50 zł w formie punktów Bezcenne Chwile dla klientów Pekao S.A. (+300 zł na start)

Trwa do 31.03.2021

Ruszyła V edycja promocji skierowanej do nowych i obecnych klientów Pekao S.A. W zamian za zarejestrowanie karty Mastercard w programie Bezcenne Chwile (dawniej Priceless Specials) oraz wykonanie jednej transakcji możemy zgarnąć równowartość 50 zł w formie punktów do wykorzystania np. na bon Allegro. A jeśli jesteśmy nowym klientem banku, to dodatkowe nawet 300 zł na start.

3400 punktów Bezcenne Chwile dla klientów Pekao

Punkty na start z Bankiem Pekao S.A.

Aby skorzystać z promocji „Punkty na start” należy być klientem Pekao, który zawarł z bankiem umowę o dowolną kartę Mastercard (lub Maestro). Nie ma znaczenia, czy kartę mamy od dawna, czy dopiero zawnioskujemy o nią wraz z kontem osobistym. Istotny jest natomiast fakt, że nie powinniśmy nigdy wcześniej być uczestnikami programu Bezcenne Chwile dla kart Pekao.

Rejestracji do programu dokonamy za pomocą bankowości internetowej Pekao24 albo za pomocą strony bezcennechwile.pl. Pamiętajmy jedynie, aby w trakcie przystępowania do programu wyrazić zgodę na co najmniej jeden kanał komunikacyjny (telefonicznie lub mailowo) w celu przesyłania ofert marketingowych i informacji handlowych.

Za powyższe działania zgarniemy 1000 punktów powitalnych, które zostaną dodane w ciągu 14 dni roboczych.

Kolejne 2400 punktów zgarniemy za równie prostą rzecz, czyli wykonanie min. 1 zakupu przy użyciu karty w ciągu 30 dni od przystąpienia do programu. Wliczamy tu wszystkie „normalne” płatności w sklepach i internecie (wykluczone są natomiast kody MCC: 4829, 6010, 6011, 6012, 6050, 6051, 6540). Tu na punkty poczekamy 30 dni od spełnienia warunków.

Promocyjne punkty będą ważne 6 miesięcy. Będziemy je mogli wykorzystać na wybrany przez siebie cel w programie Bezcenne Chwile.

Na koniec dodam, że promocja trwa do 31.03.2021 lub do wyczerpania puli łącznie 100 000 nagród (50 000 x 1000 punktów za rejestrację oraz 50 000 x 2400 punktów – za logowanie). W razie wyczerpania puli na stronie banku pojawi się stosowny komunikat (już na 7 dni przed datą szacowanego wyczerpania puli).

Szczegóły w regulaminie.

Nie przegap!

Komentarze

 • Mam konto w Idea Banku bez karty debetowej. Gdy ją zamówię otrzymam z logo Idea Banku Czy Pekao?

  Bogusia Odpowiedz
  • Pekao stal sie wlascicielem marki Idea, tak samo jak PKO BP jest wlascicielem marki Inteligo. Dla testu zadzwon/idz do banku Pekao i zapytaj czy jestes ich Klientem. Otrzymasz karte z logo Idea bank, a po zalogowaniu do BCH zobaczysz logo Getin. Takich zmian nie robi sie w kilka godzin roboczych po przejeciu marki bo bank musi dzialac normalnie.

   aaaa
  • A proszę doradź mi czy mogę ją aktualnie zarejestrować w Bezcennych Chwilach, aby otrzymać 3400 punkty?

   Bogusia
  • Nie sadze zeby to zadzialalo w najblizszych tygodniach ale jesli chcesz to probuj.

   aaaa
 • Z tym 300zł za konto to kolorujesz rzeczywistość, bo jest sumaryczna premia za konto i kartę kredytową, a nie każdy che (może) kartę wziąć. Lepiej jednak pisać bardziej konkretnie. Premia za samo konto to tylko 100zł, czyli bardzo mizernie.

  Skylla Odpowiedz
  • Tak samo znajda sie osoby ktore nie chca lub nie moga zalozyc konta w Pekao (niechec do banku, karencja lub problemy techniczne w banku). Zawsze do banku idzie sie po maxa i za taka informacje pieknie dziekuje, a nie kombinujesz jak wziac najmniej :)

   aaaa
  • Jak masz karencje + Idea, to warto założyć konto, aby wziąć tą kartę za 200 zl. Łatwo się domyśleć, że przy kolejnych promocjach Ci co mają Idea będą spaleni

   Anom
 • Jak na razie to nie można się zalogować do bezcennechwile.pl po rejestracji:(

  Agnese2a Odpowiedz
 • Czy kartę do konta firmowego też można dodać do bezcennechwile?

  asdf Odpowiedz
 • Podpowiedź dla Was: gdy otrzymacie punkty to nie czekajcie na pojawienie się nowych nagród w systemie, tylko je szybko wykorzystajcie. W jednej z wiosennych edycji tej promocji otrzymałem punkty, a po około 3 tygodniach zniknęły z konta. Zgodnie z regulaminem ważne przez pół roku, reklamacje poszły i dalej nic.
  Pozdrawiam

  MateuszK Odpowiedz
  • Najpierw to te punkty trzeba dostać:) Ja w poprzedniej edycji tysiąca punktów powitalnych nawet nie zobaczyłam, wysłałam mailem reklamację, minęło ustawowe 30dni na rozpatrzenie więc reklamacja powinna zostać uznana (chociaż tu nie było żadnych wątpliwości, bo proste notabene warunki zostały spełnione) I co z tego, BCh nawet nie raczyło odpowiedzieć co się dzieje a po moim telefonie stwierdzili, że to nie ich wina, bo bez błogosławieństwa Pekao nic nie mogą.
   Tłumaczyłam, że brak tych 1000 punktów uniemożliwia skorzystanie z bonu a 2400pkt, które otrzymałam za chwile straci ważność, powiedzieli że wtedy.. będę mogła złożyć kolejną reklamację:)

   Ew@
 • Z inne beczki:
  Czy karta debetowa Pekao, która jest jednocześnie wielowalutową, ma kursy lepsze/podobne do Rev? Gdzie to można sprawdzić…

  Dario Odpowiedz
 • Mam bony Circle K po 50 zł ważne do 30.06.2021 oraz bony Decathlon po 50 zł ważne do 9.12.2022, a także mogę mieć inne dostępne obecnie w katalogu BCh.
  Chętnie wymienię je na bony do EURO, Allegro oraz Empika.
  Proszę o kontakt, rozważę każdą propozycję – pws [małpa] onet [.] pl

  pws Odpowiedz
 • @Admin: a gdzież Ty widzisz ten bon Allegro? :)

  Dario Odpowiedz
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy