Do 800 zł za kartę kredytową Visa Silver Akcja Pajacyk lub Visa Platinum od Santander Bank Polska

Zakończona

Santander Bank Polska wystartował z kolejną edycją promocji, w ramach której możemy zgarnąć nawet 800 zł za wyrobienie karty kredytowej Visa Pajacyk albo Visa Platinum. Większość premii przyznana będzie w formie (skromnego) moneybacku, a pozostałe części – za wypłatę gotówki z limitu karty oraz wyrobienie karty dodatkowej. To świetne uzupełnienie promocji konta osobistego, w ramach której możemy zyskać kolejne 300 zł.

800 zł za kartą kredytową Santander Bank Polska

800 zł z kartą kredytową Visa

Aby skorzystać z promocji należy być osobą, która nie posiadała karty kredytowej Visa Silver „Akcja Pajacyk” ani Visa Platinum w Santander Bank Polska na dzień 31.01.2021. Posiadanie innych produktów banku nie wyklucza z promocji.

Jeśli spełniamy powyższe warunki to wystarczy, że złożymy wniosek o wydanie karty Visa Silver „Akcja Pajacyk” lub Platinum, a następnie podpiszemy umowę o kartę, o ile bank wyda pozytywną decyzję kredytową. Ważne również, aby wyrazić odpowiednie zgody na otrzymywanie informacji handlowej drogą elektroniczną i telefoniczną, na elektroniczny kanał kontaktu oraz na przetwarzanie przez bank w celach marketingowych. Wymagane jest również podanie w banku numeru telefonu komórkowego i adresu e-mail do kontaktu.

Czas na spełnienie wszystkich powyższych warunków mamy do 31.07.2021.

100 zł za Fast Cash

Ale uwaga! Aby zdobyć pierwsze 100 zł już na etapie wnioskowania powinniśmy skorzystać z usługi Fast Cash na kwotę min. 1000 zł. A Fast Cash to nic innego jak przelew gotówki z rachunku karty zanim ją jeszcze otrzymamy. I o dziwo jest on darmowy, a na dodatek traktowany jako transakcja bezgotówkowa – co oznacza, że nic za niego nie zapłacimy – o ile spłacimy wszystko na czas.

Tu standardowo przypomnę, że robiąc „normalny” przelew z rachunku karty kredytowej zapłacilibyśmy całkiem sporo, bo 4% wartości transakcji (min. 10 zł), a na dodatek byłaby to transakcja gotówkowa, która nie jest objęta okresem bezodsetkowym.

Nagrodę za Fast Cash otrzymamy do końca listopada 2021.

1% moneybacku

Kolejny typ premii to zwrot 1% wartości transakcji bezgotówkowych wykonanych kartą (główną lub dodatkową). Bank zaznacza, że bierze pod uwagę wszystkie miejsca transakcji oprócz płatności w punktach prowadzących działalność sklasyfikowaną jako zakłady bukmacherskie i kasyna (czyli transakcje quasi cash), płatności u podmiotów świadczących usługi w zakresie wymiany walut, walut wirtualnych i środków płatniczych oraz pośredniczących w wymianie (wymienione wprost są Revolut i DiPocket) oraz w punktach z MCC równym: 4829, 6012, 6051, 6211, 8999 (o ile płatność jest zagraniczna).

Maksymalnie możemy zgarniać 50 zł miesięcznie, a że promocja trwa przez rok – to nawet 600 zł rocznie. Oznacza to, że musielibyśmy wtedy wydać aż 60000 zł rocznie aby zgarnąć maksymalną premię – sporo.

Pamiętajmy również, że pierwszym miesiącem zgarniania moneybacku jest miesiąc podpisania umowy o kartę. Bank podaje nawet taki przykład:

Podpisałem umowę o kartę kredytową 20 kwietnia 2021 r. Za jakie miesiące otrzymam nagrody za płatności?
Za transakcje wykonane od 20 kwietnia 2021 r. do 31 marca 2022 r. (12 miesięcy).

Premia będzie wypłacana co miesiąc, do końca miesiąca następującego po miesiącu spełnienia warunków.

100 zł za umowy o kartę dodatkową

Ostatnią premią, którą możemy zyskać w opisywanej promocji, jest 100 zł za zawarcie umowy o kartę dodatkową. Wystarczy, że umowę o kartę dla innej osoby zawrzemy do końca 2 miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu zawarcia umowy o kartę główną.

Nagrodę za kartę dodatkową zgarniemy w listopadzie 2021, pod warunkiem braku rozwiązania umowy o kartę dodatkową do 30.09.2021.

Ile kosztuje karta kredytowa Visa Pajacyk?

Wydanie karty głównej jest bezpłatne. Zapłacić możemy 90 zł opłaty w pierwszym roku, ale w przypadku korzystania z tej promocji nie jest ona pobierana. W kolejnych latach bank pobiera jednak opłaty miesięczne (7,50 zł), jednak można być z niej zwolnionym po wykonaniu min. 10 transakcji kartą.

Ile kosztuje karta kredytowa Visa Platinum?

Karta Visa Platinum kosztuje aż 500 zł w pierwszym roku, ale ponownie – nie płacimy za nią nic ze względu na udział w promocji. W kolejnych latach pojawi się opłata miesięczna (w wysokości aż 42 zł), ale 10 transakcji miesięcznie zwolni z opłaty.

Nie przegap!

Komentarze

 • Moje usługi przechodzą na tej karcie jako płatność bezgotówkowa? A jeśli tak to czy dają moneyback?

  adre Odpowiedz
 • pajacyk wczoraj płacił

  karampuk Odpowiedz
  • U mnie już ostatni raz. Karta do zamknięcia.

   Ciekawski
  • daj znać czy dostaniesz jakąś propozycję utrzymaniową :)

   pawel07
  • Ja dostałem złotówkę za każdy dzień, w którym robię transakcję, dla mnie niewystarczające.

   Angulo
  • Propozycja utrzymaniowa 4 miesiące – zwroty po 30 zł (2%).

   Ciekawski
  • @Ciekawski a w jaki sposób skladales wypowiedzenie? Formularz internetowy czy infolinia? Skladales wypowiedzenie jednocześnie na kartę swoją i dodatkową?

   Paweł
  • @Ciekawski, składałeś po zakończeniu 1%

   abc
  • Składałem przez czat i poprosiłem o kontakt ze strony banku. Chodziło mi tylko o kartę główną, po zakończeniu okresu zwrotów za zakupy.

   Ciekawski
  • @Ciekawski a ta oferta utrzymaniowa, którą dostałeś była na 4 pełne miesiące czy 3 miesiące plus ten niepełny miesiąc, kiedy skladales wypowiedzenie? Bo właśnie dostałem ostatni zwrot 1% i zastanawiam się czy działać teraz czy poczekać do 1 czerwca.

   Paweł
  • Obecny miesiąc jest liczony wstecz, czyli na transakcje od początku miesiąca. Nic to mi nie dało, bo kartę mam jeszcze darmową i nie robiłem transakcji. Wypowiedzenie złożone w dniu mojego wpisu, tj. 12 maja.

   Ciekawski
  • Myślicie, że warto najpierw „zamykać” kartę dodatkową licząc na ofertę utrzymaniową i po jej zakończeniu „zamykać” kartę główną licząc na powtórkę czy to raczej nie przejdzie? ;) No bo jak od razu wnioskujemy o zamknięcie karty głównej to wiadomo, że z automatu i dodatkowa wylatuje.

   mbr1111
  • @Ciekawski, dlatego wypowiedzenie kk u nich najlepiej składac na początku miesiąca, wtedy już na początku miesiąca będzie wiadomo czy będzie oferta utrzymaniowa i jest więcej czasu na wykręcanie odpowiedniej kwoty do pełnego zwrotu.

   Ja123
 • Kartę dodatkową można otworzyć online, czy trzeba udać się do oddziału?

  paweł2342 Odpowiedz
 • A jakie są warunki dla karty dodatkowej? Opłata miesięczna?

  nikt Odpowiedz
 • Dostaliście już zwrot 1% w kwietniu? Ja jeszcze nie, a zwykle wypłacali wcześniej.

  Paweł Odpowiedz
 • Również jest, u mnie pierwszy, bo wymieniłem po roku promocji Credit Agricole na kredytówkę z Santadera, niestety ostatnie transakcje nie wiem jak u Was nie są widoczne. I tak u mnie zwrot był, wpływał na saldo, ale na historii rachunku i karty nie był widoczny, podobnie jak inne transakcje kartą, pod tym kątem nawet 1 dniowe opóźnienie i nie chodzi mi blokady…

  Dzikus Odpowiedz
  • Jest tam spory balagan i transakcje potrafia zniknac akurat jak sprawdza ile brakuje do 5k. Albo sie pokazuja ale nie sa wliczane do sumy wydatkow – tutaj pomaga zrzucenie wszystkich wydatkow do csv i sumowanie w excelu.

   aaaa
  • No właśnie kilka lat temu mieli to samo, miałem nadzieje, że posprzątali to przez lata ale niestety. Patrząc na samą historię i salda można mieć wrażenie, że przez to konto coś wycieka :) tak jak piszesz albo csv albo wyciąg, ale na dłuższą metę męczące :)

   Dzikus
  • Ja nie jestem w stanie tego kontrolować, bo Pajacyka używam do codziennych zakupów, bo tu przyjaciele nie pomagają…

   abc
  • na zakupy (spozywcze/alkoholowe) ostatnio co innego bylo lepsze
   na koniec miesiaca po przyjacielsku oplacam rachunki na tyle ile brakuje

   aaaa
 • Jesli umowe o karte glowna podpisalam w marcu to czas na podpisanie umowy o karte dodatkowa mam do konca maja? Dobrze rozumiem?? Moze mi ktos potwierdzic?

  anitaanita Odpowiedz
  • „do końca 2 miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu zawarcia umowy o kartę główną”
   Tak. W Twoim przypadku do końca maja

   Andrus
 • Niestety na promocje nie łapią się firmy JDG bez księgowego. Do wniosku należy złożyć formularz J30 Informacja Finansowa i musi byc pieczątka biura księgowego. Ja sobie prowadzę sam i nie chcą mi przyjąć wniosku. Próbowałem w dwóch podziałach.

  asd Odpowiedz
 • Czy w tej edycji za transakcje wykonane przez C przychodzą zwroty? W poprzednich edycjach podobno było dużo problemów.

  fb Odpowiedz
 • Czy allegro pay ma taki sam mcc jak allegro ?

  Romuald Odpowiedz
 • Już wiem

  Romuald Odpowiedz
 • @gajowy, niestety 6012

  Romuald Odpowiedz
 • mógłby ktos dokladniej opisać tą usługę ‚Fast Cash’ ?

  definicja w regulaminie jest taka:
  „Tak nazywamy usługę, która pozwala korzystać z pieniędzy nakoncie jeszcze przed otrzymaniem kartykredytowej. Wchwili składania wniosku ogłówną kartę kredytową, mogą Państwo zlecić przelew zlimitu karty kredytowej narachunek osobisty.”

  …ale mógłby ktos opisać co trzeba po kolei zrobić aby ją prawidłowo wykonać? słyszę o tym pierwszy raz w życiu i nie chciałabym niczego pominąć, bo nie dostane premii. Dzięki

  villemo09 Odpowiedz
  • We wniosku, jak dojdziesz do tego miejsca, zaznaczasz że chcesz tę usługę i wpisujesz kwotę 1000 zł a potem kończysz wniosek (ja miałam propozycję tej karty w bankowości więc poszło bardzo sprawnie, bez żadnych telefonów i dostarczania dokumentów. Te 1000 zł z tej usługi bardzo szybko – jakby od razu – miałam na koncie Jakie chcę do spożytkowania. Środki na karcie wyświetlały się pomniejszone o tę kwotę. Nic nie naliczono ale spłaciłam bardzo szybko (chyba jeszcze zanim karta przyszła), bo też nie byłam pewna co to za twór. Myślę, że nie trzeba było tego tak szybko spłacać. wnioskowanie o tę kartę było łatwe, lekkie i przyjemne. Cashbacki się ładnie naliczają a na premię za Fast Cash i kartę dodatkową czekam do listopada.

   Lidia
  • dzięki Lidia :)

   villemo09
 • Możecie powiedzieć jak wynika procedura weryfikacji dochodów? Jakie dokumenty trzeba przedstawić?

  gniewko Odpowiedz
 • oraz czy konieczna jest wizyta kuriera?

  xyza Odpowiedz
 • Ma ktoś może regulamin tej promocji?
  Chciałbym coś sprawdzić

  Andrus Odpowiedz
 • Ta promocja wróciła

  Ja123 Odpowiedz
 • Do ogródka Santandera dołożę jeszcze to :
  „Panie Bogdanie, przekroczył Pan dzienny limit transakcji(…)”

  Znaczy, sami się proszą aby kartę zamknąć ?

  Bogdan Odpowiedz
  • Sms powinien przyjsc przed przekroczeniem zeby nie miec nieprzyjemnosci na kasie w sklepie. A text prosze zwiekszyc sobie limit (gdzie jest max 10 i wiecej sie nie da) to niezly trolling :)

   aaaa
  • a dostał ktoś drugą ofertę retencyjną na Pajacyka czy to już czas zamykać.

   abc
  • Bywała i trzecia …

   mbo
  • bywało, ale teraz marudzą…

   abc
  • U mnie było ciekawie, bo raz mi dali, za drugim razem chcieli dać, ale Pani powiedziała, że lepiej zaczekać miesiąc, aż mi się 1% skończy na Pajacyku. Na moje pytanie, czy za ten miesiąc będzie utrzymanie, Pani powiedziała „oczywiście”. No i…oczywiście nie było. Na szczęście rozmowa była nagrywana więc jednak doszli do wniosku, że mi dadzą, „skoro było przyrzeczone”. Ale za trzecim razem niestety pożegnałem się z Pajacykiem.

   Ja123
  • Czy na zwrocie 2% (retencja) są jakieś wykluczenia ?

   fasdfasfas
  • Oczywiście że są, podają to nawet włączaniu retencji.

   Bogdan
  • potwierdzam, są wykluczenia, niedawno wprowadzili.

   abc
  • Jakie MCC są wykluczone przy retencji ?

   fasdfasfas
  • MMC

   fasdfasfas
 • Płacił komuś już pajacyk w listopadzie? U mnie przeważnie wpadało 8mego dnia miesiąca. Regulaminowo mają czas do końca miesiąca, ale przez moją półroczną przygodę z pajacykiem nigdy jeszcze nie płacili po 11tym…

  Maciej Odpowiedz
 • Też czekam.

  Romuald Odpowiedz
 • Dostał już ktoś to 100 zł za fast cash przelew z karty ?

  Michał Odpowiedz
  • Jeszcze nie. Ani za kartę dodatkową. Zwrotu za płatności w tym miesiącu też jeszcze nie miałam.

   Lidia
  • To tak jak ja. Miesiąc temu z premią z lokaty 500plus również czekałem długo. Coś nam Santander się popsuł…

   Maciej
 • Są premie.

  Andrus Odpowiedz
 • https://www.santander.pl/lp/black-week#regulaminy
  https://www.santander.pl/_fileserver/item/1509702
  Czy mam rozumieć, że oprócz pajacykowej premii, za transakcje wykonane w dniach 26-29.11 wpadnie dodatkowo 1% za akcję black week?

  Maciej Odpowiedz
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy