Rekordowe 300 zł od Banku Millennium – promocja przedłużona do końca lipca!

Zakończona

Dziś wieczorem miała zakończyć się rekordowa promocja Banku Millennium, w której oferowane jest aż 300 zł premii na start. Jednak ze względu na duże zainteresowanie bank postanowił przedłużyć termin przystępowania do promocji. Wnioski możemy składać jeszcze przez kilka dni – do 31.07.2019.

Rekordowe 300 zł w Banku Millennium - promocja przedłużona do 31 lipca 2019
Przypomnijmy: nowi klienci banku, którzy złożą promocyjny wniosek o Konto 360° (i podpiszą umowę do 5.08) będą mogli zgarnąć dwa typy premii.

200 zł dostępne jest dla każdego. Wystarczy bowiem aktywować apkę mobilną banku oraz spełnić warunek „darmowości” konta w sierpniu, wrześniu i październiku. Warunek ten jest bardzo prosty: wystarczy min. 1000 zł wpływów (np. ze swojego konta w innym banku) oraz wykonanie co najmniej jednej płatności bezgotówkowej kartą lub BLIKiem (w danym miesiącu).

Dodatkowe 100 zł mogą natomiast zgarnąć osoby, które założą konto swojemu dziecku i zawnioskują o wpływy 500+ poprzez system bankowości banku Millenet. Oczywiście świadzczenie musi wpłynąć na nowo-otarty rachunek.

O promocji pisałem w jej dokładnym prześwietleniu – gorąco zachęcam do lektury: nawet 300 zł premii za założenie Konta 360°. Tam znajdują się jej wszystkie szczegóły.

Na koniec dodam, że Konto 360° jest niemal obowiązkowym punktem dla każdej osoby, która posiada większe bądź mniejsze oszczędności. Dlaczego? Do tego rachunku możemy założyć konto oszczędnościowe Profit, które od dawien dawna oferuje promocyjne oprocentowanie (obecnie 2,7% w skali roku, dla kwoty nawet 100 000 zł).

Co jednak bardziej istotne – bank uruchamia kolejne edycje promocji podwyższonego oprocentowania na bardzo przewidywalnych zasadach – dzięki czemu korzystanie z 2,7% w skali roku jest możliwe w zasadzie non-stop. Sam używam tego rachunku już od ponad 3 lat (cały czas z promocyjnym oprocentowaniem).

Więcej o promocji podwyższonego oprocentowania w Banku Millennium pisałem kilka dni temu.

Nie przegap!

Komentarze

  • Trzeba teraz coś wyłączać, czy już nie aktywują jakichś śmiesznych pakietów i ubezpieczeń?

    Nikt Odpowiedz
  • Skomentuj

    Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

    Ostatnie wpisy