Rekordowe 300 zł premii za założenie Konta 360° w Banku Millennium! (+2,7% na koncie oszczędnościowym do 100 000 zł)

Zakończona

Ruszyła kolejna promocja Banku Millennium, w której do zdobycia jest rekordowa premia! Oprócz 200 zł „na start” znanych z poprzednich edycji, tym razem do zgarnięcia jest dodatkowa stówka. Wystarczy założyć konto swojemu dziecku i zapewnić wpływ świadczenia 500+.

300 zł premii za założenie Konta 360 w Banku Millennium

300 zł premii z plusem za konto w Banku Millennium

Aby skorzystać z promocji należy być nowym klientem banku, czyli osobą, która na dzień rozpoczęcia promocji:

 • nie posiada (ani nie dysponuje) żadnym produktem w Banku Millennium oraz
 • nie jest w trakcie wnioskowania o jakikolwiek produkt Banku Millennium oraz
 • nie brała udziału w żadnej promocji Konto 360° lub Konto 360° Student w promocji „na start” w przeszłości (organizowanej przez sam banku lub podmiot zewnętrzny).

Jeśli spełniamy te warunki to wystarczy, że do dnia 26.07.2019 31.07.2019 złożymy wniosek o Konto 360° (lub Konto 360° Student) wraz z kartą debetową poprzez dedykowaną stronę promocji, a następnie do 31.07.2019 5.08.2019 zawrzemy umowę o konto. Pamiętajmy, aby podczas składania wniosku wyrazić zgody na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych przez bank oraz podmioty współpracujące (w tym przez środki porozumiewania się na odległość).

Umowę będziemy mogli podpisać poprzez wizytę kuriera lub w oddziale banku. Pamiętajmy jedynie, że w drugim przypadku chodzi o finalizację wniosku internetowego, a nie przepisywanie wniosku na nowo – co warto zaznaczyć pracownikow placówki.

Ale uwaga: w promocji obowiązuje pula 15 000 promocyjnych wniosków. Po jej wyczerpaniu bank zamieści odpowiedni komunikat na stronie promocji – tak, aby nikt nie otwierał konta bez możliwości zgarnięcia premii.

200 zł dla każdego

Same warunki promocji są natomiast niesamowicie proste do spełnienia (co jest zresztą znakiem rozpoznawczym tego banku). Po pierwsze, do 31.10.2019, powinniśmy aktywować aplikację mobilną banku. Nie ma znaczenia czy zrobimy to w ostatni możliwy dzień, czy np. od razu po podpisaniu umowy.

Drugim krokiem będzie spełnienie warunku „darmowości” konta w sierpniu, wrześniu oraz październiku 2019. Oznacza to, że nie dość, że za konto i kartę nie zapłacimy ani grosza, to na dodatek bank nam za to zapłaci :)

A jakie to są warunki „darmowości” (zwalniające z opłat za konto w Banku Millennium)? Bardzo proste. Po pierwsze – wymagany jest wpływ min. 1000 zł (najprościej przelewając sobie środki ze swojego konta w innym banku). Po drugie – wykonanie co najmniej jednej operacji kartą debetową lub BLIKiem. Sam spełniam te warunki w prosty sposób: mając ustanowione zlecenie stałe przelewu w innym banku, natomiast kartą płacę automatycznie za wszystkie drobne zakupy.

I to tyle! Premia trafi na nasze konto do 30.11.2019, o ile ciągle będziemy jego posiadaczem (i nie cofniemy zgód marketingowych – później już możemy to zrobić).

100 zł premii dodatkowej

200 zł na start to jednak nie wszystko. W tej edycji promocji możliwe jest bowiem zgarnięcie kolejnych 100 zł – i to niezależnie od tego, czy spełniliśmy warunki premii „głównej”. Jakie to warunki?

Po pierwsze, poprzez bankowość elektroniczną Millenet, powinniśmy otworzyć Konto 360° Junior – czyli rachunek dla naszego dziecka (osoby niepełnoletniej). Po drugie, przez ten system, powinniśmy złożyć wniosek o świadczenie Rodzina 500+ (przy czym środki powinny wpływać na nasze Konto 360°, a nie na konto dziecka). Na spełnienie obu warunków mamy czas do 31.08.2019.

Jak łatwo się domyślić bank wymagał będzie co najmniej jednego wpływu świadczenia Rodzina 500+. Regulamin zaznacza również, że rachunek naszego dziecka powinien zostać zasilony kwotą co najmniej 100 zł (możemy więc się podzielić otrzymanym świadczeniem :)). A jeśli nasza pociecha jest osobą powyżej 13. roku życia (według stanu na dzień złożenia wniosku o otwarcie Konta 360° Junior), to powinna ona wykonać co najmniej 1 transakcję kartą debetową lub BLIKiem.

Czas na spełnienie warunków opisanych w tym akapicie mija 31.10.2019. Jeśli wszystko wykonamy na czas, a nasze konto oraz konto naszej pociechy będzie ciągle aktywne 30.11.2019, to bank wpłaci nam do tego czasu obiecaną premię.

Ile kosztuje Konto 360°?

Na koniec warto doprecyzować, że spełnienie powyższych warunków zwalnia nie tylko z opłat za konto, ale również z opłaty za kartę i wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce. Oznacza to, że zapewniając comiesięczny wpływ oraz wykonując transakcję na dowolną kwotę nie płacimy ani grosza za podstawowe usługi!

Co ciekawe bank przygotował również dodatkowe zwolnienie – osoby poniżej 26. roku życia (zakładające konto w wersji Student) mają ułatwione warunki zwolnienia z opłat – ich obowiązuje jedynie konieczność wykonania jednej transakcji kartą/BLIKiem – i nie płacą ani grosza za obsługę rachunku oraz karty. Pamiętajmy tylko, że do zdobycia premii wpływ 1000 zł również jest potrzebny – później wystarczy sama płatność kartą lub BLIKiem.

Haczyki? W trakcie wnioskowania o konto możemy zaznaczyć pakiet „Bezpieczna Karta”, który początkowo jest bezpłatny, ale później kosztuje 3,99 zł. Najlepiej więc zapisać sobie przypomnienie o jego dezaktywacji albo po prostu nie włączać go wcale.

2,7% na koncie oszczędnościowym do 100 tys. zł

Na koniec o jeszcze jednym atucie posiadania konta w Banku Millennium, z którego osobiście korzystam najmocniej. Mowa o wysokim oprocentowaniu konta oszczędnościowego, które jest jednym z najwyższych na rynku, jeśli weźmiemy pod uwagę rachunki dla wysokich kwot – w tym wypadku nawet 100 000 zł. Co najważniejsze – do tej pory bank odnawia promocje podwyższonego oprocentowania zaraz po zakończeniu poprzedniej, dlatego nasze oszczędności mogą pracować na wysokim procencie prawie bez przerwy (o ile skorzystamy z pewnego mechanizmu).

O ostatniej edycji promocji podwyższonego oprocentowania na koncie oszczędnościowym w Banku Millennium pisałem tutaj. Do zgarnięcia mamy 2,7% przez minimum 3 miesiące.

Nie przegap!

Komentarze

 • Czy premia dodatkowa może też przysługiwać dotychczasowym posiadaczom konta 360?

  Marcinek Odpowiedz
  • Niestety tak dobrze nie ma – premia dodatkowa jest tylko dla uczestników promocji „głównej”, czyli nowych klientów. Aczkolwiek Millennium w przeszłości rozdawał np. bilety do kina dla obecnych klientow za konto Junior, wiec jest nadzieja, ze prędzej czy później się coś takiego pojawi :)

   Michał
  • Wydaje mi się że dla obecnych posiadaczy konta promocja 100 dla małoletniego jest aktualnie oferowana przez bank

   piotr1974
  • A nie jest tak że patrzymy co pisze w regulaminie?
   1. „b) premia w wysokości 100 PLN (dalej „Premia dodatkowa”), przyznawana każdemu Uczestnikowi, który spełni warunki Promocji określone w § 4, ust.1 Regulaminu”

   Gdzie paragraf 4 ust.1 stanowi:
   Uczestnik nabywa prawo do Premii dodatkowej po spełnieniu łącznie następujących warunków:
   1) w okresie Promocji otworzy Konto
   2) do 31.08.2019 r. otworzy Konto 360°Junior za pośrednictwem systemu bankowości elektronicznej Millenet,
   3) do 31.08.2019 r. Uczestnik złoży za pośrednictwem Millenet wniosek o świadczenie „Rodzina 500+”,
   4) do 31.10.2019 r. na rachunek, o którym mowa w pkt 1), wpłynie przynajmniej jedno świadczenie w ramach programu „Rodzina 500+”
   5) do 31.10.2019 r.Konto 360° Junior zostanie zasilone kwotą nie niższą niż 100 złotych,
   6) a w przypadku Konta 360° Junior, którego posiadaczem jest osoba powyżej 13 roku życia (wg stanu na dzień złożenia wniosku o otwarcie Konta 360°Junior), do 31.10.2019 r. zostanie dokonana min. 1 transakcja kartą debetową wydaną do Konta lub za pomocą usługi BLIK,
   7) do 30.11.2019r. Uczestnik nie rozwiąże, nie wypowie lub nie odstąpi od umowy o Konto 360° Junior.

   Nigdzie nie jest zapisane że aby spełnić warunek Premii dodatkowej trzeba spełnić warunek Premii. Jedynie co trzeba zrobić to zgodnie z pkt.1 otworzyć konto w czasie trwania promocji (nawet jeśli ktoś się nie łapie na podstawowe 200 zł bo już korzystał z 360°) }

   Dobrze interpretuję regulamin?

   Rafał
  • Źle interpretujesz, albo raczej nie do końca biorąc pod uwagę wszystkie okoliczności. Zapomniałeś o tym, żeby sprawdzić co jest pod definicją Uczestnika – a tam mniej więcej to, co napisałem w drugim paragrafie, czyli trzeba być nowym klientem. Natomiast nie ma problemu aby zgarnąć tylko premię dodatkową, bez premii głównej, ale szczerze mówiąc nie widzę w tym większego sensu.

   Ale uwaga: niespodzianka! Okazuje się, że bank ruszył też z promocją dedykowaną obecnym klientom – na niemal identycznych zasadach, jak w tej promocji z premią dodatkową. Tu jej regulamin: https://www.bankmillennium.pl/delegate/managedfiles/943/latest

   Michał
  • Dziękuję za wykazanie błędów w interpretacji.
   Faktycznie trzeba mieć w sobie sporą dozę „prawnika” aby wychwycić taki niuans, że tylko wcześniej zdefiniowany „uczestnik” może uzyskać premię dodatkową.
   Jesteś niesamowity prowadząc tego bloga i pozwalając nam, zwykłym kowalskim omijanie takich regulaminowych mielizn.

   Rafał
  • Niestety w regulaminie jest :
   6. Uczestnikiem Promocji nie może być osoba, która brała w
   przeszłości udział w jakiejkolwiek promocji Konta 360° Junior
   organizowanej przez Bank.

   Pytanie, czy Bank ma na mysli posiadaczy kont „dla dorosłych”, czy też konta Junior ?

   mbo
  • Wg mnie chodzi w tym przypadku tylko i wyłącznie o wcześniejsze skorzystanie z promocyjnego Konta 360° Junior.

   jmg
 • Czy wpływ 1000 zł może być on innej osoby (np.małżonka) czy musi być z mojego rachunku w innym banku?

  hanka Odpowiedz
  • 1. Może być od innej osoby z dowolnego banku (Millennium lub innego).
   2. Może być od siebie samego z innego banku.
   2. Nie może być od samego siebie z innego konta w Millennium — ale to w przypadku tej promocji i tak jest praktycznie wykluczone, bo przystępując do niej nie można mieć innego konta.

   Don Quijote de la Mancha
  • @Don Quijote de la Mancha
   Czy jesteś pewny że może być przelew 1000zł od współmałżonka z Millennium? Potwierdzone?
   Bo np. w Alior takie coś nie przechodzi do zwolnienia z miesięcznej opłaty za konto.

   TomekW
  • Tak, jestem pewny, o ile oczywiście żona nie jest współposiadaczem Twojego konta lub odwrotnie (bo to by już podpadało pod przelew od samego siebie). Przetestowałem to już z dziewczyną, właśnie w Envelo też musi być z innego banku, więc gdy dla bezpłatności przerzucaliśmy tę samą kasę między bankami, to trzeba było to robić w odpowiedniej kolejności, tzn. nie można było z Envelo do Envelo, za to dla natychmiastowości warto było z Millennium do Millennium.

   Don Quijote de la Mancha
 • To konto Junior to w końcu dla dzieci od 13 lat czy wszystkich?

  dario Odpowiedz
 • @TomekW
  Lepiej nie. Co prawda bank uznaje przelew od innej osoby mającej konto w Millennium jeżeli te osoby nie są upoważnione do konta osoby, na którą robiony jest przelew. Krótko: jeżeli żona jest upoważniona do Twojego konta to przelew od niej się nie liczy. Taką informację onegdaj dostałem o Oddziale, ale tego nie sprawdzałem. Bo po co?

  Waldemar Odpowiedz
 • @TomekW
  Niżej masz fragment z wyciągu/ Tabela Opłat…./
  2) Opłata nie zostanie pobrana w przypadku minimum jednej płatności kartą do konta lub BLIKIEM oraz łącznych wpływów zewnętrznych na konto min. 1 000 zł w poprzednim miesiącu (do kalkulacji łącznych wpływów nie uwzględnia się wpływów z innych rachunków dla Klientów indywidualnych prowadzonych na rzecz Posiadacza w Banku Millennium oraz z rachunków prowadzonych w Millennium Domu Maklerskim, a także zwrotów na rachunek z tytułu transakcji dokonanych kartami debetowymi).

  Waldemar Odpowiedz
  • Ale przelew z jakiegokolwiek konta Mill na Mill nie jest zewnętrzny? Wszystkie są wewnętrzne wtedy?
   Pytam bo w Alior przelew 1500zl nie przychodzi do zwolnienia od żony mimo że żadnych upoważnień nie ma.

   TomekW
 • nie ma okresu karencji dla starych klientow bo 10.06 zamknalem to konto a nie bylo takie zle ;)

  Tajwan Odpowiedz
 • Niestety jest haczyk w koncie junior. Mianowicie opiekun prawny dziecka może dysponować kontem, do kwoty odpowiadającej przeciętnemu wynagrodzeniu (…) w miesiącu, czyli ok.4500. Chciałem założyć małemu dziecku konto razem z rachunkiem oszczędnościowym, ale w razie jakiegoś zdarzenia losowego, gdybym potrzebował pieniędzy, które sam wpłacam dziecku, to do wpłaty kwoty większej niż 4,5tys potrzebuje zgody … sądu rodzinnego. LOL

  Rzepa Odpowiedz
 • Jakby ktoś był chętny to ponownie działa lokata z premią 150zł w Toyota Bank

  tatar Odpowiedz
 • Odnośnie promocji 100 wpływ 500+ ma być na konto junior, punkt jest zredagowany identycznie jak z promocją 300 czyli wpływ na konto o którym mowa w pkt1 czyli w tym wypadku tylko konto Junior. Chyba czegoś nie dopatrzyli – świadczeniobiorcą 500+ jest rodzic a nie dziecko nie można formalnie podać innego rachunku niż osoby składającej wniosek.

  uta Odpowiedz
  • „Wnioskujący może wskazać dowolne konto, na które będą przekazywane środki, przy czym we wniosku Rodzina 500+ można wskazać tylko jeden numer konta do otrzymywania świadczeń na wszystkie dzieci.

   Należy pamiętać, że dziecko do 13 roku życia nie może dokonywać czynności prawnych związanych z posiadaniem konta.”

   Takie informacje są na niemal wszystkich stronach bankowych przez które można składać wniosek 500+, a więc nie ma problemu podanie numeru konta Junior (a wręcz jest wymóg dla promocji „100zł z plusem”)

   Rafał
  • Punkt pierwszy mówi: „w okresie Promocji otworzy Konto.” Zwrot „Konto” odnosi się do Konta 360°lub Konta 360° Student – jest to wytłumaczone w §1, punkt 1.

   bob
 • Pytanie lekko z innej beczki – oferta utrzymaniowa (cashback 360 zl). Mialem to juz 2 razy jak wyklikiwalem wypowiedzenie konta w systemie. Teraz mam KK (w nowej promocji) i nie moge wyklikac wypowiedzenia, bo krzyczy, zebym poszedl do oddzialu. Dostal ktos utrzymaniowa oferte w takim przypadku (w sensie, ze konto likwiduje, ale KK zostaje)?

  krabar Odpowiedz
  • Krzyczy ze nie mozesz wypowiedzieć samej karty bo w Millennium karta kredytowa jest powiązana z rachunkiem 360 albo z technicznym. Widocznie masz z 360.

   Jak masz aktywną oferte utrzymaniowa na rachunek to na karte kredytową dostaniesz propozycje braku opłat przez rok czasu.

   Anom
  • No tak, 360 jest podpiete jako konto do splaty KK. Nie chce oferty utrzymaniowej na KK – poki co nie bede z niej rezygnowal (dopoki nie wyplaca premii).
   Chce oferte utrzymaniowa ponownie na konto 360 ;) (10 czerwca wyplacili mi ostatnie 2×30 zl z poprzedniej).

   krabar
  • @krabar Przerabiałem temat. Jeśli nie ma automatycznej spłaty to przez infolinię można „odpiąć” KK od rachunku 360. Trwa to jakieś 2 dni, ale działa. Potem można składać wypowiedzenie 360 i … działa. Sam tak załapałem się na ostatni cashback.

   Paweł K.
  • @Pawel, stokrotne dzieki ;)

   krabar
  • I cyyyyyk, 3 raz oferta utrzymaniowa wpadla :) Jak im sie to oplaca to nie mam pojecia.

   krabar
  • Wskoczyłeś od razu po zakończeniu 2 czy odczekałeś jakiś czas z dyspo. zamk. konta?

   saroyan
  • ostatania premie dostalem w czerwcu za maj. niestety mialem troche zamieszania z odpieciem KK od rachunku (infolinia twierdzila, ze nie moga, bo potrzeba konto techniczne i trzeba do oddzialu, a w systemie przez wiadomosci mowili, ze oczywiscie da sie to zrobic na infolinii. ostatecznie zrobili to wszystko przez system transakcyjny bez tworzenia jakiegos konta technicznego, zamieszanie straszne). no i jakos specjalnie tez mi sie z tym nie spieszylo. w kazdym razie zmierzam do tego, ze zamkniecie konta kliknalem wczoraj wieczorem a dzis w poludnie juz byla oferta. niestety od sierpnia, bo lipiec sie juz zaczal.

   krabar
 • Czy da się i jak ewentualnie sprawdzic czy ostatnie konto w milke mialem z promocji 360 czy nie bo jak czytam to takie wylaczenie 90% nas dyskwalifikuje

  paolo Odpowiedz
 • Irytujące jest to wykluczenie. Jakby nie mogli dać zwykłem 1-2 letniej karencji.
  Brałem udział w tej promocji jakieś 2,5-3 lata temu i otwierałem wtedy konto Student 360 z polecenia. Czy ktoś próbował dwa razy brać udział w tej promocji?
  Kusi mnie, żeby to sprawdzić, tym bardziej, że już szmat czasu minął… :)

  Michał Odpowiedz
 • Przy próbie zamknięcia konta, dostałem od Działu utrzymania klienta cashback do 360 zł rocznie. 2% za płatności kartą i 5% za blik. Czy ktoś może mi powiedzieć czy R będzie się liczył do płatności kartą?

  RadekW Odpowiedz
 • jesli wypelnie wniosek dzis to moge podpisac umowe w oddziale 19 lipca? Bedzie na mnie tak dlugo czekac?

  Tajwan Odpowiedz
 • W Mille od września zmiany w regulaminach i cennikach. Pobieżnie przejrzałem i nie widzę nic niepokojącego. A podnoszą limit przelewów do 100k, tyle że trzeba potwierdzać w aplikacji, a nie SMSem (tu zostaje 50k). Ja jakoś nie mam zaufania do tego typu autoryzacji, choć mówi się, że bezpieczniejsze.

  keram7m Odpowiedz
 • Które zgody trzeba zaznaczyć podczas składania wniosku? https://imgur.com/r7XzZ1W

  bla Odpowiedz
 • Jeśli skorzystałem z promocyjnej oferty otwarcia konta 360 (jakieś 2 lata temu) to rozumiem, że na otrzymanie 200 zł na start nie mam raczej co liczyć? Ale jeśli założyłbym teraz konto 360, to szansa na 100 zł (w ramach wpływu 500+) już jest, czy wcześniejszy powód to wyklucza?

  jmg Odpowiedz
 • Zakładamy 360 dla żony (200zł na start). Czy jest możliwy jeszcze jakiś bonus za polecenie?

  Jerry Odpowiedz
 • Jest jeszcze aktualny bonus 100zl za założenie konta Junior?

  heniek131 Odpowiedz
 • Cześć, chciałem upewnić się, że dobrze rozumuję, jako osoba rozpoczynająca korzystanie z promocji:

  1. Mam konto w banku X (innym niż Millenium), chcę skorzystać z niniejszej promocji wraz z „drugą połówką” poprzez założenie dwóch kont.
  2. Z konta w banku X robię dwa stałe zlecenia po 1000 zł na oba konta w Millenium.
  3. „Druga połówka” robi w krótkim okresie czasu przelew zwrotny do konta w banku X albo na moje konto w Millenium.

  Czy warunek miesięcznej wpłaty w wys. 1000 zł jest spełniony w obu przypadkach?
  Pozdrawiam :)

  PiotrL Odpowiedz
  • Wpłata (min.) 1 tys. zł musi być z zewnątrz (inny bank niż Millennium). Poza tym nie musi to być jednorazowo tysiąc, liczy się suma miesięcznych wpływów. Wypłaty czy dalsze przelewy nie mają znaczenia w kwestii wpływu 1 tys. zł na konto. Trzeba również pamiętać o pozostałych warunkach do spełnienia.

   jmg
 • Dzięki za odpowiedź. Wychodzi zatem, że takiej konfiguracji (przy założeniu wpłat po 1 tys. z innego banku na każde z tych kont w Millenium i 1 transakcji bezgotówkowej dla każdego konta) można kwotę przelewać dalej na inne konta, w tym z konta Millenium „drugiej połówki” na moje (ponieważ wpłata 1 tys. była z zewnątrz).

  PiotrL Odpowiedz
  • Dokładnie. Po wpływie możesz z pieniędzmi robić co chcesz. Taki numer. ;)
   Możesz równie dobrze przelać tysiaka z innego banku do siebie, zrobić przelew powrotny i ponownie przelać. Tym razem na konto swojej Luby / „drugiej połówki”. :)

   jmg
 • Cześć, a czy orientujecie się czy można tę promocję połączyć z promocją Lubię to polecam?
  Chciałam założyć konto jako nowy klient ale mam tez kod polecający, czy można go gdzieś podać na stronie promocji?

  Tama Odpowiedz
  • Zgodnie z regulaminem obu promocji: niestety się nie łączą. Od razu zaznaczam, że (z doświadczenia z poprzednich ofert wiem, że) pracownicy w banku mogą twierdzić co innego – co kończy się brakiem premii.

   Michał
  • Jeśli zakładałem konto w promocji „300+” i nie podawałem kodu polecającego, a po podpisaniu umowy zgodziłem się na udział w programie „Lubię to polecam” i został wygenerowany kod, to znaczy, że wypadłem z pierwszej promocji, czy że jestem w obu?

   terefere
  • Nie jest możliwe założenie konta w promocji + w programie poleceń. Natomiast jeśli założysz konto to ty możesz jak najbardziej przystąpić do programu poleceń jako polecający i polecać konto innym (przy czym znów – oni będą mogli na start skorzystać tylko z jednej promocji – zazwyczaj te z gotówką są po prostu korzystniejsze, więc mało kto korzysta z polecenia)

   Michał
  • @Michał Admin a może zwrócić uwagę Millenium, że ich program poleceń Lubię to polecam jest lekko bez sensu…

   abc
 • Dziś, podczas podpisywania umowy, agentka Małgorzata Kukła wcisnęła żonie ubezpieczenie Pakiet Bardzo Pomocny, twierdząc, że jest ono konieczne do wzięcia udziału w promocji. Jak zwykle trzeba mieć się na baczności, bo brak znajomości warunków promocji może natychmiast być wykorzystany. Takie podejście do klienta strasznie mnie irytuje i przynosi na myśl zwrot ‚bankster’.

  bob Odpowiedz
  • No bo jest potrzebne -musi wyrobić limity doradca w banku bo premii nie będzie ;)

   bolek
  • Takie wciskanie jest słabe, ale zdaje się, że przez pierwszy rok Pakiet ten jest bezpłatny? Może więc uda się z niego skorzystać? ;) Jedynie trzeba pamiętać, żeby w ciągu roku go wyłączyć. No chyba, że komuś przypasuje, to wtedy trzeba liczyć się z płaceniem.

   jmg
  • Pakiet ten to lipa. Cokolwiek by sie nie stalo w domu to wszystko podchodzi pod wykluczenia. Przy zadnej awarii nie nie moglem z tego skorzystac. Lipa, nie polecam.

   keton
  • Nie wiem kogo może jarać ten pakiet, ale jest już bardzo długo w ofercie…chyba ładną kasę robią na zapominalskich ;)

   abc
 • Nie udało się założyć konta z podpisaniem umowy w banku. Jako adres zamieszkania wpisują adres z dowodu i nie interesuje ich, że jest nieaktualny. Z powodu zmiany adresu zameldowania nie chcą wymienić dowodu na nowy. W banku nie założą konta jak nie podpiszę umowy z nieprawdziwymi danymi zamieszkania.

  Dariusz Odpowiedz
  • „Jako adres zamieszkania wpisują adres z dowodu i nie interesuje ich, że jest nieaktualny”
   — ale przecież tam sie podaje osobno adres zameldowania i korespondencyjny, ten pierwszy wielkiego praktycznego znaczenia nie ma, chyba jedynie takie, że on jest widoczny w danych nadawcy przelewu.

   Don Quijote de la Mancha
  • A dlaczego mam składać fałszywe oświadczenie w umowie?

   Dariusz
  • Ale co fałszywe? Bo w poprzednim komentarzu pisałeś o „nieprawdziwych danych zamieszkania”, czy chodzi jednak o dane dotyczące zameldowania?
   Ja akurat ciągle zameldowany jestem (chyba, że już nie) w miejscu, w którym mieszkałem jakieś 20 lat temu; nie chce mi się bawić w przemeldowywanie się, ważniejszy jest mój adres zamieszkania, który zresztą nawet w Urzędzie Skarbowym legalnie podałem (nawet ich nie obchodzi adres zameldowania). Jeśli tobie w przemeldowywanie bawić się chce, to powinieneś też wymienić dowód osobisty (o ile stary zawiera niepoprawny już adres); skoro tego nie zrobiłeś, to jest chyba oczywiste, że to Ty zawaliłeś, a nie bank.

   Don Quijote de la Mancha
  • Chciałem wymienić dowód po zmianie adresu zameldowania i w urzędzie powiedzieli że nie mogę bo mój stary dowód jest ważny. Więc bank jest winny bo ma złe procedury. Co u osób które nie mają adresu w dowodzie? Mogą podać adres jaki im pasuje a ja nie mogę, co oznacza że jestem dyskryminowany.

   Dariusz
  • Aha, rozumiem, czyli winni są urzędnicy, bzdury totalne plotą, pomijając już kwestię adresu, to przecież niedawno, gdy wprowadzano dowody z warstwą elektroniczną, mówiono wręcz, że każdy może za darmo wymienić na taki swój stary dowód…
   Ja w takich sytuacjach stosuję magiczną formułkę: „proszę mi to dać na piśmie”…

   Don Quijote de la Mancha
  • To akurat wynika z art. 89 ust. 1. Ustawy z dnia 6 sierpnia 2010 r. o dowodach osobistych. Ja mam dowód z adresem i w Millennium nie miałem żadnego kłopotu z uwzględnieniem adresu, który nie wynika z dowodu.

   p
  • https://obywatel.gov.pl/dokumenty-i-dane-osobowe/dowod-osobisty-wniosek-o-dowod
   Praca urzędnika to służba, kiedy przychodzi PAN obywatel, to służący ma grzecznie spełnić jego żądanie, w tym przypadku wymiany dowodu osobistego. (i obywatel nie musi się tłumaczyć, wystarczy, że powie „chcę nowy e-dowód”).

   Don Quijote de la Mancha
  • (Zresztą można wniosek złożyć przez Internet, wtedy nie ma problemu z nieposłusznymi służącymi).

   Don Quijote de la Mancha
  • Trzeba iść do urzędu, a tam wydadzą Ci (teoretycznie) za darmo zaświadczenie o adresie zameldowania, jeśli jest inny niż w starym dowodzie z adresem. Generalnie Pani powinna była zignorować adres z dowodu, no ale życie sobie…
   Potem trzeba chodzić z tym do banku. Pamiętam, że byłam z czymś takim w Millennium i było ok. Ale już np. w PKO BP były „wielkie oczy” (i znowu nie było szkolenia…)

   Kate
  • @Kate, a czy mając nowy dowód (bez adresu) też takie zaświadczenie jest potrzebne?

   Don Quijote de la Mancha
  • Inaczej chyba nie da się udowodnić miejsca zameldowania, wydają go chyba od ręki

   Kate
  • „Inaczej chyba nie da się udowodnić miejsca zameldowania”
   — ale czy trzeba to udowadniać? Ja nigdy nie miałem dowodu osobistego z moim aktualnym (od 20 lat) adresem zameldowania (używałem paszportu, dowód wyrobiłem dopiero, gdy wprowadzono te bez adresu), a nie miałem problemu z otwarciem rachunków w blisko 30 instytucjach finansowych (bankach, domach maklerskich, fintechach)…

   Don Quijote de la Mancha
  • Na podstawie zaświadczenia z urzędu mógłby zmienić adres. Nawet mam takie w domu. Taką informację dostałem jak powiedziałem że nie podpiszę takiej umowy. Ale zrezygnowałem i wypełniłem nowe zgłoszenie o założeniu konta poprzez wysłanie umowy kurierem. Teraz martwi mnie tylko to 8 cyfrowe hasło. Słabe zabezpieczenie. Inne banki chcą duże litery, znaki specjalne a tu tylko cyfry.

   Dariusz
 • Ten bank jest cudowny. Już po raz drugi przyznali mi moneyback w ramach oferty na zatrzymanie. Gdyby tylko mieli bezpłatne przelewy natychmiastowe, byłby to mógł główny bank. Niemniej, trzeba przyznać, że obsługa klienta, konta, jak i oferty promocyjne stoją tu na bardzo wysokim poziomie.

  Adam K. Odpowiedz
  • A jaki czas przerwy między tymi ofertami?

   Aleksy
  • W czerwcu obowiązywał ostatni miesiąc bonusów – 10 lipca otrzymałem zwrot, wczoraj zgłosiłem przez bankowość internetową konto do zamknięcia, dziś zadzwoniła miła konsultantka.

   Adam K.
  • Jakie warunki moneybacku?

   broker
  • Czas trwania: 6 miesięcy kalendarzowych
   Za płatności kartą: 2% zwrotu
   Za płatności BLIK: 5% zwrotu

   Maksymalny miesięczny zwrot: 60 zł (30+30).

   Adam K.
  • Dostał ktoś już powyższy zwrot w danym miesiącu?

   dzony
 • Nie jestem pewna czy składając wniosek przez stronę promocji zaznaczyłam wymagane zgody marketingowe konieczne do uzyskania premii. Pani w banku przy podpisywaniu umowy nie potrafiła mi powiedzieć czy otrzymam premię (przy spełnieniu oczywiście pozostałych warunków).
  Mogę sama jakoś to sprawdzić czy napisać maila do banku?
  A jeśli nie zaznaczylam zgód mogę jeszcze je zaznaczyć?

  hanka Odpowiedz
 • Witam! Czy istnieje możliwość skorzystania z bonusu w przypadku ubiegania się o konto 360 wspólnie z małżonką? Albo czy istnieje możliwość późniejszego przekształcenia konta na konto małżeńskie? Na stronie promocji można podać jedynie dane jednej osoby, stąd moje pytanie. Może ktoś miał już taką sytuację?

  tommy90 Odpowiedz
 • Ja mam pytanie takie. Czy jest możliwe by mama założyła konto milenium złożyła o 500 plus na jedno dziecko. A tata założył swoje konto milenium i złożył o 500 plus na drugie dziecko?

  Małgorzata Odpowiedz
  • Watpie aby to przeszlo, bo wniosek wypelniasz 1 i w nim podajesz dane WSZYSTKICH dzieci. Poza tym urzedy nie lubia przelewac na rozne konta i jak dojdzie kolejny wniosek (np. 300+) to (przynajmniej u mnie) dzwonia na jaki rachunek maja przelac swiadczenia, bo nie moga na rozne.

   keton
 • Przypominam wszystkim że przy transakcji kartą liczy sie data transakcji (a nie zaksięgowania jak w mBanku). Własnie się na tym przejechałem i zjadło mi 15zł za prowadzenie konta+karta.

  Mateusz Odpowiedz
 • Witam.
  Mój pierwszy post więc się witam.
  Jak to jest z przelewami powyżej 60tys.zł. Większość z was posiada takie oszczędności. Czy ktoś miał już taką kontrole. Powiedzmy macie konto oszczędnościowe kończy się promocja i przelewacie całość na kolejne konto promocyjne?
  Ze względu na charakter pracy( delegacje) nie miałbym możliwosci na chodzenie w celu składania wyjaśnień.
  Pieniądze oczywiście mają potwierdzenie z wysokich zarobków.

  Kabaleszek Odpowiedz
  • witaj,

   ale jakich wyjaśnień? Wielokrotnie przelewałem swoje prywatne pieniądze w kwocie nawet kilkuset tysięcy złotych i nigdzie nikomu nie musiałem się z niczego tłumaczyć. Co najwyżej bank przyblokował przelew i dzwonił w celu potwierdzenia – np. w Millennium kiedy robiłem dwa przelewy na identyczne kwoty. Dlatego lepiej drugi zrobić na 0,01 zł mniej ;)

   Michał
  • Generalny Inspektor Informacji Finansowej w terminie 7 dni otrzymuje dokładne informacje o wszystkich transakcjach (wpłaty/wypłaty gotówkowe, transfery – w tym z zagranicy, kupno/sprzedaż środków dewizowych, czynności notarialne) powyżej 10 k€, a nawet niższych, jeśli zostaną uznane za podejrzane. Co oznacza, że info o naszych przelewach ciągle tam idzie — na szczęście w praktyce nic z tego nie wynika, nie słyszałem jeszcze, by jakaś prywatna osoba była poddawana dalszej kontroli.

   Don Quijote de la Mancha
 • Dziekuje za odpowiedzi. Ja myslałem, że kwoty powyżej tej kwoty z automatu są gdzieś zgłaszane i trzeba składać wyjaśnienia. Na co trzeba mieć czas.

  A lepiej trzymać wszystko w jednym banku poniżej kwoty gwarantowanej przez fundusz gwarancyjny, czy w kilku po troche.
  Pytam bo mam troche tu, troche tam i w sumie to nawet nie pamiętam gdzie jaka promocja się konczy. Jest to uciazliwe i tracę czesto przez to lepsze oprocentownie.
  Moze lepiej poprzelewać to na jeden bank? Tylko jak to najlepiej ogarnąć jak część promocji kończy się na koniec lipca inne koniec sierpnia a jeszcze inne to nawet nie wiem kiedy się kończą. Dzieki temu blogowi odkryłem, że można sobie przelewać by mieć zawsze wyższe oprocentowanie.

  Kabaleszek Odpowiedz
  • „A lepiej trzymać wszystko w jednym banku poniżej kwoty gwarantowanej przez fundusz gwarancyjny, czy w kilku po troche”
   — bardzo ciekawe pytanie, ale każdy sobie sam musi odpowiedzieć.
   Niby do limitu BFG ryzyka nie ma, odzyska się wszystko nawet z jednego banku, ja jednak pewniej się czuję, mając środki rozłożone w różnych (dlatego w moim excelu kontroluję to na wykresie kołowym „podział firma”). Choćby ze względu na ryzyko utraty płynności, gdyby jednak trzeba było trochę czekać na wypłatę z BFG. Albo gdyby jakiś bank zaliczył run na skutek rozpuszczanych plotek. Albo po prostu bardzo poważną awarię systemu informatycznego. Ale też u mnie ten problem się niemal sam rozwiązuje, dużą część środków mam w Alior na indeksowanych lokatach 3-letnich (po Meritum), dużą na depozytach w Idea (teraz na rocznych 3,5%), ale też pilnuję (służy mi do tego wykres „podział czas pozostały”), by odpowiednią kwotę mieć łatwo dostępną. Niektórzy dzielą swoje środki na różne portfele i „poduszkę” trzymają osobno, ja lokatę terminową kończącą się za kilka dni zaliczam do środków płynnych, a jednak w praktyce wpływa to na podział środków między banki — a szczególnie ostatnio, gdy większość depozytów tkwi w Idea aż do kwietnia 2020 r., więc trzeba coś mieć na kontach oszczędnościowych (Getin, Millennium).

   „nawet nie pamiętam gdzie jaka promocja się konczy”
   — to niezależnie od przyjętej strategii można chyba uznać za niedopuszczalne, takie rzeczy trzeba spisywać… Niektórzy używają do tego jakichś powiadomień, mi akurat wystarcza po prostu arkusz z listą wszystkich depozytów i inwestycji posortowanych właśnie wg kolumny „Data wypłaty”.

   [A w ogóle to nieco zaśmiecamy wątek poświęcony promocji ror w Millennium, ale skoro nie mamy innego forum…]

   Don Quijote de la Mancha
 • A szkoda, że nie ma innego miejsca na takie pytania.
  Żeby było z Milenium to zapytam tak.
  Jeżeli np. mam na koncie oszczednosciowym Milenium 50tys.zł promocja konczy się 25.07.19 ale pieniądze te wpłaciłem 25.06.19r. Dzisiaj postanawiam wplacic dodatkowo 60tys.zł To wpłacone wczesniej 50tys.zł jest oprocentowane do 25.07.19( do końca promocji) czy przez pełne kolejne 3 miesiące od wpłacenia.
  Inny przypadek. Mam 50 wplacone przelewam dzisiaj 60. Mamy razem 110 na 2,7% mija 3 miesiace wyplacam 50 bo konczy sie 2,7% a pozostale 60 nadal oprocentowane jest 2,7%? . Czy lepiej przelac wszystko na raz przed koncem promocji 25.07.19 odczekac na nowa promocje i w całosci przelac spowrotem

  Kabaleszek Odpowiedz
  • 1. Jednocześnie można brać udział tylko w jednej promocji (2,7% do 100 kzł) — nie można więc mieć 110 kzł na 2,7%.

   2. Każdy ma swój okres uczestnictwa w danej edycji promocji trwający 3 miesiące od jej odpalenia (pierwszego wpłacenia nowych środków lub pozostawienia środków po edycji poprzedniej).

   3. W ramach tej jednej edycji, w której się w danym momencie uczestniczy, wysokość środków może się zmieniać, oprocentowanie jest wyliczane z uwzględnieniem salda na koniec każdego dnia.
   Np. jeśli ktoś na dzień badania miał salda poprawnie wyczyszczone do 0,00 zł, w dniu x wpłacił 1 zł uruchamiając swój 92-dniowy okres, a w dniu x + 90 wpłacił 100 kzł, to te 100 kzł wpadnie w tę już uruchomioną edycję, czyli będzie w niej tylko przez 2 dni.
   Po upływie 3 miesięcy środki pozostawione na koncie uruchamiają następną edycję promocji, z jej dniem badania salda. Dzień badania salda (na który zerujemy salda) jest dla każdego uczestnika biorącego udział w danej edycji jednakowy (dla 15 edycji będzie to zapewne 20 lipca), w przeciwieństwie do indywidualnego okresu uczestnictwa w danej edycji, który zależy od daty odpalenia tej edycji (przez wpłatę nowych środków lub pozostawienie ich po końcu poprzedniej edycji).

   Więcej z obrazkami: https://livesmarter.pl/konto-oszczednosciowe-profit-promocyjne-oprocentowanie-poradnik/

   Don Quijote de la Mancha
 • Dzięki za wskazówki!

  Kabaleszek Odpowiedz
 • Czy można nie mieć karty debetowej do spełnienia warunku darmowości konta 360 i robić jedną transakcję Blikiem? Nawet w banku nie są pewni, bo usłyszałem, że można blikiem ale trzeba mieć kartę

  Konrad Odpowiedz
  • Nie potrzebna karta, ja korzystam tylko z bliku. Do tego przelew z zewnątrz na 1000 lub więcej na K360* i warunki spełnione. Problemy robią przeważnie gdy przelew jest na oszczędnościowe lub transakcja kartą/blikiem jest pod koniec miesiąca i nie zdąży się zaksięgować.

   imie
 • Daliby sobie już spokój z warunkiem:
  -nie brała udziału w żadnej promocji Konto 360° (organizowanej przez sam banku lub podmiot zewnętrzny)
  Żaden bank nie ma chyba aż tak restrykcyjnych warunków dla nowych klientów, mija pewien okres karencji i możesz brać udział od nowa, a tu raz wziąłeś i jesteś skazany na wieki

  villemo09 Odpowiedz
  • nie zgadzam się, nie wiem ile ten owy „okres karencji” u nich wynosi, ale w momencie korzystania z wcześniejszej edycji tj. październik 2018r. uprzejma Pani na infolinii poinformowała mnie że nie jestem dla banku nowym klientem, bo posiadałam już rachunek w 2017 roku (jak się okazało miałam go 3 dni, popełniłam gdzieś gafę i zamiast odstąpienia zrezygnowałam…). Niestety, Pani nie potrafiła stwierdzić czy załapię się na promocję dla nowych klientów z wynagrodzeniem 200zł, bo nowym klientem dla banku nie byłam. Mimo wszystko przestrzegałam wszystkich punktów, pomimo tego, że już pogodziłam się z brakiem otrzymania Bonusu. Jakież było moje zdziwienie, gdy otrzymałam 200 zł ! :)))

   Sandra
 • Czy jeśli spełnię wymóg promocji i będę płacić BLIKiem raz w miesiącu (nie używając zupełnie karty), to zostanę również zwolniona z opłat za tę kartę?

  didi Odpowiedz
 • Dostał ktoś już nagrodę za otwarcie konta czy należy spodziewać się wypłaty 30.11.2019?

  Lokata Odpowiedz
 • albo bedzie trzeba reklamowac..karte HM mi dopiero dali po reklamacji!

  ino Odpowiedz
 • Po co się nakręcać, skoro mają czas do końca listopada? Cierpliwości.

  jmg Odpowiedz
 • Nagrody dalej nie ma

  Many Odpowiedz
 • Spokojnie. Nie nakręcajcie się :-) Wypłacą…pewnie w poniedziałek :-)

  alx Odpowiedz
 • Robicie jakieś większe transakcje kartą przed złożeniem wypowiedzenia żeby otrzymać ofertę utrzymaniową. Czy tylko na potrzeby promocji, składacie wypowiedzenie i czekacie na kontakt z banku z ofertą. Dodatkowo dodam informację że miałem konto zamknięte w czerwcu 2015. Otworzyłem w tej promocji z myślą że aż tak dlugo nie przetrzymują danych i wypłacą premię. Niestety nie dostałem. Po napisaniu reklamacji podali mi co do dnia kiedy miałem konto, w jakiej promocji było otwarte i ile otrzymałem:) tak więc ktoś kto mial konto 4 lata temu niech nie otwiera

  pasikonik119 Odpowiedz
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy