Wraca rewelacyjne 420 zł za założenie Konta Jakie Chcę w Santander Bank Polska + 1% moneybacku od rachunków + 800 zł za kartę kredytową!

Zakończona

Ruszyła II edycja promocja Santander Bank Polska z premią, jakiej nie było od dawna. W zamian za założenie konta osobistego i spełnienie prostych warunków będziemy mogli zgarnąć aż 300 zł na start w gotówce, 70 zł w bonie CCC oraz 50 zł w programie poleceń! A do tego ciągle możemy skorzystać z Lokaty Mobilnej z oprocentowaniem 1% oraz z moneybacku pozwalającego na zgarnięcie 1% wartości opłacanych rachunków. A jeśli chcemy zgarnąć jeszcze więcej, to czeka na nas nawet 800 zł za kartę kredytową :)

350 zł premii na start od Santander Bank Polska

Otwórz Konto, zyskaj 300 zł – edycja II

Aby skorzystać z promocji należy być nowym klientem banku, czyli pełnoletnim obywatelem naszego kraju, który:

 • nie ma otwartego konta osobistego Santander Bank Polska w okresie od 1.07.2020 do dnia skorzystania z promocji oraz
 • nie otworzył konta w jakiejkolwiek promocji z premią za otwarcie konta osobistego w Santander Bank Polska od 1.04.2019 (otwarcie konta w jakiejś wcześniejszej promocji i ew. zamkniecie go po 1.04.2019 jest OK)

Posiadanie innych produktów Santander Bank Polska (np. karta kredytowa, konto walutowe) nie wyklucza z promocji.

Jeśli spełniamy powyższe warunki to wystarczy, że złożymy wniosek internetowy o Konto Jakie Chcę za pomocą dedykowanej strony promocji (lub w wersji dla młodych). Karta debetowa do konta nie jest wymagana, choć jej posiadanie może ułatwić nam spełnienie dalszych warunków. Zgodnie z regulaminem powinniśmy również:

 • podać numer telefonu komórkowego i adres mailowy do kontaktu
 • zgodzić się na kontakt w sprawie realizacji wniosku i dostarczenie regulacji bankowych
 • zgodzić się na kontakt drogą elektroniczną w celu marketingowym
 • zgodzić się na kontakt telefoniczny w celu marketingowym
 • zgodzić się na elektroniczny kanał kontaktu (EKK), czyli m.in. dostarczanie korespondencji i wyciągów w formie elektronicznej

Pierwsze trzy zgody wyrażamy w trakcie wnioskowania, natomiast na EKK zgadzamy się przy pierwszym logowaniu do banku.

Na złożenie wniosku o konto mamy czas do 31.07.2021, przy czym umowę musimy zawrzeć do 15.08.2021.

300 zł na prostych zasadach

Co dalej? Pierwszą nagrodę, w wysokości 100 zł, otrzymamy do końca września, o ile w sierpniu spełnimy poniższe warunki:

 • zapewnimy wpływ na konto min. 1000 zł
 • wykonamy min. 1 płatność bezgotówkową (kartą lub BLIKiem) na min. 10 zł
 • zalogujemy się min. raz do aplikacji Santander Mobile

Drugą nagrodę, czyli pozostałe 200 zł, otrzymamy do końca listopada – pod warunkiem, że spełniliśmy powyższe warunki w sierpniu oraz spełnimy je ponownie we wrześniu oraz w październiku. Łącznie więc powinniśmy zapewnić wpływy, wykonać min. 1 transakcję i zalogować się do aplikacji mobilnej przez trzy kolejne miesiące.

I to tyle – tytułowa premia nasza! :)

Dodatkowe 70 zł do CCC!

Ale to nie wszystko! W ramach obecnej promocji możemy zgarnąć jeszcze więcej niż wcześniej, bo dodatkowo 70 zł do wykorzystania w sklepach CCC (przy zakupach za min. 200 zł). Wystarczy… założyć promocyjne konto, wyrazić odpowiednie zgody i… nagroda nasza. Więcej w osobnym prześwietleniu tej dodatkowej oferty.

Dodatkowe 50 zł w programie poleceń

Kolejna premia czeka na nas w ramach programu poleceń. W trakcie wnioskowania o konto możemy bowiem podać kod polecający naszego znajomego i… zgarnąć kolejne 50 zł za zostanie klientem banku. Tu jednak warunki nowego klienta są nieco inne: bank nagrodzi jedynie tych nowych klientów, którzy nie posiadali żadnego konta osobistego dla klientów prywatnych w złotych polskich w Santander Bank Polska od 1.02.2020. Musimy też wyrazić zgodę na przekazanie informacji objętej tajemnicą bankową osobie polecanej, ale w bardzo małym zakresie – chodzi tu jedynie o poinformowanie polecającego, że należy mu się nagroda (choć nawet nie wie za kogo).

Najważniejsze jednak, abyśmy podali w odpowiednim miejscu kod polecający uzyskany od obecnego klienta banku – w trakcie wnioskowania o konto. Jeśli nie macie kodu swojego znajomego (który uprzednio zapisał się do programu poleceń), to będzie mi bardzo miło, jeśli użyjecie naszego, sprawdzonego kodu: 1007167072.

Kod polecający Santander Bank Polska

A jakie warunki trzeba spełnić, aby zgarnąć 50 zł jako osoba polecana (nowy klient)? Po pierwsze – zalogować się co najmniej raz do aplikacji mobilnej albo bankowości internetowej Santander. Po drugie – wykonać płatności kartą lub BLIKiem na min. 300 zł, przy czym co najmniej jedna transakcja musi być wykonana BLIKiem (reszta może być kartą i/lub BLIKiem). Obie czynności powinniśmy wykonać do końca miesiąca następującego po miesiącu otwarcia konta.

50 zł za polecenie zgarniemy do końca miesiąca następującego po miesiącu spełnienia warunków. Obecna edycja programu poleceń została opisana w tym artykule.

Moneyback od płatności rachunków

Ostatnią premią, którą możemy zgarnąć jako posiadacze Konta Jakie Chcę, jest moneyback w wysokości 1% od płatności rachunków za gaz, prąd i usługi telekomunikacyjne. Wystarczy więc opłacać faktury tego typu przelewem z Konta Jakie Chcę, a bank doda nam nieco od siebie. Niewiele, ale zawsze to coś – zwłaszcza, że ta oferta jest niejako wbudowana w rachunek i, miejmy nadzieję, będzie dostępna jeszcze przez długi czas ;)

1% na Lokacie Mobilnej

Na koniec przypomnę, że klienci Santander Banku mogą skorzystać z promocyjnej oferty Lokaty Mobilnej. Możemy ją założyć tylko raz – za pomocą aplikacji mobilnej. Kwota minimalna to 1000 zł, a maksymalna – 20000 zł. Lokata trwa 4 miesiące, a jej oprocentowanie wynosi obecnie 1%.

Korzyści dla studentów

Santander dba również o studentów – szczególnie tych, których chcą się jeszcze bardziej kształcić i rozwijać. Bank prowadzi np. nabory do „Studenckiego Nobla”, na stypendia językowe czy podnoszące kwalifikacje. Więcej możemy się o tym dowiedzieć na stronie banku.

Konto Jakie Chcę – opłaty

Ile kosztuje Konto Jakie Chcę? Zarówno karta jak i konto mogą być płatne (6+8 zł), jednak zapewnienie wpływu na min. 500 zł oraz wykonanie jednej płatności kartą lub BLIKiem zwolni z opłat. Osoby młode (do 26. roku życia) konto mają bezpłatnie, a za kartę nie płacą pod warunkiem wykonania jednej płatności.

Jeśli mamy mniej, niż 26 lat (czyli zakładamy lub Konto dla młodych), to wszystkie wypłaty w kraju są za darmo. Jeśli przekroczymy tę granicę wiekową, to zapłacimy 5 zł za każdą wypłatę – chyba, że dokonamy jej w urządzeniach własnych banku. Pamiętajmy również, że do wyboru mamy darmowego BLIKa.

Na koniec dodam, że Konto Jakie Chcę jest jedynym rachunkiem na rynku, który pozwala na nielimitowane przelewy natychmiastowe!

Nie przegap!

Komentarze

 • Jeśli ktoś ma w Santanderze konta walutowe to od czerwca cichaczem naliczają opłatę.

  Lidia Odpowiedz
  • Nie naliczają, był błąd i mają to odkręcać. niestety kolejna awaria ,jest info na stronie.

   bolek
  • Dzięki. Nie zauważyłam. A już mi się ciśnienie podniosło.

   Lidia
  • >>>jest info na stronie
   Na której stronie ?

   A co z tymi źle naliczanymi opłatami za kartę ?
   Bo dalej w plecy 8zł z góry i dobre.
   Przez pół roku chyba można było to już naprawić.

   Bogdan
  • Bogdan na stronie Santander na samej górze: Uwaga! Błędnie pobraliśmy opłaty za konta walutowe. Przepraszamy – zostaną zwrócone automatycznie.

   bolek
 • Czy ja dobrze widzę, że coś się w końcu zmieniło w sposobie otwarcia konta w promocji? Do tej pory trzeba było otwierać chyba tylko przez kuriera, a teraz widzę w regulaminie, że można także u Wideo Doradcy albo przelewem weryfikacyjnym. Jeśli to prawda, to ktoś wie z jakich banków przelewy weryfikacyjne akceptują?

  Przemysław Odpowiedz
  • Chyba nie do końca. Jak wchodzisz we wniosek to do wyboru jest tylko kurier

   Damian
  • Dziwne. W regulaminie wyraźnie podają, że umowę na konto w promocji można zawrzeć przez kuriera, wideo doradcę lub przelewem weryfikacyjnym. Sami nie wiedzą co oferują?

   Przemysław
 • Ciekawa sprawa. Gdy wchodzimy na stronę promocji przez link podany przez Admina w artykule, to w formularzu otwierania konta mamy do wyboru tylko kuriera. Natomiast gdy wejdziemy bezpośredni na stronę banku, i tam z zakładki z promocjami przejdziemy do formularza, to jest również do wyboru wideoweryfikacja, selfie i przelew weryfikacyjny.
  @Admin – wiesz czemu tak się dzieje, że twój link ogranicza sposoby otwarcia konta?

  Przemysław Odpowiedz
  • Michał no właśnie mam pytanie bo linki partnerskie faktycznie mają tylko opcje otwarcia kurierem. Czemu?

   bolek
  • Bo podał tylko pierwszy link dostępny w regulaminie, który umożliwia otwarcie konta tylko przez kuriera. Wystarczy wejść samodzielnie w trzeci link z regulaminu promocji i będzie dostępny przelew czy selfie. Szkoda, że wcześniej tego nie sprawdziłem, konto założyłem przez kuriera i nadal czekam na aktywację konta (kurier przyjechał w poniedziałek).

   numerek
 • @Admin – w artykule wkradł się błąd:
  Nagrodę w drugiej turze otrzymamy do końca listopada, nie października. I „pod warunkiem że spełniliśmy powyższe warunki” w sierpniu, nie lipcu ;)

  Przemysław Odpowiedz
 • Czy jeżeli wniosek w promocji w 2019r został odrzucony to można wziąć udział czy nie?

  Kornel Odpowiedz
 • przy poleceniu osoba otierajaca konto musi juz ta karta na 300 zl zaplacic

  b) zapłacić za zakupy kartą debetową wydaną do nowego konta oraz przynajmniej raz BLIKIEM na łączną kwotę minimum 300 zł.

  Michał Odpowiedz
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy