Przelew dla przyrody, czyli do 300 zł w gotówce za darmowe Konto Otwarte na Ciebie

Zakończona

Ruszyła kolejna oferta BNP Paribas, w której za założenie darmowego Konta dla Ciebie możemy zgarnąć aż 300 zł premii. Tym razem oferta jest nietypowa, ponieważ… część premii możemy przeznaczyć na jedną z wybranych fundacji. Ale jeśli wolimy zostawić wszystko w swojej kieszeni, to nie ma z tym żadnego problemu :)

300 zł przelew dla przyrody od BNP Paribas

Przelew dla przyrody

Aby skorzystać z promocji należy być nowym klientem banku, czyli osobą nieposiadajacą żadnego konta osobistego BNP Paribas w okresie ostatnich 9 miesięcy. To dobra wiadomość – okres karencji jest (ponownie) bardzo krótki.

Pamiętajmy jedynie, że do klientów BNP Paribas wliczamy również byłych klientów Raiffeisen Polbank – banku, który został przejęty w ubiegłym roku. Na szczęście posiadanie konta oszczędnościowego w BGŻOptima nie wyklucza z promocji.

Jeśli spełniamy powyższe warunki to wystarczy, że do 20.10.2019 zarejestrujemy się na dedykowanej stronie promocji (zaznaczając wszystkie checkboxy), a następnie złożymy wniosek o Konto Otwarte na Ciebie wraz z dowolną kartą debetową i usługami bankowości internetowej z wygenerowanego dla nas linku (tym razem zaznaczając tylko te zgody, które są wymagane przez wniosek). Na podpisanie umowy będziemy mieć czas maksymalnie do 25.10.2019. W czasie wnioskowania warto też wyłączyć wtyczki typu adblock w przeglądarce – może to uniemożliwiać przejście do końca wniosku.

Dodam, że umowę podpisujemy SMSem, a kurier przywozi nam tylko kartę debetową. Aby aktywować konto musimy jedynie nadać kod PIN do karty.

Ale uwaga: w promocji obowiązuje pula 2000 promocyjnych wniosków. Po jej przekroczeniu możliwość rejestrowania zostanie zablokowana. Warto się śpieszyć, bo ostatnie promocje BNP Paribas są tak dobre, że kończą się przed czasem!

300 zł w gotówce

Co dalej? Zasady promocji są całkiem proste. Pierwszą nagrodę w wysokości 100 zł otrzymamy za sam fakt podpisania umowy o konto, wydanie kartą 300 zł w minimum 5 transakcjach oraz zapewnienie wpływów na łącznie min. 1000 zł.

Oba warunki aktywności powinniśmy spełnić w listopadzie, przy czym jako transakcje kartą bierzmy pod uwagę wszystkie „zwykłe” płatności za towary i usługi w sklepach czy internecie. Nie mogą to być natomiast transakcje wykonane za pośrednictwem systemów podmiotów trzecich, takich jak BLIK, PayU, Przelewy24, Dotpay, Blue Media itd. Bank zaznacza również, że nie będzie brał pod uwagę transakcji wykonany w miejscach ułatwiających obroty kartą, czyli z kodem MCC terminala równym 7995, 8999, 6012, 6211, 6051, 4829. Jeśli nie wiesz o co chodzi z kodami MCC, to polecam sprawdzić stronę jakimcc.pl. Generalnie każda „normalna” transakcja (jak zakup paliwa, bułek w piekarni czy zakupów w markecie) jest jak najbardziej OK :)

A co bank rozumiem pod pojęciem wpływów? Zgodnie z regulaminem są to wszystkie wpływy na konto osobiste, oprócz wpłat gotówkowych, wpływów z ew. kredytów udzielonych przez BNP Paribas oraz wpłat własnych wewnątrz BNP Paribas (również z rachunków BGŻOptima). Jak więc najprościej spełnić warunek wpływów? Po prostu przelać sobie 1000 zł ze swojego konta w innym banku :)

Drugą nagrodę, czyli kolejne 200 zł zł w gotówce, otrzymamy za spełnienie tych samych warunków, ale w grudniu. Oczywiście pod warunkiem, że spełniliśmy je również w listopadzie (jak ktoś zapomni, to niestety spełnianie warunków w grudniu już nic nie da).

Tu dodam, że powyższe wartości nagród otrzymamy pod warunkiem, że nie wybraliśmy przekazania żadnej części nagrody w formie darowizny na fundację „dla przyrody”. Jeśli jednak coś zdecydowaliśmy się odstąpić, to nagrody będą odpowiednio niższe – szczegóły znajdują się w tabelce na stronie promocji.

Organizator promocji poinformuje nas o spełnieniu warunków promocji (w pierwszym etapie) do 15.12, o ile ciągle będziemy posiadaczem konta osobistego i karty debetowej. Będziemy mieć wtedy czas do 20.12 na uzupełnienie swoich danych do odbioru premii – instrukcję znajdziemy w mailu. Przelew 100 zł trafi do nas do 31.12.2019.

Informacje o drugiej nagrodzie (200 zł) otrzymamy w podobny sposób – do 21.01.2020. Wtedy już nie będziemy musieli (ponownie) podawać danych do jej odbioru – po prostu czekamy na przelew do 31.01.2020.

Ile kosztuje Konto Otwarte na Ciebie?

Konto Otwarte na Ciebie prześwietlałem całościowo na początku kwietnia – kiedy pojawiło się na rynku.

W skrócie: jego prowadzenie jest darmowe. Zapłacić możemy jedynie 3 zł miesięcznie za kartę debetową „Otwartą na Dzisiaj”, ale wystarczy wykonać zaledwie jedną, dowolną transakcję bezgotówkową, by jej prowadzenie było darmowe. Bank przewiduje jednak pewien wyjątek – osoby do 26. roku życia nie zapłacą za nią ani grosza, niezależnie od aktywności.

Co z bankomatami? Wypłaty z urządzeń własnych i bankomatów Planet Cash są darmowe. Za inne płacimy 5 zł od wypłaty w kraju – no chyba, że jesteśmy młodzi – wtedy nie płacimy ani grosza :)

Na koniec dodam, że zamiast karty „Otwartej na Dzisiaj” mamy do wyboru również płatne karty: „Otwartą na Świat” lub „Otwartą na eŚwiat”. Więcej o nich pisałem w kwietniowym omówieniu oferty banku – jeśli komuś bardziej pasują, to oczywiście jak najbardziej można je zamówić.

Nie przegap!

Komentarze

 • Czytając tytuł miałem nadzieję że BOŚ zrobił promocje – a tu Paribas

  zenek64 Odpowiedz
 • Dobrze rozumiem, że jeżeli mam konto w Raiffeisen (aktywne) to odpadam?

  Michał Odpowiedz
 • Czy ten okres min 9 mies przed złożeniem wniosku należy rozumieć że jeśli składam wniosek 20.10 to klientem nie mogłem być po 19.01?

  JJ2010 Odpowiedz
 • No i wszystko jasne. Już niedoszli klienci wspierają …. sam bank. A zamiast kart będą wysyłać listki tak jak na tym banerze, albo nasionka do posadzenia w doniczce :):):)

  jojo Odpowiedz
 • Od 05.09. nie mam karty do poprzedniej promocji 251zł , więc nie mogę spełniać warunków.
  Reklamacje : konsultant , oddział nic nie dają . Wrażenie raczej bardzo nieprzyjemne . Taki to bank . Tak dla waszej wiedzy przed decyzją .

  isekala Odpowiedz
  • Ja też czekam już drugi tydzień na kartę z promocji 320 zł, choć konsultant dzień po podpisaniu umowy obiecywał, że w ciągu 3 dni karta do mnie dotrze…

   joy
 • Admin wiele osób z poprzednich promocji nie dostało kart i nie mogą skorzystać z promocji, bank drwi z klientów nie udziela żadnych informacji. do czasu wyjaśnienia bank powinien mieć ban, albo chociażby mógłbyś we wpisie przestrzegać o takim postępowaniu banku, tak aby nowi klienci wiedzieli co może ich spotkać.

  jaro Odpowiedz
  • Dokładnie. Pisałem prawie to samo 3 tygodnie temu , ale admin usunął mój post. Widocznie wie lepiej co dobre dla czytelników bloga.

   cykor
 • Czy jak mam ten nieszczęsny limit kredytowy z allegro pseudoraty to się liczy jako umowa ramowa i wyklucza mnie to z promocji Paribasa?

  ogah Odpowiedz
 • Konto zamknięte 15.12.2018, jednak do czerwca 2019 miałem karte kredytowa. Nadal moje loginy działają. Czy to nie wyklucza z promocji?

  kliminho Odpowiedz
 • A miał ktoś tak ?

  Twój wniosek został anulowany ponieważ zidentyfikowaliśmy Cię jako użytkownika Bankowości Internetowej BNP Paribas Bank Polska S.A. Skontaktuj się z infolinią.

  A na infolinii – udaj się do oddziału.
  Masakra jakaś.

  Daral Odpowiedz
 • Organizator promocji poinformuje nas o spełnieniu warunków promocji (w pierwszym etapie) do 15.12.2019 o ile ciągle będziemy posiadaczem konta osobistego i karty debetowej. Będziemy mieć wtedy czas do 20.12.2019 na uzupełnienie swoich danych do odbioru premii – instrukcję znajdziemy w mailu. Przelew 100 zł trafi do nas do 31.12.2019.
  Czy ktoś już dostał info o spełnieniu warunków promocji od organizatora?

  EGON Odpowiedz
 • Czy ktoś już dostał info o spełnieniu warunków promocji od organizatora?

  Marcin12334 Odpowiedz
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy