HIT! 350 zł do Biedronki za założenie darmowego Konta Otwartego na Ciebie od BNP Paribas

Zakończona

Ruszyła promocja BNP Paribas, która ma prawo okazać się prawdziwym hitem. Dlaczego? Z co najmniej kilku powodów! Po pierwsze – do zdobycia jest rekordowa premia – aż 350 zł w formie bonów do sklepów Biedronka. Po drugie – premię zgarniemy za uruchomienie darmowego konta – nie musimy więc dokładać od siebie ani złotówki. Wreszcie po trzecie – nagrodę zgarniemy bardzo szybko (jak na standardy promocji bankowych) – pierwsze 150 zł trafi do nas już w październiku, a kolejne 200 zł – w listopadzie :)

350 zł do Biedronki za założenie Konta Otwartego na Ciebie

Powrót do szkoły

Aby skorzystać z promocji należy być nowym klientem banku, czyli osobą nieposiadajacą żadnego konta osobistego BNP Paribas w okresie ostatnich 9 miesięcy. To dobra wiadomość – okres karencji jest bardzo krótki!

Pamiętajmy jedynie, że do klientów BNP Paribas wliczamy również byłych klientów Raiffeisen Polbank – banku, który został przejęty w ubiegłym roku. Na szczęście posiadanie konta oszczędnościowego w BGŻOptima nie wyklucza z promocji.

Jeśli spełniamy powyższe warunki to wystarczy, że do 15.09.2019 zarejestrujemy się na dedykowanej stronie promocji (zaznaczając wszystkie checkboxy), a następnie złożymy wniosek o Konto Otwarte na Ciebie wraz z kartą debetową (Otwartą na Dzisiaj) i usługami bankowości internetowej z wygenerowanego dla nas linku (tym razem zaznaczając tylko te zgody, które są wymagane przez wniosek). Na podpisanie umowy będziemy mieć czas maksymalnie do 20.09.2019. W czasie wnioskowania warto też wyłączyć wtyczki typu adblock w przeglądarce – może to uniemożliwiać przejście do końca wniosku.

Dodam, że od niedawna umowę podpisujemy SMSem, a kurier przywozi nam tylko kartę debetową. Aby aktywować konto musimy jedynie nadać kod PIN do karty.

Ale uwaga: w promocji obowiązuje pula 2500 promocyjnych wniosków. Po jej przekroczeniu możliwość rejestrowania zostanie zablokowana. Warto się śpieszyć!

350 zł do Biedronki

Co dalej? Zasady promocji są całkiem proste. Pierwszą nagrodę, czyli e-kartę podarunkową o wartości 150 zł do wykorzystania w sklepach Biedronka, zgarniemy za sam fakt założenia konta oraz wykonanie co najmniej 3 transakcji bezgotówkowych kartą – na dowolne kwoty. Istotne, aby wykonać je we wrześniu.

Regulamin zaznacza, że mają to być realne płatności za towary lub usługi w sklepach lub internecie. Nie mogą to być transakcje wykonane za pośrednictwem systemów podmiotów trzecich, takich jak BLIK, PayU, Przelewy24, Dotpay, Blue Media itd. Bank zaznacza również, że nie będzie brał pod uwagę transakcji wykonany w miejscach ułatwiających obroty kartą, czyli z kodem MCC terminala równym 7995, 8999, 6012, 6211, 6051, 4829. Jeśli nie wiesz o co chodzi z kodami MCC, to polecam sprawdzić stronę jakimcc.pl. Generalnie każda „normalna” transakcja (jak zakup paliwa, bułek w piekarni czy zakupów w markecie) jest jak najbardziej OK :)

Co dalej? Kolejną nagrodę, tym razem w formie e-karty doładowanej kwotą 200 zł, zgarniemy za:

 • spełnienie warunków do zyskania pierwszej nagrody,
 • wykonanie min. 2 przelewów środków z konta osobistego za pomocą bankowości elektronicznej w październiku,
 • wykonanie transakcji bezgotówkowych kartą na min. 300 zł (w październiku),
 • otrzymanie wpływów na łączną kwotę min. 1000 zł (również w październiku)

Pierwszy warunek wydaje się oczywisty, podobnie jak trzeci (tzn. obowiązują te same wykluczenia transakcji, co we wrześniu – aczkolwiek teraz idziemy nie w ilość, ale wysokość transakcji). Jeśli natomiast chodzi o drugi podpunkt, to bank wymaga od nas wykonania dwóch „zwykłych” przelewów typu Elixir za pomocą bankowości mobilnej lub internetowej. Wystarczy więc zlecić przelanie środków na swoje konto w innym banku i… tyle.

Ostatni punkt dotyczący wpływów ma natomiast następujące zastrzeżenia: bank weźmie pod uwagę sumę wszelkich wpływów na konto osobiste oprócz wpłat gotówkowych, wpływów z ew. kredytów udzielonych przez BNP Paribas oraz wpłat własnych wewnątrz BNP Paribas (również z rachunków BGŻOptima). Jak więc najprościej spełnić warunek wpływów? Po prostu przelać sobie 1000 zł ze swojego konta w innym banku :)

I to tyle! Organizator promocji poinformuje nas o spełnieniu warunków promocji (do zyskania pierwszej nagrody) do 21.10. Sam e-kod do wykorzystania w Biedronce zostanie nam przekazany do końca października SMSowo. Pamiętajmy, że kod możemy wykorzystywać kilkukrotnie (aż do wyzerowania salda), a kasjer powinien go wprowadzić na kasę nie jako metoda zapłaty, ale jak każdy inny towar – podajać nasz unikalny 13-cyfrowy e-kod (a następnie zatwierdzić klawiszem PLU).

Informacja o przyznaniu drugiej nagrody (e-kodu o wartości 200 zł) trafi do nas do 20.11, a sama nagroda – do końca listopada.

Ile kosztuje Konto Otwarte na Ciebie?

Konto Otwarte na Ciebie prześwietlałem całościowo na początku kwietnia – kiedy pojawiło się na rynku.

W skrócie: jego prowadzenie jest darmowe. Zapłacić możemy jedynie 3 zł miesięcznie za kartę debetową „Otwartą na Dzisiaj”, ale wystarczy wykonać zaledwie jedną, dowolną transakcję bezgotówkową, by jej prowadzenie było darmowe. Bank przewiduje jednak pewien wyjątek – osoby do 26. roku życia nie zapłacą za nią ani grosza, niezależnie od aktywności.

Co z bankomatami? Wypłaty z urządzeń własnych i bankomatów Planet Cash są darmowe. Za inne płacimy 5 zł od wypłaty w kraju – no chyba, że jesteśmy młodzi – wtedy nie płacimy ani grosza :)

Nie przegap!

Komentarze

 • Znów dzwoniłem ale tym razem już wściekły.Rozmowa mniej więcej taka:

  -Dzwonię w sprawie otwarcia konta które otwiera się już miesiąc i wiem że wniosek stoi na etapie wyrobienia karty.
  – jeśli tak, to niestety mamy problemy techniczny z wyrabianiem kart
  – ale to ja już wiem od ponad dwóch tygodni chcę wiedzieć co dalej?
  – Dostanie Pan powiadomienie kiedy karta zostanie do Pana wysłana
  – A kiedy te problemy techniczne zostaną rozwiązane i kiedy mogę spodziewać się karty?
  – nie jestem w stanie odpowiedzieć
  – Ale czy zdaje Pani sobie sprawę że wymóg promocji jest taki że trzeba spełnić warunki we wrześniu a minęła już połowa września?
  – Nie potrafię na to pytanie odpowiedzieć nie ode mnie to zależy
  – To jaki sens ma tworzenie promocji w której bank utrudnia spełnienie warunków?
  – Może Pan ewentualnie złożyć reklamację że nie mógł Pan spełnić warunków promocji….

  I co o tym sądzić? Wciskają kit o niemożności wydawania kart? 2 tyg. maja problemy czy to ewidentne rolowanie klientów w sensie uniemożliwienie im spełnienie warunków. Już była afera tabletowa szykuje się kolejna? Mam nieodparte wrażenie że jest to reżyserowane. Będziemy się potem bujać z reklamacjami? Bo też i jak udowodnić, że karta została dostarczona za późno? Pojawiły się tu głosy że są tacy co w kilka dni kary dostali….

  jojo Odpowiedz
 • Kiedy składałeś wniosek? Ja gdzie w okolicach 20.08, ciekaw jestem czy przed tym terminem były problemy czy TYLKO po tym terminie one się zaczęły.

  jojo Odpowiedz
  • 19.08 złożyłem wniosek, 20 telefon z banku, 21 (środa) info że wysłali kartę, 26 (poniedziałek) karta u mnie :)

   marsid
 • Wygląda więc na to że zdążyłeś przed tą niby awarią, no chyba że ktoś inny się odezwie że składał później a kartę już dostał….

  jojo Odpowiedz
 • Ja złożyłem wniosek 23.08 i karty brak. A znajoma 26.08 i kartę dostała 28.08.

  Jazz Odpowiedz
 • Czy jest jakiś sposób na obejście problemu z kartami? Da sie np wyrobić debetówk w oddziale banku i wygenerować hasło do konta?

  77mir Odpowiedz
 • ewidentnie z kartami to lipa i specjalna zagrywka banku. Ja założyłem konto jako 1 w sierpniu i karty brak, dwie osoby założyły we wrześniu i karty dostały. Więc to nie możliwe, że jakiś problem techniczny. Będzie się trzeba z nimi użerać. Nienawidzę takich promocji. Więcej fatygi niż co warte. Admin prośba abyś w nowych ofertach tego banku zaznaczał że takie cyrki robi. Wtedy mielibyśmy wiedzę i podejmowali decyzję czy warto się bawić czy nie.

  jaro Odpowiedz
 • Ktoś wie czy do właściwych transakcji zaliczają się te wykonane telefonem z gpay z podpiętą kartą debetową? Czy to też są transakcje z udziałem firm „trzecich”?

  Archi Odpowiedz
 • Admin czy masz możliwość dowiedzieć się w banku co dzieje się z naszymi kartami, których nie dostarczają od 4 tygodni.

  jaro Odpowiedz
 • Tak się zastanawiam czy do Samcika nie napisać…..?

  jojo Odpowiedz
 • Ja trafiłem na ogarniętego konsultanta. Wyjaśnił powody niedostarczenia karty i zamówił nową. Mam nadzieję , że dotrze na czas.

  cykor Odpowiedz
  • cykor co dokładnie powiedział ci konsultant? Dzwoniłeś na infolinię czy w inny sposób się kontaktowałeś?

   jaro
  • najtrudniej chyba było dodzwonić się na infolinię ( ciągle przerywało połączenie lub kierowało do niewłaściwej osoby). Konsultant stwierdził , że moja karta została zastrzeżona przez system , dlatego nie mogła być dostarczona. (Nie wnikałem dlaczego) Wiedział o promocji , terminach itd. Bardzo dokładnie mnie zweryfikował i zamówił nową , nawet wiedział jaką. I tyle.

   cykor
  • Mi powiedział, że zgłasza problem do działu technicznego, nawet zmienił adres dostawy, ale jakoś mu nie wierzę… To było 2 tyg. temu.

   Rafał
  • Czyli zamówił nową i jednocześnie zgłosił problem do działu technicznego ?

   cykor
  • Chyba tak. Tak naprawdę tylko on wie co faktycznie zrobił, jutro spróbuję zadzwonić tam jeszcze raz. Nie wierzę, że rozwiązanie tego problemu leży w „kompetencjach” konsultanta…

   Rafał
  • No poczekam do końca tygodnia na kuriera , potem ewentualnie zacznę się znowu wkurzać.

   cykor
 • w necie znalazłem info że karty przypisują sie do starych,dawno zamknietych rachunków klientów którzy powracają do banków wiec nie da sie ich wysłać
  moze po 14 beda mieli wolnych programistów

  77mir Odpowiedz
 • jak nie zdążą we wrześniu wysłać kart trzeba bedzie pisać reklamacje

  77mir Odpowiedz
 • kolejny tydzień minął i karty ani widu ani słychu. Chyba będzie trzeba zwrócić się do jakiegoś urzędu nadzoru nad bankami o interwencję. Bo tak być nie może. mam konto a praktycznie go nie mam.

  jaro Odpowiedz
 • Ja już sam nie wiem na co czekam….? Wyłączyłem telefon do obsługi banków, jedynie zaglądam na forum czy coś drgnęło. Może Michał coś się dowie.
  Kaszana roku dla BNP…..

  jojo Odpowiedz
 • To was wszystkich nie pociesze, bo jak nawet karta przyjdzie to może się okazać że konto macie zablokowane……i żadna aktywacja karty nie uaktywni konta….

  M. Odpowiedz
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy