300 zł premii za mKonto Intensive od mBanku

Zakończona

Ruszyła II edycja promocji mBanku przeznaczona dla osób zamożnych. W zamian za założenie mKonta Intensive możemy zyskać 300 zł premii na start.

300 zł za mKonto Intensive od mBanku

mKonto Intensive z premią

Aby skorzystać z promocji należy być nowym klientem – osobą, która nie posiadała żadnego rachunku osobistego ani oszczędnościowego mBanku od 1.01.2017. Regulamin dodatkowo precyzuje, że chodzi o rachunki tego typu z numerem rozliczeniowym (3-10. cyfra) 1140 2004 lub 1140 2017. Posiadanie innych produktów (np. rachunku firmowego) lub karty kredytowej nie wyklucza z promocji.

Jeśli spełniamy powyższe warunki to wystarczy, że złożymy wniosek o mKonto Intensive oraz kartę debetową (wszystko razem na tym samym wniosku) nie później, niż 31.03.2020. Oprócz tego konieczne będzie zaakceptowanie oświadczenia o przystąpieniu do promocji, a następnie zawarcie umowy.

Co dalej? Pierwszą część premii, w wysokości 200 zł, zgarniemy za spełnienie dwóch prostych warunków: dokonanie 5 transakcji kartą i/lub BLIKiem do końca pierwszego pełnego miesiąca (po podpisaniu umowy) oraz za zapewnienie wpływu min. 7000 zł w ciągu 7 dni od otwarcia rachunku. Istotne tylko, aby nie był to przelew z innego rachunku w mBanku którego jesteśmy posiadaczem. Przelewy własne z innych banków są natomiast OK.

Bank wypłaci nam premię do końca kolejnego miesiąca po miesiącu, który mieliśmy na spełnienie warunków. Przykładowo:

jeżeli Uczestnik przystąpił do Promocji 10. lutego, to transakcje będzie wykonywać do końca marca, a do końca kwietnia nastąpi zwrot

A jak zdobyć pozostałe 100 zł premii? Wystarczy, że ponownie wykonamy min. 5 transakcji kartą i/lub BLIKiem oraz zapewnimy wpływy na min. 7000 zł w drugim pełnym miesiącu kalendarzowym po miesiącu otwarcia konta. W naszym przykładzie będzie to kwiecień, a premię otrzymamy do końca maja.

Darmowa karta Visa Świat Intensive

Oprócz premii pieniężnej uczestnicy promocji zyskują zwolnienie z opłaty za kartę Visa Świat Intensive przez okres 6 miesięcy – pod warunkiem, że wykonamy min. 5 transakcji kartą w każdym miesiącu (oraz kartę zamówiliśmy we wniosku o konto).

Po tym okresie karta Visa Świat Intensive będzie nas kosztować 10 zł miesięcznie (o ile z niej nie zrezygnujemy), jednak pozwala na bezprowizyjne płatności oraz wypłaty gotówki z bankomatów na całym świecie. Nawet po zakończeniu promocji wydawanie 10 zł miesięcznie może mieć sens, o ile regularnie podróżujemy / płacimy za granicą.

mKonto Intensive

mKonto Intensive to rachunek, który jest przeznaczony dla klientów bardziej zamożnych – dlatego jego prowadzenie może nas kosztować aż 49,5 zł miesięcznie. Opłaty możemy się jednak pozbyć w banalny sposób – wystarczy przelać na rachunek sumarycznie min. 7000 zł w danym miesiącu (nie są brane pod uwagę przelewy własne w mBanku, zakończenia lokat lub zaciągnięcia kredytu w mBanku, operacje związane z zakupem funduszy inwestycyjnych w mBanku lub eMaklerem). Generalnie przelew z naszego konta w innym banku jest jak najbardziej OK.

Opłata nie jest również pobierana, jeśli suma obrotów na eMaklerze wynosi min. 100 000 zł lub jeśli posiadamy min. 100 000 zł aktywów w mBanku.

Jeśli natomiast chodzi o kartę debetową, to standardowo do rachunku wydawana jest karta MasterCard Intensive, która kosztuje 0 zł miesięcznie. Nie płacimy również za wypłaty z bankomatów w Polsce i na świecie – choć w tym drugim przypadku musimy się liczyć z niekorzystnym przewalutowaniem. Dlatego tu ew. dobrym rozwiązaniem jest wspomniana wyżej karta Visa Świat Intensive.

Na koniec dodam, że po zakończeniu promocji możemy skonwertować mKonto Intensive na „zwykłe” eKonto. A jeśli wolimy łatwiejsze promocje, to w tej chwili za założenie „zwykłego” eKonta możemy zgarnąć 150 zł. I wtedy nie musimy „bawić się” w udawanie klienta premium :)

Nie przegap!

Komentarze

  • Jeśli w piątek złożyłem wniosek z tą premią 150 zł ale jeszcze nie byłem w banku podpisać umowę.Czy mogę skorzystać z tej promocji,a tamtą olać?

    Zbigniew Odpowiedz
    • Jestem w tej samej sytuacji i wydaje mi się, że regulamin tego nie wyklucza

      Aleksy
    • Nie wyklucza :)

      Michał
    • „Odrzucilismy Twoj wniosek z powodu innych złożonych wniosków”
      Czyli najpierw trzeba odwiedzic placowke i zamknąc stary wniosek o mKonto a dopiero później złozyc nowy o Intensive

      Kacper
  • Biorąc na logikę – olać. Umowa niepodpisana = umowa niezawarta.

    Bubu Odpowiedz
    • Żeby nie było jak u mnie – odstąpienia od umowy, a bank i tak otworzył mi rachunek. Dopiero dowiedziałem się o tym po kilku miesiącach, jak chciałem skorzystać z tej promocji 150 zł i mBank odrzucił wniosek, bo już mam ekonto.
      Teraz to odkręcam…

      Dario
  • Jak długo to 7000zl powinno leżeć na koncie ? Czy orientuje się ktoś czy, a jeśli tak to kiedy można ową kwotę przelać z powrotem? W regulaminie nie zauważyłem takowych informacji dlatego pytam.

    Matek Odpowiedz
    • Ma być wpływ i tyle. Co później zrobisz ze środkami to twoja sprawa :)

      Michał
    • Czyli można przelać pieniądze na konto w innym banku i z niego w następnym miesiącu znowu przelać do mbanku te 7000 zł? ;)

      Rysiul
    • Jak wolisz. Dla mBanku liczy się tylko wpływ, pozostałe akcje możesz robić dowolne

      Michał
  • Trzeba wyrabiac ta karte? Darmowa karta Visa Świat Intensive? Zalozenie konta jest przez przelew czy przez kuriera? Mozna tez w oddziale? Przylatuje dopiero w czwartek do PL. Kiedy najlepiej zawnioskowac o konto?

    Tajwan Odpowiedz
  • Jak myślicie poczekać aż będzie premia rzędu 450zł… ? Ponoć rozmyslają się w kwestii sprzedaży mbanku do Pekao?

    https://www.money.pl/banki/faz-commerzbank-rozwaza-odlozenie-sprzedazy-mbanku-6477788319708801a.html?fbclid=IwAR194_tTF-xjPAG1dedacoPapSLAPITPfmsu30C4oqnf2QRzbSn_Ow3nNWs

    Pola33 Odpowiedz
  • Żaden z bloggerów finansowych nie pisze przy tej promocji o tym, że wymagana jest zgodna na „UBEZPIECZENIE CONCIERGE INTENSIVE”. Może coś więcej na ten temat? Jak się z niego później wyplątać?

    wydra Odpowiedz
    • A to się wiąże z jakimś problemem? Przecież mBank daje to bezpłatnie, w innych bankach też różne zewnętrzne ubezpieczenia mam (choć raczej do lepszych kart/kont), no i fajnie, a nuż się coś kiedyś przyda, choć prawdopodobieństwo małe.

      „Jak się z niego później wyplątać?” — może się da jakoś tę umowę wypowiedzieć, ale przy bezpłatnym wystarczy chyba automatyczne rozwiązanie umowy przy wypowiedzeniu umowy o konto Intensive…

      Don Quijote de la Mancha
    • U Samcika bylo to opisane. Zeby dostac karte debetowa do konta intensive trzeba wlaczyc usluge concierge, nie chcesz tego wlaczyc to nie mozesz dostac karty. A do tej promocji wymagana jest karta :)

      aaaa
    • @Don Quijote de la Mancha No jeśli ktoś chce mieć dodatkową umowę na głowie… Teraz to całe ubezpieczenie jest bezpłatne, ale nie wiadomo jak będzie później. I czy jest gdzieś w umowie/regulaminie jasno zaznaczone, że umowa o ubezpieczenie automatycznie jest rozwiązywana z wypowiedzeniem konta? Bo ja tego nie widzę i to mnie niepokoi.
      @aaaa Już do samego konta jest wymagana ta usługa, nie tylko do karty. Jednym słowem nie ma opcji, żeby to obejść. Jedyne co, to można próbować rozwiązać umowę o ubezpieczenie, tylko z kim? Z bankiem czy z AXA?

      wydra
    • @wydra to źle patrzysz, że nie widzisz ;) – w karcie produktu
      „7. Zakończenie Ochrony ubezpieczeniowej
      Odpowiedzialność Ubezpieczyciela wobec Ubezpieczonego kończy się:
      §§ z dniem rozwiązania lub wypowiedzenia Umowy o prowadzenie rachunku lub
      Karty debetowej zgłoszonej przez Bank do objęcia ochroną albo
      §§ z dniem rozwiązania Umowy ubezpieczenia,
      §§ z dniem śmierci Ubezpieczonego.”

      Bolo
  • Wiadomo coś na temat promocyjnego oprocentowania na koncie oszczędnościowym dla większych kwot? Można się czegoś spodziewać w najbliższym czasie?

    MarekMM Odpowiedz
  • Czy można łączyć tę promocję z akcją POLECEMBANK II?
    Chodzi mi o zapis § 5.1.3.a. Regulaminu – wydaje mi się że powinno przejść.

    Kazik Odpowiedz
  • Witam.
    W tej promocji nie można polecić konta. Przy zakładaniu konta brak miejsca na wpisanie kodu polecenia. Jest inna promocja za konto z polecenia, 150 zł dla poleconego i 200 zł dla polecającego konto (Intensive)

    Wiesław Odpowiedz
  • Witam,poprawka.
    Właśnie otrzymałem wiadomość.
    Jeśli Pan jest zarejestrowany w programie PolecamBank to może Pan podać kod polecenia. W powyższym wniosku na ostatniej stronie przed wysłaniem będzie miejsce na wprowadzenie takiej informacji :)
    Kurczę nie zauważyłem tego-pośpiech bywa zgubny :( :)

    Wiesław Odpowiedz
    • Nic takiego nie ma. Przeleciałem cały wniosek i nie było miejsca na kod polecenia. Na innym blogu wyczytałem że można założyć konto telefonicznie i wtedy można podać kod. Może ktoś to potwierdzić jeżeli w taki sposób zakładał konto

      Damian
    • Ja polecałem ze swojego wygenerowanego linku i potwierdzam, że w ostatnim ekranie jest pole by wpisać kod polecającego. W przypadku korzystania z linku to pole jest już uzupełnione.

      p27
  • Kiedyś dopytywałem na chacie mBanku o ten wpływ 7 000 i z uzyskanych informacji to nie może być wpływ z innego konta posiadacza rachunku, co pokrywałoby się z zapisem w TOiP: „(za wpływ Bank nie uznaje: przelewów pomiędzy rachunkami Posiadacza/Posiadaczy Rachunku…)”. Nie ma tu mowy o rachunkach w mBanku, tylko o wszystkich rachunkach posiadacza mKonta Intensive. Czy admin może zweryfikować jak jest naprawdę?

    Mateusz Odpowiedz
    • „za wpływ Bank nie uznaje: przelewów pomiędzy rachunkami osobistymi Posiadacza/Posiadaczy Rachunku w Banku

      Don Quijote de la Mancha
    • Ok, widzę, że zmienił się TOiP. W artykule podlinkowany jest TOiP z października bez tego dopisku, natomiast na stronie mBanku jest z listopada z tym dopiskiem.

      Mateusz
  • Witam.
    Wpływ musi być jednorazowy, czy może być sumaryczny?
    Miałem rachunek kredytowy w mbanku. Mogę wziąść udział w tej promocji?

    jakubpisula1@vp.pl Odpowiedz
  • czy dalej 2,7 % do 500k? w ramach promocyjnego otwarcia konta

    darek Odpowiedz
  • A mi bank odmówił założenia konta nie podając przyczyny ;(
    „Przykro mi, ale nie możemy otworzyć ci konta. Spróbuj za jakiś czas”
    M-linia też nie potrafi wyjaśnić zasłaniając się że nie ma dostępu do danych. Miał ktoś coś podobnego?

    kazik Odpowiedz
  • Czy może mi ktoś wyłumaczyć czy jako dokonuje przelewu natychmiastowego z Santandera to spełniam warunek pierwszy?
    Chodzi o działanie przelewu Express czy Blue media czy one są natychmiastowe bo to inny system przelewu czy w jakiś sposób wykorzystywany jest jakieś subkonto tych firm od tych przelewów aby weszedł natychmiast? np. w tym przypadku mbanku. Niby jest w opisie przelewu numer rachunku i że płatność z rachunku Santandera.

    bolek Odpowiedz
  • przez 21 dni karta (visa intensive) nie moze do mnie dojsc czy jesli bede uzwac tylko blika to i tak wyplaca mi premie?

    Tajwan Odpowiedz
    • moja idzie od miesiąca i dalej nie może dojść… zamówiłem druga Visę i przyszła po 3 dniach.

      mateuszbednarczyk
  • Tymczasowo wyłączyliśmy możliwość podpisania umowy przez kuriera. W tej chwili możesz ją podpisać w placówce.

    Zaorali :D Santander lepszy bo wideoweryfikacje ma :)

    bolek Odpowiedz
  • Dzień dobry, orientuje się może ktoś czy konwersja konta intensive na zwykłe eKonto wiąże się z jakąś opłatą?

    Robi Odpowiedz
  • witam,
    otrzymał ktoś z was pierwszą część premii (200 zł ) ?

    pawel07 Odpowiedz
  • mają czas do końca miesiąca , też czekam

    Michał Odpowiedz
  • ja nie mam jeszcze, dostałem tylko za polecenie

    mateuszbednarczyk Odpowiedz
  • Wpadło dziś 200 zł.

    Maks Odpowiedz
  • potwierdzam, wpadło 200 zł

    pawel07 Odpowiedz
  • otrzymal ktos druga czesc premii (100zl ) ?

    pawel07 Odpowiedz
  • czy w tym miesiącu otrzymał ktoś 200 lub 100 zł ,jeśli tak to którego dnia?

    bolek Odpowiedz
  • Czy doładowanie telefonu przez stronę internetową przy użyciu numeru karty oraz kodu CVV jest liczone jako transakcja kartą ?

    dolek17 Odpowiedz
  • Ja nie mam jeszcze żadnej premii, spełniłem warunki jeszcze w marcu.
    napisałem na chacie, spisali reklamację.
    Powiedziano mi że pierwszą premię powinienem dostać do końca maja a 2 do końca czerwca, więc poszła reklamacją na 1 premię. Mam nadzieję że się wyjaśni

    Michał Odpowiedz
    • Edit: Zgłoszenie reklamacji na chacie i błyskawiczna wypłata premii ;)
      Jeszcze podczas rozmowy na chacie, przyszedł email z zarejestrowaniem zgłoszenia i kolejny o pozytywnym rozpatrzeniu i wypłacie premii ;)
      Tak lubię! ;)

      Michał
    • Co jak co, ale szybkość i jakość obsługi z tym kontem to naprawdę przyjemność – wszystko można załatwić od ręki.

      Robi
    • Też zgłosiłam to na chacie, ale dostałam odpowiedź o braku spełnienia warunku: min 2500pln/m-c onrotu kartą. Sprawa znowu zawisła :(

      alicjae
  • Skomentuj

    Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

    Ostatnie wpisy