335 zł za założenie darmowego konta osobistego od BNP Paribas

Zakończona

Ruszyła kolejna promocja BNP Paribas. W zamian za założenie darmowego konta osobistego możemy zgarnąć 300 zł w gotówce oraz 35 zł w formie kodu na ebook lub audiobook z oferty Legimi. A gdyby tego było mało, to czeka na nas kolejne 300 zł w promocji karty kredytowej :)

335 zł premii od BNP Paribas

Bonus na wiosnę od BNP Paribas

Aby skorzystać z promocji należy być nowym klientem banku, czyli osobą nieposiadającą żadnego konta osobistego BNP Paribas w okresie ostatnich 12 miesięcy.

Jeśli spełniamy powyższe warunki to wystarczy, że do 28.02.2022 zarejestrujemy się na dedykowanej stronie promocji (zaznaczając wszystkie checkboxy). Kolejnym krokiem będzie złożenie wniosku o Konto Otwarte na Ciebie wraz z dowolną kartą debetową oraz usługami bankowości internetowej z wygenerowanego dla nas linku (tym razem zaznaczając tylko te zgody, które są wymagane przez wniosek). Na podpisanie umowy oraz aktywację karty będziemy mieć czas maksymalnie do 14.03.2022. W czasie wnioskowania warto też wyłączyć wtyczki typu adblock w przeglądarce – może to uniemożliwiać przejście do końca wniosku.

Pamiętajmy jedynie, że aktywacja konta odbywa się poprzez nadanie PINu do karty, którą przywiezie nam kurier. Alternatywą jest wideoweryfikacja zdalna – wtedy cały proces możemy przejść bez wstawania z kanapy, choć jak piszecie w komentarzach jest to dość problematyczne i lepiej wybrać proces z kurierem.

Ale uwaga: w promocji obowiązuje pula 3000 promocyjnych wniosków. Po jej przekroczeniu możliwość rejestrowania zostanie zablokowana.

300 zł + bon w czterech transzach

Tytułową premia podzielona jest na cztery części. Pierwszą z nich, czyli 35 zł w formie kodu Legimi otrzymamy za sam fakt założenia założenie konta w promocji. Kod będziemy mogli wymienić na jeden z 40 ebooków lub audiobooków.

Kolejną, czyli 100 zł w gotówce, otrzymamy jeśli spełniliśmy powyższe warunki oraz w marcu 2022:

 • wykonamy płatności bezgotówkowe kartą na min. 200 zł
 • otrzymamy wpływy na łącznie min. 500 zł

W przypadku wpływów akceptowane są wszystkie wpływy na konto osobiste, oprócz wpłat gotówkowych, wpływów z ew. kredytów udzielonych przez BNP Paribas oraz wpłat własnych wewnątrz BNP Paribas (również z rachunków BGŻOptima). Najprościej więc przelać sobie środki ze swojego konta w innym banku.

Jeśli natomiast chodzi o transakcje kartą, to zaliczane są wszelkie „normalne” płatności w sklepach (np. za zakupy spożywcze, paliwo, w piekarni, usługi fryzjerskie itp) czy internecie. Wykluczone są natomiast „ułatwiacze” płatności czyli transakcje z kodami MCC: 7995, 8999, 6012, 6211, 6051, 4829. Jeśli nie wiesz o co chodzi z kodami MCC, to polecam stronę jakimcc.pl.

Kolejną nagrodę, czyli ponownie 100 zł w gotówce, otrzymamy za spełnienie powyższych warunków, a następnie w kwietniu 2022:

 • wykonamy min. 5 płatności BLIK
 • wykonamy min. 3 przelewy przez bankowość elektroniczną
 • otrzymamy wpływy na łącznie min. 500 zł

Pierwszy punkt jest identyczny jak miesiąc wcześniej, tylko zamiast płatności kartą dokonujemy ich tym razem BLIKiem i bez ograniczeń kwotowych.

W przypadku przelewów chodzi o najzwyklejsze przelewy Elixir dokonane przez bankowość internetową lub mobilną np. na swoje konto w innym banku.

Czwarta nagroda, czyli 100 zł w gotówce, otrzymamy za spełnienie powyższych warunków, a następnie w maju 2022:

 • wykonamy płatności bezgotówkowe kartą na min. 200 zł
 • otrzymamy wpływy na łącznie min. 500 zł

Spełniamy wiec te same warunki, co w marcu.

Kiedy otrzymam nagrodę?

Wiadomość o przyznaniu pierwszej i drugiej nagrody trafi do nas do 20.04, o trzeciej – do 26.05, a o czwartej – do 27.06. W mailu organizator poprosi nas o uzupełnienie danych do przelewu premii – będziemy mieć na to czas do 26.04 (instrukcję znajdziemy w mailu). Przelewy trafią do nas do końca danego miesiąca.

Ile kosztuje Konto Otwarte na Ciebie?

Prowadzenie Konta Otwartego na Ciebie jest darmowe. Zapłacić możemy 5 zł miesięcznie za kartę debetową „Otwartą na Dzisiaj”, ale wystarczy wykonać trzy, dowolne transakcje bezgotówkowe w miesiącu poprzedzającym, by jej prowadzenie było darmowe. Bank przewiduje jednak pewien wyjątek – osoby do 26. roku życia nie zapłacą za nią ani grosza, niezależnie od aktywności.

Co z bankomatami? Wypłaty z urządzeń własnych i bankomatów Planet Cash są darmowe. Za inne płacimy 5 zł od wypłaty w kraju – no chyba, że jesteśmy młodzi – wtedy nie płacimy ani grosza :)

Na koniec dodam, że zamiast karty „Otwartej na Dzisiaj” mamy do wyboru również płatne karty: „Otwartą na Świat” lub „Otwartą na eŚwiat”. Więcej o nich pisałem w kwietniowym omówieniu oferty banku – jeśli komuś bardziej pasują, to oczywiście jak najbardziej można je zamówić.

Nie przegap!

Komentarze

 • Czy jeżeli nie spełniam warunków udziału w promocji – po rejestracji otrzymam taką informację?

  karampuk Odpowiedz
 • Pula już się wyczerpała – ale jaja

  karampuk Odpowiedz
 • ale pytanie pozostaje (do przyszłych promocji) – czy rejestrując się i nie spełniając warunków (np. za krótka karencja) otrzymuje się link do założenia konta czy też nie.
  @Admin Michał czy możesz się wypowiedzieć?

  karampuk Odpowiedz
  • Niestety nie ma tak dobrze – otrzymuje się link do założenia konta i najprawdopodobniej normalnie można założyć. Dlatego najlepiej zapisywać sobie daty zamknięcia konta.

   Michał
  • No właśnie ja sobie ostatnio zanotowałem – wypowiedzenie kont (mojego i żony) złożone telefonicznie … 9.02.2021r., ale tu i tak dochodzi okres 30 dni wypowiedzenia, więc powinienem chyba jeszcze z miesiąc poczekać na kolejną akcję BNP …

   Pedro
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy