300 zł na przejazdy Boltem od BNP Paribas

Zakończona

Ruszyła promocja BNP Paribas w ramach której możemy zgarnąć kody na przejazdy Boltem. Co istotne: do zyskania jest aż 30 kodów o wartości 10 zł każdy, a warunki zdobycia pojedynczego kodu są banalnie proste do spełnienia!

300 zł na przejazdy Boltem od BNP Paribas

Konto z przejazdem

Aby skorzystać z promocji należy być nowym klientem banku, czyli osobą nieposiadającą żadnego konta osobistego BNP Paribas w okresie ostatnich 9 miesięcy. Na szczęście posiadanie konta oszczędnościowego w BGŻOptima nie wyklucza z promocji.

Jeśli spełniamy powyższe warunki to wystarczy, że do 5.02.2020 zarejestrujemy się na dedykowanej stronie promocji (zaznaczając wszystkie checkboxy), a następnie złożymy wniosek o Konto Otwarte na Ciebie wraz z dowolną kartą debetową i usługami bankowości internetowej z wygenerowanego dla nas linku (tym razem zaznaczając tylko te zgody, które są wymagane przez wniosek). Na podpisanie umowy będziemy mieć czas maksymalnie do 12.02.2020. W czasie wnioskowania warto też wyłączyć wtyczki typu adblock w przeglądarce – może to uniemożliwiać przejście do końca wniosku.

Dodam, że umowę podpisujemy SMSem, a kurier przywozi nam tylko kartę debetową. Aby aktywować konto musimy jedynie nadać kod PIN do karty.

Ale uwaga: w promocji obowiązuje pula 3000 promocyjnych wniosków. Po jej przekroczeniu możliwość rejestrowania zostanie zablokowana. Warto się śpieszyć!

300 zł w kodach Bolt

A jak zdobyć tytułową premię? Generalnie zasady są proste. Przez 6 miesięcy, od lutego do lipca, będziemy mogli zdobyć po 5 kodów o wartości 10 zł każdy za spełnienie aktywności wymienionych poniżej:

 • wykonanie transakcji bezgotówkowej kartą
 • wykonanie przelewu za pomocą bankowości elektronicznej (internetowej lub mobilnej)
 • otrzymanie wpływu na konto na kwotę min. 10 zł
 • wykonanie transakcji BLIK
 • wykonanie transakcji Google Pay lub Apple Pay

Nie ma problemu, aby wykonywać kilka aktywności tego samego typu, przy czym pamiętajmy, że za dany miesiącu otrzymujemy maksymalnie 5 kodów. Musimy również zachować ciągłość w otrzymywaniu kodów – jeśli zapomnimy wykonać jakiejkolwiek aktywności, to kolejne kody przepadną!

Regulamin daje taki przykład:

Uczestnik w lutym wykonał 1 Transakcję bezgotówkową – Uczestnikowi należy się 1 Kod Bolt. Uczestnik w marcu wykonał 2 Transakcje BLIK oraz otrzymał 1 Wpływ na konto na kwotę min. 10 zł – Uczestnikowi należą się 3 Kody Bolt. Uczestnik w kwietniu wykonał 3 Transakcje Google Pay oraz 3 Przelewy – Uczestnikowi należy się 5 Kodów Bolt. W maju Uczestnik nie wykonał żadnej transakcji, przelewu ani nie otrzymał wpływu na konto – Uczestnik nie otrzymuje Kodów Bolt. W czerwcu Uczestnik wykonał 1 Transakcję Apple Pay – Uczestnik nie otrzymuje Kodów Bolt (ponieważ w poprzednim miesiącu nie otrzymał Nagrody – wymagane jest zachowanie ciągłości).

Promocja wygląda na niesamowicie łatwą, ale doprecyzujmy kilka kwestii. Po pierwsze – choć kwota transakcji kartą (pierwsza aktywność) nie ma znaczenia, to bank nie będzie wliczał transakcji pozornych, takich jak doładowania wszelkiego rodzaju wirtualnych portmonetek. Mowa dokładnie o kodach MCC równych: 7995, 8999, 6012, 6211, 6051, 4829 (więcej o kodach MCC na stronie jakimcc.pl).

Oczywiście normalne transakcje kartą w internecie, sklepach, marketach czy stacjach paliw są jak najbardziej OK. Pamiętajmy tylko, że płatności za pomocą „szybkiego przelewu” wykonywane przez np. PayU czy inne Przelewy24 nie są płatnościami kartą. Jeśli więc płacimy w internecie, to musimy fizycznie podać numery karty (wraz z datą ważności i kodem CVV).

Jeśli natomiast chodzi o wpływy (trzecia aktywność), to zgodnie z regulaminem akceptowane są wszystkie wpływy na konto osobiste, oprócz wpłat gotówkowych, wpływów z ew. kredytów udzielonych przez BNP Paribas oraz wpłat własnych wewnątrz BNP Paribas (również z rachunków BGŻOptima).

Transakcje BLIK (czwarta aktywność) mogą być dowolne – byle były inicjowane przez nas i zatwierdzone 6-cyfrowym kodem.

Nagroda, czyli kody na przejazdy Bolt, będą przesyłane SMSowo do końca miesiąca następującego po miesiącu spełniania warunków. Dodatkowo kilka dni wcześniej (do 24. dnia danego miesiąca) otrzymamy maila potwierdzającego spełnienie warunków.

Kody Bolt będą ważne maksymalnie do 20.03.2021. Maksymalnie możemy zdobyć 5 x 6 = 30 kodów o wartości 10 zł każdy, co daje nam premię maksymalną w wysokości 300 zł.

Ile kosztuje Konto Otwarte na Ciebie?

Konto Otwarte na Ciebie prześwietlałem całościowo na początku kwietnia – kiedy pojawiło się na rynku.

W skrócie: jego prowadzenie jest darmowe. Zapłacić możemy jedynie 3 zł miesięcznie za kartę debetową „Otwartą na Dzisiaj”, ale wystarczy wykonać zaledwie jedną, dowolną transakcję bezgotówkową, by jej prowadzenie było darmowe. Bank przewiduje jednak pewien wyjątek – osoby do 26. roku życia nie zapłacą za nią ani grosza, niezależnie od aktywności. Jeśli więc jesteśmy starsi, to warto kartą zapłacić za „bułki w piekarni” – choć promocja tego nie wymaga, to dzięki temu nie poniesiemy opłaty miesięcznej.

Co z bankomatami? Wypłaty z urządzeń własnych i bankomatów Planet Cash są darmowe. Za inne płacimy 5 zł od wypłaty w kraju – no chyba, że jesteśmy młodzi – wtedy nie płacimy ani grosza :)

Na koniec dodam, że zamiast karty „Otwartej na Dzisiaj” mamy do wyboru również płatne karty: „Otwartą na Świat” lub „Otwartą na eŚwiat”. Więcej o nich pisałem w kwietniowym omówieniu oferty banku – jeśli komuś bardziej pasują, to oczywiście jak najbardziej można je zamówić.

Nie przegap!

Komentarze

 • Bolt caly czas rozdaje kody 5-10 zl dla Starych Klientow, a zeby dostac 20 zl dla Nowego wystarczy zmienic karte sim w telefonie

  aaaa Odpowiedz
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy