300 zł za założenie darmowego Konta Otwartego na Ciebie od BNP Paribas!

Zakończona

Ruszyła promocja BNP Paribas w której możemy zgarnąć wysoką premię za założenie darmowego konta osobistego. Tym razem nagroda podzielona jest na 200 zł w gotówce oraz 100 zł w formie kart podarunkowych do wykorzystania w sklepach Biedronka. Co istotne: konto możemy założyć całkowicie zdalnie :)

300 zł premii od BNP Paribas w Wideopromocji

Wideopromocja BNP Paribas

Aby skorzystać z promocji należy być nowym klientem banku, czyli osobą nieposiadającą żadnego konta osobistego BNP Paribas w okresie ostatnich 12 miesięcy. Posiadanie konta oszczędnościowego w BGŻOptima nie wyklucza z promocji, tak samo jak posiadanie innych produktów (np. karty kredytowej).

Jeśli spełniamy powyższe warunki to wystarczy, że do 9.08.2020 zarejestrujemy się na dedykowanej stronie promocji (zaznaczając wszystkie checkboxy), a następnie złożymy wniosek o Konto Otwarte na Ciebie wraz z dowolną kartą debetową oraz usługami bankowości internetowej z wygenerowanego dla nas linku (tym razem zaznaczając tylko te zgody, które są wymagane przez wniosek). Na podpisanie umowy (za pomocą SMSa, poprzez system Autenti) oraz aktywację karty będziemy mieć czas maksymalnie do 24.08.2020. W czasie wnioskowania warto też wyłączyć wtyczki typu adblock w przeglądarce – może to uniemożliwiać przejście do końca wniosku.

Pamiętajmy jedynie, że aktywacja konta odbywa się poprzez nadanie PINu do karty, którą przywiezie nam kurier. To dobra wiadomość, bo zamiast wypełniać z nim umowę papierową (co trwa zazwyczaj kilka minut) po prostu otrzymamy zwykłą przesyłkę z kartą – kontakt jest więc ograniczony do minimum.

Ale uwaga: w promocji obowiązuje pula 3000 promocyjnych wniosków. Po jej przekroczeniu możliwość rejestrowania zostanie zablokowana. Warto się śpieszyć!

200 zł w gotówce + 100 zł do Biedronki

Tytułowa nagroda podzielona jest na kilka części. Pierwszą z nich, czyli kartę podarunkową o wartości 50 zł do wykorzystania w sklepach Biedronka zgarniemy za podpisanie umowy oraz wykonanie min. 5 płatności BLIKiem w sierpniu 2020. Chodzi tu o opłacenie zakupów stacjonarnych lub internetowych. Kwota transakcji nie ma znaczenia :)

Drugą nagrodę, czyli 100 zł w gotówce, zgarniemy za spełnienie powyższych warunków oraz, dodatkowo we wrześniu 2020:

 • wykonanie min. 5 płatności BLIK
 • wykonanie min. 2 płatności Apple Pay lub Google Pay
 • zapewnienie wpływu na konto na min. 500 zł

Jeśli chodzi o transakcje Apple Pay lub Google Pay to chodzi oczywiście o najzwyklejsze płatności w sklepach lub internecie – za zakupy, paliwo, usługi itd. Wykluczone są natomiast wszelkiego typu „ułatwiacze” płatności kartą, tj. transakcje z kodami MCC: 7995, 8999, 6012, 6211, 6051, 4829. Jeśli nie wiesz o co chodzi z kodami MCC, to sprawdź stronę jakimcc.pl.

Jeśli natomiast chodzi o wpływy, to akceptowane są wszystkie wpływy na konto osobiste, oprócz wpłat gotówkowych, wpływów z ew. kredytów udzielonych przez BNP Paribas oraz wpłat własnych wewnątrz BNP Paribas (również z rachunków BGŻOptima).

Trzecią nagrodę, czyli ponownie 100 zł w gotówce, zgarniemy za spełnienie poprzednich warunków oraz, dodatkowo, spełnienie ich ponownie – tym razem w październiku 2020. Czyli znów wykonujemy 2 transakcje Apple Pay / Google Pay, 5 transakcji BLIK oraz przelewamy na konto 500 zł.

Ostatnią, czwartą nagrodę, w formie e-kodu o wartości 50 zł do wykorzystania w sklepach Biedronka, zgarniemy za… bycie ciągle posiadaczem konta wraz z kartą debetową w listopadzie i grudniu :) Oczywiście pod warunkiem, że spełniliśmy również poprzednie warunki promocji.

Kiedy otrzymam nagrodę?

Wiadomość o zgarnięciu pierwszej nagrody trafi do nas do 21.09.2020, natomiast przekazanie kodu nastąpi do końca września – za pomocą wiadomości SMS na numer telefonu podany podczas przystępowania do promocji.

Co z kolejnymi nagrodami? O drugiej dowiemy się do 23.10, a o trzeciej – do 24.11. Pamiętajmy jedynie, żeby czytać te maile – w pierwszym z nich znajdziemy bowiem instrukcję uzupełnienia danych w celu odbioru premii. Będziemy mieć na to czas do 26.10.2020. Przelew otrzymamy do końca października, a drugi (już bez uzupełniania danych) – do końca listopada.

Ostatnią nagrodę otrzymamy ponownie SMSem – do końca stycznia 2021. Tu dodam, że karta podarunkowa do Biedronki jest zapisana pod 13-cyfrowym kodem (który dostajemy SMSem) i w celu skorzystania z niej należy podać ten numer kasjerowi (wpisuje go jak kod towaru i zatwierdza klawiszem PLU).

Ile kosztuje Konto Otwarte na Ciebie?

Konto Otwarte na Ciebie prześwietlałem całościowo kiedy pojawiło się na rynku.

W skrócie: jego prowadzenie jest darmowe. Zapłacić możemy jedynie 3 zł miesięcznie za kartę debetową „Otwartą na Dzisiaj”, ale wystarczy wykonać zaledwie jedną, dowolną transakcję bezgotówkową, by jej prowadzenie było darmowe. Bank przewiduje jednak pewien wyjątek – osoby do 26. roku życia nie zapłacą za nią ani grosza, niezależnie od aktywności. Jeśli więc jesteśmy starsi, to warto kartą zapłacić za „bułki w piekarni” – choć promocja tego nie wymaga, to dzięki temu nie poniesiemy opłaty miesięcznej.

Co z bankomatami? Wypłaty z urządzeń własnych i bankomatów Planet Cash są darmowe. Za inne płacimy 5 zł od wypłaty w kraju – no chyba, że jesteśmy młodzi – wtedy nie płacimy ani grosza :)

Na koniec dodam, że zamiast karty „Otwartej na Dzisiaj” mamy do wyboru również płatne karty: „Otwartą na Świat” lub „Otwartą na eŚwiat”. Więcej o nich pisałem w kwietniowym omówieniu oferty banku – jeśli komuś bardziej pasują, to oczywiście jak najbardziej można je zamówić.

Nie przegap!

Komentarze

 • Brać czy nie brać oto jest pytanie. Niby w tym miesiącu skończyła mi się karencja ale nie wiadomo czy czegoś lepszego nie rzuca w kolejnej

  Damian Odpowiedz
 • Dwukrotnie: weryfikacja nie powiodła się. Trzeci razy powiodła się, ale na informację o otwarciu konta mam czekać, wyślą na @. To tak ma być?

  Lala Odpowiedz
 • „Na podpisanie umowy (za pomocą SMSa, poprzez system Autenti) oraz aktywację karty będziemy mieć czas maksymalnie do 14.08.2020”

  Czy nie ma tu błędu w dacie?

  Czytelnik23 Odpowiedz
 • „osobą nieposiadającą żadnego konta osobistego BNP Paribas w okresie ostatnich 12 miesięcy” – czyli dokładnie od jakiej daty nie można posiadać KO?
  Od 28.07.2019?

  villemo09 Odpowiedz
 • A posiadanie konta w Raiffeisen Banku, który został przejęty przez BNP Paribas wyklucza?

  Dario Odpowiedz
 • A jeśli mój wniosek został odrzucony z informacją że mam iść do oddziału otworzyć konto – czy wtedy załapie się na promocję?

  Paweł Odpowiedz
 • Czy mają w BNP Paribas jakiś program polecający? Skorzystałam z poprzedniej promocji i już jestem klientem banku, mogłabym polecić teraz koledze który chce skorzystać z tej promocji. Dajcie znać, dzięki :)

  Joanna Odpowiedz
 • „Ostatnią nagrodę otrzymamy ponownie SMSem – do końca stycznia 2020”

  autor miał na myśli chyba styczeń 2021 :)

  Gresiek Odpowiedz
 • We wrześniu mam zrobić 10 transakcji BLIK czy po staremu 5 x BLIK?
  „… spełnienie powyższych warunków oraz, dodatkowo we wrześniu 2020: wykonanie min. 5 płatności BLIK…” Bo ja rozumiem, ze 10, ale moze chodzi o 5? :)

  Marta.kc07 Odpowiedz
  • Chodzi o to, że żeby dostać nagrodę za aktywności we wrześniu należy również spełnić wcześniejsze wymogi (sierpniowe). Czyli zawalenie w jednym z miesięcy anuluje dalsze nagrody.

   Michał
  • Ok. Czyli 5 :) Dziękuję Michał za doprecyzowanie. Właśnie planuje kolejne miesiące i musiałam wiedzieć dokładnie :) Pozdrawiam :)

   Marta.kc07
 • Skąd wiadomo że transakcja jest realizowana za pomocą google pay? Wczoraj 2x płaciłem przez google, a w historii transakcji widnieje jako transakcja kartą.

  Michał Odpowiedz
 • Dostał już ktoś info o zgarnieciu pierwszej nagrody??? Bo ja do tej pory nic

  Dejv Odpowiedz
 • U mnie również nic

  paskur Odpowiedz
 • Ja dostałem maila i po 5 min pierwszą nagrodę 21.09.2020 o godz. 15.26

  Lokol Odpowiedz
 • Nie dostałem ani informacji ani 1 nagrody. Reklamacja poszła…

  jankos Odpowiedz
 • Pytanie do zakładających konto w tej promocji czy dostali 100zł jako drugą nagrodę? O pierwszą nagrodę musiałem pisać reklamację więc podejrzewam, że teraz do końca promocji już będę musiał się upominać…

  jankos Odpowiedz
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy