Tylko do końca miesiąca: 500 zł za Konto Santander + 1% moneyback!

Do 300 zł za założenie darmowego konta osobistego od BNP Paribas

Zakończona

Wystartowała promocja na start przygotowana przez BNP Paribas. W zamian za założenie i aktywne korzystanie z konta zgarniemy do 300 zł premii w gotówce. A do tego opcjonalne 300 zł w promocji karty kredytowej :)

300 zł premii na start od BNP Paribas

Nagrody za aktywność z BNP Paribas

Aby skorzystać z promocji należy być nowym klientem banku, czyli osobą nieposiadającą żadnego konta osobistego BNP Paribas w okresie ostatnich 12 miesięcy.

Jeśli spełniamy powyższe warunki to wystarczy, że do 13.12.2021 zarejestrujemy się na dedykowanej stronie promocji (zaznaczając wszystkie checkboxy). Kolejnym krokiem będzie złożenie wniosku o Konto Otwarte na Ciebie wraz z dowolną kartą debetową oraz usługami bankowości internetowej z wygenerowanego dla nas linku (tym razem zaznaczając tylko te zgody, które są wymagane przez wniosek). Na podpisanie umowy oraz aktywację karty będziemy mieć czas maksymalnie do 31.12.2021. W czasie wnioskowania warto też wyłączyć wtyczki typu adblock w przeglądarce – może to uniemożliwiać przejście do końca wniosku.

Pamiętajmy jedynie, że aktywacja konta odbywa się poprzez nadanie PINu do karty, którą przywiezie nam kurier. Alternatywą jest wideoweryfikacja zdalna – wtedy cały proces możemy przejść bez wstawania z kanapy, choć jak piszecie w komentarzach jest to dość problematyczne i lepiej wybrać proces z kurierem.

Ale uwaga: w promocji obowiązuje pula 3000 promocyjnych wniosków. Po jej przekroczeniu możliwość rejestrowania zostanie zablokowana. Warto się śpieszyć!

Do 300 zł w trzech transzach

Tytułową premia wypłacana jest niejako w formie moneybacku. Bank zwróci nam 5 zł, ale maksymalnie 100 zł miesięcznie, za każdą wykonaną „aktywność” na koncie. Premie możemy zgarniać przez styczeń, luty i marzec – przy czym w lutym pod warunkiem wykonania min. jednej aktywności w styczniu, a w marcu – po wykonaniu min. jednej aktywności w lutym.

A co rozumiemy pod pojęciem „aktywność”? Zgodnie z regulaminem chodzi o:

  • przelew przychodzący
  • płatność BLIK
  • płatność kartą
  • wpływ na min. 500 zł

Jeśli chodzi o przelewy, to chodzi o zwykły przelew typu Elixir wykonany za pomocą bankowości internetowej lub mobilnej np. na swoje konto w innym banku.

Jeśli chodzi o transakcje BLIK lub kartą, to mamy na myśli najzwyklejsze płatności kartą w sklepach – za zakupy, paliwo, usługi itd. Wykluczone są natomiast wszelkiego typu „ułatwiacze” płatności (kody MCC: 7995, 8999, 6012, 6211, 6051, 4829).

W przypadku wpływów akceptowane są wszystkie wpływy na konto osobiste, oprócz wpłat gotówkowych, wpływów z ew. kredytów udzielonych przez BNP Paribas oraz wpłat własnych wewnątrz BNP Paribas (również z rachunków BGŻOptima). Najprościej więc przelać sobie środki ze swojego konta w innym banku.

Kiedy otrzymam nagrodę?

I to tyle! Wiadomość o przyznaniu pierwszej nagrody trafi do nas do 17.02.2022. O drugiej i trzeciej nagrodzie dowiemy się do 25.03 oraz 25.04. Nagrody trafią do nas do końca danego miesiąca, przy czym w pierwszym mailu zostaniemy poproszeni o uzupełnienie danych do odbioru premii – będziemy mieć na to czas do 23.02.2022.

Ile kosztuje Konto Otwarte na Ciebie?

Prowadzenie Konta Otwartego na Ciebie jest darmowe. Zapłacić możemy 5 zł miesięcznie za kartę debetową „Otwartą na Dzisiaj”, ale wystarczy wykonać trzy, dowolne transakcje bezgotówkowe w miesiącu poprzedzającym, by jej prowadzenie było darmowe. Bank przewiduje jednak pewien wyjątek – osoby do 26. roku życia nie zapłacą za nią ani grosza, niezależnie od aktywności.

Co z bankomatami? Wypłaty z urządzeń własnych i bankomatów Planet Cash są darmowe. Za inne płacimy 5 zł od wypłaty w kraju – no chyba, że jesteśmy młodzi – wtedy nie płacimy ani grosza :)

Na koniec dodam, że zamiast karty „Otwartej na Dzisiaj” mamy do wyboru również płatne karty: „Otwartą na Świat” lub „Otwartą na eŚwiat”. Więcej o nich pisałem w kwietniowym omówieniu oferty banku – jeśli komuś bardziej pasują, to oczywiście jak najbardziej można je zamówić.

Nie przegap!

Skomentuj

Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

Ostatnie wpisy