300 zł za założenie darmowego konta osobistego od BNP Paribas + możliwość wygrania Thermomixa

Zakończona

Ruszyła świąteczna promocja BNP Paribas. W zamian za założenie darmowego konta osobistego możemy zgarnąć 300 zł w gotówce, a jeśli weźmiemy udział w konkursie – to do wygrania mamy jedno z trzech urządzeń Thermomix TM6 o wartości 5495 zł. A do tego ciągle aktualne 300 zł w promocji karty kredytowej :)

300 zł premii od BNP Paribas + możliwość wygrania Thermomixa TM6

Konto na święta z BNP Paribas

Aby skorzystać z promocji należy być nowym klientem banku, czyli osobą nieposiadającą żadnego konta osobistego BNP Paribas w okresie ostatnich 12 miesięcy.

Jeśli spełniamy powyższe warunki to wystarczy, że do 31.12.2021 zarejestrujemy się na dedykowanej stronie promocji (zaznaczając wszystkie checkboxy). Podczas rejestracji możemy zaznaczyć chęć udziału w konkursie i odpowiedzieć na pytanie konkursowe: opisz krótko zabawną historię wigilijną.

Kolejnym krokiem będzie złożenie wniosku o Konto Otwarte na Ciebie wraz z dowolną kartą debetową oraz usługami bankowości internetowej z wygenerowanego dla nas linku (tym razem zaznaczając tylko te zgody, które są wymagane przez wniosek). Na podpisanie umowy oraz aktywację karty będziemy mieć czas maksymalnie do 16.01.2022. W czasie wnioskowania warto też wyłączyć wtyczki typu adblock w przeglądarce – może to uniemożliwiać przejście do końca wniosku.

Pamiętajmy jedynie, że aktywacja konta odbywa się poprzez nadanie PINu do karty, którą przywiezie nam kurier. Alternatywą jest wideoweryfikacja zdalna – wtedy cały proces możemy przejść bez wstawania z kanapy, choć jak piszecie w komentarzach jest to dość problematyczne i lepiej wybrać proces z kurierem.

Ale uwaga: w promocji obowiązuje pula 3000 promocyjnych wniosków. Po jej przekroczeniu możliwość rejestrowania zostanie zablokowana. Warto się śpieszyć!

300 zł w dwóch transzach

Tytułową premia podzielona jest na dwie części. Pierwszą z nich, czyli 100 zł, otrzymamy za sam fakt założenia założenie konta w promocji oraz w styczniu 2022:

  • wykonamy przelew/y za pomocą bankowości elektronicznej
  • wykonamy transakcje BLIK na łącznie min. 100 zł

Jeśli chodzi o pierwszy punkt, to chodzi o normalny przelew typu Elixir dokonany za pomocą bankowości GOonline lub aplikacji GOmobile do dowolnej osoby (np. swoje konto w innym banku). W przypadku transakcji BLIK chodzi o normalne płatności w sklepach czy internecie.

Drugą nagrodę, czyli tym razem 200 zł w gotówce, otrzymamy za spełnienie powyższych warunków oraz w każdym z miesięcy: luty, marzec:

  • otrzymamy wpływ/y na konto na łącznie min. 500 zł
  • wykonamy min. 3 płatności bezgotówkowe kartą debetową
  • wykonamy transakcje BLIK na łącznie min. 100 zł

W przypadku wpływów akceptowane są wszystkie wpływy na konto osobiste, oprócz wpłat gotówkowych, wpływów z ew. kredytów udzielonych przez BNP Paribas oraz wpłat własnych wewnątrz BNP Paribas (również z rachunków BGŻOptima). Najprościej więc przelać sobie środki ze swojego konta w innym banku – minimum 5 razy.

W przypadku transakcji BLIK czy kartą chodzi ponownie o zwykłe płatności w sklepach czy internecie (wykluczone są miejsca z kodami MCC 7995, 8999, 6012, 6211, 6051, 4829).

Kiedy otrzymam nagrodę?

Wiadomość o przyznaniu pierwszej nagrody trafi do nas do 18.02, o drugiej – do 25.04.2022. W pierwszym mailu organizator poprosi nas o uzupełnienie danych do przelewu premii – będziemy mieć na to czas do 22.02 (instrukcję znajdziemy w mailu). Przelewy trafią do nas do końca danego miesiąca.

Co z konkursem?

Jeśli spełnimy warunki zdobycia pierwszej i zaznaczyliśmy chęć wzięcia udziału w konkursie, to nie pozostaje nam nic innego, jak czekać na jego rozstrzygnięcie. Nagrody zostaną przyznane tym, którzy najciekawiej odpowiedzieli na pytanie konkursowe, czyli: opisz krótko zabawną historię wigilijną.

Informacja o zdobyciu nagrody trafi do nas do 18.02.2022. Powinniśmy wtedy zalogować się i uzupełnić dane do jej odbioru do 28.02. Nagrody zostaną wysłane przesyłką kurierską do 15.03.2022.

Ile kosztuje Konto Otwarte na Ciebie?

Prowadzenie Konta Otwartego na Ciebie jest darmowe. Zapłacić możemy 5 zł miesięcznie za kartę debetową „Otwartą na Dzisiaj”, ale wystarczy wykonać trzy, dowolne transakcje bezgotówkowe w miesiącu poprzedzającym, by jej prowadzenie było darmowe. Bank przewiduje jednak pewien wyjątek – osoby do 26. roku życia nie zapłacą za nią ani grosza, niezależnie od aktywności.

Co z bankomatami? Wypłaty z urządzeń własnych i bankomatów Planet Cash są darmowe. Za inne płacimy 5 zł od wypłaty w kraju – no chyba, że jesteśmy młodzi – wtedy nie płacimy ani grosza :)

Na koniec dodam, że zamiast karty „Otwartej na Dzisiaj” mamy do wyboru również płatne karty: „Otwartą na Świat” lub „Otwartą na eŚwiat”. Więcej o nich pisałem w kwietniowym omówieniu oferty banku – jeśli komuś bardziej pasują, to oczywiście jak najbardziej można je zamówić.

Nie przegap!

Skomentuj

Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

Ostatnie wpisy