Do 300 zł za zamknięcie karty kredytowej w innym banku dla obecnych klientów BZWBK!

Trwa świetna promocja Banku Zachodniego WBK dla obecnych klientów, którzy posiadają kartę kredytową w innym banku. W zamian za zamknięcie karty i wykonanie transakcji bezgotówkowych o wartości od 500 do 2500 zł kartą BZWBK otrzymać można od 100 do 300 zł premii!

Nowy początek z BZWBK
Aby skorzystać z promocji „Nowy początek z Bankiem Zachodnim WBK” należy być klientem posiadającym tylko jedną kartę kredytową BZWBK wydaną nie później niż do 31 sierpnia. Oprócz tego konieczne również będzie posiadanie karty kredytowej w innym banku, ponieważ do 31.01.2017 będziemy ją musieli zamknąć, a potwierdzenie tego faktu złożyć musimy w dowolnym oddziale Banku Zachodniego WBK.

Co dalej? Do 30.04.2017 wystarczy wydać kartą kredytową BZWBK od 500 do 2500 zł – płacąc za towary i usługi w sklepach stacjonarnych i w internecie. Zależnie od kwoty wydanej kartą zgarnąć możemy:

 • 100 zł – za transakcje od 500 do 1499 zł
 • 200 zł – za transakcje od 1500 do 2499 zł
 • 300 zł – za transakcje w wysokości co najmniej 2500 zł

Oczywiście najbardziej opłacalne będzie celowanie w dolne granice widełek – wtedy potencjalny zwrot wyjdzie najkorzystniej. Warto również zwrócić uwagę na to, że zgodnie z regulaminem promocji za transakcje w przedziałach 1499,01 – 1499,99 zł oraz 2499,01 – 2499,99 zł nie otrzymamy nic :-)

Wypłata nagródw nastąpi do 31.05.2017. Szczegóły w regulaminie.

Za podesłanie informacji o promocji wielkie podziękowania dla czytelnika kaj!

Nie przegap!

Komentarze

 • Co tu zamknąć jak wszystkie karty się przydają? :-)

  sunwoj Odpowiedz
 • Niepokoi mnie „tylko jedna karta”, bo ja oprócz Visa Gold mam też „Visa-Mobile Kredytowa”, tzn. NFC, obie podpięte do tego samego rachunku kredytowego, ale to może być niejasne… a rezygnować mi szkoda, bo fajnie się płaci telefonem…

  Don Quijote de la Mancha Odpowiedz
  • I jak udało Ci się ustalić czy może być druga mobilna ? czy to kasuje nas z promocji

   q
  • Nie udało się (jeszcze), trzeba by jakieś zapytanie napisać…

   Don Quijote de la Mancha
  • dostałem odpowiedź

   Panie Tomaszu, odnosząc się do Pana pytania dotyczącego promocji Nowy początek z Bankiem Zachodnim WBK wyjaśniamy, że karta plastikowa i wydana do niej karta wirtualna są traktowane jak jedna karta. Transakcje kartą wirtualną są rozliczane na tym samym rachunku co transakcje kartą plastikową. W związku z powyższym nie wyklucza Pana z udziału w promocji. Pozdrawiamy

   q
  • Super, dzięki za info!

   Don Quijote de la Mancha
 • Dziwna promo… Chętnie bym zamknął kartę w Citi na rzecz WBK tylko że nic mi to nie da, bo nie mam kredytówki w WBK. Co oni, nowych klientów nie chcą mieć?

  Krzysztof Odpowiedz
 • Generalnie regulamin jest bardzo prosty… wygląda na to że wszelkie płatności wchodzą w obrót, nawet za rachunki.

  sunwoj Odpowiedz
 • „Złożyć w dowolnym oddziale Banku Zachodniego WBK potwierdzenie zamknięcia karty kredytowej z innego banku”
  — ciekawe, co z okresem wypowiedzenia… kiedyś poszedłem zamknąć kk do oddziału Millennium, jakiś papierek dostałem, ale karta ciągle przez miesiąc była aktywna (dokładniej: jest aktywna do teraz, bo oddzwonili i zaoferowali zniesienie warunku zwalniającego z opłat na rok, na co przystałem, więc zamknięcie anulowali). Jeśli tego typu potwierdzenie nie wystarczy, tzn. karta musi być zupełnie zamknięta, to robi się mało czasu…

  Don Quijote de la Mancha Odpowiedz
 • kontaktowałem się z WBK
  wystarczy papier z innego banku z potwierdzeniem zamknięcia karty – nie rachunku

  kaj Odpowiedz
 • W połowie listopada zleciłem na infolinii zamkniecie karty kredytowej w T-mobile banku, karta po zalogowaniu się online na konto ma status: nie aktywna. Niestety zadzwoniłem dzis na infolinie w celu załatwienia zaświadczenia zamknięcia karty kred., oni na to, że taka usługa jest płatna (koszt 50 zł) i T-mobile nie wydaje zaświadczeń tylko cytuje: opinie bankową dotycząca zamknięcia rachunku karty, ale musze poczekać do stycznia jak wygeneruje mi się kolejny wyciąg zerowy karty. Mówiąc szczerze jestem trochę w kropce, czy wydawać 50 zł za opnie, nie mając pewności, że wbk to zaakceptuje. Co radzicie? Idzie to jakoś obejść, co radzicie?

  Paweł Odpowiedz
  • styczeń jest ok – czas na złożenie dokumenty mamy właśnie do końca stycznia.

   Michał
  • Admin a jak myślisz czy „opinia bankowa dotycząca zamknięcia rachunku karty” z T-mobile będzie dla wbk wystarczająca? Nie chciałbym wyrzucać 50 zł w błoto.

   Paweł
  • ja myślę, że WBK zaakceptuje każdy dokument, bo generalnie ciężko go będzie sprawdzić. Bardziej bym się obawiał, że jak to z dokumentami składanymi w oddziale – mogą zaginąć, nie trafić do odpowiedniego działu, dotrzeć do banku po kilku miesiącach etc.

   Michał
  • Wydaje mi się, że ze mną rozmawiałeś, bo właśnie pracuję na infolini TMUB :D

   Krak
  • Opinia z TMUB jest ok. – potwierdziła infolinia BZ WBK.
   Dostaniemy ją prawie natychmiast (na e-maila) po wydaniu dyspozycji na infolinii TMUB (oczywiście jeśli rachunek karty kredytowej jest zamknięty) i mamy na koncie 50 zł.
   Przed chwilą zlecone na info TMUB :)

   Eva
 • jak potwierdzić że karta została zamknięta?
  sama karta płatna, kiedy płatna, kiedy zwolnienie z opłaty, kiedy można ją zamknąć?

  jojo Odpowiedz
 • nie umiem sobie przypomnieć do kiedy konto jest tu darmowe, coś mi się kojarzy do końca czerwca? Czyli wyglądałoby że nie załapiemy się na dodatkowe opłaty?

  jojo Odpowiedz
 • Ja nierozumiem końcówki : „Warto również zwrócić uwagę na to, że zgodnie z regulaminem promocji za transakcje w przedziałach 1499,01 – 1499,99 zł oraz 2499,01 – 2499,99 zł nie otrzymamy nic :-) ”

  Jak to nic nie otrzymamy? Za transakcje w kwocie 1499,01 powinniśmy dostać 100 zł. I rozumiem że chodzi o sumę płatnośći a nie o jednorazową transakcje ? Jakbym mógł prosić o rozjaśnienie….

  Jarosław Odpowiedz
  • Do 31. stycznia 2017r. zamknąć kartę kredytową w innym banku” — a czy tam wskazano od kiedy, bo nie zauważyłem?

   Kartę Citi zamknąłem w listopadzie, a ta promocja BZ WBK zaczęła się 30 listopada, więc nie wiem… Może 35 zł zainwestować warto…

   Don Quijote de la Mancha
  • 35 zł można dać ale warunek, że dostaniesz z obecnego banku zaświadczenie do końca stycznia. Nie wiem jak w City, mnie w „liderze bankowości internetowej” zajęło to ostatnio 38 dni.

   Pekin
  • Zaświadczenie w Citibanku zamówione, w formie papierowej w ciągu 4 dni mają stworzyć i przesłać- więc pewnie na poczatku stycznia otrzymam na adres korespondencyjny. Opłatę mam przelać na rachunek zamkniętej karty kredytowej – jak ktoś ma konto to może przez citibankonline zamówić dokument w prawym górnym rogu.

   Już wiem o co chodziło adminowi- ale mam nadzieje że to tylko taka nieścisłość w regulaminie:)

   Jarosław
  • Dziwne. Ja pół roku temu zamykałem kartę w Citi, aby mięć większą zdolność. Na ściemniałem, że potrzebuje, bo staram się o kredyt hipoteczny i takie zaświadczenie dostałem za darmo…

   Don Pablo
 • Do 31 stycznia zaświadczenie ? Tempo ekspresowe przynajmniej w przypadku mBanku tu wszystko idzie pod górkę.

  Tomex Odpowiedz
  • Z tego co wiem to w mBanku zaświadczenie zamknięcia karty kredytowej (40 zł) dostaniesz dopiero po 3 miesiącach od zamknięcia karty. (wypowiedzenie 30 dni i 2 cykle rozliczeniowe na zero.
   BZWBK chyba przesadziło z terminem 31 styczeń to tylko dla tych co są już na wypowiedzeniu w drugim miesiącu.

   timi
  • Tym bardziej ponawiam pytanie, czy karta mogła być zamknięta jeszcze przed rozpoczęciem promocji? Jeśli tak, to fajnie, bo moje listopadowe zamknięcie Simplicity się liczy, ale to nieco dziwne, bo np. takie sprzed 10 lat też się nada?

   Don Quijote de la Mancha
  • Czy WY nie za mocno kombinujecie?? Idziecie do oddziału banku X mówicie chce zamknąć kartę kredytową pracownik wydaje Wam jakieś potwierdzenie z datą do 31 stycznia a Wy z tym potwierdzeniem idziecie do oddziału BZ WBK – po co zaświadczenia że karta została faktycznie zamknięta i opłaty po 35-50 zł ?? sądzę że BZ wystarczy sam akt złożenia potwierdzenia DYSPOZYCJI zamknięcia karty z pieczątką i podpisem pracownika innego banku. A nawet jeśli w lutym zadzwonią z dobrymi warunkami zi dyspozycja zostanie anulowana to BZ nie ma prawa sprawdzać czy karta została faktycznie zamknięta

   zenek64
  • No właśnie nie wiem, zastanawiałem się już nad tym 20 grudnia 2016, 16:32 • Don Quijote de la Mancha, ale chyba bez odpowiedzi. Byłoby nieco dziwne, gdyby wystarczyła tylko dyspozycja zamknięcia w czasie trwania okresu wypowiedzenia…

   Don Quijote de la Mancha
 • @Don Quijote de la Mancha
  Oczywiście że dyspozycja nie wystarczy. Rozmawiałem dziś z bzwbk i tylko zaświadczenie o zamknięciu karty da premie, żadne wstępne czy inne warianty. Ale jest i dobra wiadomość sami przyznali że termin 31 styczeń jest terminem nierealnym dla kogoś kto posiada aktywną kartę w innym banku. Wszędzie jest 30 dni wypowiedzenie i 2 miesiące zerowego konta na karcie i dopiero papierek.

  Tomex Odpowiedz
 • zenek64 dokładnie tak jak piszesz z tym, że raczej mogą dać zapytanie do BIK czy masz jeszcze tę kartę w ramach sprawdzenia czy jesteś wypłacalny ;)
  po co wy płacicie za te zaświadczenia to nie wiem, przecież pisałem wyżej, że kontaktowałem się z WBK i ustaliłem, że wystarczy złożyć dyspozycje zamknięcia karty.
  Żeby kartę zamknąć całkowicie potrzebne są dwa puste wyciągi, a wtedy nikt by nie zdążył wziąć udziału w promocji !!!

  kaj Odpowiedz
  • ps. mam nagraną rozmowę z konsultantem WBK jakby ktoś miał wątpliwości, jak np. Tomex
   trafiłeś na złego konsultanta
   w zapisie regulaminu jest mowa o zamknięciu karty co robisz składając dyspozycję, a rachunek karty zamyka się po dwóch pustych wyciągach

   kaj
  • skontaktuj się jeszcze raz bo wprowadzasz w błąd. Dyspozycję zawsze możesz zmienić i to wielokrotnie.W regulaminie pisze „potwierdzenie zamknięcia karty kredytowej z innego banku „. To co tu interpretować.
   Zapewne doczekamy się szybkiej zmiany regulaminu promocji 31 styczeń przystąpienie i 30 kwiecień dostarczenie papierka bo ktoś tu nie przemyślał do końca tej promocji.

   Tomex
 • @kaj
  nie chłopie. Mylisz pojęcia nie ma czegoś takiego jak oddzielne zamknięcie karty i zamknięcie rachunku karty. Możesz kartę zastrzec co najwyżej. Zamknięcie karty to zamknięcie jej rachunku, a to robisz wypowiadając umowę z 30 dniowym terminem + 2 miesiące na ewentualne obciążenia.
  Po tym czasie dostajesz zaświadczenie zamknięcia karty i stanem spłaty.

  MaRk Odpowiedz
 • Tomex nie ja wprowadzam w błąd tylko konsultant WBK i na szczęście w razie czego mam podstawy do reklamacji
  idąc dalej ci co zamknęli kk w grudniu i przyniosą zaświadczenie nie mogą brać udziału w promocji bo dyspozycję złożyli przed 30.11.2016 r. czyli przed promocją.
  zmiany w regulaminie zapewne niestety nie będzie

  kaj Odpowiedz
  • „Nie mogą brać udziału w promocji bo dyspozycję złożyli przed 30.11.2016 r. czyli przed promocją” — znalazłeś w regulaminie zapis, który o tym mówi? Bo ja nie, choć wydawałoby się, że coś takiego powinno być (jak już powyżej pisałem, dziwne by było, gdyby wystarczyła karta zamknięta 10 lat temu).

   Don Quijote de la Mancha
  • Ano wprowadzasz teraz też doklejając co nieco do regulaminu. Nigdzie w regulaminie nie ma słowa kiedy masz złożyć dyspozycję zamknięcia karty czytaj ze zrozumieniem.
   Pisze do kiedy masz donieść zaświadczenie i od tego dnia jesteś w promocji.
   A ty dalej o dyspozycji. Daj spokój :-)

   Tomex
 • @kaj
  No i co z tego że masz nagraną rozmową? na infoliniach z reguły pracują studenci jeden tydzień drugi 3 miesiące czytają ten sam regulamin co ty i go interpretują tak jak ty. Daj im żyć to tez ludzie. Pisze jak byk zaświadczenie zamknięcia karty nie inny dowolny świstek. Na dyspozycji nie masz terminu zamknięcia i salda karty, szkoda gadać Kto brał takie zaświadczenie wie o co chodzi.

  MaRk Odpowiedz
 • nie no macie rację czyli promocja nieaktualna
  admin musisz usunąć okazję ; )

  kaj Odpowiedz
 • To nie promo do usunięcia tylko regulamin do zmiany przez BZWBK. Promo zaczęło się 30 listopada więc wg regulaminu nie było szans spełnić warunki nawet jakby się zamknęło kartę z 1 dniem trwania promocji….

  KUKI Odpowiedz
 • no tak, ale póki regulamin bez zmian promo do utylizacji
  a i jeszcze to: Uczestnikiem promocji jest klient posiadający tylko jedną kartę kredytową Banku Zachodniego WBK oraz kartę kredytową w innym banku

  czy jeśli karta zamknięta zostanie dzisiaj to uczestnik był posiadaczem kk w innym banku czy już nie ?
  no i co do zarzutu Tomex, że „w regulaminie nie ma słowa kiedy masz złożyć dyspozycję zamknięcia karty czytaj ze zrozumieniem.” jest zapis, że musisz być posiadaczem karty w innym banku a zamykając kartę przed 30.11.16 r. posiadaczem na 100% nie jesteś ; )
  Pozdr dla czytających ze zrozumieniem
  ps. ani ja ani Tomex takimi nie jesteśmy, jakby ktoś coś

  kaj Odpowiedz
 • Regulamin jest bardzo nieprecyzyjny – pytanie czy nie da się tego wykorzystać :)
  Po pierwsze w wielu bankach operacja zamknięcia karty i zamknięcia rachunku karty kredytowej to dwie różne operacje. Swego czasu poszedłem do oddziału Alior Banku w celu zamknięcia kk. Całość chwilę trwała, ale dostałem potwierdzenie i zadowolony poszedłem do domu. Niestety przez parę miesięcy karta nadal widniała w bankowości internetowej (ale zwykle tak bywa). Kiedy nie zniknęła przez 6 miesięcy, to wybrałem się do oddziału ponownie. Okazało się, że pani poprzednim razem zamknęła mi kartę, ale nie zamknęła rachunku karty. W związku z tym, że regulamin tej promocji nie definiuje karty (swoją drogą pierwszy raz widzę regulamin promocji bez rozdziału Definicje ;) to moim zdaniem wystarczy potwierdzenie zamknięcia karty, a nie rachunku kredytowego. Zastanawiam się nawet czy nie wystarczy zamknięcie karty dodatkowej wydanej np. żonie. Pytanie czy bank będzie to potem weryfikował, bo nieprawdą jest to o czym ktoś pisał wcześniej, że nie ma prawa. Bank (jeśli mamy u niego np. kk) w każdej chwili ma prawo wysłać do BIK zapytanie monitorujące i sprawdzić czy zamknęliśmy rachunek kk w innym banku.
  Co do pomysłu przyniesienia potwierdzenia zamknięcia sprzed kilku lat – sam regulamin tego nie zabrania. Jeśli ktoś będzie próbował, to niech koniecznie pochwali się efektem :)

  kespis Odpowiedz
 • złożyłem dyspozycję zamknięcia karty w oddziale raiffeisen bez problemu. Z potwierdzeniem podbitym i podpisanym poszedłem do oddziału wbk.
  Strata czasu bo pani powiedziała że to dla banku żaden dokument a jedynie wewnętrzna korespondencja banku raiffeisen z klientem.
  Który tu pisał że może być dyspozycja?

  Pekin Odpowiedz
 • Po raz drugi skontaktowałem się z WBK i otrzymałem po raz kolejny informację, że wystarczy „Wniosek o rozwiązanie umowy i zamknięcie rachunku karty kredytowej” z innego banku i w oddziale WBK muszą takie pismo przyjąć.
  Pozdro

  kaj Odpowiedz
  • Tomex dyspozycja zamknięcia karty w innym banku przyjęta w WBK
   zakwalifikowanie w promocji potwierdzone.
   Także ten tego….

   kaj
  • Mi także dziś w oddziale przyjęli dyspozycję zamknięcia. Pani nie była pewna, ale po szybkim telefonie na wsparcie ;) stwierdziła że to wystarczy.

   peteer22r
  • Również wczoraj byłem w BZWBK- wniosek o rozwiązanie umowy wystarcza. Pani w okienku sprawdziła to na infolinii wewnętrznej BZWBK. Dodatkowe info: bank sprawdzi przy wypłacie premii w BIK czy karta rzeczywiście została zamknięta.

   LiveS
  • Z tym sprawdzaniem zamknięcia w BIK to ciekawe, bo banki widzą wiele informacji o kartach, jak np limit przyznany i wykorzystany, lecz nie widzą, kto jest wystawcą. Ale rozumiem, że będą jakoś porównywać z wynikami zapytania na dzień przystąpienia do promocji — choć gdy ktoś w międzyczasie otworzy kilka kart, to mogą mieć trudno…

   Don Quijote de la Mancha
 • Bank nie ma możliwości weryfikować w BIK czy karta i jaka karta została zamknięta.

  timi Odpowiedz
  • Może zobaczyć ile klient w danej chwili ma kart kredytowych i jakie są do nich limity.

   LiveS
  • Pisałem powyżej o tym porównywaniu, ale w praktyce trudno to wykorzystać.

   Załóżmy, że na dzień przystępowania do promocji klient ma karty z limitami:
   1) 10 k,
   2) 20 k,
   3) 30 k (BZ WBK)
   i deklaruje zamknięcie tej pierwszej.

   Później bank sprawdza i widzi karty:
   1) 10 k,
   2) 5 k,
   3) 30 k (BZ WBK)
   — i co z tego wynika?

   Klient mógł przecież zamknąć tę pierwszą, otworzyć inną z limitem 5 k, a 20 k zmniejszyć na 10 k. Bank widzi też średnie czy maksymalne procentowe wykorzystanie limitu, co też można wykorzystać, w każdym razie byłaby to żmudna praca.

   Don Quijote de la Mancha
  • O ile jeszcze dobrze pamiętam bank widzi również datę kiedy rachunek karty kredytowej został otwarty więc to umożliwia weryfikację czy umowa o odpowiedni limit kredytowy została wypowiedziana, ale szczerze wątpię, że komukolwiek chciałoby się to robić. Banki mówią wiele rzeczy a w rzeczywistości bywa to różnie.

   Krk
 • @LiveS
  No i co z tego wynika? Na przestrzeni 3 miesięcy możesz wyrobić 5 nowych kart i i tyleż samo zamknąć nie mówiąc już o zmianie limitów.

  timi Odpowiedz
 • Czyli resumując.
  W banku Millenium najlepiej podejść do oddziału zamknąć karty i prosić o jakieś potwierdzenie tego faktu. Czy tylko zamknąć a BZWBK sam sprawdza czy karta została zamknięta ?

  Gregory McGegor Odpowiedz
 • W BZWBK jest promocja „Nowe środki na lokacie – edycja I” -oprocentowanie 2,2%
  link: http://static3.bzwbk.pl/asset/R/D/L/RDL048_NFE_v1_clean_66527.pdf?_ga=1.241911425.2023146916.1377519903

  Moze Pan to sprawdzić, bo na lokacie standartowo jest 0,5% + pramia 1,7%
  Wyglada mi to podejrzanie..

  samo zlo Odpowiedz
 • Przed chwilą byłem w oddziale BZWBK i nie udało mi się przystąpić do promocji.
  Okazało się, że w systemie istnieje dodatkowy warunek, który nie jest opisany w regulaminie!

  W ciągu trzech miesięcy (liczonych wstecz od dnia przystąpienia do promocji) nie można mieć wykonanych więcej niż 6 transakcji kk BZWBK.

  Ktokolwiek poza mną o tym słyszał? Czy taki warunek był od początku, czy wprowadzili go dopiero w trakcie?

  Michał_P Odpowiedz
  • Ja bym reklamował, ew. szedł do (innego) oddziału i kazał przyjąć dokument powołując się na regulamin. Nieważne co z nim dalej zrobią – jeśli będziesz miał dowód przyjęcia + spełnisz warunki to muszą zapłacić. Jak nie zapłacą, to sprawa u arbitra bankowego na 100% wygrana.

   Michał
 • – rozumiem, że karta kredytowa zalozona pare lat temu w WBK – spelnia warunki promocji?
  – jezeli na poczatku stycznia zaloze karte kredytowa w innym banku, i zamkne ja po tygodniu, przed uplywem 31 stycznia – to warunek rowniez jest spelniony?
  – czy 31 stycznia do data wystawienia wniosku o zamkniecie karty ( karta zamknieta np. w lutym przez procedury bankowe )czy data zamkniecia karty przez bank?

  piter Odpowiedz
  • wg regulaminu należy dostarczyć potwierdzenie zamknięcia karty a nie wniosek o zamknięcie. Skoro to ma być nowa karta, to może warto założyć w banku który wystawia potwierdzenie zamknięcia od ręki?

   Chlorofil
 • Czy transakcje kartą kredytową poprzez Sprytny Bill są w tej promocji uznawane jako normalne wydatki?

  Ricky Odpowiedz
 • Tak, ponieważ nie ma ani słowa w regulaminie, że nie można użyć SB. Sama zamierzam opłacić czynsz.

  Ewa Odpowiedz
 • wczoraj w oddziale WBK Pani zafiksowala karte do promocji,ale okazuje sie ze jest konieczny warunek 6 operacji na karcie,w ostatnich3 miesiecy inaczej system nie przyjmnie zgloszenia.Natomiast na razie wystarczyl darmowy wniosek o zamkniecie kk w innym banku.

  Romek Odpowiedz
 • Byłem w banku bzwbk aby zapisać się do tej promocji.
  Panienka mówi ze aby skorzystać z niej to że karta bzwbk ma być nieaktywnie używana lub nieaktywna !!
  W regulaminie ani słowa o tym i na regulamin się powołałem i poprosiłem o zapisanie do promocji.
  Pani marudziła ale zapisała. Zrobiła sobie tylko ksero wypowiedzenia umowy karty wzięła.

  Dostał ktoś z Was potwierdzenie uczestnictwa w tej promocji w formie papierowej lub jakiejkolwiek innej namacalnej tak aby w razie czego moc się z nimi reklamować jak nie wypłacą bonusa?

  rmffm Odpowiedz
  • @Romek, @rmffm — czy ja dobrze rozumiem, że Wasze informacje są zupełnie sprzeczne? Albo karta z 6 operacjami w ciągu ostatnich 3 miesięcy, albo nieaktywna? ?

   Don Quijote de la Mancha
  • „Panienka mówi ze aby skorzystać z niej to że karta bzwbk ma być nieaktywnie używana”
   Co to znaczy „nieaktywnie używana” ?? W sensie że na przykład zastrzeżoną kartą drapiemy szyby w samochodzie albo służy jako linijka :) ?

   neme
 • W samym bzwbk ta promocja ma 3 wersje, totalny bajzel.
  Może chodzi o aktywność nie większą niż 6tr /3m.

  rmffm Odpowiedz
 • w porzadku . wciagu 3 miesiecy nie moze bys wiecej niz 6 transakcji
  inaczej system pani nie przyjmnie zgloszenia. wynika z tego ze bank zorganizowal to dla malo uzytkujacych kk. ale oczywiscie co oddzial to inna interpretacja.

  Romek Odpowiedz
 • Ciekawe ;D
  Poszedłem u siebie w „mieście” (do 20 tys mieszkańców) w sprawie tego promo. Babki w banku oczy jak 5 zł ;) „Skąd Pan to wziął, jest Pan pierwszy itd :D” No ale od słowa do słowa doszły o co chodzi i też mi Pani przytoczyła zapis „6t/3m”. Na to ja, że w internecie regulamin jest inny. Poczytała, przyznała mi racje i powiedziała, że musi się naradzić kierowniczki czy kogoś. Tamta też nic nie wiedziała więc powiedziała żebym zostawił numer i ona jutro do mnie zadzwoni co i jak. No i zadzwoniła – może Pan przyjść i przystąpić do promocji (z karty korzystam aktywnie). W banku już wytłumaczyła mi, że dzwoniła do źródła i tam jej powiedziano, że bank wysyłał info o tym promo ludziom, którzy właśnie zrobili mniej niż 6t/3m ale jak ktoś znalazł sobie promocje sam to może do niej przystąpić :D normalnie przyjęła mój wniosek. Niestety żadnego potwierdzenia nie dostałem. Pytałem o nie ale Pani w banku znowu nie wiedziała co i jak – zadzwoniła i dowiedziała się, że żadnych potwierdzeń nie wydają. Pozostaje mi czekać do końca promo i zobaczyć co z tego wyjdzie/potem robić dym w banku – blisko mam a z karty i tak korzystam ;)

  KUKI Odpowiedz
  • E tam, z tym limitem transakcji to chyba lipa bo ja miałem od maja do końca roku tylko trzy a nie dostałem żadnego info o tej promocji. No chyba, że przypadkiem skasowałem wiadomość z banku przed przeczytaniem.

   Simon
 • to samo zamierzam zrobic, tyle ze ja z wydrukowanym regulaminem udam sie do placowki od razu :)

  sunwoj1 Odpowiedz
 • Też tak miałem- 2 regulaminy do 1 promocji. Mi przyjeli ale wiadomo nie do nich należy decyzji, zobaczymy na koniec promocji- jak coś będziemy reklamować. Warto mieć „nasz” regulamin i się na niego powołać. Nic nie podpisywaliśmy więc nie potwierdziliśmy ich wersji regulaminu

  Jarosław Odpowiedz
 • Nie wiem, ja nie miałem problemów ze złożeniem wniosku. Kartą w ciągu 3 miesięcy płaciłem 6-krotnie. Poza tym nie bawiłem się w zaświadczenie czy opinie z innego banku. Dokumentem jest moje „oświadczenie” które załączyłem do wniosku z wydrukiem ze strony aplikacji, gdzie zmieniłem status karty w tmobile na „zamknięta”.

  Tadek Odpowiedz
 • bez problemu pan w placowce przyjal rezygnacje z kk innego banku dzis.
  zapytal tylko o ktora promocje mi chodzi dokladnie bo ich jest kilka, wiec dalem panu regulamin i zarejestrowal mnie do tej promocji… co dalej, zobaczymy…

  sunwoj1 Odpowiedz
 • Wczoraj wpłynęła mi premia 300 zł w tej promocji.
  Miła i szybka wypłata po rezygnacji z jednej z kart kredytowych Millenium.

  mbo Odpowiedz
  • Gratuluję
   A kiedy spełniłeś warunki otrzymania premii i czy korzystałeś może z płatności „na płaza”?

   neme
  • w regulaminie nie ma nic o wykluczeniach jakichś płatności więc każda płatność wchodzi do obrotu

   sunwoj1
 • Zgłoszenie do promocji 29-I
  Spełnienie warunku 30-I – miałem akurat większy zakup do zrobienia.

  mbo Odpowiedz
 • Wczoraj wpadło 300 ;-) miło!

  q Odpowiedz
 • „wypłata – promocja Nowy początek w BZWBK” – mi również wypłacili… Rewelacyjna promocja :)

  sunwoj Odpowiedz
  • Też wczoraj otrzymałem nagrodę. Trzeci wymagany próg przekroczyłem dopiero w tamtym tygodniu, więc szybciutko się uporali z premią. Wielkie dzięki dla BZta, że nie czekali do regulaminowego 31 maja z wypłatą nagrody.

   neme
  • to faktycznie szybko, ja warunki spełniłem w poprzednim miesiącu/okresie rozliczeniowym, czyli w lutym… tak czy siak wypłata bardzo szybka! Brawo BZWBK :)

   sunwoj
 • mile bo dzis wplynelo 300 za akcje, przykre bo odnosze wrazenie, ze powoli banki wycofuja sie z tego typu akcji.wystarczy przejrzec ostatnie tygodnie, ja dla siebie nic nie znajduje.

  Romek Odpowiedz
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy