320 zł w gotówce za darmowe Konto Otwarte na Ciebie od BNP Paribas!

Zakończona

BNP Paribas nie zwalnia tempa! Po zakończeniu przed czasem promocji, w której bank rozdawał 350 zł w bonach do Biedronki, tym razem wystartowała promocja z premią w wysokości 320 zł – ale wypłacaną w gotówce! Trzeba się jednak śpieszyć, bo pula i tej promocji może się szybko skończyć :)

320 zł w gotówce za Konto Otwarte na Ciebie od BNP Paribas

Konto na plus

Aby skorzystać z promocji należy być nowym klientem banku, czyli osobą nieposiadajacą żadnego konta osobistego BNP Paribas w okresie ostatnich 9 miesięcy. To dobra wiadomość – okres karencji jest (ponownie) bardzo krótki.

Pamiętajmy jedynie, że do klientów BNP Paribas wliczamy również byłych klientów Raiffeisen Polbank – banku, który został przejęty w ubiegłym roku. Na szczęście posiadanie konta oszczędnościowego w BGŻOptima nie wyklucza z promocji.

Jeśli spełniamy powyższe warunki to wystarczy, że do 6.10.2019 zarejestrujemy się na dedykowanej stronie promocji (zaznaczając wszystkie checkboxy), a następnie złożymy wniosek o Konto Otwarte na Ciebie wraz z dowolną kartą debetową i usługami bankowości internetowej z wygenerowanego dla nas linku (tym razem zaznaczając tylko te zgody, które są wymagane przez wniosek). Na podpisanie umowy będziemy mieć czas maksymalnie do 14.10.2019. W czasie wnioskowania warto też wyłączyć wtyczki typu adblock w przeglądarce – może to uniemożliwiać przejście do końca wniosku.

Dodam, że od niedawna umowę podpisujemy SMSem, a kurier przywozi nam tylko kartę debetową. Aby aktywować konto musimy jedynie nadać kod PIN do karty.

Ale uwaga: w promocji obowiązuje pula 3000 promocyjnych wniosków. Po jej przekroczeniu możliwość rejestrowania zostanie zablokowana. Warto się śpieszyć, bo ostatnie promocje BNP Paribas są tak dobre, że kończą się przed czasem!

320 zł w gotówce

Co dalej? Zasady promocji są całkiem proste. Pierwszą nagrodę w wysokości 150 zł otrzymamy za sam fakt podpisania umowy o konto oraz wydanie kartą łącznie 500 zł w październiku.

Warto tu dodać, że regulamin definiuje transakcje kartą jako realne płatności za towary lub usługi w sklepach i internecie. Nie mogą to być transakcje wykonane za pośrednictwem systemów podmiotów trzecich, takich jak BLIK, PayU, Przelewy24, Dotpay, Blue Media itd. Bank zaznacza również, że nie będzie brał pod uwagę transakcji wykonany w miejscach ułatwiających obroty kartą, czyli z kodem MCC terminala równym 7995, 8999, 6012, 6211, 6051, 4829. Jeśli nie wiesz o co chodzi z kodami MCC, to polecam sprawdzić stronę jakimcc.pl. Generalnie każda „normalna” transakcja (jak zakup paliwa, bułek w piekarni czy zakupów w markecie) jest jak najbardziej OK :)

Drugą nagrodę, czyli 170 zł w gotówce, otrzymamy za spełnienie kolejnych dwóch warunków – zarówno w listopadzie, jak i grudniu. Bank wymaga od nas wykonania transakcji kartą na kwotę min. 500 zł oraz zapewnienie wpływów na sumarycznie min. 1000 zł – w każdym z powyższych miesięcy.

Co bank rozumiem pod pojęciem wpływów? Zgodnie z regulaminem wszystkie wpływy na konto osobiste, oprócz wpłat gotówkowych, wpływów z ew. kredytów udzielonych przez BNP Paribas oraz wpłat własnych wewnątrz BNP Paribas (również z rachunków BGŻOptima). Jak więc najprościej spełnić warunek wpływów? Po prostu przelać sobie 1000 zł ze swojego konta w innym banku :)

I to tyle! Organizator promocji poinformuje nas o spełnieniu warunków promocji (do zyskania pierwszej nagrody) do 21.11, o ile ciągle będziemy posiadaczem konta osobistego i karty debetowej. Będziemy mieć wtedy czas do 25.11 na uzupełnienie swoich danych do odbioru premii – instrukcję znajdziemy w mailu. Przelew 150 zł trafi do nas do 30.11.2019.

Informacje o drugiej nagrodzie (170 zł) otrzymamy w podobny sposób – do 21.01.2020. Wtedy już nie będziemy musieli (ponownie) podawać danych do jej odbioru – po prostu czekamy na przelew do 31.01.2020.

Ile kosztuje Konto Otwarte na Ciebie?

Konto Otwarte na Ciebie prześwietlałem całościowo na początku kwietnia – kiedy pojawiło się na rynku.

W skrócie: jego prowadzenie jest darmowe. Zapłacić możemy jedynie 3 zł miesięcznie za kartę debetową „Otwartą na Dzisiaj”, ale wystarczy wykonać zaledwie jedną, dowolną transakcję bezgotówkową, by jej prowadzenie było darmowe. Bank przewiduje jednak pewien wyjątek – osoby do 26. roku życia nie zapłacą za nią ani grosza, niezależnie od aktywności.

Co z bankomatami? Wypłaty z urządzeń własnych i bankomatów Planet Cash są darmowe. Za inne płacimy 5 zł od wypłaty w kraju – no chyba, że jesteśmy młodzi – wtedy nie płacimy ani grosza :)

Na koniec dodam, że zamiast karty „Otwartej na Dzisiaj” mamy do wyboru również płatne karty: „Otwartą na Świat” lub „Otwartą na eŚwiat”. Więcej o nich pisałem w kwietniowym omówieniu oferty banku – jeśli komuś bardziej pasują, to oczywiście jak najbardziej można je zamówić.

Nie przegap!

Komentarze

 • „Po sukcesie promocji, w której rozdawał 350 zł w bonach do Biedronki, ”
  Raczysz żartować…. Sukces???? Toż to wtopa kartowa….

  jojo Odpowiedz
  • Sukcesie w sensie szybkości wyczerpania sie puli wniosków. Ale fakt, poprawię, bo ze względu na ilość wniosków mieli problemy z wydawaniem kart.

   Michał
  • Mieli????
   Mają !!!!! U mnie 2 tygodnie minęły

   jojo
  • Żona składała wniosek 19.08, zaraz jak pojawiła się promocja i do dziś karta nie dotarła- błąd techniczny. Szkoda słów.

   Krak
 • Czy kurier sprawdza moje dane? Jestem za granicą i od kuriera może odebrać tylko konkubina (inne nazwisko).

  LichyPawel Odpowiedz
 • Promka słabsza od wcześniejszej dla kogoś kto i tak robi zakupy w biedrze. Do tego warunki trudniejsze bo 3 kolejne miesiące trzeba wydawać tą kartą te 500 zł. Dla kogoś kto lubi korzystać z karty kredytowej to słaba opcja no chyba że wydaje bardzo dużo w skali miesiąca ;)

  marsid Odpowiedz
 • Według mnie dopóki nie uporają się z problemem kartowym z poprzedniej promocji , nie powinno się w ogóle promować nowej.

  cykor Odpowiedz
 • Mnie od 23 sierpnia nie przysłali karty w poprzedniej promocji, więc jak mam spełnić warunki tej promocji? a konto założone z wszystkimi tego konsekwencjami. Nawet nie mogę zalogować się do bankowości elektronicznej bo kod dostarczają z kartą. maile ignorują, każą czekać. Skąd te karty, z Chin płyną? Więc uważajcie wyciągną dane a nagrody możecie się nie doczekać.

  jaro Odpowiedz
 • Hmm 17.12.2018 wypowiadałem wszystkie umowy w trybie natychmiastowym w związku ze zmianami w dokumentach banku, więc jutro chyba mogę składać wniosek? :-)

  slayer Odpowiedz
 • W związku z tym, że można nie dostać karty patrząc na komentarze, nie wiążą się dodatkowe opłaty? dobrze myślę? Bo skoro konto otwiera się dopiero aktywując pin, to zanim karta nie przyjdzie defacto nie ma się konta, prawda?
  Więc jeśli nie zrobi się płatności kartą nic się nie naliczy prawda? Jedynie się można na promocję nie załapać. Jak karta w ogóle nie przyjdzie nie?

  Dominika Odpowiedz
  • umowę zawierasz za pomocą kodu z sms, więc mimo że nie masz karty i nie możesz zalogować się do bankowości elektronicznej to konto masz założone. Takie to cyrki. Jakbym wiedział że tak będzie nie brałbym udziału w promocji tego banku.

   jaro
  • Konto jest darmowe a 3 zł za kartę nie powinni pobrać jeśli jej nie dostaniesz. Jak naliczą to reklamacja.

   marsid
  • Acha:/ to bosko…
   A jak tą reklamację składać trzeba jak się nie ma dostępu do niczego bo nie aktywowane. Dzwonić i się użerać z konsultantami tak??

   Dominika
 • Mam KK BNP i dostałem zaproszenie do nowej bankowości GoOnline (do tej pory korzystałem z Planet). Niestety, oczywiście nie da się zalogować zgodnie z instrukcją, gdyż pyta o hasło (maskowane, a znaków więcej niż w dotychczasowym), a powinien wysłać sms… Jak zwykle w Paribasie… Ktoś ma receptę?

  Paweł K. Odpowiedz
 • Można skorzystać z promki jeżeli miałem kk i zamknąłem ja w maju?

  Mateusz Odpowiedz
 • Złożyłem wniosek w środę, po 2 dniach był kurier z kartą i wszystko przebiegło pomyślnie. Posiadanie samej KK nie wyklucza z promocji, chociaż z jakiegoś powodu zostaje ci przydzielony nowy dostęp do bankowości elektronicznej. Nie próbowałem się logować nowym loginem bo rachunek i karta są normalnie widoczne na dotychczasowym koncie, którego używałem do obsługi KK.

  Artur11 Odpowiedz
 • Dlaczego tej promocji nie ma nigdzie na stronir Paribas, skąd jest ten link?

  Zosia Odpowiedz
  • Zasada jest prosta: jeśli klient wchodzi na stronę banku i chce założyć konto to… po co mu płacić? Z tego też względu banki często ukrywają promocje i pokazują ją tym klientem, którzy raczej sami z siebie konta by nie założyli. Na szczęście dzięki LiveSmarter (w tym również dzięki czytelnikom, którzy podsyłają linki) o większości promocji wiemy, bo są opisywane na blogu.

   Michał
 • Witam. Wczoraj wyslalam smsa odnosnie nadania numeru PIN do karty ale zwrotnego nie otrzymalam. To jest normalna sytuacja ze tak dlugo sie czeka?

  Aneta Odpowiedz
  • Z tego co pamiętam sms zwrotny powinien być po chwili. Nr tel. w sieci Virgin Mobile? Sms z tego banku, Virgin Mobile często blokuje.

   Benito
  • Siec Lycamobile. Znalazlam info ze moj operator nie daje mozliwosci wysylania smsow na numery premium. Udalo sie moze komus uzyskac PIN w wersji papierowej lub w oddziale?

   Aneta
 • Po wysyłaniu smsa na numer 4884, aktywuje się rachunek, ale przyszedł też pin, który nie był mi do niczego potrzebny. Gdyby to był pin do karty to powinna być później opcja zmiany na swój pin. A tu nie było czegoś takiego tylko aktywowałam kartę odrazu kartę wymyślonym przeze mnie pinem. To nie wiem po co mi przyszedł ten pin skoro go nigdzie nie użyłam. Wszystko pisze, że aktywne mam. hmmm?

  Dominika Odpowiedz
  • Dziwne bo ja używam tego pinu do karty który przyszedł sms’em i chyba nawet nie widziałem opcji na zmienienie go…

   marsid
  • Ja nic nie zmieniałam!
   Dałam w bankowości aktywuj kartę i wpisałam dwa razy wymyślony przezemnie pin. Pisze, że karta aktywna. Ale nie wiem po co mi był tamten pin…

   Dominika
  • A co miałaś napisane w instrukcji która przyszła z kartą ? Bo ja mam tam wyraźnie napisane żeby nadać PIN do karty wysyłając sms.

   marsid
  • No tak, to samo miałam napisane. Wysłałam tego smsa. Przyszło mi potwierdzenie, że konto aktywne i jakiś pin. No więc zalogowałam się na to moje dopiero co aktywowane konto, tam weszłam w zakładkę z kartą debetową. Kliknęłam ‚aktywuj’, i po czym wyskoczyło mi nadaj pin do karty i wiadomo trzeba było powtórzyć go dwa razy. I wszystko jest niby aktywne. Może szukam dziury w całym. Bo w większości banków się tak nadaje pin samemu. Ale tutaj ponoć nie…

   Dominika
  • Może on jest potrzebny jak się aktywuje w bankomacie albo przez telefon, ale jak w bankowości to nie…? Nie wiem

   Dominika
  • Myślę że szukasz dziury w całym xD

   marsid
  • @Dominika, może masz już nową bankowość internetową; w starej PIN ustawić się nie dało.

   Don Quijote de la Mancha
  • *nie da

   Don Quijote de la Mancha
 • @marsid, co powtarzasz moje teksty :P
  po prostu mnie to zdziwiło i tyle :D
  @Don …, no pewnie tak jest;)

  Dominika Odpowiedz
 • Czy płatnosci na Allegro wliczają się w obrót kartowy? Są to przecież płatności poniekąd PayU ?

  MISIA Odpowiedz
  • „Nie mogą to być transakcje wykonane za pośrednictwem systemów podmiotów trzecich, takich jak BLIK, PayU, Przelewy24, Dotpay, Blue Media itd”

   marsid
  • To w takim razie o jakich transakcjach interentowych mowa w regulaminie- wszystkie sa płatne przez pośredników

   MISIA
 • Jest możliwość sprawdzenia ile pozostało mi do wydania kartą do kwoty 500zł? Albo czy dostanę jakąś wiadomość, że ten warunek został spełniony?

  kermit Odpowiedz
  • W apce albo bankowości internetowej możesz zobaczyć wszystkie swoje wydatki w tym również te płacone kartą

   marsid
  • To wiem. Chodziło mi czy można sprawdzić, że bank zaliczył już moje wydatki bo czytam tutaj, że niektóre transakcje nie są zaliczane

   kermit
  • Nie sprawdzisz. Po to jest regulamin w którym jest dokładnie napisane jakie transakcje trzeba zrobić a które są wykluczone. Generalnie nie ryzykowalbym z zaliczaniem sobie płatności internetowych które przechodzą przez pośredników.

   marsid
  • A co z płatnościami kartą bezpośrednio? Wiesz wpisuję nr karty, CVC i płacę?

   kermit
  • Jeśli nie ma po drodze żadnego pośrednika typu PayU, przelewy24 itp. to powinno przejść ;)

   marsid
  • Zawsze jest jakiś pośrednik (agent rozliczeniowy) — to on potrąca opłatę systemową czy interchange. No, może giganty typu Amazon mają swoich własnych operatorów płatności, zresztą właśnie PayU i Allegro przez jakiś czas były w jednej grupie kapitałowej…

   Don Quijote de la Mancha
  • Wydaje mi się że np. na Zalando nie ma pośrednika. Płacąc tam kartą podaje się tylko numery karty, klika zapłać i to wszystko.

   marsid
  • Nawet, jeśli dane karty podaje się na formularzu osadzonym na stronie sklepu internetowego (rozwiązanie bardzo popularne, wręcz standardowe w wielu krajach), to dane te są przekazywane do agenta rozliczeniowego, a nie bezpośrednio do organizacji płatniczej (czy tym bardziej wydawcy karty, czyli BNP w tym przypadku), taka samo (poprzez agenta) idzie odpowiedź autoryzacyjna. Wpisywanie danych na stronie sklepu sprawia tylko, że jest to wygodniejsze dla klienta (mniej przekierowań do kolejnych stron), z drugiej strony może być mniej bezpieczne (gdy dane karty nie są przekazywane bezpośrednio do operatora płatności, lecz wędrują przez infrastrukturę sklepu, to zły pracownik lub włamywacz może je przechwycić).
   Z drugiej strony Zalando może właśnie być takim gigantem, który sam swoje płatności przetwarza, ale pewnie nawet w takim przypadku będzie to osobna spółka-córka, choćby ze względów formalnych (łatwiej pewnie uzyskać zgodę na taką działalność dla mniejszego podmiotu).

   Don Quijote de la Mancha
 • Jak tu pisałam 27.09 miałam problem z pinem. Wpisałam tylko ten pierwszy raz, ten który dostałam od nich, za drugim razem mój, a resztę miesiąca przeleciałam jakimś cudem na zbilżeniówkach, bo już nie działał mi żaden pin. W banku mi poradzili, żeby zmienić pin, nadać trzeci który oczywiście nie działa. A tu trzeba zrobić te 500 złotych. A w Banku mi rozkładają ręce. Nie wiecie czy to by się liczyło do promocji jakby kartę podpiąć do Curve i nią zrobić te płatności? Swoją drogą dopiero czekam na tą Curve, bo ja założyłam dopiero co, akurat się złożyło. Nie było to z myślą o tym durnym Paribas.

  Dominika Odpowiedz
 • „Swoją drogą dopiero czekam na tą Curve” 😂👍

  Ja bym tam wiercił dziurę w banku żeby nadali działający pin

  marsid Odpowiedz
  • No, a co ja mogę więcej zrobić?
   Kazali mi samej zmienić. Bo wszystko wygląda w porządku. A to, że mogę robić tylko zbliżeniowe to taki szczegół.
   Nie wiem co teraz? Kartę mi nową przyślą? Czuje, że za coś zapłacę….

   Dominika
  • I co się nabijasz, że czekam na tamtą kartę:p, no czekam. Ale pytam czy mogło by zadziałać jak przyjdzie. Zostały mi dwa miesiące tego durnego Paribas, i uciekam stamtąd.

   Dominika
  • Ciężko powiedzieć czy zadziała ale możesz spróbować. Tak samo możesz podpiąć kartę pod Google Pay lub Apple Pay i zrobić zakupy np. na Allegro.

   marsid
 • Mogę, ale nie będę specjalnie kupować w necie nie wiadomo ile jak nie potrzebuje nic teraz. W sklepie bym chciała zrobić normalne zakupy spożywcze, to by zaraz było 500.
  A NFC nie mam w telefonie i co mi zrobisz;p;)?

  Dominika Odpowiedz
  • Nawet jak byś miała to chyba i tak byłby potrzebny pin powyżej 50 zł… No nic nie zrobię, nie mam już więcej pomysłów :( :P

   marsid
 • Napiszcie, jak ktoś dostanie na maila wiadomość o przyznaniu premii. Mąż w innej promocji Paribas miała dostać do wczoraj i powiadomienia brak. Mam nadzieję, że przynajmniej tej promocji wyślą w terminie.

  Joanna Odpowiedz
 • Też czekam

  Pablo30 Odpowiedz
 • Dalej nic…

  PiotrTT Odpowiedz
 • Brak wiadomości o premii. Dawno po terminie. I w tej promocji i w innej Paribas. Wrrr

  Joanna Odpowiedz
 • Dawno po terminie – wiamości brak.

  Joanna Odpowiedz
 • Jest na koncie już;)

  Dominika Odpowiedz
 • Dzięki – u mnie też :)

  Joanna Odpowiedz
  • A to jak to zrobiłaś skoro nie dostałaś wiadomości to nie mogłaś wpisać numeru konta, napisałaś do organizatora?

   Dominika
 • Bralam udział w promocji i ja, i mąż. Mąż miał 2. wypłatę – i chyba nie musiał podawać znowu danych. Wysłał reklamację do organizatora. Ale dzisiaj i jego, i moja premia wpłynęły.

  Joanna Odpowiedz
 • Mam pytanie: spełniłem warunki premii 1 etapu ale przegapiłem maila od organizatora (wpadł do SPAM`u). Czy organizator wypłaci mi jeszcze premię? Czy jest sens bawić się w II etap?

  KrzysztofK Odpowiedz
 • Ktoś dostał już informację o 2. nagrodzie? Możecie napisać, jak komuś już wypłaca premię?

  Li Odpowiedz
 • Ktoś dostał już informację? Napiszcie jak ktoś dostanie druga premię.

  Li Odpowiedz
 • Dzisiaj dostałam maila z info

  Dominika Odpowiedz
 • Też mam info

  Joanna Odpowiedz
 • Coś ni ma kasy na razie…

  Dominika Odpowiedz
 • U mnie też brak

  Li Odpowiedz
 • Już jest:)

  Dominika Odpowiedz
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy