w poprzedniej edycji polecający może polecić kartę wielokrotnie, jednak nagrodę zgarnąć tylko raz.

Co, jeśli nie masz karty Citibanku?

Jeśli nie posiadasz karty Citibanku, a chciałbyś ją komuś polecić, to najlepiej połączyć dwie promocje. Po pierwsze wyrobić sobie kartę samemu (np. korzystając z promocji z tabletem lub wideorejestratorem), a następnie polecić kartę znajomemu i zgarnąć kolejne 300 zł.

Nie przegap!

Komentarze

 • po jakim czasie od wydania 1000 zł dostawaliście informację od banku o przyznaniu tableta?

  gz Odpowiedz
 • Witam za polecenie dostałem 300 zł i nawet osoba polecona nie spełniła jeszcze warunków co do konieczności nie zamknięcia rachunku karty tj 45 dni

  Michal Odpowiedz
 • Mam pytanie bo żona wniosek wypełniała w promocji a umowę podpisała później , do tego wymyślali ze to ze tamto, zona dała zaświadczenie o dochodach a oni zaczęli wymyślać ze nie mają tego zaświadczenia , później niby się znalazło ale chcieli wydruki z konta z przelewami wypłaty i tak później podpisała 2 umowę i dziś dopiero karta doszła i ją aktywowaliśmy, pytanie czy zaliczyliśmy się do tej promocji , 300 zł za polecenie i tablet oczywiście logiczne ze płatności na 1000 zł trzeba zrobic i to nie problem, ja oddzwaniali na zgłoszenie to mówili zonie o tej promocji tylko co teraz oni biorą pod uwagę zgłoszenie przez stronę z promocja czy podpisanie umowy czy aktywację karty?

  Many Odpowiedz
  • Pod uwagę brany był termin rekomendacji na stronie www. Data wydania karty czy podpisania umowy mogła być pózniejsza.
   Ja też mam pytanie- jak długo czekaliście od momentu otrzymiania informacji z Citi że spełniliście warunki, do momentu jak kurier dostarczył Wam tablet? Piszą, że wyślą w ciągu 30 dni, ale może jednak można mieć nadzieję że będzie szybciej? :)

   Michał
  • Ja dostałam informację 14 czerwca i nadal czekam na paczkę

   Gosia
 • Ja jestem dokladnie w tej samej sytuacji- tez 14.06 dostalem informację i też czekam na przesyłkę…

  Michał Odpowiedz
 • Ja też. 14-go czerwca dostałem informację o spełnieniu warunków a tabletu nie ma.

  Waldemar Odpowiedz
 • teoretycznie mają jeszcze 5 dni na wysłanie, więc na razie trzeba czekać

  Gosia Odpowiedz
 • U mnie to samo: wiadomość 14.06 i cisza. Chociaż 30 dni mają na wysłanie:
  ” zostanie ona wysłana za pośrednictwem kuriera na ostatnio zarejestrowany w systemie Banku adres korespondencyjny w terminie 30 dni od daty wysłania niniejszej wiadomości.”, a dostarczenie to pewnie +2 dni.

  littleboy1989 Odpowiedz
 • Ja dostałam wiadomość, że wysyłka będzie z opóźnieniem, do końca lipca. W ramach rekompensaty mają być jakieś upominki.

  Renata Odpowiedz
 • A ktorego czerwca dostałaś wiadomość o spełnieniu warunkow i że w ciągu 30 dni wyślą tablet? Ja póki co nie mam informacji nt. opóźnienia wysyłki.

  Michał Odpowiedz
 • Dostał może już ktoś tablet ? Też mam informacje o nagrodzie z 14.06. Maila o opóźnieniu nie otrzymałem.

  janusz998978 Odpowiedz
 • dostałam dzisiaj info od banku, że przepraszają za opóźnienie i że najpóźniej do 20 lipca otrzymam tablet, w ramach rekompensaty w paczce ma być też powerbank
  informacja od banku o przyznaniu przyszła do mnie 14 czerwca

  Gosia Odpowiedz
 • Też dziś dostałem takiego maila jak powyżej

  janusz998978 Odpowiedz
 • Ja dostałam maila o spełnieniu warunków promocji 18 maja, a mail o opóźnieniu 22 czerwca.

  Renata Odpowiedz
 • Ja dostałem info o opóźnieniu do 30 lipca, w ramach rekompensaty na być w paczce jakiś gadżet (pewnie dostanę smyczkę :) )

  Edi Odpowiedz
 • Ja dziś (a właściwie żona) otrzymałem tableta i powerbank (chyba w ramach rekompensaty za opóźnienie?). Dostarczone przez DB Schenke, ale karton chyba jeszcze większy niż poprzednio (tj przy Iszym tablecie) :)

  Janush Odpowiedz
 • też dostałem (też właściwie żona ;) ) – w gratisie powerbank i słuchawki lenovo – no chyba, że słuchawki są w standardzie :)

  Edi Odpowiedz
 • a dzwonił do Was kurier, żeby powiedzieć kiedy będzie ?

  olek Odpowiedz
 • Nie dzwonił, po prostu przyniósł paczkę :)

  Edi Odpowiedz
 • a ja nic nie dostałem :(

  littleboy1989 Odpowiedz
 • może dostałeś terminowo zgodnie z regulaminem (później wyrabiałeś kartę)

  Edi Odpowiedz
 • Warunki spełnione 12 lipca. 27 lipca przyszedł tablet z futerałem. I 300 zł za polecenie. Nie ma lipy ?

  Michal Odpowiedz
 • Panowie i Panie a czy orientowaliscie się jak sprawa wygląda z gwarancją, gdyż chciałbym sprzedać ten tablet.

  Krystian Odpowiedz
 • Mam pytanie. Czy reklamował już ktoś tablet w serwisie Lenovo? Mnie to czeka i juz mam problemy….

  jojo Odpowiedz
 • Udało Wam się zainstalować apkę z Citi, ja mam problem, wciąż komunikat o jakimś ich błędzie

  jojo Odpowiedz
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy