Premia na lato: 300 zł za założenie Konta otwartego na Ciebie w BNP Paribas

Zakończona

Ruszyła niesamowicie prosta promocja BNP Paribas. W zamian za założenie darmowego Konta otwartego na Ciebie i wykonanie kilku transakcji kartą zgarnąć możemy 300 zł premii. W gotówce :)

300 zł premii za założenie Konta Otwartego na Ciebie z kartą otwartą na Dzisiaj

Premia na lato od BNP Paribas

Aby skorzystać z promocji należy być nowym klientem banku, czyli osobą nieposiadajacą żadnego konta osobistego BNP Paribas w okresie ostatnich 12 miesięcy. Pamiętajmy jedynie, że do klientów BNP Paribas wliczamy również byłych klientów Raiffeisen Polbank – banku, który został przejęty w ubiegłym roku. Na szczęście posiadanie konta oszczędnościowego w BGŻOptima nie wyklucza z promocji.

Jeśli spełniamy powyższe warunki to wystarczy, że do 23.06.2019 zarejestrujemy się na dedykowanej stronie promocji (zaznaczając wszystkie checkboxy), a następnie złożymy wniosek o Konto Otwarte na Ciebie wraz z kartą debetową (Otwartą na Dzisiaj) i usługami bankowości internetowej z wygenerowanego dla nas linku (tym razem zaznaczając tylko te zgody, które są wymagane przez wniosek). Na podpisanie umowy będziemy mieć czas maksymalnie do 09.07.2019. W czasie wnioskowania warto też wyłączyć wtyczki typu adblock w przeglądarce – zgłaszacie w komentarzach, że może to uniemożliwiać przejście do końca wniosku.

Dodam, że od niedawna umowę podpisujemy SMSem, a kurier przywozi nam tylko kartę debetową. Aby aktywować konto musimy nadać kod PIN do karty.

Ale uwaga: w promocji obowiązuje pula 2000 promocyjnych wniosków. Po jej przekroczeniu możliwość rejestrowania zostanie zablokowana. Warto się śpieszyć!

300 zł w gotówce

Co dalej? Zasady promocji są całkiem proste. Pierwszą nagrodę, o wartości 150 zł, zgarniemy za:

 • aktywowanie aplikacji mobilnej GOmobile do końca lipca (może być też w czerwcu),
 • wykonanie transakcji bezgotówkowych na łączną kwotę min. 200 zł w lipcu,
 • wykonanie min. 2 „zwykłych” przelewów z konta za pomocą bankowości internetowej lub mobilnej (również w lipcu).

Drugą nagrodę, o wartości kolejnych 150 zł, zgarniemy za spełnienie identycznych warunków w sierpniu – oczywiście oprócz ponownej aktywacji aplikacji :)

Pamiętajmy jedynie, że BNP Paribas jako płatności bezgotówkowe akceptuje jedynie „normalne” transakcje w sklepach, marketach, na stacjach paliw, w internecie i tak dalej. Wykluczone są natomiast płatności dokonane za pośrednictwem systemu płatności internetowej podmiotów trzecich (np. PayU, Przelewy24, Dotpay, Blue Media) oraz takie, które mają kod MCC równy 7995, 8999, 6012, 6211, 6051, 4829 – czyli wszelkiego rodzaju „ułatwiacze” płatności. Jeśli nie wiecie o co chodzi z kodami MCC, to polecam sprawdzić stronę jakimcc.pl.

Jeśli spełnimy warunki promocji i będziemy ciągle posiadaczem konta i karty debetowej, to organizator poinformuje nas o zgarnięciu pierwszej nagrody wysyłając maila – nie później, niż 23.08.2019. Będziemy mieć wtedy czas do 27.08.2019 na podanie swoich danych do przelewu – w wiadomości znajdziemy wszystkie instrukcje. Obiecane 150 zł otrzymamy do 31.08.2019.

Jak łatwo się domyślić drugą nagrodę otrzymamy w identyczny sposób, przy czym nie będziemy już musieli podawać kolejny raz danych do jej odbioru. Przelew przyjdzie do końca września (a informacja – do 22.09).

Ile kosztuje Konto Otwarte na Ciebie?

Konto Otwarte na Ciebie prześwietlałem całościowo na początku kwietnia – kiedy pojawiło się na rynku.

W skrócie: jego prowadzenie jest darmowe. Zapłacić możemy jedynie 3 zł miesięcznie za kartę debetową „Otwartą na Dzisiaj”, ale wystarczy wykonać zaledwie jedną, dowolną transakcję bezgotówkową, by jej prowadzenie było darmowe. Bank przewiduje jednak pewien wyjątek – osoby do 26. roku życia nie zapłacą za nią ani grosza, niezależnie od aktywności.

Co z bankomatami? Wypłaty z urządzeń własnych i bankomatów Planet Cash są darmowe. Za inne płacimy 5 zł od wypłaty w kraju – no chyba, że jesteśmy młodzi – wtedy nie płacimy ani grosza :)

Nie przegap!

Komentarze

 • Wykluczone są MCC 7995, 8999, 6012, 6211, 6051, 4829 czyli np. rossman a sprytny bil nie?

  FFRF Odpowiedz
  • Drogerie (5977) nie są wykluczone.
   Wykluczone mogą być „inne usługi” (8999) — pod to może podpadać np. dorabianie kluczy albo robienie odbitek ze zdjęć cyfrowych.

   Don Quijote de la Mancha
 • Bank śmiechu warte tak jak i DHL.

  Cały dzień czekam na kuriera (wziąłem wolne), bo w piątek przyjechał o 10 rano. I co? Kuriera nie było, a wybrał opcję dostarczenia na dziś. Jakie było moje zdziwienie, jak się okazało, że karta w skrzynce na listy, ale jest nadruk Poczta Polska, więc nie ogarniam.

  ildefons Odpowiedz
 • hello,
  Wiecie może co zrobić jak się przegapiło ten 7 dniowy termin na wysłanie smsa z prośbą o PIN do karty? Jak w takim przypadku można uzyskać pin?

  Ju Odpowiedz
  • hej Ju.
   mialem ten sam problem, jakims cudem przegapilem ten 7 dniowy okres. Jedyne co zostaje – zadzwonic na infolinie w tym temacie – bank wysle ci ponownie sms (ale moze on dotrzec do ciebie w ciagu 48 h od zlozenia dyspozycji) z info ze konto jest aktywne itp, po czym bedziesz musial wyslac ponownie sms pod 4884 (chyba taki jest ten nr), i powinienes otrzymac pin do karty.
   jedyny minus – za „re-aktywacje” pinu oplata 10 pln….
   niestety

   Michal1607
 • Uważajcie na weekendowe transakcje. W sobotę zrobiłem dwie płatności na połowę wymaganej kwoty w obrotach kartą. W poniedziałek transakcje zostały rozliczone, ale te weekendowe nadal nie zostały zdjęte. W wyniku czego bank policzył mi kasę podwójnie. Okazało się, że przez to mam kilkadziesiąt złotych na minusie zamiast na plusie. Na infolinii najpierw zapewniono mnie, że odblokują to tego samego dnia. Po dwóch dniach stan salda sie nie zmienił i dopiero za drugim razem powiedzieli mi, że takie odblokowanie środków trwa 7dni… piszę to po to, żebyście nie wpadli w pułapkę. Jeżeli robicie nie pełny obrót kartą pod koniec miesiąca to może się okazać, że zablokują Wam kasę i utrudnią spełnienia warunków do nagrody.

  Kagoo Odpowiedz
 • pAYU z allegro przechodzi ?

  LukaszSzatko Odpowiedz
 • Trzeba wydać 200zł kartą „z wyłączeniem operacji dokonanych za pośrednictwem lub przy
  zastosowaniu systemu płatności internetowej podmiotu trzeciego takich jak np.: BLIK, PayU, Przelewy24, Dotpay, BlueMedia (wyłączenie to nie obejmuje operacji dokonanych przy wykorzystaniu cyfrowego portfela, w tym Google Pay i Apple Pay)”.
  Kupując np. Bilet do Multikina nie spełnimy warunku bo transakcja kartą będzie szła przez PayU, chyba że użyjemy Google Pay, wtedy spełnimy warunek promocji. Dobrze rozumiem? Potiwerdzenie na maila po takiej transakcji Google Pay na stronie Multikina przychodzi z serwisu PayU.

  Hanna Odpowiedz
 • „wykonanie min. 2 »zwykłych« przelewów z konta za pomocą bankowości internetowej lub mobilnej (również w lipcu)” — to mogą być zupełnie dowolne przelewy, nawet groszowe na swoje konto w innym banku? Właśnie takie zrobiłem i padłem, gdy zobaczyłem, że dane nadawcy zaczynają się od „Pan”… Korzystałem z kont chyba w kilkudziesięciu bankach, ale czegoś takiego jeszcze nie spotkałem… Oczywiście w sytuacjach, gdy np. do założenia lokaty wymagane są dane nadawcy zgodne z podanymi może to być problem, z drugiej strony może się przydać do przelewania „wynagrodzenia” do jakiegoś banku, automat może uznać że przelew, którego nadawcą jest „Pan Jan Kowalski” nie pochodzi od odbiorcy Jana Kowalskiego…

  Don Quijote de la Mancha Odpowiedz
 • Czy do transakcji bezgotówkowych w tej promocji zalicza się płatność na allegro z google Play ? W nazwie transakcji widnieje PayU! Nie wiem co o tym myśleć …

  Patrycja Odpowiedz
  • Zalicza się. PayU jest ty tylko pośrednikiem płatności (pozwala na przeprowadzenie transakcji a nie jest bezpośrednim beneficjentem płatności)

   Michał
  • Oby, niestety Pani na infolinii twierdzi inaczej. Zobaczymy, dzięki 😊

   Patrycja
 • Co do sierpnia:
  „Drugą nagrodę, o wartości kolejnych 150 zł, zgarniemy za spełnienie identycznych warunków w sierpniu – oczywiście oprócz ponownej aktywacji aplikacji :)”

  Oznacza, że muszę dezaktywować aplikację i NA NOWO ją w sierpniu aktywować?
  Przelew do siebie na drugie konto to też przelew elixir łapiący się na warunki?

  Pako Odpowiedz
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy