300 zł łatwego bonusu i 2,5% na koncie oszczędnościowym za założenie eKonta w mBanku!

Zakończona

Ruszyła kolejna kumulacja promocji mBanku! W zamian za założenie konta i wykonanie 5 płatności kartą możemy zgarnąć 100 zł w gotówce oraz 50 zł w formie vouchera Biedronka. A jeśli dołożymy do tego niemal dowolny wpływ 1000 zł to… zgarniemy kolejne 150 zł. Razem nawet 300 zł bonusu w dwóch, łączących się ze sobą promocjach! :)

300 zł bonusu za założenie eKonta promocyjnego mBank

Twoje Konto z Bonusem i Premią

Aby skorzystać z pierwszej promocji należy być nowym klientem banku, czyli osobą, która nie posiadała żadnego rachunku osobistego lub oszczędnościowego prowadzonego przez mBank od 1.01.2017. Bank dodatkowo precyzuje, że chodzi o rachunki tego typu z numerami rozliczeniowymi (3-10 cyfra) 1140 2004 oraz 1140 2017. Co istotne: posiadanie innych produktów w mBanku (nawet z tymi numerami!) nie wyklucza z promocji. Produkty w Orange Finanse również. Chodzi tylko o rachunki osobiste (RORy) i oszczędnościowe.

Jeśli spełniamy powyższe warunki to wystarczy, że udamy się na dedykowaną stronę promocji i złożymy wniosek o otwarcie eKonta wraz z kartą debetową z wygenerowanego dla nas linku. Wnioskować możemy do 31.03.2019, natomiast samo zawarcie umowy może nastąpić do 15.04.2019 (kurier lub oddział). Pamiętajmy, żeby dane (zwłaszcza adres e-mail) były identyczne na stronie promocji oraz we wniosku.

Dodatkowo przypominam, że jeśli wybierzemy podpisanie umowy w oddziale banku, to będziemy tam musieli jedynie sfinalizować umowę, a nie składać wniosek od początku (co często robią pracownicy banku). Sprawdźcie, czy w oddziale numer wniosku zaczynający się od „RAC” będzie identyczny, jak ten po złożeniu wniosku internetowego. To bardzo ważne.

Co dalej? Zgodnie z regulaminem do 31.05.2019 powinniśmy wykonać co najmniej pięć płatności kartą lub BLIKiem (stacjonarnie bądź internetowo) na dowolne kwoty. I… to tyle!

O przyznaniu nagród organizator powiadomi nas mailowo do 24.06.2019. Będziemy mieć wtedy 7 dni na uzupełnienie swoich danych do odbioru premii (instrukcję znajdziemy w mailu). Bonus, czyli 100 zł w gotówce i 50 zł do wykorzystania w Biedronce, zostanie przekazany do 30.06.2019.

Na koniec dodam, że w promocji przewidziano również program poleceń, dostępny po zalogowaniu do strony promocji. Osoba biorąca udział w promocji (nowy klient) może polecić promocję kolejnej osobie (generując swój link polecający) i otrzymać za to 50 zł (ale nie więcej, niż 250 zł za 5 poleceń). Oczywiście obie osoby muszą spełnić wszystkie warunki promocji, czyli posiadać status nowego klienta i wykonać 5 transakcji kartą. Obecni klienci mBanku nie mogą więc polecać w tej promocji.

Dodatkowe 150 zł w promocji „eKonto z premią”

Co ciekawe biorąc udział w powyższej promocji automatycznie załapujemy się na wewnętrzną ofertę mBanku, w której zgarnąć możemy kolejne 150 zł wypłacane w dwóch ratach – na dodatek na baaardzo podobnych warunkach! Jak je zdobyć?

Konto Moje Cele - mBank

Jeśli jesteśmy nowym klientem (identyczne warunki jak wcześniej), to podczas wnioskowania o eKonto konieczne jest również założenie konta oszczędnościowego „Moje cele”.

Pierwszą stówkę otrzymamy za zapewnienie jednorazowego wpływu min. 1000 zł na eKonto w ciągu 7 dni od jego otwarcia oraz za dokonanie 5 transakcji kartą lub BLIKiem do końca pierwszego pełnego miesiąca następującego po miesiącu otwarcia konta. Wpływ nie może pochodzić z naszego rachunku w mBanku (z innego banku już jest OK), natomiast transakcje kartą/BLIKiem muszą być dokonane stacjonarnie – internetowe odpadają.

Kolejne 50 zł zgarniemy za wykonanie tych samych czynności w drugim, pełnym miesiącu kalendarzowym. Wypłata nagród nastąpi w kolejnym miesiącu po miesiącu spełnienia warunków.

Przykładowo otwierając konto 20.02 pierwszy wpływ powinniśmy dokonać do 27.02, a 5 transakcji wykonać do końca marca. Do zgarnięcia drugiej nagrody wymagane jest natomiast zapewnienie wpływu i wykonanie transakcji w kwietniu. Spełniając te warunki niemal automatycznie spełniamy też warunki pierwszej promocji – i razem zgarniamy 300 zł.

2,5% na koncie oszczędnościowym

Co ciekawe oprócz premii w gotówce mBank oferuje nam podwyższone do 2,5% oprocentowanie dla kwoty do 20 000 zł na rachunku oszczędnościowym „Moje cele”. Oprocentowanie będzie obowiązywać do 30.09.2019, ale tylko w tych miesiącach, w których więcej dopłacimy do konta, niż wypłacimy. Bank będzie bowiem sprawdzał na koniec miesiąca, czy na koncie jest co najmniej 100 zł więcej, niż było w poprzednim.

Sam rachunek „Moje cele” pozwala na odkładanie zaokrągleń lub pełnych kwot od transakcji wykonywanych kartą. Możemy też wybrać procent wartości transakcji lub po prostu stałą kwotę miesięcznie. Oczywiście z rachunku „Moje cele” nie musimy korzystać (ale pamiętajmy, aby go założyć już w trakcie wnioskowania o eKonto!).

Ile kosztuje eKonto?

Biorąc udział w promocji zakładamy eKonto osobiste – najnowszy rachunek mBanku, który zastąpił poprzednie eKonta (standard oraz plus). Ile kosztuje jego prowadzenie?

Zgodnie z tabelą opłat i prowizji nie zapłacimy ani grosza za comiesięczne korzystanie z rachunku. Posiadanie karty debetowej może nas kosztować 7 zł miesięcznie, jednak wykonanie zaledwie 1 transakcji kartą zwalnia z opłaty. To bardzo uczciwy warunek i łatwy do spełnienia (wystarczy np. kupić bułki w piekarni i zapłacić kartą mBanku).

Co z wypłatami z bankomatów? Wszystkie wypłaty w złotówkach z bankomatów krajowych są bezpłatne – pod warunkiem, że kwota wypłaty wynosi min. 100 zł. Za wypłatę „drobnych” płacimy 1,3 zł (więc zdecydowanie nie warto tego robić :)).

Nie przegap!

Komentarze

 • Konto w mBanku zamknąłem w 2015 roku, więc z promocji mogę skorzystać.
  Chcemy wraz z małżonką otworzyć konta jako nowi klienci.
  1. Czy przy okazji otwierania kont możemy otrzymać dodatkowy bonus, np. korzystając z programu poleceń?
  2. Proszę o precyzyjnę informację ( co, gdzie i kiedy ) należy zrobić, abyśmy załapali się na dodatkowy bonus?

  Andrzej Odpowiedz
  • Należy przeczytać regulamin, tam znajdują się wszystkie potrzebne informacje

   Karolina
 • W tej edycji promocji raczej nie ma szans ponieważ programy poleceń nie łączą się. Polecenie, za które zyskuje się 50zł od jednej poleconej osoby/ max. 5 osób można polecić/ związane jest z ww promocją/ Twoje konto z bonusem i premią/. Za polecenie w programie ” Polecam Bank- 1 edycja/2019r. dostaje się co prawda 100zł, ale można otworzyć e-konto a w opisywanej wyżej promocję/ właściwie to dwóch połączonych/ nie można wziąć udziału. Ze względu na ograniczony czas najlepiej finansowo wyjdziecie gdy zaraz wypełnicie wnioski. Można zaryzykować: po złożeniu wniosku o konto przez jedną osobę może się ona zarejestrować w Bonusie i podesłać link. Może się uda, ale gwarancji nie daję bo nie próbowałem. Ostatecznie, jak chcecie dać zarobić to można napisać do Admina aby podesłał link. Dla nas Admin zabronił podsyłania, ale gdyby pozwolił to….

  Waldemar Odpowiedz
 • W dniu 31.03 złożyłem wniosek o eKonto wraz z kartą debetową.
  W moim przypadku muszę do końca miesiąca następującego po miesiącu przystąpienia do promocji zrobić min. 5 transakcji bezgotówkowych.
  1. Czy miesiąc przystąpienia do promocji to 31.03 czy moment gdy fizycznie podpiszę umowę?
  2. Czy muszę dać skan dowodu kurierowi?

  Andrzej Odpowiedz
 • 1. Faktycznie to chyba regulamin tego nie reguluje, ale w praktyce można przyjąć jako moment przystąpienia do promocji raczej dzień aktywacji konta. Lepiej nie ryzykować i zrobić 5 transakcji od razu w kwietniu. Nie ma ograniczeń kwotowych więc 5 bułek w Biedronce wystarczy albo pierwszy okres podzielić bo wyraźnie jest napisane (…) do końca miesiąca(…)
  2. Skanu dawać nie musisz.

  Waldemar Odpowiedz
 • Ile czeka się na wizytę kuriera od momentu złożenia wniosku?

  Andrzej Odpowiedz
 • Czy jak otworzyłem konto z powyższa promocją to po otwarciu będę mógł skorzystać z lokaty na 3,5% dla nowych klientów?
  https://www.mbank.pl/indywidualny/oszczednosci/lokaty/lokata-dla-nowych-klientow/

  Lokata Odpowiedz
 • Dla posiadaczy konta w mbanku: zajrzyjcie do mokazji albo do skrzynki w banku. Mi dali 10% zwrotu za zakupy w Kauflandzie (ważne do 20.04.2019). Może to szerzej zakrojona akcja i więcej osób dostało.

  Katana78 Odpowiedz
  • Owszem tez dostalem, ale to zadna rewelacja. Robiac zakupy w biedrze i bez promocji mbanku w niedziele/weekend mozna zaoszczedzic ok. 15-20%.

   keton
  • keton nie popatrzyłeś „szerzej” . Możesz zrobić zakupy w biedrze taniej i mieć też 20 % i zrobić zakupy w kauflandzie i mieć dodatkowe te 10%.

   bolek
  • @keton No to przepraszam, że w ogóle ośmieliłem się tutaj wrzucić tak podłą propozycję.

   Katana78
  • Katana78 :) Jak ktos robi zakupy glownie w Kaufalndzie to oczywiscie niezla oferta. Wydaje mi sie, ze kazdy ja dostal, bo ja dostalem ja na 2 kontach nowym i starym. Przed swietami kazdy sie bije o pieniadze klienta.

   keton
 • Czy ktoś otrzymał już premię za spełnienie warunku z wpłatą 1000zł?

  B. Odpowiedz
 • Też jeszcze nic nie wypłacili.

  Eugeniusz Odpowiedz
 • Czekamy do 30.04

  keton Odpowiedz
 • No i wpadło pierwsze 100 zł

  aelfraed Odpowiedz
 • Potwierdzam

  cykor Odpowiedz
 • Ktoś jeszcze nie dostał premii? Jak na razie pustka :/

  deloe Odpowiedz
 • Jest 100 zł. Konto aktywne od 25.02.

  Krak Odpowiedz
 • u mnie podobnie – konto zalozone w lutym, aktywne od 22-02 i nie ma pierwszej premii…

  Michal1607 Odpowiedz
  • Przelaleś 1000zl w lutym?

   cykor
  • Konto z lutego, przelew w lutym i kwietniu, 5 operacji w marcu i kwietniu, ale nie ma 100 na koncie.

   keton
  • U mnie przelew w lutym, marcu, kwietniu, w każdym miesiącu kartą × 5 operacji i premia jest. Znajomi którzy otwierali konto w lutym , a przelew robili w marcu premii nie mają.

   Krak
 • Czy ktoś wyjaśni w jakich terminach, powinny być wypłacane premie, w których można zyskać łącznie 300 zł? Bo pani z infolinii poinformowała tylko o 100 zł do 30.04. i 50 za kolejny miesiąc. A o 150 zł w tym 50 voucher nic nie wie.

  Pytanie Odpowiedz
  • Ja mam tak samo. Wg informacji Autora, powinny być dwie nakładające się promocje. Ale bank nic o tym nie wie. Rozmawiałam z pracownikiem na infolinii mBanku. Tylko 150 zł, a nie 300. I to mimo zaznaczenia na wniosku „moich celów”. Coś te informacje o promocji w artykule nie sprawdzają się w realu… Szkoda

   Czekająca
  • Wszystko się sprawdza.

   Pani z infolinii nic nie wie, bo ta druga promocja NIE jest organizowana przez mBank, ale przez pośrednika – firmę eBroker. To u nich się rejestrowało na stronie i to oni wypłacają premię. Zgodnie z regulaminem:

   Bonus zostanie przekazany Uczestnikowi przez Organizatora najpóźniej do dnia 30.06.2019 r. na eKonto otwarte w ramach Akcji.

   Polecam ten wpis: https://livesmarter.pl/promocje-bankowe-kompendium-co-musisz-o-nich-wiedziec/

   Michał
  • Przeciez Michal podaj w opisie wszystkie daty. 100zl dostalem 30.04. 31.05 wpadnie 50zl. A do konca czerwca wpadnie 100zl i 50zl do biedry od ebrokera.

   keton
  • Dzięki za wyjaśnienia. Zatem czekam :-)

   Czekająca
 • u mnie-> U mnie przelew w lutym (22 02) , marcu (01 03), kwietniu (01 04), w marcu, kwietniu, kartą × 5 operacji i premia brak. – zgodnie z regulaminem -> Pierwsze 100 pln otrzymamy za zapewnienie jednorazowego wpływu min. 1000 zł w ciągu 7 dni od otwarcia eKonta oraz za dokonanie 5 transakcji kartą lub BLIKiem do końca miesiąca następującego po miesiącu otwarcia konta

  Michal1607 Odpowiedz
  • Czyli 5 transakcji wystarczy zrobic w marcu, a przelew dla konta otwartego 23.02 do 2.03 czyli wystarczy raz w lutym, a w marcu juz nie trzeba. W kwietniu 5 operacji i przelew. Zobaczymy, maja czas do konca miesiaca.

   keton
  • hej keton
   to zalezy jaka chcesz premie – 100 czy 150 pln?
   zgodnie z regulaminem:
   Pierwsze 100 pln otrzymamy za zapewnienie jednorazowego wpływu min. 1000 zł w ciągu 7 dni od otwarcia eKonta oraz za dokonanie 5 transakcji kartą lub BLIKiem do końca miesiąca następującego po miesiącu otwarcia konta. Wpływ nie może pochodzić z naszego rachunku w mBanku (z innego banku już jest OK), natomiast transakcje kartą/BLIKiem muszą być dokonane stacjonarnie – internetowe odpadają.
   Kolejne 50 zł zgarniemy za wykonanie tych samych czynności w kolejnym miesiącu kalendarzowym.

   Michal1607
 • Wpadla „opozniona” premia 100zl, ale tutul przelewu jest dziwny – ZWROT Z TYTUŁU PROMOCJI MONEYBACK, a przeciez to nie byl zaden moneyback.

  keton Odpowiedz
 • Ja też dostałam taka premie tj 100 i 150 i pani poinformowała mnie że to za program poleceń. A że za za wpływ 1000 i 5 transakcji powinien być do 30 kwietnia

  Sylwia1122 Odpowiedz
 • U mnie na razie brak premii. Konto otwarte 1 marca, warunki spełnione, więc jeśli do jutra nie będzie trzeba znowu pisać reklamację. Już mnie to zaczyna denerwować bo ostatnio w każdym banku muszę walczyć o swoje.

  paweł Odpowiedz
  • @paweł
   Według mnie nie masz racji, premię dostaniesz dopiero w maju.
   „Pierwszą stówkę otrzymamy za zapewnienie jednorazowego wpływu min. 1000 zł na eKonto w ciągu 7 dni od jego otwarcia oraz za dokonanie 5 transakcji kartą lub BLIKiem do końca pierwszego pełnego miesiąca następującego po miesiącu otwarcia konta. ”
   Ja to interpretuję tak: założyłeś konto 1. marca, przelew do 7. marca, płatności kartą do końca kwietnia, bo „do końca pierwszego pełnego miesiąca następującego po miesiącu otwarcia konta”. Twoim pierwszym miesiącem był marzec, a miesiąc następujący po miesiącu otwarcia konta to kwiecień.

   deloe
 • Liczy się data płatności kartą czy jej rozliczenia? Konto aktywne od 04.03 przelew na 1000 zł zaksięgowany na koncie 11.03 , załapałam się na warunek 7 dni czy nie?

  Patrycja Odpowiedz
 • Czy ktoś już otrzymał 100zl za wpływ 1000zl ?

  Asia12 Odpowiedz
  • Tak, 100 wpadła w piątek.

   adamo
  • @adamo, a w jakim miesiącu robiłeś przelew i płatności kartą ?
   Bo ja nie dostałem nic

   luic
  • bo ja w marcu przelew, a płatności kartą w kwietniu

   luic
  • Konto założone 27.02, przelew 1000 zł w ciągu 7 dni, 5 transakcji kartą w marcu i 5 w kwietniu

   adamo
  • Ja również nie dostałem jeszcze 100zł. Konto założone w 20.02, warunki spełnione. Dzisiaj jest ostatni dzień kwietnia więc zadzwoniłem przed chwilą na infolinię. Potwierdzone że spełniłem warunki ale powiedzieli że wypłata może być w maju zgodnie z regulaminem. Jak nie dostanę wpływu 100zł do połowy maja to mam składać reklamacje. Wspomniałem że inne osoby otrzymały już przelew i nic to nie zmieniło w rozmowie, stwierdził że konto może było założone na początku lutego i dlatego były już przelewy. Ma ktoś jeszcze taką sytuację? Pozdrawiam

   Krzysztof123
  • Identycznie mam

   MichalKato
  • Proponuję złożyć reklamację.
   Ja złożyłam ją dziś na chacie w aplikacji.

   Asia12
 • Co do premii za wpływ 1000zł i 5 transakcji (której jeszcze nie otrzymałam) konsultant wyjaśnił mi, że wg regulaminu warunki trzeba spełnić „do końca pierwszego PEŁNEGO miesiąca następującego po miesiącu otwarcia konta” co oznacza, że jeśli założyłam konto na 5 marca, to 5 transakcji musiałam wykonać do końca kwietnia i dopiero w maju zostanie wypłacona premia. Także jeśli ktoś założył konto w marcu tak jak ja, to pierwsza część premii zostanie wypłacona najprawdopodobniej w maju.

  B. Odpowiedz
 • nic nie rozumiem dostałem 100 ale napisane:

  ZWROT Z TYTUŁU PROMOCJI MOney back

  o co tu chodz??????

  alex Odpowiedz
 • Jeśli ktoś nie dostał 100 zł a powinien, to polecam złożyć reklamację przez czat, konsultantka sama ułożyła treść i dosłownie trzy sekundy później kasa była na koncie i reklamacja została uznana.

  Matryc Odpowiedz
 • dzięki a co z 50 zł kiedy dostaniemy??? i co z tym 150 zł premi z Ebroker?

  Alex Odpowiedz
 • Nie może być to przelew z rachunku innego Banku, którego jesteś Posiadaczem lub Współposiadaczem

  dlatego wprowadził autor promocji w błąd czytelników i premii nie będzie ….

  plAYWay Odpowiedz
  • Zanim kogoś oskarżysz o wprowadzanie w błąd sugeruję sprawdzić, co w regulaminie zdefiniowane jest jako „Bank”. Przypominam, że słowa pisane z wielkiej litery nie są przypadkowe.

   Michał
 • dostał ktoś już nagrodę za konto założone w marcu?

  paweł Odpowiedz
 • Czekam też.

  Waldemar Odpowiedz
 • (konto założone w marcu)
  na bankowym czacie z doradcą zapewniają, że premia wpłynie do końca maja. dziwne jest to, że na koncie żony złożyłem reklamacje i pieniądze 100zł otrzymałem w ciągu 5 minut. od razu wszedłem na konto mamy i ta sama procedura reklamacyjna i tym razem info, że mam czekać do końca maja.

  PROSTOnaNIBY Odpowiedz
 • Czy ktoś już otrzymał drugą nagrodę, czyli 50zl ?

  Asia12 Odpowiedz
 • A mi nic nie odpisali od miesiąca i kasy też nie ma

  rafal1983 Odpowiedz
 • Hej dostaliście już 50 zł?

  Paweł Odpowiedz
 • Już jest kasa.

  Kamil677 Odpowiedz
 • Potwierdzam. Wpłynęło po 100zł dla całej rodzinki.

  Waldemar Odpowiedz
 • U mnie też pierwsza stówka wpłynęła:)

  Przemysław Odpowiedz
 • Potwierdzam:-)

  Michał1986 Odpowiedz
 • Pewnie dzisiaj ida 100 a jutro 50 za 2 miesiac.

  keton Odpowiedz
 • Nie dostałam jeszcze ani 100ki ani 50… :(

  Izabela Odpowiedz
 • Wpłynęła 50-ka :)

  Asia12 Odpowiedz
 • Dajcie znać jak już będą dawać drugą 100zł i 50zł do biedronki.

  PROSTOnaNIBY Odpowiedz
 • Wpłynęły obie premie, ale bez reklamacji się nie obyło. Umowa zawarta w lutym, konto aktywowane w marcu. Konsultanci nie wiedzą, czy liczyc promocje od marca czy lutego, bo w umowie nie ma zapisu, który ściśle i jednoznacznie określiłby, co bank rozumie przez „przystąpenie do promocji”.

  Założyłem, że luty, więc transakcjie robilem w marcu i kwietniu, żeby otrzymać 100 zł i 50zł kolejno w kwietniu i majau. Po kilku przełączneiach z różnymi konsultantami otrzymałem obie premie. Teraz czekać na pieniądze z eboker.

  Wiktor Odpowiedz
 • https://m.bankier.pl/wiadomosc/mBank-podnosi-oplaty-7691717.html

  Mbank podnosi opłaty.
  Karta= 350 złych do wydania.

  Michał 1986 Odpowiedz
  • Ojej… Dobrze, że ten Blik jest, bo 2,5 zł, gdy potrzeba 10–20 zł, żeby np. kierowcy busika zapłacić, to konkretna prowizja…

   Don Quijote de la Mancha
  • Te 350 zł dotyczy wszystkich kont? Bo z tego co jest napisane to jest to zamiast 5 transakcji, a więc dotyczy innego konta. Natomiast w tej promocji otwieraliśmy konto w którym 1 transakcja zwalnia z opłat za kartę. W każdym razie jeżeli, będzie tu tak samo to trzeba kartę zamknąć i tyle.

   paweł
 • W tej promocji otwieralismy eKonto czyli konto, które jest bezplatne przy 5 transakcjach. Ja dostalam juz maila od banku, że od 1 sierpnia zamiast 5 trans. Bedzie teraz 350 zł. Co z tymi którzy są i w sierpniu nadal będą w trakcie czekania na premię? :(

  Izabela Odpowiedz
  • 5 transakcji trzeba było wykonywać żeby spełnić warunki promocji, natomiast żeby mieć kartę za darmo wystarczyło dokonać 1 transakcję. Jak zlikwidujesz kartę to za nią nie zapłacisz, proste jak drut.

   przemek342
  • Przecież zmiany cenników dotyczą starych rachunków – eKonto osobiste pozostanie po staremu, czyli 1 transakcja = za darmo.

   Michał
 • Przyszła wiadomość e-mail od ebrokera w związku z bonusem 150 zł ;)

  Matryc Odpowiedz
 • u mnie na razie cisza

  luic Odpowiedz
 • U mnie nie ma

  PROSTOnaNIBY Odpowiedz
 • @Matryc and @cykor

  Podajcie treść e-maila, oraz o której przyszła do was wiadomość ??

  Wyjadacz_Okazji Odpowiedz
 • potwierdzam – jest mail:)!

  Michal1607 Odpowiedz
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy