Rekord! Aż 350 zł za założenie Konta Jakie Chcę w Santander Bank Polska + 70 zł do CCC + 1% moneybacku od rachunków + 800 zł za kartę kredytową!

Zakończona

Ruszyła promocja Santander Bank Polska z premią, jakiej nie było od dawna. W zamian za założenie konta osobistego i spełnienie prostych warunków będziemy mogli zgarnąć aż 300 zł na start oraz 50 zł w programie poleceń! A do tego ciągle możemy skorzystać z Lokaty Mobilnej z oprocentowaniem 1% oraz z moneybacku pozwalającego na zgarnięcie 1% wartości opłacanych rachunków. A jeśli chcemy zgarnąć jeszcze więcej, to czeka na nas nawet 800 zł za kartę kredytową :)

350 zł premii na start od Santander Bank Polska

300 zł za aktywne bankowanie

Aby skorzystać z promocji należy być nowym klientem banku, czyli pełnoletnim obywatelem naszego kraju, który:

 • nie ma otwartego konta osobistego Santander Bank Polska w okresie od 1.06.2020 do dnia skorzystania z promocji oraz
 • nie otworzył konta w jakiejkolwiek promocji z premią za otwarcie konta osobistego w Santander Bank Polska od 1.04.2019 (otwarcie konta w jakiejś wcześniejszej promocji i ew. zamkniecie go po 1.04.2019 jest OK)

Posiadanie innych produktów Santander Bank Polska (np. karta kredytowa, konto walutowe) nie wyklucza z promocji.

Jeśli spełniamy powyższe warunki to wystarczy, że złożymy wniosek internetowy o Konto Jakie Chcę za pomocą dedykowanej strony promocji (lub w wersji dla młodych). Karta debetowa do konta nie jest wymagana, choć jej posiadanie może ułatwić nam spełnienie dalszych warunków. Zgodnie z regulaminem powinniśmy również:

 • podać numer telefonu komórkowego i adres mailowy do kontaktu
 • zgodzić się na kontakt w sprawie realizacji wniosku i dostarczenie regulacji bankowych
 • zgodzić się na kontakt drogą elektroniczną w celu marketingowym
 • zgodzić się na kontakt telefoniczny w celu marketingowym
 • zgodzić się na elektroniczny kanał kontaktu (EKK), czyli m.in. dostarczanie korespondencji i wyciągów w formie elektronicznej

Pierwsze trzy zgody wyrażamy w trakcie wnioskowania, natomiast na EKK zgadzamy się przy pierwszym logowaniu do banku.

Na złożenie wniosku o konto mamy czas do 30.06.2021, przy czym umowę musimy zawrzeć do 15.07.2021.

300 zł na prostych zasadach

Co dalej? Pierwszą nagrodę, w wysokości 100 zł, otrzymamy do końca sierpnia, o ile w lipcu spełnimy poniższe warunki:

 • zapewnimy wpływ na konto min. 1000 zł
 • wykonamy min. 1 płatność bezgotówkową (kartą lub BLIKiem) na min. 10 zł
 • zalogujemy się min. raz do aplikacji Santander Mobile

Drugą nagrodę, czyli pozostałe 200 zł, otrzymamy do końca października – pod warunkiem, że spełniliśmy powyższe warunki w lipcu oraz spełnimy je ponownie w sierpniu oraz wrześniu. Łącznie więc powinniśmy zapewnić wpływy, wykonać min. 1 transakcję i zalogować się do aplikacji mobilnej przez trzy kolejne miesiące.

I to tyle – tytułowa premia nasza! :)

Aktualizacja (20.06): dodatkowe 70 zł do CCC!

To nie wszystko! Osoby, które zawnioskują o konto począwszy od 20.06 mogą zyskać jeszcze więcej, bo dodatkowe 70 zł do wykorzystania w sklepach CCC (przy zakupach za min. 200 zł). Wystarczy… założyć promocyjne konto, wyrazić zgody i… nagroda nasza. Więcej w osobnym prześwietleniu tej dodatkowej oferty.

Dodatkowe 50 zł w programie poleceń

300 zł na start to jednak nie wszystko. W trakcie wnioskowania o konto możemy bowiem podać kod polecający naszego znajomego i… zgarnąć kolejne 50 zł za zostanie klientem banku. Tu jednak warunki nowego klienta są nieco inne: bank nagrodzi jedynie tych nowych klientów, którzy nie posiadali żadnego konta osobistego dla klientów prywatnych w złotych polskich w Santander Bank Polska od 1.02.2020. Musimy też wyrazić zgodę na przekazanie informacji objętej tajemnicą bankową osobie polecanej, ale w bardzo małym zakresie – chodzi tu jedynie o poinformowanie polecającego, że należy mu się nagroda (choć nawet nie wie za kogo).

Najważniejsze jednak, abyśmy podali w odpowiednim miejscu kod polecający uzyskany od obecnego klienta banku – w trakcie wnioskowania o konto. Jeśli nie macie kodu swojego znajomego (który uprzednio zapisał się do programu poleceń), to będzie mi bardzo miło, jeśli użyjecie naszego, sprawdzonego kodu: 1007167072.

Kod polecający Santander Bank Polska

A jakie warunki trzeba spełnić, aby zgarnąć 50 zł jako osoba polecana (nowy klient)? Po pierwsze – zalogować się co najmniej raz do aplikacji mobilnej albo bankowości internetowej Santander. Po drugie – wykonać płatności kartą lub BLIKiem na min. 300 zł, przy czym co najmniej jedna transakcja musi być wykonana BLIKiem (reszta może być kartą i/lub BLIKiem). Obie czynności powinniśmy wykonać do końca miesiąca następującego po miesiącu otwarcia konta.

50 zł za polecenie zgarniemy do końca miesiąca następującego po miesiącu spełnienia warunków. Obecna edycja programu poleceń została opisana w tym artykule.

Moneyback od płatności rachunków

Ostatnią premią, którą możemy zgarnąć jako posiadacze Konta Jakie Chcę, jest moneyback w wysokości 1% od płatności rachunków za gaz, prąd i usługi telekomunikacyjne. Wystarczy więc opłacać faktury tego typu przelewem z Konta Jakie Chcę, a bank doda nam nieco od siebie. Niewiele, ale zawsze to coś – zwłaszcza, że ta oferta jest niejako wbudowana w rachunek i, miejmy nadzieję, będzie dostępna jeszcze przez długi czas ;)

1% na Lokacie Mobilnej

Na koniec przypomnę, że klienci Santander Banku mogą skorzystać z promocyjnej oferty Lokaty Mobilnej. Możemy ją założyć tylko raz – za pomocą aplikacji mobilnej. Kwota minimalna to 1000 zł, a maksymalna – 20000 zł. Lokata trwa 4 miesiące, a jej oprocentowanie wynosi obecnie 1%.

Korzyści dla studentów

Santander dba również o studentów – szczególnie tych, których chcą się jeszcze bardziej kształcić i rozwijać. Bank prowadzi np. nabory do „Studenckiego Nobla”, na stypendia językowe czy podnoszące kwalifikacje. Więcej możemy się o tym dowiedzieć na stronie banku.

Konto Jakie Chcę – opłaty

Ile kosztuje Konto Jakie Chcę? Zarówno karta jak i konto mogą być płatne (6+8 zł), jednak zapewnienie wpływu na min. 500 zł oraz wykonanie jednej płatności kartą lub BLIKiem zwolni z opłat. Osoby młode (do 26. roku życia) konto mają bezpłatnie, a za kartę nie płacą pod warunkiem wykonania jednej płatności.

Jeśli mamy mniej, niż 26 lat (czyli zakładamy lub Konto dla młodych), to wszystkie wypłaty w kraju są za darmo. Jeśli przekroczymy tę granicę wiekową, to zapłacimy 5 zł za każdą wypłatę – chyba, że dokonamy jej w urządzeniach własnych banku. Pamiętajmy również, że do wyboru mamy darmowego BLIKa.

Na koniec dodam, że Konto Jakie Chcę jest jedynym rachunkiem na rynku, który pozwala na nielimitowane przelewy natychmiastowe!

Nie przegap!

Komentarze

 • Nie łapię się. Co prawda nie posiadam od lutego 2020, ale otwierałem promocyjnie we wrześniu 2019.

  ptok Odpowiedz
 • Witam.

  Poza notą prawną na dole ich strony nie mogę nigdzie znaleźć regulaminu promocji. Ma ktoś dostęp do regulaminu? Bądź informacji, bo na niej mi zależy: czy promocja obejmuje także osoby chcące założyć konto w placówce, nie przez kuriera? Z góry dziękuję za informacje.

  Pozdrawiam!

  Iwo12 Odpowiedz
 • No nie taki rekord. Było już 380 zł :)

  Mar_Wer Odpowiedz
 • Wpływ może być z innego banku?

  Sylwester Odpowiedz
 • Jak wygląda zwrot 1% za rachunki, aktywuje się to gdzieś?

  Arkadiusz Odpowiedz
  • dodaje się dostawców w e-bankowości (zakładka na pulpicie „Zwrot za rachunki” – chyba były potrzebne skany rachunków

   Ja123
 • promocja obowiązuje do dziś czy została przedłużona o miesiąc (wydaje mi się, że gdzieś mi się takie info przewinęło)

  Michał Odpowiedz
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy