Do 300 zł na jedzenie w promocji dla młodych PKO BP (i dodatkowe 100 zł w programie poleceń!)

Zakończona

Chciałbyś jeść na mieście ze zniżką 20%? Od dzisiaj to możliwe! Ruszyła świetna promocja PKO Banku Polskiego przeznaczona dla osób młodych. W zamian za otwarcie konta i zarejestrowanie się w promocji zyskać możemy nawet 300 zł zniżki na jedzenie w restauracjach oraz wejściówkę na Festiwal Restaurant Week. Wszystko wskazuja na to, że promocję można dodatkowo połączyć z programem poleceń bankuchętni mogą więc zyskać dodatkowe 100 zł premii! :)

20% zniżki na jedzenie od PKO BP

Promocja „Serce na talerzu”

Aby skorzystać z promocji należy być osobą nieposiadającą konta oszczędnościowo-rozliczeniowego w PKO BP od 31.08.2016. Aby rozwiać wątpliwości bank dodaje, że wliczamu tu również konta Inteligo – ich posiadacze muszą więc obejść się smakiem (i to prawie dosłownie). Oprócz tego wymagany jest wiek poniżej 26 lat (inaczej nie otworzymy Konta dla Młodych).

Jeśli spełniamy powyższe warunki to wystarczy, że złożymy wniosek o konto i wybierzemy kartę MasterCard. Oprócz tego konieczne będzie wyrażenie zgody na otrzymywanie informacji o charakterze marketingowym (w tym informacji handlowych) za pomocą środków komunikacji elektronicznej. Nie zapomnijmy również o zarejestrowaniu swojego udziału na dedykowanej stronie promocji – możemy to zrobić w dowolnym momencie (teoretycznie nawet przed założeniem konta).

20% zwrotu za jedzenie!

Nagrodą główną w promocji jest zwrot 20% wartości transakcji bezgotówkowych dokonanych kartą w sklepach, restauracjach lub innych punktach gastronomicznych. Miejsca te definiowane są kodem MCC równym 5811, 5812, 5813, 5814. Wliczane są również zakupy przez internet.

Nie wiesz co kryje się pod tymi tajemniczymi kodami? Z pomocą przychodzi strona jakimcc.pl stworzona przez czytelników bloga. Kody MCC równe 5812 posiada większość pizzerii i restauracji (w tym np. restauracja Ikea, McDonald’s czy Bruger King). Portal pyszne.pl posiada kod 5814, ale PizzPortal już 5499, co nie daje nam zwrotu. Pamiętajcie jednak, żeby to sprawdzić – kody mogą być niekatualne/zmienione.

Oczywiście trzeba pamiętać, że 20% zwrotu nie może nie mieć końca. Bank ogranicza zwrot do maksymalnie 50 zł miesięcznie (co przekłada się na wydatki max. 250 zł). Zwrot otrzymamy przez 6 kolejnych miesięcy kalendarzowych od dnia otwarcia rachunku. Bank zaznacza, że dla kont otwartych w sierpniu pierwszy zwrot będzie naliczany za wrzesień (i wypłacony do końca października). Dla kont otwartych we wrześniu zwrot naliczany będzie za transakcje od października.

3-daniowy posiłek gratis

Oprócz nagrody głównej możliwe jest zgarnięcia nagrody dodatkowej, czyli kodu elektronicznego upoważniającego do 2-osobowej rezerwacji na 3-daniowy posiłek w restauracji uczestniczącej w Festiwalu Restaurant Week. Ten odbędzie się 20-29 października na terenie całego kraju. Sam kod zostanie wysłany do 25.09 (dla najszybszych uczestników promocji) oraz do 9.10 (dla reszty).

Czas na przystąpienie do promocji mija 30.09.2017. Liczba nagród głównych (czyli zwrotów za jedzenie) jest nielimitowana, natomiast liczba nagród dodatkowych wynosi 2000 sztuk. Otrzymają je ci, którzy jako pierwsi zarejestrują swój udział (dopóki licznik nie zejdzie do zera). Bank zaznacza jednak, że może zwiększyć ilość nagród.

Czy promocję można łączyć z programem poleceń?

Wszystko wskazuje na to, że jest możliwe połączenie promocji z programem poleceń – co oznacza możliwość zgarnięcia dodatkowych 100 zł :)

Regulamin definiuje bowiem, iż aby otrzymać nagrodę (zwrot w restauracjach) należy:

[…] podpisać umowę o otwarcie i prowadzenie Konta wraz z Kartą lub złożyć elektronicznie wniosek o otwarcie Konta wraz z Kartą za pośrednictwem strony internetowej pkobp.pl […]

A otwarcie konta z polecenia odbywa się, jak najbardziej, ze strony w domenie pkobp.pl. Jeśli więc chciałbyś zawalczyć o dodatkowe 100 zł premii, to przeczytaj mój wpis na temat programu poleceń PKO BP – tam dowiesz się jakie są jego dokładne warunki (choć od razu zaznaczę, że podobne do promocji jedzeniowej – jedynie okres karencji jest dłuższy). Dodam również, że program poleceń dotyczy także osób powyżej 26 roku życia :)

Ile kosztuje Konto dla Młodych?

Konto dla Młodych to rachunek bezpłatny – nie zapłacimy ani grosza za jego otwarcie oraz prowadzenie. Uważać musimy jedynie na opłatę za kartę (5 zł). Na szczęście z każdą płatnością bezgotówkową opłata spada o 1 zł, czyli po 5 transakcjach nie płacimy nic. Pamiętajmy jedynie, że PKO liczy miesiąc indywidualnie, zależnie od dnia otwarcia rachunku (trzeba więc wykonywać 5 płatności w ciągu 30 dni od dnia otwarcia konta, a nie per miesiąc kalendarzowy).

W zamian otrzymujemy darmwe wypłaty za wszystkich bankomatów. Po ukończeniu 26. roku życia rachunek zmienia się w Konto za Zero.

Nie przegap!

Komentarze

 • w sumie fajna promocja, tylko te ograniczenie wieku…

  jaa Odpowiedz
 • wygłodniali studenci już się cieszą – pizza kebab MCD i inne KFC również :-) szkoda że ja już nie student i za stary jestem :-(

  zenek64 Odpowiedz
 • Ile należy utrzymać konto? Kończę 26 lat za 6 miesięcy ;)

  Michał Odpowiedz
 • dzwonil dzisiaj do mnie ciec z open finance z informacja ze maja lokaty na 3% bez haczykow. Nie moglem gadac i umowilem sie na kontakt w poniedzialek.

  Ktos cos wie wiecej?

  Pedrito Odpowiedz
 • Jest ktoś w stanie potwierdzić to, że promocja na pewno łączy się z programem poleceń? Moje wątpliwości wynikają z tego, że przy składaniu wniosku z linka z tego wpisu nie ma miejsca na wpisanie kodu poleceń (przy składaniu wniosku bezpośrednio przez program widniało odpowiednie okienko).

  leemopl Odpowiedz
  • W poprzednich promocjach (były podobne) nie było problemów. Regulamin też tego nie wyklucza – jest napisane, że wniosek składamy z pkobp.pl i dokładnie na taką stronę przekierowuj nas program poleceń. Cokolwiek by się działo bank musi wypłacić premię.

   Michał
 • koncze 26 za 2 miesiace. Czy zalapie sie zwrotu przez 6 miesiecy czy tylko dwa?

  beee Odpowiedz
  • Raczej liczy się moment ten w którym otwierasz rachunek i nie masz jeszcze 26 lat;) Raczej wszystko będzie jak trzeba.

   luka89waw
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy