Banalnie proste 300 zł za Konto Jakże Osobiste Alior Banku + 1% moneybacku + 2% na koncie oszczędnościowym

Zakończona

Ruszyła druga edycja promocji Alior Banku „Bankuj mobilnie”. W zamian za aktywne korzystanie z rachunku przez 6 miesięcy możemy zgarnąć 300 zł premii na start. A do tego ciągle aktualne 1% moneybacku od transakcji kartą w telefonie oraz 2% na koncie oszczędnościowym..

300 zł na start od Alior Banku

Banku mobilnie z kontem Alior Banku

Aby skorzystać z promocji należy być nowym klientem Alior Banku – osobą, która nie posiadała żadnego rachunku osobistego (również walutowego), Karty Kibica Alior Banku albo konta w T-Mobile Usługi Bankowe od dwóch lat (względem daty złożenia wniosku o konto). Natomiast zgodnie z regulaminem:

Posiadanie konta oszczędnościowego, konta firmowego, konta oszczędnościowego walutowego, konta w Kantorze Walutowym Banku nie wyklucza Uczestnika ze Sprzedaży premiowej

Jeśli spełniamy powyższe warunki to wystarczy, że złożymy wniosek o konto wraz z kartą debetową za pomocą kanałów elektronicznych banku nie później, niż 28.02.2022. Samą umowę powinniśmy podpisać w ciągu 30 dni od złożenia wniosku (przez przelew, wideorozmowę lub w obecności kuriera).

W trakcie wnioskowania należy wyrazić zgody na przetwarzanie danych w celach marketingowych (elektronicznie i telefonicznie).

Tu dodam, że jeśli będziemy mieli problemy w trakcie wnioskowania, to warto zamówić kontakt ze strony banku – tak, aby oddzwonił do nas konsultant i dokończył proces.

300 zł na prostych zasadach

Co dalej? Premia podzielona jest na sześć części – po 50 zł za każdy miesiąc, w którym spełnimy następujące warunki:

 • wykonanie min. 1 płatności kartą na dowolną kwotę oraz
 • zalogowanie się do aplikacji mobilnej banku.

Tak, tylko tyle! :)

Warunki spełniamy przez pierwszych 6 pełnych miesięcy kalendarzowych. Premia wypłacana będzie do końca kolejnego miesiąca. Razem do zdobycia mamy 300 zł.

Na koniec dodam, że wykluczone są transakcje z kodami MCC 7995, 8999, 4111, 6012, 6211, 6051, 4829, 4900. Przy tak prostych warunkach promocji nie ma to chyba większego znaczenia – każda „normalna” transakcja będzie jak najbardziej uznawana.

Jakże Osobiste Korzyści

Premia na start to jednak nie wszystko. W ramach Konta Jakże Osobiste możemy aktywować różnego rodzaju pakiety korzyści. Za pierwsze dwie nie płacimy ani grosza, a za kolejne – 3,5 zł miesięcznie. Do wyboru mamy:

 • brak prowizji za przewalutowanie transakcji zagranicznych
 • bezpłatne wypłaty z bankomatów w Polsce
 • bezpłatne wypłaty za granicą
 • limit w rachunku bez odsetek przez 10 dni
 • ubezpieczenie podróży za granicą
 • pomoc w nagłych wypadkach – pakiet assistance
 • pakiet bezpłatnych przelewów natychmiastowych
 • pakiet bezpłatnych powiadomień
 • 2% na koncie oszczędnościowym pod warunkiem wydania min. 300 zł miesięcznie kartą do konta
 • zwrot 1% za płatności zbliżeniowe telefonem

Z perspektywy osoby oszczędnej najciekawsze są dwie ostatnie pozycje. 2% na koncie oszczędnościowym uzyskamy do 10 000 zł. Zwrot natomiast zyskamy do 20 zł miesięcznie – za płatności Google Pay, Garmin Pay oraz BLIK (z wyłączeniem „złych” kodów MCC).

1,7% na koncie oszczędnościowym do 100 000 zł

Oprócz 2% do 10 000 zł w ramach korzyści Alior oferuje w chwili obecnej również 1,7% do 100 000 zł dla nowych środków. Wystarczy, że przelejemy do banku nadwyżkę nad saldo z dnia 10.12.2021. A że konto przecież dopiero zakładamy, to wszystko będzie traktowane jako nowe. 1,7% zgarniemy przez 3 miesiące od dnia ulokowania pierwszych nowych środków – pod warunkiem, że będziemy przelewać na nasze konto osobiste 2000 zł miesięcznie (jeśli o tym zapomnimy, to będziemy mieć oprocentowanie 1%).

Ile kosztuje Konto Jakże Osobiste?

Konto Jakże Osobiste może nas kosztować 10 zł miesięcznie, jednak dowolny wpływ min. 1500 zł z innego banku (lub z rachunku firmowego Alior Banku) zwalnia nas z opłaty za dany miesiąc. Najprościej więc przelewać sobie środki samodzielnie ze swojego konta w innym banku, aby nie ponosić opłat. No chyba, że jesteśmy młodzi – Alior zaznacza, że opłaty nie pobierze również od osób w wieku 18-26 lat.

Zapłacić możemy natomiast za kartę debetową – jej posiadanie to koszt 5 zł miesięcznie, jednak wykonanie transakcji bezgotówkowych na kwotę min. 300 zł zwalnia z opłaty.

Co z bankomatami? Pieniądze za darmo wypłacimy z bankomatów własnych Alior Banku. Pozostałe wypłaty w kraju to koszt 2,5 zł.

Nie przegap!

Komentarze

 • Ja dobrze rozumiem kredyt w Aliorze nie wyklucza? Bo w regulaminie promocji nie ma nic o nowym kliencie

  Jan65 Odpowiedz
 • Chciałbym się upewnić co do warunków: „Warunki spełniamy przez pierwszych 6 pełnych miesięcy kalendarzowych.” Oznacza to, że jeżeli założyłem konto w styczniu to pierwszy miesiąc w jakim powinienem spełnić warunki to luty?

  Seweryn Odpowiedz
  • Dokładnie tak – w większości promocji pierwszy (niepełny miesiąc) jest na otwarcie konta, a dopiero w kolejnym (pełnym) zaczynamy działać. Choć oczywiście zdarzają się wyjątki ;-)

   Michał
 • Zobaczę się z Aliorem dopiero w październiku :)

  vundo Odpowiedz
 • Czy wymagana jest zgoda marketingowa na mój numer telefonu, czy wystarczy mail?

  Mariola Odpowiedz
  • Zgodnie z regulaminem:

   wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych do celów marketingu bezpośredniego oraz zgody na otrzymywanie od Alior Banku S.A. informacji marketingowych z użyciem:
   a. wiadomości elektronicznych (e-mail, SMS/MMS, bankowość elektroniczną, serwisy internetowe, w tym portale społecznościowe),
   b. połączeń głosowych (rozmowa telefoniczna, komunikaty głosowe IVR),

   Michał
 • Gorąco odradzam ten bank. Złożyłem wniosek o konto, zrobiłem przelew weryfikacyjny. Dokumenty nie przyszły na maila, kod weryfikacyjny na telefon również nie przychodzi – wymagany do aktywacji aplikacji. Jedyne wyjście? Wizyta w oddziale w celu weryfikacji. Jeśli to kryje się pod hasłem „Wyższa kultura, bank nowości” to ja dziękuję serdecznie za udział w takiej promocji .

  Sławek Odpowiedz
  • U mnie zrobili jeszcze lepiej – zgubili umowę podpisaną przeze mnie i dostarczoną przez kuriera, a teraz nie poczuwają się do odpowiedzialności żadnej.

   Dorota
 • Odrzucili mi wniosek o otwarcie konta jak próbowałam przelewem potwierdzić i przysłali swój link do kontynuowania wniosku tym razem za pośrednictwem kuriera, czy to w ogóle przejdzie i uznają mi promocję?

  Dorota Odpowiedz
 • Nie mogę założyć konta przez Internet. Otrzymuję informację:
  „Dziękujemy. Niestety nie możemy otworzyć Ci konta przez Internet. Skorzystaj z jednej z poniższych opcji: Placówka, Infolinia, Bankowość online”.
  Czy może to być spowodowane tym, że mam ponad 70 lat i bank nie chce mi udostępnić możliwości założenia konta przez Internet? Uważam, że jest to nie w porządku.

  Jadwiga Odpowiedz
  • Aż trudno mi uwierzyć, aby w dzisiejszych czasach wiek mógłby być powodem odrzucenia wniosku… A jednak być może jest coś na rzeczy, gdyż moją Mamę spotkała dokładnie taka sama sytuacja… Wniosek złożony online został dwukrotnie odrzucony (przy weryfikacji z dwóch różnych banków), za to otrzymała propozycję do założenia konta przy pomocy kuriera…

   Michał
  • Jeszcze ciekawsza sytuacja… Próbowałem dokończyć wniosek o założenie konta z opcja wizyty kuriera. I nadeszła taka oto odpowiedź „Dzień dobry,
   z przyczyn technicznych Twój wniosek został odrzucony. W celu zawarcia umowy o konto prosimy o kontakt z oddziałem Alior Banku.” Ciekawe co oznaczają „przyczyny techniczne”?… Tak czy owak, do oddziału nie będę się z Mamą fatygował… Pozostaje polować na inne „wisienki”;)

   Michał
  • „Aż trudno mi uwierzyć, aby w dzisiejszych czasach wiek mógłby być powodem odrzucenia wniosku… A jednak być może jest coś na rzeczy, gdyż moją Mamę spotkała dokładnie taka sama sytuacja…”

   O kurczę ale jaja, no naprawdę trudno w to uwierzyć.. Może napiszcie do Samcika, sprawa w sam raz dla niego, ja nie mam 70 lat, ale mnie to triggeruje…

   Don Quijote de la Mancha
  • Szkoda szarpaniny:) Może w przyszłości będzie równie ciekawa i prosta promocja organizowana przez ten bank, wtedy spróbujemy założyć tam raz jeszcze konto i może wówczas obędzie się bez takich niespodzianek.

   Michał
  • >>>naprawdę trudno w to uwierzyć..

   Niestety ale tak właśnie jest : to ageizm.
   Jak pamietam sam kiedyś o tym wspominałeś.

   Co ciekawe nie dotyczy to tylko ludzi starszych ale również i młodych.

   Przykładem tu był choćby Citibank.
   W regulaminie dopuszczał osoby od 18 lat do złożenia wniosku o kartę kredytową ale w praktyce nie dopuszczał do złożenia takiego wniosku osób poniżej 21 lat.
   Nie wierzyłem że tak jest – ale sprawdziłem to i rzeczywiście formularz był odrzucany ze względu na wiek poniżej 21 lat.
   Tak było kilka lat temu, natomiast teraz zostało to zmienione ( jak się domyślam po linterwencjach ).

   Bogdan
  • Uzupełniając moją „historię” – za poradą jednej osoby, udało mi się w końcu założyć konto dla mojej Mamy, wskazując jednakże jako metodę zawarcia umowy – bezpośrednio opcję wizyty kuriera:)

   Michał
 • Witam, mam pytanie poniekąd dotyczące aplikacji Aliora, ale pewnie dotyczyć może każdej mobilnej aplikacji bankowej… Otóż mam telefon dual SIM z dwoma różnymi numerami tel. Mam już zainstalowaną apkę Aliora na jednej karcie(głównej). Teraz, chciałbym na drugim numerze zainstalować drugi raz appkę (ta miałaby służyć do obsługi przeze mnie konta mamy, która ma jedynie tradycyjny telefon). Czy da się rzeczywiście zainstalować apkkę tego samego banku dwa razy, na każdej z kart? Jeśli tak, to jak to zrobić? Z góry dziękuję za wszelką pomoc i wskazówki.

  Michał Odpowiedz
  • Ale aplikacja nie ma nic wspólnego z kartą sim, to się instaluje na urządzeniu, w systemie operacyjnym (Android, iOS); można nawet instalować na urządzeniu bez karty sim (albo na telefonie z innym numerem, niż podany w banku, jak tak robię, nie podaję bankom numeru smartfona, który noszę przy sobie).
   Rozwiązaniem dla zainstalowania apki dla różnych użytkowników (jeśli sama tego nie oferuje) może być użycie różnych profili użytkowników androidowych.

   Don Quijote de la Mancha
  • Używam aplikacji na telefonie, w którym nie ma włożonej żadnej karty SIM, dlatego wydaje mi się, że aplikacja jest związana tylko z urządzeniem a nie kartą. Moim zdaniem na telefonie może działać tylko 1 aplikacja tego samego banku. Dawniej, jak mieliśmy w domu tylko jednego smartfona to robiłam takie myki w Getinie (do zakładania lokat mobilnych), że odinstalowywałam swoją aplikacje a instalowałam męża a potem na odwrót. Wtedy w Getinie nie trzeba było usuwać urządzenia w serwisie transakcyjnym ale w niektórych bankach chyba w takiej sytuacji trzeba.

   Lidia
  • Jest jeszcze coś takiego jak Dual Space dostępny na Google Play, który umożliwia instalację tej samej aplikacji w wielu kopiach na tym samym profilu.

   pytanie
  • Na telefonach Xiaomi istnieje opcja sklonowania aplikacji. Niestety nie wszystkie aplikacje bankowe pozwalają na to. Osobiście mam tak sklonowana np. BNP

   Addal
 • Przede wszystkim autorzy aplikacji mobilnych nie lubia uzywania dwoch appek na jednym urzadzeniu wiec to uniemozliwiaja lub utrudniaja (na tyle na ile umieja). Oprocz profili mozna sprobowac instalacji w drugiej instancji lub klonowania (za pomoca appki np paraller space albo funkcji ktora dany sprzet w standardzie). Ale tu nawet nie wiadomo czy pytajacy ma telefon z androidem i czy w ogole komus udaje sie na codzien korzystac z dwoch appek aliora rownoczesnie.

  aaaa Odpowiedz
  • Dziękuję Wszystkim za informacje, wskazówki i sugestie:) Jestem dyletantem w tej kwestii, stąd moje powyższe pytanie.
   Wzięło się ono też z moich wcześniejszych doświadczeń z appką Peo Pay. Początkowo używałem jej do obsługi swojego konta. Oczywiście próbując się zalogować na konto drugiej osoby nie udawało się to. Dopiero jak odinstalowałem appkę i zainstalowałem ją ponownie, mogłem logować się by obsługiwać konto drugiej osoby ale nie mogłem już obsługiwać swojego konta – jednak nie miałem takiej konieczności, więc nie był to duży ból;)). Dodam tylko, że do obydwu kont były podane inne numery tel., stąd myślałem, że mają one jakiś wpływ;)
   Używam telefonu z Androidem.
   Co do appek do obsługi różnych użytkowników, to w appce Aliora nie zauważyłem takiej opcji, ale może ktoś wie czy appka Millenium ją ma?
   Przyjrzę się temu wspomnianemu Dual Space, może to będzie jakieś proste rozwiązanie?

   Michał
  • Chyba tylko ING mial obsluge dwoch uzytkownikow w jednej zainstalowanej aplikacji. Mial, bo wylaczyli ze „wzgledow bezpieczenstwa” i teraz mozna tylko przelaczac sie miedzy jednym loginem osoby fizycznej a drugim loginem firmowym (tutaj bezpieczenstwo olewaja).

   aaaa
  • Telefony Xiaomi mają wbudowaną funkcję klonowania aplikacji. Działa to ze wszystkimi aplikacjami, bankowymi również. Nigdy nie miałem z tym problemów, a mam podwójne aplikacje wszystkich posiadanych przeze mnie i żonę banków.

   e
  • Zainstalowałem appkę Parallel, a „w niej” – dla przetestowania – drugą instalację PeoPay. I wygląda na to, że działa:) Dziękuję wszystkim za podpowiedzi i wskazówki:)

   Michał
  • Parallel Space:)

   Michał
 • „Zamów kontakt” – nie mozemy otworzyć Ci konta przez Internet…. Chyba podobnie jak w PeKao SA jak byłeś ich klientem….

  Jarosław Odpowiedz
 • Czy mając konto przeniesione z TMUB, warto ząłożyć KJC dla korzyści? np. tej LOL blik , ale czy ona działa z przyjaciółmi?

  Elo320 Odpowiedz
  • Warto. Punkty sa warte 40 zl a „hipotetycznie” wiecej. 4 x 998 zl blik w zabce. Nawet pod odjeciu prowizji zostaje co najmniej 32 zl miesiecznie. 384 zl rocznie. Ale nagrody sa limitowane (max 3 sztuki) wiec pozniej nie bedziesz mial co robic z punktami bo zostana tylko nielimitowane cegielki.

   Jak opłacić rachunki w Żabce? Kasjer(ka) zeskanuje kod kreskowy z twojego rachunku lub wprowadzi numer konta bankowego oraz pozostałe potrzebne dane do realizacji płatności.
   * Opłata 1,99zł za każdy rachunek do wartości 1000 zł (nie dotyczy ZUS, KRUS, US -7,50zł). Opłata za rachunek na kwotę 1000,01 zł i więcej wynosi 1,99zł + 0,3% jego wartości.

   aaaa
  • Po co ciągle czarujesz z tą żabką, jak są lepsze sposoby?

   abc
  • Ten sposob jest sprawdzony i tani.

   aaaa
  • Jak inaczej? Mam otworzyć KJC dla graczy tak?

   Elo320
  • Tak czy inaczej trzeba otworzyc Konto Jakze Osobiste, zamowic karte lol, wlaczyc BCh i korzysc Punkty Dla Graczy.

   aaaa
  • Konto dla gracza jest takie, to takie otwieram , bo tam jest karta dla gracza i co dalej. kondimybondi małpa wp.pl

   Elo320
  • @abc
   Co innego proponujesz oprócz tej Żapki? płacąc na raz 4k wyjdzie 14zł 2zł+12 (0,3% od 4k)

   Elo320
  • płacac naraz
   wiec tak jak wyzej pisalem
   4 x 998 zl blik w zabce

   a nawet placac naraz masz 26 zl miesiecznie (312 zl rocznie)
   tracisz kolejny miesiac na szukanie super sposobu zamiast korzystac z tego co jest
   nikt Ci tego nie wylozy publicznie bo spali sposob

   aaaa
  • to podsuńcie proszę na kondimybondi małpa wp.pl , karta w drodze , odwdzięczę się jakimś hbo go czy canalem plus

   Elo320
 • Dane odbiorcy co wpisać?

  Stanisław Odpowiedz
 • Dzięki za odp. A jak mi na nowym LOL zablokowali możliwość zbierania punktów, czy jest jakaś szansa że mi to odblokują?

  Stanisław Odpowiedz
 • Chyba tak zrobie, bo na drugiej karcie tez nic nawe 1 punkta nie chca naliczyc.

  Stanisław Odpowiedz
 • Konto można zamknąć przez internet?
  Czy tylko wizyta w oddziale?

  malutki Odpowiedz
 • @malutki
  Można przez Internet.

  Beata2 Odpowiedz
 • @Elo320
  Napisz do mnie. Napisz konkretnie z problemem.

  waldemar_007@wp.pl Odpowiedz
 • W trakcie wnioskowania należy wyrazić zgody na przetwarzanie danych w celach marketingowych (elektronicznie i telefonicznie)

  To jest ta zgoda na 1 stronie tam gdzie akceptujemy na samym końcu ?? Czyli tu :

  Potwierdzam, że zapoznałem/am się z Klauzulą informacyjną dotyczącą przetwarzania danych osobowych przez Bank i wyrażam zgodę na kontakt w celu przedstawienia oferty.pełna treść klauzuli.

  Czy gdzieś dalej jest jakaś inna jeszcze bo tutaj musimy zaznaczyć dalej nie przejdziemy ?

  Konrad Odpowiedz
 • Uszanowanie, rzeczone 50,00 zł – otrzymał już ktoś z Was?

  Sławek Odpowiedz
 • U mnie też cisza…

  Michał Odpowiedz
 • u mnie też brak premii, zastanawiam się gdzie to reklamować

  Lucyna Odpowiedz
  • Nie ma czego reklamować – mają jeszcze mnóstwo czasu do końca miesiąca.

   Michał
  • Nie do końca, bo jeżeli spełniliśmy warunki w lutym to zgodnie z regulaminem powinniśmy otrzymać premię do końca marca. Więc reklamacja leci

   Piotr
  • Czy istnieje jakiś konkretny adres e-mail dot. reklamacji na brak otrzymania premii? Może się Pan podzielić wiedzą?

   Sławek
  • nie mam magicznego maila :) w bankowości internetowej wchodzisz: Moje sprawy -> Reklamacje -> Dotyczy: Rachunki bieżące -> Temat Reklamacji: Oferta promocyjna. I tutaj opisujesz co i jak.

   Piotr
 • Wpłynęła pierwsza premia :)

  dzarek Odpowiedz
 • @aaaa
  Co to znaczy, że nagrody są limitowane/tylko 3 szt./ ? Chodzi o to, że za pkt. z karty LOL/ w ramach korzyści/ można wybrać tylko 3 nagrody jednego rodzaju czy wogóle tylko 3 nagrody?

  Eugeniusz Odpowiedz
 • Witam,
  i co od dziś już trzeba reklamowac ?

  Łukasz Odpowiedz
 • Chyb jednak ktoś zapomniał o zobowiązaniu wynikającym z zasad promocji… U mnie brak premii.

  Sławek Odpowiedz
  • Dostałem dziś odpowiedź, że nie wypłacono premii bo nie miałem zgody marketingowej.
   Mam ją włączyć i niby za następne miesiące wypłacą.

   Łukasz
  • U mnie identyczna sytuacja, tzn. premia nie przyznana ale zgody marketingowe wyrażone. Czekam na odpowiedź banku, ciekawe co wymyślą…

   Paweł
  • Złożyłem reklamacje i dostałem odpowiedź oraz 50 zł więc opłaciło się złożyć reklamację.

   Slawek
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy