50 zł w formie punktów Bezcenne Chwile dla klientów Pekao S.A. (+100 zł na start)

Zakończona

Ruszyła IV edycja promocji skierowanej do nowych i obecnych klientów Pekao S.A. W zamian za zarejestrowanie karty Mastercard w programie Bezcenne Chwile (dawniej Priceless Specials) oraz wykonanie jednej transakcji możemy zgarnąć równowartość 50 zł w formie punktów do wykorzystania np. na bon Allegro. A jeśli jesteśmy nowym klientem banku, to dodatkowe 100 zł na start.

3400 punktów Bezcenne Chwile dla klientów Pekao

Punkty na start z Bankiem Pekao S.A.

Aby skorzystać z promocji „Punkty na start” należy być klientem Pekao, który zawarł z bankiem umowę o dowolną kartę Mastercard (lub Maestro). Nie ma znaczenia, czy kartę mamy od dawna, czy dopiero zawnioskujemy o nią wraz z kontem osobistym. Istotny jest natomiast fakt, że nie powinniśmy nigdy wcześniej być uczestnikami programu Bezcenne Chwile dla kart Pekao.

Rejestracji do programu dokonamy za pomocą bankowości internetowej Pekao24 albo za pomocą strony bezcennechwile.pl. Pamiętajmy jedynie, aby w trakcie przystępowania do programu wyrazić zgodę na co najmniej jeden kanał komunikacyjny (telefonicznie lub mailowo) w celu przesyłania ofert marketingowych i informacji handlowych.

Za powyższe działania zgarniemy 1000 punktów powitalnych, które zostaną dodane w ciągu 14 dni roboczych.

Kolejne 2400 punktów zgarniemy za równie prostą rzecz, czyli wykonanie min. 1 zakupu przy użyciu karty w ciągu 30 dni od przystąpienia do programu. Wliczamy tu wszystkie „normalne” płatności w sklepach i internecie (wykluczone są natomiast kody MCC: 4829, 6010, 6011, 6012, 6050, 6051, 6540). Tu na punkty poczekamy 30 dni od spełnienia warunków.

Promocyjne punkty będą ważne 6 miesięcy. Będziemy je mogli wykorzystać na wybrany przez siebie cel w programie Bezcenne Chwile.

Na koniec dodam, że promocja trwa do 31.12.2020 lub do wyczerpania puli łącznie 100 000 nagród (50 000 x 1000 punktów za rejestrację oraz 50 000 x 2400 punktów – za logowanie). W razie wyczerpania puli na stronie banku pojawi się stosowny komunikat (już na 7 dni przed datą szacowanego wyczerpania puli).

Szczegóły w regulaminie.

Nie przegap!

Komentarze

 • Zarejestrowałam kartę Pekao na stronie Bezcennych Chwil, czy to wystarczy i można już wykonać transakcję czy trzeba coś jeszcze aktywować w Pekao24?
  Kiedy rejestrowałam kartę Alior Bank to w bankowości też trzeba było włączyć promocję (i widać, że jest aktywna)
  a w bankowości Pekao nie ma żadnego śladu, tak ma być?

  Ew@ Odpowiedz
 • Ze swojego doświadczenia mogę przestrzec przed czekaniem, aż pojawią się interesujące nas sklepy (czekałem na CircleK/Allegro). Jakieś 3-4 tygodnie po otrzymaniu punktów zaczęły dziać się dziwne rzeczy. Pula punktów co kilka dni się zmieniała, zamiast 3400 czasem widniało 1000, innym razem 2400. W historii widzę kilkukrotne dodawanie i odejmowanie 2400 punktów. Telefon w tej sprawie na infolinie nic nie daje, tłumaczenie, że za promocję odpowiada bank i nic nie mogą zrobić.
  Warto się zastanowić czy nie lepiej poczekać na kolejną edycję promocji i obserwować czy teraz będą błędy.
  Pozdrawiam

  MateuszK Odpowiedz
  • A gdzie można sprawdzić tą historię? Ja nic takiego nie widzę na koncie

   Ew@
  • Klikasz swoje IMIĘ potem Moje konto potem Moje transakcje

   Ja123
  • Wchodziłam w transakcje ale tam są tylko dwie pozycje: punkty powitalne i zsumowane razem pozostałe punkty. Myślałam, że historia pokazuje punkty za poszczególne transakcje:)

   Ew@
  • Odrębnie sa pokazywane tylko płatności u partnerów programu i naliczane punkty. Resztę wrzucają do „jednego worka” :-)

   Ja123
  • Trochę to nieczytelne, bo widać punkty powitalne, które dostałam i już wykorzystałam, brakuje mi w tej „historii” pozycji zdejmującej punkty powitalne (została tylko końcówka) w efekcie nie mogłam dojść z czego wynika saldo punktów:)

   Ew@
  • Okazuje się, że w Pekao jednak jest ta historia, właśnie dostałam pierwsze punkty i widać poszczególne transakcje, za które te punkty zostały przyznane.
   Na koncie w Aliorze, o którym pisałam, historii nie ma, wszystkie punkty za transakcje są tam zsumowane razem. Wygląda na to, że każdy bank rządzi się swoimi prawami

   Ew@
 • Wybaczcie, za offtop ale nie mam kogo zapytać. Do poniedziałku muszę zdecydować w pracy czy wchodzić w PPK. Analizuje sensowność wchodzenia w PPK i wydaję mi się, że warto choćby po to aby wypłacać np. co miesiąć 70% z tego co wpłaci wpracodawca + własny wkład. Czyli de faco wpadnie kilkadziesiąt złotych co miesiąc ekstra. Dajcie znać czy dobrze kombinuje czy jest jakiś haczyk, który przeoczyłem. PS. Wiem, że optymalnie byłoby nie ruszać kasy z PPK ale naprawdę nikt mi nie powie jaką siłę nabywczą będą miały zgromadzone środki za np. 25 albo 30 lat. Pomijam apskety polityczne i niepewność z nią związaną (np. znacjoanalizowanie śordków, likwidacja PPK itp.).

  Krzysztof Odpowiedz
  • Krzysztof, ze swojej strony mogę polecić, właśnie ze względu na możliwość comiesięcznego wycofania środków i dodatkowych kilkudziesięciu złotych extra. Sam miałem wątpliwości i nie dołączyłem od samego początku, ale dopiero po tym gdy część współpracowników potwierdzała brak problemów z wypłatą. Pamiętaj, że te środki inwestowane są w fundusze i w dobie obecnych spadków, lepiej nie czekać z wypłatą, bo przykładowo w październiku już po kilku dniach miałem kilka złotych mniej do wyjęcia.

   P107
  • Dzięki za bardzo za info. Czy takie wypłaty z PPK wpłyną na sposób rozliczania PIT-a? A może podatki są naliczane automatyczanie jak w przypadku zysków od lokat?

   Żeby nie było całkowitego offtopa, to dzięki temu tematowi przypomniałem sobie, że skorzystałem z tej promki jak zakładałem konto w Pekao kilka miesięcy temu. Zalogowałem się po tych kilku miesiącach do bezcennych chwil i okazało się, że czeka na mnie 3400 pkt, które zamieniłem na voucher allegro o wartości 50zł ważny do 31.07.2021. Także mogę polecić promkę bo działa :)

   Krzysztof
  • Podatek od dochodu, jakim jest dopłata pracodawcy, opłaca pracodawca jak od „normalnego” dochodu. Czyli nie tylko nie musisz z tym nic w PIT robić, ale nawet robienie zwrotu nie ma tu znaczenia, bo opodatkowana jest tu wpłata
   Belkowy podatek od potencjalnego dochodu kapitałowego oblicza i przekazuje do fiskusa instytucja prowadząca PPK (jak przy zwykłym TFI); ona też dba o przekazanie 30% jednostek ze składek pracodawcy do ZUS (bo tej części teoretycznie nie tracisz, pojawi się to u Ciebie w ZUS i będziesz się mógł napawać, jaką dzięki temu uzyskasz zajefajną emeryturę) i o zwrócenie dopłat rządowych.

   Don Quijote de la Mancha
  • @Krzysztof, miałeś szczęście, że tych punktów Ci nie zabrali, bo w Pekao lubią znikać.

   pws
  • a czy jest ktoś w stanie policzyć o jakiej ekstra kasie mówimy przy założeniu np. średniej krajowej i wypłat co miesiąc lub co kwartał z PPK

   abc
  • Kiedyś to u Samcika liczyliśmy, przy podatku 18% wyszło 39 zł/mc od zarobków 5 kzł/mc „brutto”.
   Przy drugim progu opłacalność oczywiście spada.
   https://subiektywnieofinansach.pl/bedzie-problem-z-ppk-polowa-czytelnikow-subiektywnie-chce-sie-wypisac-oto-przeglad-najwazniejszych-argumentow-na-nie/#comment-35283

   Don Quijote de la Mancha
 • Długo czekaliście na 1000 punktów powitalnych? Wiem, że wg regulaminu 14dni ale ile w praktyce?
  Punkty za transakcje się pojawiły ale tych powitalnych nie widać. W Aliorze punkty za transakcje i punkty powitalne wpadły razem.
  Trochę się niecierpliwie, bo nie dostałam żadnego potwierdzenia, że biorę udział w promocji

  Ew@ Odpowiedz
  • Niestety tak samo jest i u mnie. Brak tych powitalnych 1000 punktów, ponad 20 dni minęło od otwarcia konta, punkty z innych transakcji są naliczane prawidłowo. Jeszcze chwilę poczekam i chyba będzie trzeba do nich zadzwonić z pytaniem co jest.

   Pszym
  • Wolałabym reklamować przez maila (przynajmniej dostanę potwierdzenie złożenia) ale wszędzie podają tylko telefony, na stronie BCH jest nr 616 646 010 a na koncie inny: 91 831 86 20.
   Jeszcze kwestia weryfikacji, rozumiem że w BCH mają wszystkie nasze dane z banku więc trzeba będzie się wylegitymować Peselem? Nie podoba mi się to a na jednym telefonie pewnie się nie skończy, jeśli pierwsze punkty nie dotarły to można się spodziewać, że druga pula też nas ominie.
   Tyle zachodu dla takiej słabej promocji, sprytnie to sobie wymyślili, żeby rozbijać punkty na dwie raty a potem jeszcze ich nie dać:)
   A Pekao to już totalna porażka, za założenie konta na BCH policzyli 20gr, obciążają nie bezpośrednio po wysłaniu smsa tylko na koniec miesiąca więc nawet ciężko się zorientować za co nas skasowali

   Ew@
  • Adres email do BChw do reklamacji: Mastercard@arvato.pl

   Piszcie reklamacje, ten bank ma problemy generalnie z BChw, o ile pamiętam. Mi też nie dali punktów sami z siebie

   W Pekao najlepiej ustawić sobie autoryzacje apką, bo za SMS-y golą, a za autoryzacje apką – nie

   Nie trzeba podawać PESELa tylko 4 ostatnie cyfry swojej karty, nazwa banku i imię i nazwisko.

   Ja123
  • Dziękuję bardzo @Ja123:)

   Ew@
 • Dziś otrzymałem 2400 punktów dodatkowych. Co ciekawe 1000 punktów powitalnych wciąż brak. Reklamację dotyczącą braku 1000 punktów powitalnych zgłosiłem kilka dni temu.

  Jackie Odpowiedz
  • U mnie to samo, ciekawe ile będą rozpatrywać tą reklamacje, 30dni?
   Dopóki nie dostaniemy reszty to dzisiaj otrzymane punkty są bezwartościowe ale licznik ich przydatności już bije. Dramat

   Ew@
  • Długo czekaliście na odpowiedź? Ponad 14 dni minęło i żadnego odzewu. Chyba nie ma co się łudzić tylko brać te resztki, które nie wystarczą na voucher i wykorzystać na co się da, bo w końcu i 2000 pkt przepadnie

   Ew@
  • Mają chyba 30 dni na odpowiedź.

   Ja123
 • 28 dni rozpatrywanie reklamacji. termin ważności tych 2400pkt jeśli dobrze pamiętam to kilka miesięcy. Więc chyba lepiej czekać, licząc, że dadzą radę dodać te 1000pkt (na infolinii od razu rację mi przyznali w sprawie braku 1000pkt, a dopisanie punktów to inna sprawa… ) niż brać ochłapy ;)

  oblivion Odpowiedz
  • Wg regulaminu punkty są ważne pół roku ale z tego co pisali ludzie przy poprzedniej promocji to punkty znikały po dwóch miesiącach (z czego jeden miesiąc już jest stracony na reklamacje).
   Wiele osób narzekało też wcześniej na brak pierwszego 1000 punktów i jak widać w tej promocji to się potwierdza więc nie spodziewam się, że z terminem ważności będzie inaczej.

   Ew@
  • Czyli i tak jak wyrobią się w te 28dni to powinno starczyć czasu na wzięcie 50zł do allegro (kupon ma zupełnie inny czas ważności niż punkty ). Ja się bardziej obawiam sytuacji, że skończy się pula kuponów (inne nagrody są nieciekawe dla mnie ). Miałem tak przy innej karcie i kuponie do innego sklepu, ale poczekałem kilka dni i przywrócili kupony.

   oblivion
  • Jest jeszcze jeden czarny scenariusz, jak już się w końcu uda skompletować te punkty to się okaże, że atrakcyjne vouchery podrożały:)
   Ogólnie to słabe, w promocjach innych banków punkty wpadają po kilku dniach od wykonania transakcji a tu nie dość, że kolejny raz zawalili sprawę to ślimaczą się z naprawieniem błędu jakby sprawdzenie, że punkty nie zostały przyznane i przydzielenie ich było Bóg wie jak skomplikowaną operacją.

   Ew@
  • No i opłacało mi się czekać, dostałem wczoraj 1000pkt, co do nagrody kod 50zł allegro, to po kilku godzinach, na sms przychodzą cyferki, które trzeba wklepać w aplikacji w zakładce kupony czy jakoś tak. I potem, przy zakupie czegoś za ponad 50zł, po wybraniu metody płatności, pod nią pojawiają się do wyboru zniżki i należy przejechać w prawo (przynajmniej tak u mnie było, że ten kod był na samym końcu, więc nie był widoczny ), wybierając kod 50zł i potem przejść do bodajże podsumowania. Niby proste, choć lekko zagmatwane i zmuszają do użycia aplikacji.

   oblivion
  • A kiedy składałeś reklamację? U mnie jutro mija 30dni i ja wysłałam mailem a nie telefonicznie jak podają na stronie BCh. Czy to możliwe, że to jest powodem nieprzyznania punktów?

   Do kiedy właściwie powinni się wyrobić z odpowiedzią jeśli 30sty dzień wypada w sobotę? do dzisiaj czy do poniedziałku?

   Ew@
 • Jeśli potwierdzili żłożenie reklamacji to nie powinno to być powodem nie przyznania punktów.
  Ja raczej dostałem w tych 28dniach co mają na rozpatrzenie reklamacji. Jak punkty nie wpadły w tym czasie to warto skontaktować się ponownie, że termin na rozpatrzenie reklamacji minął, a punktów nie ma, bo to może być jakieś przeoczenie z ich strony.

  oblivion Odpowiedz
  • W BCh termin rozpatrzenia reklamacji traktują niezobowiązująco:) moje monity zbywają więc próbowałam wykorzystać jakoś posiadane 2400 pkt.
   Jako cel gotowy do odbioru pokazało się doładowanie 3x10zł ale po kliknięciu Odbierz wyskoczyło info, że z danego celu maksymalnie można odebrać 2 nagrody i faktycznie nie mogłam wpisać więcej niż 2szt.

   Coś się zmieniło? W promocji Aliora odebrałam w doładowaniach 8×10zł. Teraz po odebraniu 2szt po 10zl (na co pozwalał program) doładowania sieci, która mnie interesowała zniknęły z katalogu. To jakieś kpiny, najpierw widać, że do odbioru są 3 doładowania po 10zł a przy realizacji okazuje się, że tylko 2. Sprawdziłam innych operatorów i to samo, cel gotowy do odbioru 3x10zł ale przy próbie odbioru już tylko 2x10zł. Gdybym wiedziała, że to taka ściema to bym poczekała na doładowanie o wartości 30zł

   Ew@
  • Pokazuje 3 do odbioru ale z zastrzezeniem ze „z tego celu możesz odebrać max. 2 nagrody”. Wprowadzili ograniczenia bo ludzie brali tylko najlepsze nagrody. Nie ma sensu narzekac na ten program tylko trzeba kombinowac. Po prostu wymien sie z kims kto lubi inne nagrody.

   aaaa
  • Narzekam, bo czuję się podwójnie oszukana, najpierw nie mogłam odebrać vouchera, bo nie dostałam wszystkich punktów, które mi przysługiwały, starczyło tylko na doładowania, które też okazały się kantem.
   Jeśli wprowadzili limit 2szt to dlaczego przy nagrodzie jest błędne info, że do odbioru 3 są doładowania? Dopiero wchodząc głębiej pojawia się ogranicznik, którego się nie spodziewałam, bo niedawno bez problemu odebrałam 8 doładowań.
   Nie przyszło mi do głowy, że mogli wprowadzić tak drastyczne ograniczenia a na livesmarter nikt tego nie skomentuje:)

   Ew@
  • Te obraniczenia sa od kiedy program nazywa sie beznadziejne chwile, dlatego polecam zbierac w mambonus

   Herman
  • Ale na karcie debetowej chyba nie da się zbierać?

   majaa
  • To bylo cieżkie ciułanie rachunkami, ale teraz dojdzie jeszcze spozywka/paliwo z kk 123 wiec na pewno wpadnie wiecej niz 100 zl na rok. W takim wypadku nie ma sensu zamykac zeby dostac 200 zl bo na powrot 400 zl chyba nie ma co liczyc.

   aaaa
  • Dojdzie czy odeszło w siną dal wraz z grudniową zmianą regulaminu?

   Anom
  • Dojdzie. Piszemy z perspektywy uzytkownika karty kredytowej mamBonus. Tankujacy Toyoty/Lexusa maja te swoje 5%, pajacyk ma limit i sie konczy a utrzymaniowki czym innym chyba ze citi. Paribas bedzie wielkim wygranym i pewnie wygra tez obydwa obydwa konkursy (najlepszy i najgorszy bank).

   aaaa
 • @Herman,
  No właśnie nie od początku, przynajmniej jeśli chodzi o doładowania cięcia musieli wprowadzić niedawno, bo w ostatnio zakończonej promocji AB odebrałam 8 sztuk.

  Co do beznadziejności Chwil to się zgadzam, składasz reklamacje, mija termin i nawet nikt nie raczy odpowiedzieć, nie mamy pańskiego płaszcza i co nam pan zrobi.

  A może to jednak wina banku? Na infolinii powiedzieli, że muszą czekać na jakieś potwierdzenie, którego nie daje Pekao. Tylko co bank miałby potwierdzać? że zarejestrowałam kartę na stronie BCh?:)

  Ciekawe czy inne pominięte osoby też rejestrowały się przez BCh a nie przez bank?

  Ew@ Odpowiedz
  • Ew@ jestem dokładnie w takiej samej sytuacji w jakiej Ty się znajdujesz. Jeżeli potrzebujesz doładowanie do T-Mobile, Virgin Mobile, Play lub Plus, chętnie się wymienię.

   Jackie
  • Już pobrałam kod, bałam się, że reszta punktów mi przepadnie i zostanę z niczym.
   Zamiast doładowania do telefonu musiałam wziąć doładowanie do karty internetowej co nie bardzo mi na rękę, bo w Orange zasilając przez stronę można dostać bonusowe GB.
   Wolałam Plusa, w którym korzystam z promocji 5te doładowanie gratis (za miesiąc zmieniają zasady, zapewne na gorsze). Szkoda, że się nie zgadałyśmy wcześniej

   Ew@
 • Mam bony do Circle K po 50 zł ważne do 30.06.2021 oraz mogę mieć inne dostępne obecnie w katalogu. Chętnie wymienię nimi na bony do EURO, Allegro oraz Empika. Proszę o kontakt, rozważę każdą propozycję – pws [małpa] onet [.] pl

  pws Odpowiedz
 • Wczoraj zalogowałam się na konto i niespodzianka, po wielu reklamacjach, które jakby trafiały w próżnię w końcu dotarło zaległe 1000pkt. powitalnych. Sprawa niby załatwiona ale nie do końca tak jak powinna, zamiast 3400tyś pkt, które można wymienić na voucher dostałam na raty 2400pkt. i 1000pkt, które oddzielnie nie bardzo jest na co wydać. Za te niedogodności i kilkumiesięczną zwłokę powinni przyznać jakiś bonus:)

  Ew@ Odpowiedz
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy