100 zł za założenie konta od Pekao S.A.

Zakończona

Bank Pekao S.A. ruszył z kolejną edycją swojej promocji z premią na start. Znów do zgarnięcia mamy 100 zł w gotówce, a wszystkie warunki (w tym założenie konta) możemy spełnić bez wstawania z kanapy. Konto zakładamy bowiem „na selfie” :)

100 zł premii od Pekao S.A.

Otwórz Konto Przekorzystne i otrzymaj do 100 zł

Aby skorzystać z promocji należy być nowym klientem banku, czyli osobą, która nie posiadała żadnego konta ani lokaty w Pekao w okresie od 1.01.2019 do 30.09.2020.

Jeśli spełniamy powyższe warunki to wystarczy, że złożymy wniosek o Konto Przekorzystne i zawrzemy umowę nie później, niż 31.10.2020. Istotne, aby w trakcie wnioskowania wyrobić również kartę debetową oraz aplikację PeoPay. Zgody marketingowe nie są wymagane.

Bank zaznacza jednak, że umowa powinna zostać zawarta biometrycznie, czyli za pomocą selfie i weryfikację zdalną (internetowo / mobilnie). Dlatego w trakcie wnioskowania powinniśmy wybrać ten sposób finalizacji, a nie wizytę w oddziale. Jeśli jednak z jakichś przyczyn wystąpi błąd i dostaniemy odmowę zawarcia umowy biometrycznie, to finalizacja w oddziale banku będzie również brana pod uwagę. Ale tylko wtedy.

100 zł na prostych zasadach

Samo zdobycie „stówki” jest bardzo proste, choć nieco czasochłonne. Zgodnie z regulaminem promocji powinniśmy bowiem spełnić poniższe warunki:

 • wpływ min. 500 zł za konto (przy czym nie może być to wpłata gotówki, udzielony kredyt, rozliczenie lokaty czy przelanie pieniędzy ze swojego innego konta w Pekao)
 • wykonanie jednej płatności bezgotówkowej w sklepie lub internecie kartą lub przez aplikację PeoPay (BLIK)
 • zalogowanie do aplikacji mobilnej PeoPay

Powyższe warunki powinniśmy spełnić łącznie w każdym z 4. kolejnych miesięcy, zaczynając od miesiąca otwarcia konta lub miesiąca następującego po nim. Dla rachunków otwartych w październiku warunki spełniamy w październiku, listopadzie, grudniu oraz styczniu lub listopadzie, grudniu, styczniu lub lutym.

Wypłata nagrody nastąpi do 31.03.2021.

Dodatkowa premia w programie poleceń

Oprócz premii na start Pekao płaci również za założenie konta z polecenia, ale… tylko osobie polecającej. Nowy klient nie ma z tego nic (oprócz standardowej premii 100 zł na start, o którą walczy niezależnie od tego czy założy konto z polecenia, czy nie).

Szczegóły programu poleceń w osobnym prześwietleniu.

Darmowe Konto Przekorzystne

A ile to wszystko kosztuje? Aby nie zapłacić ani złotówki za prowadzenie Konta Przekorzystnego (standardowo 6 zł) ani za kartę (standardowo 3 zł) należy wykonać… transakcję kartą lub PeoPay oraz zapewnić wpływ na konto w kwocie min. 500 zł. Innymi słowy spełnić warunki, które stawia przed nami promocja :)

Warto również wiedzieć, że bank przewidział też drugą opcję zwalniania z opłat. Pekao nie pobierze żadnych (podstawowych) opłat od osób, które nie ukończyły jeszcze 26. roku życia.

Co z wypłatami z bankomatów? Za darmo pieniądze wyciągniemy z bankomatów własnych Pekao oraz z dwóch dowolnych bankomatów obcych w kraju, o ile spełniliśmy w poprzednim miesiącu warunek wpływu 500 zł i jednej transakcji. Kolejne wypłaty z bankomatów obcych będą nas kosztować już 2% od kwoty wypłaty (min. 5 zł).

Na koniec dodam, że wyrabiając kartę Mastercard Debit FX automatycznie zyskujemy bezstratne przewalutowanie przy płatnościach zagranicznych – a dokładniej po kursie organizacji płatniczej i bez żadnej prowizji banku. Oznacza to, że kartą tą zapłacimy całkowicie bezkosztowo za wszelkiego rodzaju zakupy w innej walucie, niż PLN. Warto o tym pamiętać!

Nie przegap!

Komentarze

 • Tym razem już nie ma póki co kolejnej edycji punktów na start w BCh z tego co widzę.

  pws Odpowiedz
 • Szukam promocji na założenie konta w Pekao którą mógłbym połączyć z poleceniem konta dla męża, żebyśmy oboje dostaje po 100zł z polecenia i jeszcze jakiś grosz z promocji dla nowego klienta banku. Można łączyć jakieś promocje? Warto czekać na inną promocję czy po prostu brać 2x po 100zł jakie oferują teraz?

  ramm Odpowiedz
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy