300 zł za założenie Konta Otwartego na Ciebie od BNP Paribas

Zakończona

Ruszyła kolejna promocja, w której BNP Paribas rozdaje wysoką premię za założenie konta osobistego. Tym razem do zgarnięcia jest aż 300 zł w gotówce za założenie darmowego Konta z Kartą Otwartą na Ciebie :)

300 zł w gotówce za Konto Otwarte na Ciebie od BNP Paribas

Premia z Kontem dla Ciebie

Aby skorzystać z promocji należy być nowym klientem banku, czyli osobą nieposiadajacą żadnego konta osobistego BNP Paribas w okresie ostatnich 9 miesięcy. To dobra wiadomość – okres karencji jest bardzo krótki!

Pamiętajmy jedynie, że do klientów BNP Paribas wliczamy również byłych klientów Raiffeisen Polbank – banku, który został przejęty w ubiegłym roku. Na szczęście posiadanie konta oszczędnościowego w BGŻOptima nie wyklucza z promocji.

Jeśli spełniamy powyższe warunki to wystarczy, że do 25.08.2019 zarejestrujemy się na dedykowanej stronie promocji (zaznaczając wszystkie checkboxy), a następnie złożymy wniosek o Konto Otwarte na Ciebie wraz z kartą debetową (Otwartą na Dzisiaj) i usługami bankowości internetowej z wygenerowanego dla nas linku (tym razem zaznaczając tylko te zgody, które są wymagane przez wniosek). Na podpisanie umowy będziemy mieć czas maksymalnie do 31.08.2019. W czasie wnioskowania warto też wyłączyć wtyczki typu adblock w przeglądarce – może to uniemożliwiać przejście do końca wniosku.

Dodam, że od niedawna umowę podpisujemy SMSem, a kurier przywozi nam tylko kartę debetową. Aby aktywować konto musimy jedynie nadać kod PIN do karty.

Ale uwaga: w promocji obowiązuje pula 2500 promocyjnych wniosków. Po jej przekroczeniu możliwość rejestrowania zostanie zablokowana. Warto się śpieszyć!

300 zł w gotówce

Co dalej? Zasady promocji są całkiem proste. Pierwszą nagrodę, o wartości 150 zł, zgarniemy za:

 • wykonanie transakcji bezgotówkowych na łączną kwotę min. 300 zł we wrześniu,
 • otrzymanie wpływów na łączną kwotę min. 1000 zł (również we wrześniu).

Drugą nagrodę, o wartości kolejnych 150 zł, zgarniemy za spełnienie identycznych warunków w październiku oraz listopadzie (o ile spełniliśmy warunki we wrześniu). Razem do zgarnięcia mamy więc całkiem łatwe 300 zł :)

Pamiętajmy jedynie, że BNP Paribas jako płatności bezgotówkowe akceptuje jedynie „normalne” transakcje w sklepach, marketach, na stacjach paliw, w internecie i tak dalej. Wykluczone są natomiast płatności dokonane za pośrednictwem systemu płatności internetowej podmiotów trzecich (np. PayU, Przelewy24, Dotpay, Blue Media) oraz takie, które mają kod MCC równy 7995, 8999, 6012, 6211, 6051, 4829 – czyli wszelkiego rodzaju „ułatwiacze” płatności. Jeśli nie wiecie o co chodzi z kodami MCC, to polecam sprawdzić stronę jakimcc.pl.

Jeśli natomiast chodzi o wpływy, to tu również jest pewne zastrzeżenie – jako wpływy nie traktujemy wpłat gotówkowych, wpływów z ew. kredytów udzielonych przez BNP Paribas oraz wpłat własnych wewnątrz BNP Paribas (również z rachunków BGŻOptima). Jak więc najprościej spełnić warunek wpływów? Po prostu przelać sobie 1000 zł ze swojego konta w innym banku :)

Jeśli spełnimy powyższe warunki i będziemy ciągle posiadaczem konta i karty debetowej, to organizator poinformuje nas o zgarnięciu pierwszej nagrody wysyłając maila – nie później, niż 21.10.2019. Będziemy mieć wtedy czas do 27.10.2019 na podanie swoich danych do przelewu – w wiadomości znajdziemy wszystkie instrukcje. Obiecane 150 zł otrzymamy do 31.10.2019.

Jak łatwo się domyślić drugą nagrodę otrzymamy w identyczny sposób, przy czym nie będziemy już musieli podawać kolejny raz danych do jej odbioru. Przelew przyjdzie do końca grudnia (a informacja – do 20.12).

Ile kosztuje Konto Otwarte na Ciebie?

Konto Otwarte na Ciebie prześwietlałem całościowo na początku kwietnia – kiedy pojawiło się na rynku.

W skrócie: jego prowadzenie jest darmowe. Zapłacić możemy jedynie 3 zł miesięcznie za kartę debetową „Otwartą na Dzisiaj”, ale wystarczy wykonać zaledwie jedną, dowolną transakcję bezgotówkową, by jej prowadzenie było darmowe. Bank przewiduje jednak pewien wyjątek – osoby do 26. roku życia nie zapłacą za nią ani grosza, niezależnie od aktywności.

Co z bankomatami? Wypłaty z urządzeń własnych i bankomatów Planet Cash są darmowe. Za inne płacimy 5 zł od wypłaty w kraju – no chyba, że jesteśmy młodzi – wtedy nie płacimy ani grosza :)

Nie przegap!

Komentarze

 • Dostałem maila o zgarnieciu pierwszej nagrody „Premia z Kontem”

  Wojak Odpowiedz
 • Otrzymałem mail o przyznaniu nagrody. Chwilę po 15.30

  Mariusz Simir Odpowiedz
 • Ja wczoraj po 16 otrzymałem maila z linkiem do aktywacji nagrody. Żona nie. Wnioskowane w ten sam sposób warunki wpływu i wydatku spełnione, a nagrody brak – wie ktoś może jak wyjaśnić taką sytuację?

  Wiesław Odpowiedz
 • Póki co cisza jeśli chodzi o maila, a warunki na 100% spełnione…

  Oskaritoxx Odpowiedz
 • Nie otrzymałem e-maila od BNP więc zgodnie z regulaminem promocji napisałem reklamację. Minął drugi dzień i jak na razie cisza.

  Łukasz Odpowiedz
  • Dziś otrzymałem e-maila z banku z treścią przesłanego wcześniej e-maila z instrukcją. Wygląda na to, że mój serwer pocztowy odrzucił całkowicie ten e-mail i nawet do spamu nie wrzucił.

   Więc jeśli ktoś nie otrzymał do 21.10 e-maila to niech nie czeka tylko pisze reklamację.

   Łukasz
 • Przelew 150zl pewnie tez przyjdzie w ostatniej chwili.

  aviator Odpowiedz
 • Dostał ktoś przelew?

  aviator Odpowiedz
 • No no wleciało od Astry.

  Wojak Odpowiedz
 • Czy wy tez macie tak ze zlecanie przelew. System przyjmuje ze zlecenie przyjęto a przelew nie idzie? Saldo bez zmian? 4x zlecam ten sam przelew i nie wychodzi

  aviator Odpowiedz
 • Przyszedł mail o spełnieniu warunków i otrzymania drugiej nagrody, wypłata do 31 grudnia na ostatnią chwile.

  Wojak Odpowiedz
 • Nie otrzymałem maila o spełnieniu warunków drugiej nagrody, pewnie dlatego że miałem wpływy z BNP Paribas (z innego konta niż własne).
  Ktoś jeszcze czeka na drugiego maila?

  Oskar Odpowiedz
 • Nagroda/Premia 2 zaksięgowana na koncie JUŻ dziś.
  … jestem pod wrazeniem ale to tylko dlatego zeby podbić statystyki na koniec roku.

  Wojak Odpowiedz
 • Zastrzeżenie karty zwalnia z jej opłaty? Czy trzeba iść do banku miesiąc czekać na zamknięcie i dopiero tak uniknie się opłat za kartę?

  aviator Odpowiedz
  • Za rekinem finansów: >Aby zastrzec kartę dołączoną do konta wystarczy, że zadzwonisz pod numer 801 321 123 lub +48 22 566 99 99 i wydasz odpowiednią dyspozycję. Istnieje również możliwość zastrzeżenia karty przez bankowość internetową, jednak wtedy zostanie Ci wysłany automatycznie duplikat.<
   Ale zamknąć na dobre to tylko oddział.
   Na jednym z kont mamy problem. Limit odnawialny rat 0% Allegro podpiął się pod bankowość elektroniczną. Totalne zamknięcie nie wchodzi więc w grę. Trzeba utłuc tylko skutecznie płatną kartę debetową.
   W poniedziałek dzień w bankach. Zrobiłem dzisiaj remanent. Coś plastiku zbyt wiele. A i kredyt w sumie za duży. Trzeba skromniej. Tzn. broń Boże, nie ograniczać wydatków. Ale jak się już kupki aktywnych kart nie da spiąć gumką?. Taką fest, od pęczka rzodkiewek. To nie jest dobrze.

   Bufon
 • Nie pamietam zeby mozna było zamknąc ror przez infolinie.
  Moze teraz tak jest.

  Nie którzy tak robią a pózniej sie dziwią, ze….
  Jezeli chodzi o Paribas to tylko w oddziale/placówce wtedy jest pewność, ze system nie zobaczy Nas do kolejnej promocji nawet jak nie upłynie pełne 9 mieśięcy.

  Wojak Odpowiedz
  • „tylko w oddziale/placówce wtedy jest pewność” — no nie wiem.
   Ja ich kk zamykałem w oddziale, dostałem legitne potwierdzenie z podpisem pieczątką, a po wielu miesiącach okazało się, że jedna karta zamknięta nie została (zaczęły przychodzić wyciągi)…

   Don Quijote de la Mancha
  • …ale ja wiem jak jest z ror i kartą debetową do konta a karty kredytowej nigdy u nich nie brałem i nię będę brał.

   Wojak
  • Wojak, na umowie masz zapisana mozliwosc zamkniecia konta przez infolinie. A jak dziala Paribas to wiemy, zaden sposob nie gwarantuje prawidlowego otwarcia czy zamkniecia czekogolwiek w tym banku..

   aaaa
  • Tak, lepiej chyba zamykać w oddziale i oczywiście zachować potwierdzenie złożenia dyspozycji do ewentualnych przyszłych reklamacji. Karte podobno można od ręki zamknąć przez infolinię – tak piszą w innym wątku dot. promocji Paribasa, która już się skończyła

   Kate
 • @aaaa Ja tam i nie tylko ja (z rodziny) nie miałem z nimi problemu jak do tej pory. Wszystko działało sprawnie i było w granicach regulaminów. Nawet przed fuzją z innymi bankami.

  Wojak Odpowiedz
  • Cóż, wygląda na to, że Ty i Twoja rodzina mieliście wyjątkowe szczęście — można odnieść wrażenie, że wiele osób uważa, że w tym banku poziom obsługi klienta jest wyjątkowo niski.

   Pozwoliłem sobie przygotować prościutką ankietę, anonimową (nie widzę, kto głosował, kontroluje to wujek Google, trzeba mieć konto) można wybrać maks. 3 banki najlepsze pod względem oferty i opłat oraz 3 najgorsze pod względem szeroko rozumianej jakości obsługi (reklamacje, stabilność serwisu internetowego etc.). Po wypełnieniu każdy może zobaczyć aktualne wyniki. Swoje odpowiedzi można później zmieniać.

   Zapraszam wszystkich do wypełniania! https://forms.gle/p2EnNpRp2MowJEjPA

   Don Quijote de la Mancha
  • Po co z logowaniem? Można przecież taką ankietę bez logowania zrobić…

   abc
  • „Można przecież taką ankietę bez logowania zrobić” — nie można, a przynajmniej ja nie umiem.
   Kiedyś dla organizacji ekologicznej robiłem głosowanie w plebiscycie, w którym nic konkretnego nie było do wygrania, chodziło tylko o pewien prestiż — a i tak prób kombinowania było nieprawdopodobnie dużo, niebywałe, co można robić, by dana gmina wygrała… A tutaj mamy do czynienia z bankami, to już są pieniądze w czystej postaci, wyniki tej ankiety wprost mogą się przełożyć na wyniki banków (nawet jak nie pieniężne, to np. na liczbę nowych klientów).
   Z drugiej strony nie chciałem Was zniechęcać koniecznością podawania mi adresu email, dawania możliwości kontrolowania IP etc. Dlatego uznałem, że ankieta Google będzie najlepszym kompromisem — w miarę odporna na manipulacje (choć pewnie można z kontami próbować kombinować), a jednocześnie nie dająca mi żadnego wglądu w dane głosujących. Takich to śmiesznych czasów dożyliśmy, gdy Google okazuje się instytucją zaufania publicznego…

   Ale i tak się zastanawiam, kiedy ją wyłączyć, może rano 2 stycznia, żeby po powrocie do pracy bankowcom głupie pomysły po głowach nie chodziły…

   Don Quijote de la Mancha
  • Dlatego nie wszyscy skorzystają, ponieważ nikt nie będzie podawał swoich danych kont a pozniej tworzył nowe.

   @Don jak coś proponujesz to bardziej sie postaraj.

   Wojak
  • „nie wszyscy skorzystają” — pbecnie skorzystało już 77 respondentów.

   „nikt nie będzie podawał swoich danych kont” — nikt mi danych nie podaje, wyraźnie zaznaczyłem, że „nie widzę, kto głosował, kontroluje to wujek Google”.

   „a pozniej tworzył nowe” — oszustom chcącym manipulować wynikami ankiety przez tworzeni kont specjalnie pod nią za udział w ankiecie z góry dziękujemy, zajmijcie się proszę innymi rzeczami.

   Don Quijote de la Mancha
  • Wojak : „nie pisz głupot”, „bardziej się postaraj” – daruj sobie te burakowate teksty

   Kate
  • Dlatego ja nie jestem zaintersowany wypełnianiem takich pseudo ankiet.
   Jezeli nazywasz oszustem osoby tu zaglądające, to po co prośisz ich o wypełnianie zastanów się.

   @Kate Jesteś smieszna a „burakowate teksty” w stylu „chyba”, „moze wypisujesz Ty zreszta juz ktoś o tym dosadnie napisał powyzej, wiec nie będę się powtarzał.

   Wojak
 • A co zrobić jak nie utrzymał się maila o długi plami? Na reklamacje nie odpowiadają, telefonów też nie odbierają. A co zrobić jak nie otrzymało się maila o drugiej premii? Na reklamacje nie odpowiadają, telefonów też nie odbierają.

  Anonim Odpowiedz
  • Dzwon do oporu pod 222991150. Dwadzieścia minut słuchania automatu ale odebrane. Co ciekawe automat informuje który jesteś w kolejce raz byłem 6, później 4, 3, 2 i znowu 6. Tak więc to loteria. Reklamacja przyjęta, obsługa bardzo miła, na maila wysłałem wydruki bankowe o spełnieniu warunków z każdego miesiąca.

   Bankowicz
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy